Partneři a spolupráce

Jsme MAMAblog roku 2017 i 2018

Psát svůj vlastní blog a dokonce tak úspěšný, že ho čtenáři hned v prvním roce zvolí 2.MAMAblogem roku 2016 je pro mě úspěch, který by nebyl bez vás! A co teprve, když nám vy, naši čtenáři, o rok poději zašlete tolik podpory, že po dvou letech psaní jsme tím nejlepším MAMAblogem roku 2017 a další rok (2018) nás tam pošlete zase?

Moc si toho vážím a děkuji i všem partnerům blogu. Tedy firmám a šikovným maminkám, které nás podporují a se kterými jsem jednoduše na stejné vlně.

Pokud byste chtěli vymyslet něco zajímavého a milého, určitě se obraťte s nabídkou na e-mail mklife@seznam.cz

Chci být ale férová ke všem, kteří můj blog navštěvují a na tomto místě Vám zveřejním a představím partnery blogu. Rovnou říkám, že veškerá spolupráce pramení vždy z mého rozhodnutí a přesvědčení, že daná značka nebo výrobek vyhovuje mně i mým dětem a nekývnu bez rozmyslu na každou nabídku. Vybíráme si tak, aby mi nedělalo problém s čistým svědomím výrobky či firmu doporučit. Takže tady jsou, naši osvědčení partneři a já i jim tímto děkuji za možnost spolupráce a za to, že blogu věnují i hezké výhry a dárky pro Vás, naše čtenáře…

 Atelier Girafa je rodinný podnik, který se specializuje na stylové dětské pokoje. Krom kvalitního nábytku nabízí i neokoukané doplňky do dětských pokojíčku. Oblíbené jsou i hry od Moulin Roty, které najdete na e-shopu také. Maminka a majitelka Monika Kociánová je designerkou, která vám ušije pokojíček na míru představě, ale i financím. Holkám jsme společně zařídily v pokoji jejich hrací koutek.
Rozhovor s majitelkou na blogu: Na kávě s designerem

Dětské království: Tak tady si hrajeme

Typ spolupráce: Články výměnou za produkty na testování či do soutěží.

 

Lego DUPLO je asi touhou všech dětí a není moc takových, které nezaujme 🙂 . A protože i já v noci strašně ráda šlapu na kostky cestou na WCko, je mi potěšením být této značce ambasadorem 🙂 . Soutěže o Lego jsou na blogu jedny z nejoblíbenějších, takže mě moc těší, že dělám radost nejen dětem svým, ale i těm vašim 🙂 .

Typ spolupráce: Články výměnou za produkty na testování či do soutěží.

 


Svojtkoviny, to je moje. Není moc knih, které by tohle nakladatelství vydalo a mě by minuly a nezaujaly. Pro předškoláky
geniální okýnkové encyklopedie, pro nejmenší pak knihy, které mohou i ty nejmenší prstíky rozpohybovat. Do samotného nakladatelství to máme kousíček a tuze rády si knihy na místě prohlížíme a vybíráme i pro vás to nejlepší, co zaujme děti i mě 🙂 .

Typ spolupráce: Články výměnou za produkty na testování či do soutěží. V e-shopu můžete najít naše fotky mezi těmi produktovými.

S firmou Hipp je spolupráce malinko jiná. Neprochází úplně skrze náš blog a důvod je prostý. I přesto, že holky Hippácké výrobky provázely miminkovským obdobím (převážně kosmetika, pak ovocné cucíky až do současných müssli směsy), snažím se na blogu nepsat jen obyčejné recenze, ale články, které vás budou inspirovat.

Hipp určitě všichni znáte, takže by mé sdělení z článků nebylo zrovna novinkové. Přesto ale tuhle znáčku mám velice ráda, určitě jste už něco na fotkách zahlédly a budete přičtení vídat i dál. Spolupráce s firmou Hipp je především na úrovni pediatrické. Píšu pro jejich blog seriál na téma dětské výživy a články tak najdete v Baby clubu na jejich blogu 🙂 . Maminky miminek hurá tam 🙂 .

Typ spolupráce: Psaní výživových článků pro blog firmy Hipp.

Jakmile holky oslavily své 3. a 5.narozeniny, začalo se u nás šlapat 😀 . Je to tak. Sedly a prostě jely. Konečně jsme tak všichni 4 mobilní a na blogu najdete tipy na výlety na kolech, kterými to tu solidně zaplníme. Veškerý servis i obě kola pro holky jsme vybrali na e-shopu Cyklospeciality, protože jsou předními odborníky na kola dětská a sama jsem názoru, že šlapací kolo nemá mít váhu poloviny hmotnosti dítěte. Právě proto mají obě holky lehoučká kola z tohoto obchodu. Julinka má své první kolo značky WOOM, Nelinka Early Rider a už od jara 2018 na nich spokojeně drandí nejen po republice naší, ale i po cyklostezkách u našich sousedů.

Výlety na kolech najdete v sekci Výlety nebo pod štítkem NA KOLE – tady klik

Není lepšího specialisty na outdoorové softshellové prádlo pro děti. Už tři roky holky neoblékají jiné oblečení. Zvládlo školku, výlety a ještě zvládá Julinka dědit UNUO oblečení po Nele. Bundy, kalhoty, pláštěnky, čepice, nákrčníky. Rozhodně patří mezi náš školkový i výletnický TOP a na blogu uvidíte holky v UNUO softshellu snad na každém výletě, kdy na něj je počasí.

Typ spolupráce: Články výměnou za produkty na testování či do soutěží. V e-shopu můžete najít naše fotky mezi těmi produktovými.

 Co dělat o víkendu? Kam s dětmi na výlet? Co koupit jako dárek? Už je to několik let, co Slevomat používám jako inspirační web. Ne vždy tam ale končím jako zákazník. Mám ráda jejich sekcu Rodina a děti, kde je moře inspirace nejen na dárky, ale i výlety a zážitky, kterými se snažím plnit náš volný čas 🙂 .

Typ spolupráce: Spolu s holkama testujeme zážitky, ubytování a píši články pro slevomatí blog 🙂 . Články najdete tam, ale i tady u nás.

Znáte většího specialistu na péči o zoubky dětské i ty dospělácké? Já ne a proto jsem tuhle společnost oslovila a těší mě, že je naše spolupráce oboustranně přínosná. Díky specialistovi PROFIMED si můžete na kurzech vyzkoušet resuscitaci na nejnovějším modelu. Je jím pětiletý Franta. Tak co, kdo si přijde sáhnout na Frantíka? 😀

Typ spolupráce: Materiální vybavení Kurzů první pomoci dítěti a milé balíčky s péči pro zuby pro každého účastníka kurzů v Praze 🙂 .

Vítejte u náš na blogu!

Tohle jsme my. Mladá lékařka a hlavně máma na rodičovské, táta, který zvládá ženskou tlupu a naše tři dcery, kterým se snažíme dopřát dětství, na které budou rády vzpomínat. Vítejte na blogu - o všem co nás naplňuje a baví.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×