kdo to všechno vyhrál | adventní kalendář 2018

13.12.2018 in Vánoce - 28 Comments

Měsíc utekl jako voda a s ním i adventní kalendář na blogu. byl v pořadí již třetí a já děkuju, že jste se ho zase tak hojně účastnili 🙂 . Spousta z vás tu navíc byla i nesoutěžně a jsem ráda, že se články opět těšily velké oblibě 🙂 . Dnes tu mám pro vás všechny jména, tak bez zdržovačky začneme 🙂 .

Během adventního kalendáře byly vypnuté infomaily, abych vás denně nespamovala. Od dnešního dne je opět pouštím a s každým novým článkem vám přijde upozornění. Kdyby ne, klidně se nestyďte a dejte vědět 🙂 . Věřím ale, že vše poběží jak má.

Do konce roku se tu ale ještě uvidíme 🙂 . Mám tu nějaký ten výlet, dokonce ještě pár menších, ale krásných soutěží, určitě si dáme něco vánočního (máme SUPER novou knížku) a kdo by byl napnutý jak struna spolu s námi, už brzy se otevře náš takový bráška. Chystáme nový web se zvučným jménem a chcete-li být u toho s námi, neváhejte mrknout a vyhlížet zde – www.comamdelat.com

ADVENTNÍ KALENDÁŘ | DENNĚ PODĚKUJEME ČLÁNKEM I DÁRKEM

Na rozjezd nemůžu jinak než se rozjet nejstylovějš 🙂 . Jaký dopravní prostředek milují vaše děti nejvíc? U nás je to rozhodopádně vlak, takže vám jeden takový dnes přináším. S holkama jsme byli v listopadu na krásné akci, kam nás pozvalo Lego a představilo nové vláčky, které se dají programovat pomocí speciálních kostiček. Pokud takovou vložíte do kolejiště, vlak vám podle druhu kostičky zahouká, natankuje benzín, zastaví nebo třeba změní směr 🙂 . Nemusím vám říkat, jak vydřené z toho byly všechny děti 😀 .

VERONIKA VLÁMOVÁ

OPRAVDOVÉ STAVĚNÍ | KDYŽ POSTAVÍŠ A ONA FUNGUJE

PONY stavebnice se rozlišují na několik různých kufříků, teepee, úložné boxy a vlastně každý si vybere přesně tu velikost, která je síle, chuti a velikosti bytu úměrná. Jeden kufr vám tady dnes věnujeme a otevíráme tak druhé okýnko z adventního kalendáře. Líbí?

TEREZA KRESTOVÁ

Nevyhráli jste a o stavebnici stojíte? Dejte vědět a v případě většího zájmu zkusím domluvit lepší cenu!

PRVNÍ POMOC DÁRKEM | KONEČNĚ SE DÁRKEM ZAVDĚČÍTE

Gratulujeme k dalším čtyřem výhrám 🙂 . Limitovaný balíček s kůzlátky a kurzy první pomoci získávají:

BARBORA HEDĚNCOVÁ – dárkový balíček MamaPocket shop a poukazu na kurz

ADÉLA URBANCOVÁ poukaz na kurz první pomoci 

PETRA KOPECKÁ poukaz na kurz první pomoci 

LUCIE KOSTOLANSKÁ poukaz na kurz první pomoci 

Nevyhráli jste a o kurz stojíte? V prodeji již jsou elektronické dárkové poukazy, a to i pro táty, napiště.

PRVNÍ SLŮVKA V JINÉ ŘEČI | MORTIMER ENGLISG CLUB

Za výhru v MAMABlogu roku, za kterou vám letos znovu děkujeme, jsme vyhráli pro první místo poukaz na 10 lekcí zdarma do libovolné školy Mortimer English Club. a PRÁVĚ TEN SI UŽIJE:

MARTINA BUREŠOVÁ

DR.MÁMA O PŘÍKRMECH | ZAČÍNÁME. MOJE PRVNÍ LŽIČKA

A protože téma si žádá něco k jídlu 🙂 , vybrala jsem do soutěže bambusové nádobí značky ZOPA, které mi pro vás věnuje e-shop Feedo. E-shop, ve kterém najdete vše od těhotenských potřeb, přes ty miminčí až po nástup do školek 🙂 .

MARTINA TIMOVÁ

CYKLOVÝLETNICE U LABE | Z DĚČÍNA DO BAD SCHANDAU

Pro dnešní den mám pro vás dva balíčky. Dvěma z vás můžu rozdat set cyklistické helmy ABUS a láhve PURA. Obojí máme vyzkoušené, na blogu vidíte často a dala bych za ně ruce do ohně.

ABUS cyklistickou helmu mi pro vás hned 2x věnoval e-shop Feedo, který jste viděli už ve včerejším adventním článku, kde soutěžíme o bambusové nádobí :- ) . Dnes si můžete vybrat helmu, která dokonale sedí na hlavě

KATEŘINA VALDMANOVÁ

TER ELÍ BÍLEČEK

PENZION REJŽÁK | BABÍ LÉTO V HARRACHOVĚ

Cestujete rádi? Určitě se do Harrachova vypravte. Jedné rodině k tomu můžeme pomoci my 🙂 . Pokud se vám nápad líbí, Slevomat mi pro vás dál právě stejný pobyt, na kterém jsme byli my. Jedna rodina si vyjede a užije pobyt v apartmánu Penzionu Rejžák, v termínu od 7.1.2019 do 31.3.2019 🙂 . Jdete do toho?

HANKA JONÁKOVÁ

VZPOMÍNKY NA AFRIKU | ZABÁVA NA CESTÁCH

Hra tvary – Tangram od Djeco: Cílem této hry s tvary je dát jednotlivé geometrické tvary do správných obrazců. Předlohu ke skládání mají děti na malé kartičce a mohou ji buď použít nebo zkusit složit obrazec podle vlastních schopností. Děti si s touto hrou skvěle procvičí postřeh, soustředění i trpělivost.

JANA RADOVÁ

Hra se zvířátky od APLI: S touto originální kreativní sadou vytvoříte nevšední obrázky. Sada obsahuje 8 předloh a 12 listů samolepek. Samolepky nejsou permanentní, takže jdou zase lehce odlepit a použít znovu. Vše je uloženo v praktické kovové krabičce, aby se samolepky nepoztrácely.

LUCIE JOHANÍKOVÁ

BABÍ LÉTO A UNUO PRO VÁS | SKRYTÝ PŘÍBĚH V TÁBOŘE

Pro jednoho z vás tu mám voucher na 2000 Kč do e-shopu Unuo, které vám díky němu obleče dítko do softshellové soupravy a ještě si přiberete čepku i s nákrčníkem 🙂 . Doufám, že se vám dnešní poukaz bude líbit stejně jako mně a jsem zvědavá, co vyberete 🙂 .

LENKA PĚNKAVA KOTROUŠOVÁ

NAŠICH 100LET REPUBLIKY | MALOVANÝ PŘÍBĚH HYMNY

Je malovaná, je milovaná a doufám, že bude i v dobrých rukách. Tohle platí nejen o knize, ale i o republice, které jsme s holkama popřáli čtením nové knížky od Albatrosu. Celou státní hymnu si projdete a mnozí se u ní možná vůbec prvně zamyslí nad jejím obsahem 🙂 .

GUNA HALAMA LEITE

RŮŽENA S.

MARTA

JEN U NÁS, PRO VÁS | PROSVICOVACÍ RITUÁLY PŘED SPANÍM

Dnes mám pro vás hned dvě prosvicovací knížky z naší knihovny, baterkové Svojtkoviny Posviť si 🙂 Podrobný článek k téhle krasavici najdete na blogu tady – klik.

LUCIE J.

DĚTSKÉ KRÁLOVSTVÍ #10 | TADY SI HRAJEME UŽ CELÝ ROK

Poukaz na nákup v hodnotě 3000 Kč mi pro vás věnovala paní Monika z e-shopu www.girafa.cz. Výherce si tak bude moct vybrat cokoli najde na e-shopu skladem 🙂 a že tam toho vůbec není málo!

MARIKA V.

DŮLEŽITÁ POPRVÉ | ROK PLNÝ KRÁSNÝCH MILNÍKŮ

2.možnost: Dvoudenní sjezd Berounky na kanoích – náš TIP 🙂 – chcete se s dětmi taky vydat na vodu? Můžete a stačí si tuhle možnost vybrat dnes ve výhrách 🙂 . Voucher je platný až do 29.9.2019, takže času využít je dost 🙂 . Recenzi na blogu najdete tady – klik.

HAŇULKA SALÁTOVÁ

DR. MÁMA O PŘÍKRMECH | MASOZELENINA, OVOCE NEBO TŘEBA LEPEK

Jestli mám něco moc ráda, jsou to všechny knihy, které maminky inspirují v tom, jak děti krmit lépe, pestře a chutně. A protože se mi líbí kniha Máma v kuchyni a její polévka z červené čočky je nepřekonatelná chuťově i časem tráveným v kuchyni 😀 , je tu pro vás.

VERONIKA MLEJNKOVÁ

ALENA HÁJKOVÁ

RENATA DEJMKOVÁ

MARODI NA VÝLETĚ | BUSYKIDS PRO DLOUHOU CHVÍLI

Jmenuje se BusyKids a je to fešák. Domeček má jen 7 kg, holky ho dřív neviděly a krabice byla tak nenápadná, že jsme ji hodili do auta a celý víkend jsme je díky domečku udrželi na místě. Na pohrání nám stačil a věřím, že kdyby holky reálně neviděly, že ho do pokojíčku nemají kam dát, jistojistě by nás k tomu přemlouvaly 😀 .

EVA MEZEROVÁ

Nevyhráli jste a o domeček stojíte? Dejte vědět a v případě většího zájmu zkusím domluvit lepší cenu!

BEZ ČÁPŮ A VRAN | S DĚTMI O INTIMNOSTECH

Vybrat něco, co tématicky bude ladit k sexy-hovorům, to byl docela oříšek 😀 . Jenže pak jsem si představila klasickou dětskou „hru na doktora“ a bylo jasno. První výhru jsem proto zvolila LEGO Duplo – Doktorka plyšáková – ordinace na dvorku. 

LENI

Jenže chápu, že to vyřazuje maminky chlapečků a legáčskej doktor bohužel nikde není. Co mi ale přišlo nejtrefnější a co s chlapci asi jejich puberta bude 😀 , vybrala jsem LEGO Duplo Batmannovo dobrodružství.

BÁRA

ADVENTNÍ | PROČ NEZVEME ČERTY A PEČEME PRO RADOST

Máme je rády, hrají u nás i v létě, všechny mají uvnitř krom CD i slova písní a Kühnuv dětský sbor nemá v atmosféře konkurenci 🙂 . Doufám, že i vám se budou líbit.

HUŠKOVÁ ZDENA

LUCIE

JSME MAMABLOG ROKU 2018 | A TO DÍKY VÁM, TAKŽE ROZDÁVÁME

1.VÝHRA: OSUŠKA S KARKULKOU OD MAMAPOCKET SHOP

Originální plenky, body a osušky pro děti, to je MamaPocket Shop.  A já pro vás mám karkulčí osušku 🙂 . A protože než děti osušíte, budou si chtít při koupání hrát, mám pro vás ještě krásné hračky do vany.  Tuhle sadu věnovala Verča z eshopu Proprcky.cz a její krásné hračky najdete na webu Gumová kachnička.

PÁJA

2. VÝHRA: NA VÝLETY I DO MĚSTA – STYL S YOUR STAR

Your Star – designovky pro všechny děti. E-shop se zaměřuje na originální produkty lokálních tvůrců a také vyrábí vlastní kolekce pod značkou Your Star.
My vám věnujeme tenhle krásný batoh, který projde jak ve městech tak na výletech 🙂 .

LUCIE JOHANÍKOVÁ

3. VÝHRA: PEČUJÍCÍ SADA FRANCOUZSKÉ KOSMETIKY MIXA

Francouzská značka Mixa si vybudovala své jméno díky mnohaletým výzkumům a zkušenostem s péčí o citlivou pokožku. Pečující přípravky byly vyvinuty s pomocí lékařů tak, aby splňovaly i ty nejpřísnější požadavky na složení výrobků určených nejen pro citlivou pleť.

MARU FORMÁNKOVÁ

4. VÝHRA: KVALITA MIMINKŮM A BALÍČEK OD MONPERI 

MonPeri – ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky a vlhčené ubrousky. Kvalitní materiály bez přídavků chemie, zaručují tu nejvyšší kvalitu a péči. Ušáčkový roztomilouš, který doplní miminkovský balíček je z dílny Mamalatté.

RADUS SMITALOVA

5. VÝHRA: KDYŽ HOMEOPATIE POMÁHÁ DĚTEM OD CAMILIA

Camilia® je homeopatický léčivý přípravek je užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění potíží spojených s růstem zubů u kojenců a batolat. Tento lék od společnosti BOIRON tak představuje zcela bezpečnou cestu k úlevě při růstu zoubků.

ADÉLA URBANCOVÁ

6. VÝHRA: MĚSÍČKOVÝ BALÍČEK OD HLAVNÍHO PARTNERA, WELEDY!

Weleda, která vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin, je dnes předním světovým výrobcem celostní přírodní kosmetiky a léčiv určených k antroposofické terapii.  V jejím sortimentu naleznete přípravky vyrobené z těch nejčistších surovin pro péči o pokožku celého těla.

LUCI REI

POZVÁNÍ NA MINI | ŽRALOK NA FORMULI OD RE PELLO

A co máme v dnešním okýnku? Pro tři z vás jsou připravené vouchery na slevu na nákup novinkové formule značky Re pello. A oblíbené kousky od Shark in the park? Jednoho z vás oblečeme do žraločího 🙂 . Jupíííí.

NOEMI VAŇKOVÁ 50% SLEVA NA FORMULI RE PELLO

KATEŘINA BEDNÁŘOVÁ 25% SLEVA NA FORMULI RE PELLO

ANNA HRABINOVÁ 15% SLEVA NA FORMULI RE PELLO

HANA PROCHÁZKOVÁ SHARK IN THE PARK

ZAHRADY ZÁMKU LOUČEŇ | VÍKEND V BLUDIŠTÍCH A LABYRINTECH

Děkuju za krásnou cenu, kterou mi Little Shoes opět věnovalo a jeden z vás bude moct v tomhle e-shopu vybrat celoroční botky pro své dítko. Vybrat je můžete přes e-shop, ale zajet si pro ně můžete i osobně a krom obchůdku se stavit i v té slavné Sladovně 🙂 .

VERONIKA LENCOVÁ

VÝLETNICE V PRYSKU | MEIXNEROVA POHYBOVÁ STEZKA

Když to není zrovna na venkovní zábavu, doma si pohybovou stezku můžeme udělat i díky houpačkám, houpacím prknům nebo třeba prknům balančním 🙂 . To se mi z nabídky Utukutu moc líbí, rozhodně se těším, že ho vyzkouším i osobně a vám ho Utukutu dnes věnuje do soutěže 🙂 .

BÁRA VESELÁ

Nevyhráli jste a něco z UTUKUTU? Dejte vědět a v případě většího zájmu zkusím domluvit lepší cenu!

ZÁLEŽÍ NÁM NA SOBĚ | KDYŽ TO BABIČKA VIDÍ JINAK…

Čas od času se takový projekt, kde skloubíme zdravé dárečky, pokusím udělat a věřím, že vytrhnu trn z paty mnoha maminek, které neví co poradit maminkám či babičkám 🙂 . A aby se ten dnešní zdravý článek dostal zase o kus dál, otevíráme s ním předposlední adventní okýnko o jednu z nejoblíbenějších her – o další Lego, kterého jsem pro vás letos dostala hromadu 🙂 . Dnes tedy Lego Duplo Pohádka o Šípkové Růžence nebo Lego Duplo Hasičský vůz.

MARKÉTA P. – LEGO DUPLO RŮŽENKA

PÁJA – LEGO DUPLO HASIČI

MUDr. Michala Knězková

All posts

28 Comments

 • Tereza Krestova 13.12.2018 at 22:12

  Mooc dekuji!!!!!! Ja skacu radosti do stropu!!!!!! Wow ze 💓 moc dekuji za vyhru a hlavne za Vase clanky, ktere dokazou inspirovat v mnoha oblastech!!!!! Klobouk dolu,ze to zvladate!!!!!

 • Verča S 13.12.2018 at 22:14

  Tak jsme opět nevyhrali, ale to vůbec nevadí. Vaše články jsou pro me velkou inspiraci, jak s výběrem výletu či dovolené tak s dárky pro deti. Těším se moc na další. Krasne Vánoce Vám i cele vasi rodině.

 • Pavlína Rytířová 13.12.2018 at 22:34

  Taky jsme nic nevyhráli, ale děkuju za tu možnost soutěžit. Je to vzrušující. 🙂 teď už na vás čeká jen to nejkrásnější. Užijte si krásné Vánoce a těším se na další články v novém roce.

 • Tereza Vykydalova 13.12.2018 at 23:23

  Také jsme nevyhráli, ale bylo to strasne prima. Tolik zajímavých článků a tipů na dárečky a další věci. Prostě moc krásně strávený čas s vaším blogem. Děkuji moc za vše a hlavně za vaši práci a úsilí s jakým blog tvoříte. Všem výhercům posíláme velkou gratulaci!!! 😉

 • Markéta P. 13.12.2018 at 23:34

  Já tam jseeem!!!! :-O :-O :-O To není možný! A zrovna Lego Duplo … holky budou nadšený, moc Vám děkuji! Udělala jste mi nesmírnou radost. Ani nevím, jestli jsem vůbec někdy něco vyhrála … vlastně jo, své dvě děti a manžela! 😀 ale věcnou cenu asi nikdy. Díky, díky za Váš čas, za ten elán a nadšení. Za krásné tipy, rady, za to, že vystupujete ze své komfortní zóny a dáváte se všanc online. Přeji také krásné svátky a úspěšný vstup do nového roku, jak se stávajícím blogem, tak novým projektem. Už se na něj moc těším.

 • Jana 14.12.2018 at 1:19

  Loni jsem „šťastný los“ mela, letos ne. Ale vůbec mi to nevadí. Každý nový článek jsem nedočkavě vyhlížela (a to i v nemocnici při meningitidě, když jsem se měla spíš šetřit, ale ono nešlo odolat) a nasbírala spoustu nové inspirace na budoucí dárky a výlety. Děkuji a přeji krásné Vánoce 🙂.

 • Hanka 14.12.2018 at 6:22

  Manžel se pořad divil co na tom telefonu dělám, říkám soutezim😂… prý stejne nevyhrajes… a ten bude koukat až mu povím, ze jsem vyhrála! Moc dekuji, rada vás čtu a tohle je super bonus!

 • Veronika Lencová 14.12.2018 at 7:00

  Jooooo!!!! Jeeeee!!!! Juchuuuu!!! Moc moc moc moc moc děkujiii!!! :o* 😀 😀 😀

 • Monika Plonková 14.12.2018 at 7:11

  Moc gratulujeme všem výhercům 🙂 a děkujeme za krásné články a spousty nové inspirace. Užívejte si krásný předvánoční a následně vánoční čas.

 • Martina 14.12.2018 at 7:23

  Nejsem mezi vyherci, ale i tak diky moc, adventni kalendar byl krasny a inspirovala jsem se diky nemu jednak na vylety, druhak i na spoustu darku. Diky a krasne a pohodove Vanoce!

 • Haňulka Salátová 14.12.2018 at 7:39

  Včera jsem si článek otevřela a u něho usnula. Koukám dnes a nemohu uvěřit vlastním očím. Vyhrála jsem!!! Moc a moc a moc dekujiiiiii 😀 těším se a doufám, že potěším i zbytek rodiny. Hlavně jsem zvědavá na reakci Julinky. Četla jsem ji z knihovny půjčenou knihu o Aničce, má několik dílů a jeden díl byl o tom, jak s kamarádkami jela na vodu. Já mám obrovskou radost!!! Já se tak mooooc těším 😁 ještě jednou děkuji 😘

 • Petra 14.12.2018 at 7:51

  Zase nic. To je škoda. Ale díky za skvělé inspirace. 🙂

 • Adéla Bělunková 14.12.2018 at 8:29

  Velká gratulace výherkyním 😊👍
  VESELÉ POHODOVÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM 😊🎄
  PS: Míšo, Vám děkuji za blok a za nekonečnou inspiraci 😉

 • Monika.Ch 14.12.2018 at 9:09

  Tak zase nic,ale za rok to zkusím určitě znovu ☺ Děkuji za inspiraci na dárky a výlety.Všechny vaše články jsou super. Přeji Vám krásné Vánoce a hodně štěstí s novým projektem ☺

 • Petra Kulhanová 14.12.2018 at 9:12

  I když jsem nic nevyhrála, musím poděkovat za dárkovou inspiraci, především tu knižní na Instagramu. Listování knihami je skvělé, moc to pomohlo při výběru:-)Vlastně vůbec nevím, jak stíháte dvě děti, práci a blog na takové úrovni:-) Mám na vás jeden dotaz, možná jste to už v nějakém článku zmiňovala, ale nenašla jsem, na fotografiích máte model lidského těla s vyjímatelnými orgány – bylo by možné napsat, kde se dá takový model pořídit? Děkuji a přeji krásné Vánoce.

 • Lucie Mokrejsova Zmundova 14.12.2018 at 9:16

  Je tam jedna Lucie, chvíli jsem tu měla nick jen Lucie … 🙂 jak se dozvíme, jestli jsme to my ? Přijde mail ? Děkuji 🙂 a gratuluji vyherkynim !

 • Eva Mezerová 14.12.2018 at 10:17

  Aaaaaaa 😀 ja taky nemuzu uverit, ze jsem neco vyhrala!!! Ale kdepak neco, to je poradna vyhra! 🙂 moc a moc dekuju za BusyKids a jejich domecek, je naprosto uzasny a aspon nebudu muset otravovat dedu nebo manzela, aby nasemu Danikovi neco vyrobili sami 😀

 • Eliška Dadáková 14.12.2018 at 12:53

  Všem výhercům moc gratuluji. Dekuji za uzasne články a inspiraci. Pokud by ae podarila vyjednat sleva na PONY stavebnici, nejspíš bychom pořídili klukum na příští vánoce 😀

 • Jitka 14.12.2018 at 13:02

  Tak treba priste 😉 moc dekuji za letosni Inspiraci. Kdybyste sehnala hromadnou Slevicku na stavebnici Pony byla bych vam maximalne vdecna. Cena je proste vyssi a moc rada bych ji koupila synovy k narozeninam. Darek prrsne pro nej. Jdu objednat termosky 😉

 • Lenka 14.12.2018 at 13:10

  Bohužel jsem neměla štěstí, ale i tak moc děkuji, bylo to super. A všem moc gratuluji k výhrám 😉

 • Adéla Urbancová 14.12.2018 at 16:07

  Zatím tomu pořád nemůžu uvěřit a říkám si, jestli nemám jmenovkyni 😀 nestačím koukat!!! :))) Jupiiii

 • Anzet 14.12.2018 at 17:45

  Opět nic 😢
  Ale já nikdy nic nevyhrála. I tak děkuji za spoustu inspirace. Hezké Vánoce.

 • Dita 14.12.2018 at 19:55

  My sice nevyhráli,ale to vubec neva. Vánoce si letos užíváme v te největší pohodě s celou rodinou a Vám chci popřát taktéž!
  Btw na nový web se moc těším!
  Hezké svátky a ať se daří i v tom celem příštím roce!
  Dita xxx

 • Zdenka 14.12.2018 at 23:55

  Přála jsem si vidět své jméno, ale je to náhoda, jak ve sportce 😀 Děkuji za spoustu inspirace a pěkné počtení. A výhodnější cena na stavebnici Pony by se hodila 😉

 • Marta 15.12.2018 at 22:55

  Taky budu netrpelive cekat, jestli ta vyherni Marta jsem ja :). Kazdopadne dekuji za Vasi praci s timto kalendarem, ja osobne jsem ji zurocila inspiraci na nekolik vanocnich darku, a bylo to fajn se tesit kazdy den na nejake nove prekvapko :).

  Preji pohodove, klidne, rodinne svatky a spoustu energie do dalsiho roku! 🙂

 • Marta 15.12.2018 at 22:56

  PS: Slevu na Pony stavebnici uvitam ;).

 • Lucie Johaníková 16.12.2018 at 21:01

  Jupíííí, vyhráli jsme 🙂 Moc děkuji za krásné soutěže a hlavně tipy na super dárky. Uvítala bych slevu na UTUKUTU 😉

 • Libka Smyckova 17.12.2018 at 9:35

  Kdybyste domluvili slevu na Utukutu, urcite vych vyuzila. Uz delsi dobu o houpacim prkne uvazuju.

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×