do neděle výhodněji | Vše houpací od UTUKUTU

Milé maminky 🙂 , jak jsem na pikniku slíbila, tak se podařilo vše vyjednat a na tento týden máme do UTUKUTího e-shopu  do neděle 19.5.2019 slevu 6% na vše houpací. Pokud jste si v neděli cokoli vyzkoušeli a rozhodli se, zda prkno či houpajda, pak můžete využít. Vím, že několik z vás na slevu čeká, tak tady posílám “jak na to” 🙂 .

Duhová houpačka Spectra

Z všemožných barevných variant si naše holky vybraly tu nejbarevnější – duhovou. Já se přiznám, že moje láska byla pastelová a bílá, ale děti rozhodují 🙂 . A žádná matka s citem pro barvy a sladěný pokojík 😀 nemá šanci.

Pohoupej, poválej a zaraduj se

Že houpání je nejčastější způsob, jak je houpajda využívaná, to je asi jasná věc. Líbí se mi, že je tady jasný a bezpečný způsob houpání. Nehrozí skříplé prsty (ty se nám u prkna daří 😀 ), umí to rozhoupat vaše děti víc než dokáže houpací prkno a vejdou se do ní dvě děti. Nosnost má krásných 60kg.

Nelinka s Julčou se v ní pohoupou i spolu a když mají chuť  na “mamii, hele houpací vláček”, tak je doma klid a nikdo se nehádá 😀 .

Když je ale čas odpočinku nebo není nálada řádit, slouží u nás jednoznačně jako kolíbka. Jo, vejde se do ní “na lehárko” s přehledem i pětiletá Nelinka 😀 . A že to vypadá tak pohádkově, že jim jejich rozměr a váhu závidím, o tom netřeba psát. Taky chci XL duhovou houpajdu 🙂 , psala bych vám v ní články 😀 .

Utukutu duhová houpačka

Spectra stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podpoří i rozvoj rovnováhy a umění čarovat 🙂 . Z houpačky Spectra se jednoduchým kouzlem stane most, žebřík, tunel, domeček, sedátko, prolézačka, skluzavka nebo pultík.

Ukliď ji ať nikde nepřekáží

Když jsem doma oznámila, že nám k prknu přibude i duhová houpačka, nesetkala jsem s prvotním nadšením z mužské části naší rodiny 😀 . Vzhledem k tomu, že nemá moc smysl svolávat hlasování, všechny 4 (já, Nela, Juli a dvorní madam mici Kesina) jsme toho našeho testosterona nakonec přesvědčily 😀 .

A že prej kam to dáme? Nakonec uznal, že jsme to vymyslely hezky a vlastně nikdy nikde nic houpacího nezavazí 🙂 . Prkno i houpajdu máme kolem ikeáckého expeditu, kde mají holky hračky. Šlápnout v noci na prkno by bylo horší než na kostičku lega 😀 .

Na houpačky můžete využít do 19.5.2019 slevu 6% s kódem MKPIKNIK 

S houpacím prknem od dob batolecích

Houpací prkno je moje srdcová záležitost a máme ho z doby, kdy bylo ještě s původním “rozevlátým panáčkem” 🙂 . Dneska už jsou tam boží barevné nádhery a mé oko slintá nad každou druhou variantou. Funkčnost je ale stále stejná a trvanlivost? Dokud ho nehodíte do kamen 😀 .

A o dva roky později je pořád s námi. Nejčastěji teď slouží jako prolézačka, stolek nebo snowboard parketový 😀 .

Prkno jsem holkám vybrala v době, kdy se mi moc líbilo, že jim hodně vypomůže i s hrubou motorikou a celkově se mi zdálo nejen zábavné, ale i tělíčku prospěšné. Pomohlo jim moc (hlavně hypotonické Nelince) a je i důvodem, proč krom lyží chce Nelinka zimu co zimu zkoušet snowboard 😀 .

Když povyrostou nebo se chci zhoupnout já: XL houpací prkno Woudie

Pokud se vám v rodině houpání a cvičení na prkně zalíbí, je tady super možnost XL mazlíka jménem Woudie, který je rozměrů, že obšťastní i nás velké. U nás už jsou na něm dokonce i lekce cvičení, takže jógy, pilatesy a bodyformingy mají velkou konkurenci 🙂 .

Na houpací prkna můžete využít do 19.5.2019 slevu 6% s kódem MKPIKNIK 

A teď babo raď 😀 . Pokud váháte a hledáte vhodný vánoční dárek, mohl by vám pomoci v rozhodování článek (psaný už dávno 🙂 ) k houpacímu prknu, který na blogu najdete tady:

Půl roku s ním | Houpačku nebo prkno? – tady klik

A já jsem schválně zvědavá, co už u vás doma vyhrálo nebo vyhraje dnes? Ve Stromovce byl houpací ráj neustále plný, tak jsem ráda, že jste mohli vyzkoušet a vidět v reálu, zda vaše děti tohle hraní baví 🙂 .

Něco navíc, co nám udělá velkou radost

Využíváte slevy a akce, které se snažíme chystat a ušetřit vám tak i nějakou korunu? Pokud ano a chcete nás podpořit v tom, co děláme, budu moc ráda, když nám pošlete za dnešní den svůj hlas v anketě MAMAblog roku 2019. 

Najdete nás v kategorii Lifestyle jako blog MK Life

3 komentáře

 • Klára H. 16.5.2019 at 16:33

  Dobrý den, houpačka je nádherná, ale hodně váhám před nákupem (pro dceru ke třetím narozeninám), protože máme novou podlahu (lepený vinyl) a manžel by nás všechny zabil :-), kdyby houpačku podlahu poškodila. Nemáte, prosím, někdo zkušenost, jak houpačka dá zabrat podlaze? Koberce kvůli alergii nemáme. Moc děkuji za vaše zkušenosti, Klára

 • Zuzana 19.5.2019 at 22:36

  Sleva mi bohužel nefunguje, ze by neděle večer uz bylo pozdě?

  • Míša 20.5.2019 at 13:26

   Zuzi urcite mela fungovat, jestli ji chcete, tak urcite mi dejte vedet a ja ji jeste domluvim s Utukutu 🙂
   Misa

  Napsat komentář

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  Kam za námi

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Nejnovější příspěvky

  Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

  ×