KURZY 2021: První pomoc dítěti

Zdravím všechny, které tohle téma alespoň trochu zajímá a vítám všechny, kteří mají o kurz zájem 🙂 . Již šestým rokem pořádám kurzy zaměřené na první pomoc dětem. Koronavirus nám lehce překazil plány, ale já se nedám a jakmile PES dosáhne stupně 2, zase živé kurzy rozjedeme, a to po celé republice. Do té doby ale můžete vyzkoušet můj unikátní program první pomoci dětem, který společně absolvujeme z pohodlí vašeho domova 🙂 . Těším se na případná setkání a povídání s Vámi o všem, oč bude zájem.

Termíny pro rok 2021: budou zveřejněny, jakmile PES dosáhne st.2
Praha celá ČR

Kurz má 2,5 hodiny a probereme na něm vše co bude Vás zajímat. Pokud nejsou konkrétní přání na probíraná témata, povídáme si o první pomoci postupně, od narození miminka. Snažím se probírané situace cílit na věk Vašich dětí, dovíte se vše od všemožných otrav, odřenin, řezných ran, pádů, úpalů, popálenin přes dušení a až po samotnou kardiopulmonální resuscitaci.

Jsem lékařka a máma třech dětí, která semináře první pomoci pořádá již šestým rokem a na kurzech budete mít možnost si resuscitaci vyzkoušet na speciálních resuscitačních figurínách. Na jakém místě, jak silně a rychle, jak hluboko nebo jak zachovat chladnou hlavu a nepanikařit. To vše si z kurzu odnesete.

Pochopíte které situace jsou vážné, kdy a také jak zavolat rychlou záchranou službu a jak můžete snadno zachránit život dítěti či dospělému v bezvědomí. Nebo třeba co vozit s sebou v kočárku jako lékárničku pro běžné dny.

Domů si každý účastník odnese: 

Manuál první pomoci, ve kterém jsou situace podrobně popsané, jsou zdůrazněny důležité kontakty a já věřím, že si maminky odnáší i pocit jistého nadhledu, připravenosti a pocitu, že v případě nutnosti budou vědět jak zasáhnout.

  Pokud máte zájem se semináře zúčastnit, napište na mou e-mailovou adresu.

zivekurzy@comamdelat.com

Kde se kurzy první pomoci konají a co stojí?

Kurzy se budou konat v centru Prahy (JUST HOME Šrobárova 13, Praha 3 Flora) a ve velkých městech po ČR a jsou zpoplatněny částkou 890 Kč včetně certifikátu. Veškeré materiály kurzu jsou zahrnuty v ceně. Pokud na kurz ale půjdete s partnerem či kamarádkou, pro dvojici vás kurz vyjde výhodněji: 1500 Kč.

Co když se na poslední chvíli nebudu moct účastnit?

Kdyby vám to nevyšlo a nemohli byste se dostavit, mějte na paměti, že do týdne před začátkem konání kurzu vám kurzovné zpět vrátím celé. V případě rušení 3-7 dní před začátkem akce, činí storno poplatek 50 % z uhrazené částky. Pokud kurz rušíte tři a méně dnů před jeho konáním, nemůžeme již kurzovné vrátit.

Věnujte kurz jako dárek

Mamince, kamarádce, nastávající mamince, těhotné kolegyni

Partnerovi, nastávajícímu tatínkovi, manželovi či kolegovi v očekávání 🙂 

Pro tatínky mám i speciální termíny jen pro táty:  ROK 2021: termíny od PES stupně 2,
kde: PRAHA
 OD 18 DO 20.30, JUST HOME Šrobárova 13, Praha 3 Flora

Hlídací babičce, tchýni nebo vaší mamince 🙂 

Míša

All posts

13 Comments

 • Alice G. 7.2.2017 at 7:34

  Dobrý den Míšo,

  už jsem dvakrát psala na Váš mail, že bych se chtěla přihlásit do kurzu 23.8. v Olomouci. Nevím jestli mail nedošel, nebo jen spadl do nevyžádané pošty.

  Děkuji moc Alice
  alice.gazarova@seznam.cz

  • Míša 7.2.2017 at 7:58

   Dobrý den, přihlášky jsou všechny zodpovězeny, tak musel zapadnout. Omlouvam se. Místo vám rezervuji v semináři od 14h. Krásný den a budu se těšit

  • Alice G. 7.2.2017 at 11:58

   Děkuji moc,také se budeme těšit.

 • Unknown 13.6.2017 at 6:56

  Dobrý den,prosím o přihlášení do Brna 14.7.,Lucie Ačaiová tel 606208732, kirsche@centrum.cz. Děkuji

 • Haňulka Salátová 12.12.2017 at 18:10

  Skoda, ze ve Znojme seminar nebude 🙁

 • Tereza Krestová 19.2.2018 at 19:11

  Dobrý den, přihlašovala jsem sebe a kamarádku na 2.3. do Uherského Hradiště, ale bohužel kurzy byly plné. Nabídla jste nám možnost kurzu 1.3.. Hned jsem Vám odepsala, že budeme rády, když nám kurz rezervujete. Bohužel mi zatím nedošla odpověď nebo jsem ji přehlédla. Tak se omlouvám za dotaz, zda máme rezervaci na 1.3.do Uherského Hradiště nebo ještě ne. Moc se těšíme a jsem ráda, že uvítáte i do našeho kraje.

  Děkuji Tereza Krestová

  • Míša 20.2.2018 at 12:32

   Dobrý den Terez, omlouvá se, momentálně je kolagyně nemocná a na emaily jsem sama, tak odepisuji co to jde. Počítám s vámi a mám vác v kurzu 1.3. 🙂 Ještě před začátkem dorazí podrobnosti ke kurzu. Hezký den a budu se těšit. Míša

   • Tereza Krestová 21.2.2018 at 8:44

    Moc děkuji za info a těšíme se 🙂

 • Monika 21.3.2018 at 8:10

  Mate v planu do budoucna zaradit ostravu? Jsem z karvine a vsechna mesta kde se seminar kona jsou pro me z ruky. Dekuji za inf

  • Míša 26.3.2018 at 8:59

   Dobrý den Mony,
   Ostrava byla v prosinci, takže teď dostala přednost další města. Ale pokusím se zase zařadit, když o ní bude zájem ☺.

   Krásný den.
   Míša

 • Jana Nenutilová 26.4.2018 at 10:56

  Dobrý den. Rezervována jsem si u vás místo na 30.11 ve Zlíně. Už jsem jednou byla , ale ráda si zopakuju. Můj dotaz zní. Nepřišlo mi potvrzení o účasti , mám tedy místo rezervované + mohl by jít i manžel? Ačkoli jsme Pražští, bydlíme ve Zlíně a ani jeden z termínu v Praze bohužel nebudeme.Děkuju, krásný den a těším se

 • Zuzana 3.3.2019 at 22:48

  Dobry den,
  Chtela jsem se zeptat,zdali planujete i zarazeni kurzu behem vikendu?

  • Míša 4.3.2019 at 20:35

   Dobrý den Zuzi,

   mně by to vůbec nevadilo, ale tak nějak sai říkám, že kdo by přišel? 😀
   A když víkend, tak jaký čas? Třeba neděle večer? Nerada bych tím někomu vzala víkend a aby byla pravděpodobnost, že budete mít čas.
   Děkuji
   Míša

  Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×