Budu doktor! | Hrací karty ke stažení

A právě dnes startuje Dětský festival mini, kde mě můžete potkat u stánku Budu doktor! Líbí se vám hry na doktora a doktorský kufřík – Budu doktor?  🙂 . Jste tu u nás správně. A aby se vám s kufříkem hrálo ještě lépe, přichystala jsem pro děti hrací karty. Můžete si je u nás dnes zdarma stáhnout. Pak už stačí jen vytisknout a legrace může začít 🙂 .

Hrací karty Budu doktor! a jde se na věc

Hrací karty jsou poskládány z obrázků, které jsem zařadila i do dětských omalovánek. Malý doktor tak najde pod úrazem či nemocí i malé piktogramy, které mu poradí, jak se s takovým pacientem vypořádat 🙂 . Věřím, že tak děti naučíme, proč se co u lékaře dělá a ony samy pochopí, že i ty míň příjemné procedury je třeba pro naše zdraví absolvovat 🙂 . V omalovánkách pak karet najdete hned dvojnásobek.

Co mezi piktogramy najdete? Roušku, rukavice, kapku značící omytí, pixlu značící dezinfekci, obvaz vypadající jako toaleťák 😀 nebo třeba výtěrovku (poloviční uchošťourkaú, náplast, injekční stříkačku. Nechybí pak ani značka RTG pro odeslání na rentgen, oční tabulka pro vyšetření zraku nebo třeba recept. A hra může začít 🙂 .

 
Líbí se vám co děláme a jak to děláme? Chodíte sem rádi a inspirujeme vás? Udělá nám velkou radost, pokud si najdete minutku a pošlete nám hlas v anketě o nejzajímavější mamablogy. Najdete nás v kategorii Lifestyle, a to jako blog MK Life. Děkujeme 🙂 . A pokud to tu máte jó rádi 🙂 , hlas můžete do 1.6.2019 poslat až 1x denně a vyhrát tak i něco milého pro sebe a děti.
Ze srdce děkujeme
 
Míša

All posts

3 Comments

 • Klára H. 18.5.2019 at 11:40

  Dobrý den, bohužel hrací katy se nechtějí načítat-načte se jen pět kartiček a zbytek chybí 🙁

  • Míša 18.5.2019 at 22:29

   Dobrý den,

   je to spravne, deset jich je až v omalovánkách. Ke stažení je karet 5 🙂

   Krásný víkend.
   Míša

 • Lucie 28.12.2020 at 19:00

  Míšo, prosím, kde najdu omalovánky?

 • Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×