Project Life: náš ZOO-víkend

Krásné středeční ráno Vám přeji a tentokrát z dovolené. Hurá! Léto prostě zbožňuji. Sice vždy naberu neuvěřitelný skluz, i když mě napadá, že to asi ani není tak mou sníženou činností, ale množstvím fotek, které v létě prostě přibývají trojnásobnou rychlostí. Ano ano, a jelikož jsem dnes již čtvrtý den na dovče, věřte, že už plním druhou kartu fotkami :-D. Ale o tom až příště. Dnes Vám přináším víkend v ZOO a dvoustranu ve „čtvercích“!

Už dávno nesplňuji podmínku, že udělám za týden jednu dvojstranu. Na týden mám pravidelně cca 4 stránky, podle množství událostí. A víkend v Liberci a návštěva ZOO jsou příležitosti, kdy víkendu právě tu dvoustranu věnovat. Tentokrát tomu bylo ve žlutém kabátku s dozdobením pomocí High Five Core Kit

 

První strana je v mých oblíbených plastových kapsách Ring Photo Sleeve Protectors 4″x4″. Už jste si je vyzkoušeli? Pokud ne, tak vřele doporučuji. Jsou značně návykové. A když se Vám nebudou líbit, tak se nemusíte trápit co se zbytkem balení, protože máte možnost zakoupení po kusech. Geniální. Sama jsem si tyto čtverce nejprve vyzkoušela a další měsíc jsem pobrala veškeré zásoby e-shopu :-D. Ano, to já jsem ten škodík, který v tu doby vybrakoval plastové kapsy. Odolat se nedalo.

 

 

Úvodní kartičku jsem použila z High Five Core Kit. Kartička byla rozměru 10*15cm, ostřihla jsem ji tedy na čtverec, pomocí rohové raznice jsem zakulatila rohy a ze zbytků jsem vytvořila ozdoby. Smajlíkové vlaječky jsem pak rozmístila na jiné kartičky a přidělala klasickou sešívačkou :-).

 

 

Možná si říkáte, co za kartičky jsem použila pro zbývající čtverce. Tak ty žluté jsou jen rozstříhaný klasický scrapbookový papír a na něj jsou nalepené malé kartičky z core kitu. K journalingu jsem krom svého písma využila i oblíbenou razítkovou abecedu. Mám ji moc ráda, ale přeci jen jen to zdržení v tvorbě. Napsat text rukou je rychlejší a já toho času tolik nemívám, ale tentokrát jsem je vytáhla a udělala jsem dobře. Na stránku se mi hned dívá mnohem lépe :-).

 

Druhá stránka je mou prvotinou. Do těchto plastových kapes jsem ještě stránku nedělala a přiznám se, že jsem z této strany byla dlouho nesvá. Nejprve jsem si totiž nechala vytisknout čtvercové fotky přímo v daném rozměru, bez rámečku. Stránka ale byla přehlcená, zdálo se mi, že na ní není prostor, stránka prostě „nedýchala“. Nedalo mi to a veškeré fotky jsem řezačkou ořízla a podlepila klasickým bílým papírem. To je ono! Musím si pamatovat, že takhle to musím dělat vždy. Jsem hold typ rámečkový a sedí mi to více.
Na největší kapsu jsem pak jako podklad využila opět scrapbookový papír, rozstříhala jsem letáček ze ZOO, ze kterého jsem vzala mapku a sloupec se zvířaty, který je při pravém okraji. Pak už jen stačilo rozstříhat jednu koláž, nalepit fotky, vstupenku ze ZOO a doplnit textem.

A co vy, už jste si tuto kapsu vyzkoušeli? Pokud ano a chcete se nám pochlubit, budeme jedině rády :-). Ukažte nám, jak jste se s kapsou poprali i vy.

Mějte se krásně a já jdu zase dovolenkovat :-).
Přiští středu ahooooj.
MUDr. Michala Knězková

All posts

1 Comment

 • Stanislava Bicková 1.7.2015 at 16:05

  Míšo, opět nádhera 🙂 🙂

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×