nominace | MAMAblog roku 2018 odstartoval

nominace | MAMAblog roku 2018 odstartoval

Krásný večer, náš poslední tady, protože za hodinu už budíme holky a jedeme směr letiště. Noční lety nemám ráda, protože u dětí držíme pořád jejich klasika režim, ale ony to vždy zvládnou s naprostým přehledem 🙂 . Kdo z vás už dnes byla na našem Facebooku, ten už ví, že trochu nečekaně začal třetí ročník čtenářské ankety MAMAblog roku tentokrát na závěr léta. Téhle anketě já vděčím za vynesení našeho blogu na světlo a už z toho principu v něm zůstávám a nechávám se překvapit, zda tu jste a za naše psaní nás odměníte 🙂 . I letos v to věříme, i když s obhajováním prvenství si příliš nevěříme 🙂 .

Jak na to? Kolik hlasů a komu?

Pokud se rozhodnete věnovat nám svou chvilku, můžete do hlasování vstoupit skrz logo MAMAblog roku 2018, které u mě najdete tady v článku nebo pak v pravém sloupci, kde zůstane až do 30.9., kdy se hlasování uzavře.

Oproti předešlým rokům se omezil počet zaslaných hlasů. Nelze už hlasovat denně, ale smíte zaslat za celou dobu jen TŘI HLASY v každé kategorii. Kdyby tato pravidla byla i v dřívějších letech, nikdo by si nás asi nevšiml. Trochu se z toho totiž stala anketa o nejnavštěvovanější blogy a letos na těch číslech bude záležet. Proto, pokud rády blogy čtete, mrkněte na celý přehled mamablogerek do kategorie Lifestyle a objevíte jich tam opravdu spoustu, i začínajících, které mají blogy moc krásné 🙂 .

Jak poslat hlas nám?

Pokud máme to čest, stačí kliknout na odkaz a vyplnit formulář. Denně se soutěží o balíček cen, takže není nutné poslat dnes všechny své tři hlasy. Pokud chcete soutěžit o ceny (dnes se soutěží o výhru dole na webu – tady klik), doporučuji vyhlížet, kdy se o co soutěží a v daný den zahlasovat 🙂 . Kdo ale ví, že výhry nehoní, ten může hodit dnes klidně všechny své tři hlasy. A ano, klidně všechny tři jedné (ehm 😀 ) blogerce.

HLASUJEME TADY – klik
Kategorie: Lifestyle, Blog: MK Life

Děkujeme a jediné co se k tomu dá říct je fakt, že ať je to umístění v závěru jaké chce, blog píšu nejen pro vás, ale i pro sebe a holky 🙂 , takže mám v plánu v něm dál pokračovat a dál to tu zpříjemňovat i vám 🙂 . Mějte se krásně, další pozdrav už bude z teploučka. Zároveň děkuju za krásná přání poklidné dovči a věřím, že si to užijeme.

Žádný komentář

Napsat komentář

MAMAblog roku 2017/18 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

Kam za námi

Už podruhé MAMAblogem roku! Děkujeme!

Stáhni a zažij jaro! Zážitková hra pro děti

Zažij jaro

Chcete s dětmi prožít roční období v maličkostech? Drobnosti, které si děti z dětsví zapamatují nejsou v hračkách, jsou v zážitcích. Pojďte na ně s námi a Zažijte JARO.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete!

Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky.

Co takhle poslat na kurz hlídací babičku?

Co takhle poslat na kurz hlídací babičku?

Na tuhle myšlenku jste mě přivedli vy. Posíláte mi své rodiče i tchýně, které jsou hlídacími babičkami a základy první pomoci zaměřené na děti je MOC baví. Darujte jim kurz a já jim odpovím na otázky Co mám dělat?

Nejnovější příspěvky

Holky z reklamy na Bulíka

Holky z reklamy na Bulíka

Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

×