DEN 19: Vítej v botníku

7.12.2016 in Botník, Móda, Vánoce - 193 Comments
Dnes jsem chtěla začít tím, že si vás pustím do soukromí našich svršků, pak mi došlo, že jsou to spíš spodky, ale uvažte. Začít článek tím, že vám nabídnu nahlédnout na naše spodky by asi nebylo úplně vábivé i přesto, že dnes máte možnost naprosto luxusní výhry :-D. Takže jinak. Na přání hned několika z vás, je tu dnes náš aktuální kompletní botník. Často se tu totiž objevovaly dotazy, jestli i my s tátou se obouváme do barefoot obuvi, jestli nějak víc řešíme své boty, tak pojďte mrknout 🙂 a nezapomeňte si zasoutěžit, protože tyhle poukazy rozfofrovat nebude nejmenší problém :-).

Na podzim jsem Julince koupila botičky značky Little blue lamb. Abych byla úplně upřímná, dost jsem počítala s tím, že je bude nosit třeba i přes prosinec, protože si každá asi pamatujete, jaké byly poslední dvě zimy. Tu loňskou jsem skoro litovala, že jsem koupila tak drahé zimní boty  a Nela je obula asi jen třikrát. Se zimníma jsem tedy u holek letos nepospíchala a u Julinky trochu doufala, že velkou část podzimu a zimy budou stačit celoročky. Celou a poměrně podrobnou recenzi na tyhle botky najdete tady.
Disco Silver značky Little blue lamb
Jooo kdybych holkám pořídila zimní boty už v září, vsaďme se, že by do února nebyly potřeba :-D. Takhle jsem čekala podle počasí a nepřežily holky v celoročkách ani podzim. Kosa nás donutila a na tuto zimu nosí obě holky boty Tag Black značky Little blue lamb, které najdete v sortimentu internetového obchodu Littleshoes.cz. Cena na zimní boty je hodně příznivá, je pro mě důležité, že je obě (ano už i Julinka) holky nazují samy a jakmile je trochu více „zajedeme“ a dovíme se kolik vydrží, určitě napíšu větší recenzi. Je mi jasné, že teď už pro vás nebude takovou inspirací na aktuální zimu, ale třeba se to bude někomu hodit příští zimu. Takže, v archivu tu budou :-). Mimochodem, táta je označuje za „důchodky“ Cože? 😀
Tag Black značky Little blue lamb
Krom celoroček a zimních buf, mají holky stále při ruce i holinky Crocs. Záměrně jsem ji na podzim objednala větší čísla, takže se do nich vejdou s tlustýma ponožkama a nevadí mi, že nejsou vyteplené. Do mokrot podzimu a i na některé zimní dny budou zase super. Nosily je celý podzim a už jsem vám o nich psala recenzi v článku TADY.
Handle it rain boot kids od Crocs
Vydrží vše, dobře se obouvají, ještě lépe myjí, jen s ohebností to není žádný šlágr. Nicméně, holinky nenosí holky denně a už vůbec je nemají na noze dlouhé doby, takže tady mě to moc netrápí a přečkají zimu a vydrží i na jarní deště. Trochu jsem se bála, jestli nezačnou po delším nošení praskat v místě, kde přejde nárt v holeň, ale nestalo se a jediný můj problém je jejich ochrana před Kesinou, která se je oblíbila a chodí je holkám okusovat.
Handle it rain boot kids od Crocs

Aaaaa tady jsem já :-D. Hned fotkou jsem chtěla každému naznačit, jaký typ boty já vyhledávám. Praktický, pohodlný, barevně neutrální. Takže odpověď, zda jedu v barefoot botách je „nejedu“. Rozhodně ale i u sebe na nohy myslím. Nevím jak to máte vy, ale já už před holkama měla nohu velikosti 41 a po dvou dětech se ta má noha ještě o číslo rozplácla. Žádný šlágr hledat boty.

Adela Foldover Fuzz Bootie značky Crocs
U sebe potřebuju a rozhodně vyžaduju, aby bota neměla podpatek, aby podrážka nebyla zbytečně vyvýšená (už tak můžu se svou výškou šacovat letadla :-D), aby bota byla především pohodlná a aby mi v ní nebyla zima, když budeme celý den venku. Děti se zahřejí vším tím pohybem, ale k tomu mě nedonutí, takže tuhle úlohu musí převzít bota. 
Jsem asi ne úplně typická ženská, protože boty na zimu mám jen jedny. Kdysi jsem mívala boty v každé barvě, většinu stylu válenek a alespoň jedny slušné kozačky. No, do společnosti se momentálně nehrnu, protože holkám je líp v blátě 😀 takže jsem vsadila na Crocs jako holky. Prostorné pro prsty, dělají právě i velká čísla, takže má velikost 10 je sehnatelná a černá je dobrá :-).
Adela Foldover Fuzz Bootie značky Crocs
Tátovo. Tam jsme dlouhou dobu hledali barefoot boty, protože je manželovi doporučil i fyzioterapeut, ale i přes několikeré zkoušení jsme prostě nenašli nic, co by bylo ono. Ani si neumíte představit, kolik lichotivých slov mě stály tyhle boty, které jsou průlomovými v botníku mého muže :-D. 
Kotníkové boty TOMS Paseo
Nikdy jsem mu do bot nemluvila, to ne, ale občas jsem už utrousila, že krom pohor a sportovních tenisek by už mohl mít nějaké, které veme ke kabátu (hodně podobné barvy) a já budu uslintávat :-D. Aaaaano, má zavislost na TOMSkách mu nenápadně podsouvala právě tyhle TOMS Paseo a on souhlasil :-D. Slavit jsem nesměla moc hlasitě, aby nebylo poznat, že celá akce měla promyšlený průběh, takže jen chválím jaký skvělý výběr Tom má :-).
Odpověď zase jasná, barefoot nejsou, ale kdo měl v ruce boty TOMS, asi by souhlasil, že jsou to prostě vymazlené bačkůrky. Já je mám na léto, na blogu už jsem vám je ukazovala a když si na ně vzpomenu, je to další z důvodů, proč už chci teplo. 
Kotníkové boty TOMS Paseo
A protože jsem slíbila pozvání do našeho botníku, tak nesmím zapomenout na prďošskou poličku plnou papuček. Vybrala zástupce jen poloviny rodiny, protože ta druhá polovina nosí to samé, liší se pouze barvy.
Holky mají obě na doma botičky z Decathlonu. Jsou za pár korun, nemají vůbec žádnou podrážku, jsou s protiskluzem a Nelinka je nosí do školky. Hodně maminek se u nich ptalo, zda se v tom nepotí nožka, ale Nelince ne, tak za nás super. Vyrábí se až do velikosti 30.
Já s Tomem jsme opět věrné papučkám Crocs, i když teda Tom prvně. Jestli jste zvyklí jen na klasika Crocsy z gumy, které jsou vystlané kožíškem, tak tyhle jsou něco úplně jiného. V ruce je zmačkáte do ruličky podélně i příčně, jsou hezky teplé a opravdu v nich cítím i spáry na podlaze, když jdu po parketách. Takhle vypadají po 3 měsících používání a to doma máme nejenom kočku, ale i dvě děti, které mi je kradou. Za mě top papučky. Už jen sudoku a krb a můžu do důchodu 😀 
Papučky Decathlon a Classic slipper od Crocs
A tady něco mimo botník, protože to je taková má poslední botko-výzva. Na zimu jsem oprášila béžový kabát, k béžovému kabátu jsem převlíkla Julinky Bugaboo sporťák do béžovo-hnědého oblečku a poslední co mi chybí jsou botky, které chci. Důvod bude jasný :-D. Kdo mě čtete dýl, tak rozhodně víte o mé puntíkaté ouchylce. Holky mají puntíkaté bundičky a já když ji viděla, musela být má. Čas od času vám sem zvu šikovné maminky, které na mateřské nelení a tvoří. 
Ručně šitá messenger bag od Fischerky
Tuhle maminku, Verunku alias Fischerku, jsem začala sledovat na facebooku úplně náhodně, někdy v době kdy se narodila Julinka. Krásné a líbivé a tentokrát osudové. Navíc ručně šité, praktické a prostorné. Puntíky, které se mi hodí ke kočáru i kabátu 😀 Uznejte. Jenže teď jen sehnat ty boty, ve kterých nebude kosa. Mám jedny dosluhující, ale doma mi bylo řečeno ať už v nich přestanu dělat ostudu :-D. Možná zkusím dát šanci svým prvním bare botám, ale vždy je mi líto těch peněz, protože mám podezření, že mi v nich stoprocentně bude zima a riskovat na zkoušku nějak nemám odvahu. Možná, máte se zimními někdo zkušenost a vážně v nich nemrznete ani po celém dni venku?

Ve zkratce je tohle aktuálně náš kompletní botník. Točíme je dokola a na ženský sice bot moc nemáme, ale zase vím, že nám vydrží a žádné z nás nebude zima. A na tátu, na toho se mi víc než dobře dívá :-D.
Víc než jednu objednávku a vždy spokojeni. To můžeme říct k Urbanluxu, který je partnerem našeho blogu a já jsem za to moc ráda. Především je fajn, že tam seženu Crocsy holkám, prvně letos na zimu i sobě a mají obrovský sortiment botiček TOMS. Já vám slibuju, že se tu s nimi budu chlubit hned jak začne teplo, protože je na další rok prostě chci :-D. 
Urbanlux mi pro vás věnoval rovnou tři poukazy do jejich e-shopu a každý v hodnotě 1000Kč. Vybrat nemusíte boty jen prckům, ale i sobě, takžeee…kdo se bude chtít rozmazlit pod Jedličkou?


Tři z Vás dnes obuje Urbanlux. 

3 poukazy v hodnotách 1000Kč rozdáme mezi vás. Kdo je chce?

1/ buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life

2/ Do soboty 10.12. napiš komentář pod tento článek nebo na FB,
Které boty bys za poukaz pořídila?
(nezapomeň na sebe nechat kontakt!)
3/ pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x
4/ NOVINKA – pokud nás sleduješ na instagramu (mk_life.cz) zařadíme tě do slosování gratis ještě jednou!

V tuto chvíli je ještě aktivní 

Soutěž o rostoucí židličku WOOD Partner od Proděti.cz z 11.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o Láskografiku z 12.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o Průzkumníka od Svojtky a bagr z Bruderlandu ze 13.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o osušku Lodger a smě Do plavek od Mixitu ze 14.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o iThermonitor z 15.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o Originální knihu z 16.okýnka (do 10.12.)


Soutěž o 2 poukazy do UNUO.cz softshellového oblečení, balíček Havlíkova Apothéka ze 17.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o 3 jeleny od Jelení šperky z 18.okýnka (do 10.12.)

Ježíšek

MUDr. Michala Knězková

All posts

193 Comments

 • Míša 7.12.2016 at 23:27

  Nějaké Crocsy by se nesly do vybavy. Sdilim na FCb, sleduji na Inst.

  Díky

  Michaela@tosovska.eu

 • Zdenka Hrubcikova 8.12.2016 at 6:17

  VZALA BYCH BOTIČKY MOJI PRINCEZNE zdeniada@seznam.cz

 • Vladimíra Hrňová 8.12.2016 at 6:19

  Ja jsem dlouholeta faninka znacky Crocs, takte urcite bych doplnila botnik od nich. Techto bot totiz nikdy neni dost, ikdyz muj msnzel je jineho nazoru 😀
  vladimirka.v@post.cz

 • Sam 8.12.2016 at 6:22

  já je chci 🙂 a zcela sobecky bych pořídila boty pro sebe 🙂

 • Eva Dozbabová 8.12.2016 at 6:22

  Já shanim zimní botky pro dcerku tak bych vzala ty hned na první pohled mi padly do oka botky:lodgepoint boot k 🙂 Eva.dozbabova@gmail.com IG:Evulineek Fb;Eva Evelin sdílím 🙂 pěkný den

 • Lucie Nováková 8.12.2016 at 6:22

  Určitě jaro-léto botičky pro mojí dcerku. luciecb@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 6:29

  Tentokrát bych byla asi trochu sobecka a vzala botky sobe ☺ Dceři jsem botky nakoupila a tyto by se mi líbily. Ze zkušenosti z mého okolí vím, že jsou to dobre botky.
  Andrea endyna@seznam.cz

 • Veronika Vecerkova 8.12.2016 at 6:29

  Zimni botky uz mame tak nejake botky na jaro pro maleho, celkem radi mame LBL. Verousekvecerkova@gmail.com

 • Anonymní 8.12.2016 at 6:36

  Mám pro sebe také jen jedny kvalitní šedé kozačky bez podpatku a jedny černé válenky na procházky s kočárkem. Dcera má 14 měsíců a zatím sama nechodí. Za výhru bych ji pořídila "důchodky" 😉 bohdanapouchla@seznam.cz

 • Unknown 8.12.2016 at 6:38

  Asi bych vzala dcerce balerínky. Na zimu už jsou holky vybavené. 🙂
  https://www.urbanlux.cz/duet-busy-day-mary-jane-kids.html?main_att_id=146&main_att_value=2207
  Sdílím na FB. 🙂
  Krylova.p@post.cz

 • Bienvenue chez nous 8.12.2016 at 6:39

  Ja bych asi take zvolila boty spise pro sebe 🙂 Bara Mintelova (bara.krejci@gmail.com, instagram sleduji bara_bienvenue)

 • Anonymní 8.12.2016 at 6:46

  Opět krásný článek, s botami to mam stejne stejně jako ty, Miso. Stejná velikost, problém s výběrem, také snesu nižší podpatek a najít nějaké velmi pohodlné je sakra problém a hlavně mam většinou take malo boty, spočítala bych na jedné ruce!:-D Ja bych si za výhru koupila nejake poradne na jaro a leto, to bude totiž akutní:-/ stávající uz se nedají nosit:-( sdílím i na FB Tera bezinka, Tkonvalinova@email.cz papa Terka

 • Anonymní 8.12.2016 at 6:47

  Další prima okénko, vybrala bych pro dceru nějaké botky na jaro ☺. Lenka Kahlova kahlova@seznam.cz

 • Lubica Kujovičová 8.12.2016 at 6:48

  Moj muz je na boty strasne narocny vecne mu trva aj pol rok kym si dake vyberie a kupi;) ale tieto ma teda uchvatili https://www.urbanlux.cz/desert-taupe-suede-men-s-brogue-lace-up.html
  A kedze ka s dcerou mame plny botnik urobili by sme radost pre zmenu jemu:)))
  Lubica Kujovicova (lubicalulovicova@gmail.com) na fb Lubica Lulovicova Kujovicova

 • Anonymní 8.12.2016 at 6:49

  Crocsacky pro Krystufka, protoze uz z nich vyrostl. A mozna bych malinko myslela i na sebe 🙂
  FB Claire de Lune, Instagram Yeemanjaa
  yeemanjaa@gmail.com

 • Anonymní 8.12.2016 at 6:49

  Urcite bych vybrala nejake pro dceru 🙂 monika.kopecna@gmail.com insta:monika.kop

 • Luciiiii 8.12.2016 at 6:50

  Vzala bych něco dceři na jaro, zimu snad vydrží v LBL :-)) Lucie.dolezalova@gmail.com

 • Anonymní 8.12.2016 at 6:54

  Jupiii 🙂 Soutěž přesně pro nás 🙂 Naše prďolka chodí asi měsíc, takže určitě botky pro ni 🙂 Tereza Kovárníková, t. kovarnikova@seznam.cz, sdílím na FB 🙂

 • Anonymní 8.12.2016 at 6:59

  Na Urbanluxu občas nakupuji a mám tam moc ráda boty Toms…takže bych koupila ty, protože jsou nejen krásné, ale jejich nákupem člověk i pomůže dětem v Africe ;).
  Ps: na insta sleduji 😉
  Markéta
  Fialova.marketka@seznam.cz

 • Nikola Vasickova 8.12.2016 at 7:06

  Vybrala bych synovi boty na jaro. A pokud by nebylo nic k sehnani,tak nejake hezke obuti pro sebe.
  N.i.k.y.s@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 7:08

  Děkuji za indpiraci. Ja bych asi nejradši koupila botičky sobě protože syn je na letošní zimu vybaven :-). A ty papuče crocs jsou teda taky prima. Pekny den Milada (horynova.mili@gmail.com)

 • Anonymní 8.12.2016 at 7:20

  Boty pro prcka nebo sobecký tenisky pro sebe 😉 Helena.xxxxx@seznam.cz (Helena Kotrchova)

 • Anonymní 8.12.2016 at 7:20

  Též již máme dcerky plně zimně vybavené, takže bych vybírala tentokrát pro sebe. (zelenkovam@centrum.cz, FB marie.z.ortova)

 • Anonymní 8.12.2016 at 7:25

  Zavidim vsem popelkovskou velikost nohou,jsem na tom tak nejak jako vy,takze to,co vetsina zenskych miluje,nakupovani bot,je pro me skoro nocni mura.Za vyhru by se videlo,mozna bych byla trochu sobecek a mozna typicka mama,co kupuje radeji detem nez sobe.Al uska,helca.helik@seznam.cz

 • Martina Hradzka 8.12.2016 at 7:25

  Mě se móooooc líbí důchodky, ale crocsy jsou taky super volba. Určitě bych si vybrala, teď už jen nevím, jestli pro sebe nebo pro syna:) Hradzka@seznam.cz

 • Jana Zdvihalová 8.12.2016 at 7:26

  Děti a já chodíme v barefoot, takže tentokrát by si vybíral chlap. Tomsky by mu udělali velkou radost, je to přesně jeho styl obouvání. Sleduji na insta, jana.zdvihalova()email.cz

 • Vendula Janků 8.12.2016 at 7:29

  Já bych také pořídila boty mojí dcerce 🙂
  kutrovavendula@seznam.cz

 • Tak opet bezva clanek, ty lbl vypadaji dobre, Filipek mel lbl sqeaky jako prvni zimni boty po attipaskach. Ja nejak nemam odvahu zabrousit i do tech nebare. Filipek v nich chodi, jakoby mel na nohach kopyto a ja mu od posledniho zkouseni nejakych kopyt typu superfit uz nic jineho nekupuju. Ma trochu i nozky do x, tak to nechci ani pokouset. S tim podzimem to byla prekerka, jedny nizky a jedny vysoky, dohromady 3 tis a nosil je mesic, k tomu od leta bareholinky, ty jsou teda cupr za cca 500…jsou nastesti vsechny vetsi, vydrzi i na Jaro. Zimni jsme teda prokaucovali, ptz jsme meli nestovice a nemohli je jet vyzkouset do neobuta, takze to jistil net a ma zimni frajersky kidofity tzv do mesta…tahle znacka se nam nekolikrat osvedcila, tak jsem nevahala, kdyz byly skladem. Ted k nam jeste svisti bogsy nepromokovy a zatepleny bufy a do kidofitu jsem mu koupila merino vlozky, nozky mel ted v tom snehu, co se u nas drzi, jak ledy. V lete lital bosky nebo dostal misto tezkych crocsu lehoucke coqui. Nejsou sice bare, ale zadny bare sandalky se mi nelibily. Vsechno bylo zavreny a skaredy. Navic tyhle jsou cupr i do vody a k vode. A vzhledem k tomu, ze me jeho boty stoji majlant, za poukaz bych si jednoznacne poridila papuce od crocs a super tomsky navrch bych pribalila. Ted jdu sdilet, lajcit instos a kouknout Na urbanlux, jak bych je vyplenila 😀

 • Eliška Hrubá 8.12.2016 at 7:41

  no tak te djsem se zamilovala….určo bych vybrala nějaký Tomsi..ale nevim který 😀 😀 díky za článek a ty Vaše zimní boty se mi taky moc líbí 🙂
  Hruba.eliskaa@seznam.cz
  sdílím i na fb jako Kelishka Potramtaná 🙂

 • Monika Vágnerová 8.12.2016 at 7:43

  Mam stejnou aksnicku a sobecky bych se koukala hlavne na botky pro sebe. A ty Crocsy vypadaji skvele..

 • Markéta Beránková 8.12.2016 at 7:44

  Takových hezkých bot asi bych koupila boty holkám a nejlépe všechny:-) market.berankova@gmail.com

 • Dadida 8.12.2016 at 7:46

  Boty pro sebe jsem si koupila predevcirem, dceru mam na uimu obutou do Bogs, ale pro chlapa bych urcite neco vybrala… treba prave ty kotnikove Toms mi prijdou jako skvela kombinace sportovne-elegantnich bot.

  • Dadida 8.12.2016 at 7:47

   Boty pro sebe jsem si koupila predevcirem, dceru mam na uimu obutou do Bogs, ale pro chlapa bych urcite neco vybrala… treba prave ty kotnikove Toms mi prijdou jako skvela kombinace sportovne-elegantnich bot. Dadida Fialova (dagmar.fialova1@seznam.cz)

 • ervulenka 8.12.2016 at 7:54

  Instagram eva richterová Ervulenka@seznam.cz

 • ervulenka 8.12.2016 at 7:54

  Sdilim na fb jako eva richterová
  Ervulenka@seznam.cz

 • Anna Kapcová 8.12.2016 at 8:01

  LBL som vždy plánovala zaobstarať malej ako jej prvé botičky,takže voľba je jasná. anicka.kapcova@gmail.comY

 • Adika Šedinová 8.12.2016 at 8:03

  Dobrý deň, botky, čo majú holky som chcela tiež pořídit tej svojej princeznej…bohužiaľ, bývame v Rožnove a máme tu cez zimu kopu snehu, tak mi ich na Littleshoes nedoporučili. A vlastne žiadne barefoot od nich, čo som trochu dosť sklamaná. Takže som musela nabehnúť do športu a kúpiť obyčajné botky. No nič sa nedá robiť.

  adriana.sedinova@seznam.cz

 • Veruberu 8.12.2016 at 8:17

  Diky za supr soutez! Urcite bych tentokrat obdarovala sebe 🙂 A nejspis bych sla do Crocs ❤️
  Sdilim i na fb.
  Diky

  mikuskovav@gmail.com

 • Veronika Ševčíková 8.12.2016 at 8:17

  Botky bych koupila dceri, ale ma hodne uzounkou nozicku, takze pripadne bych se obetovala ja 🙂
  1veronika.sevcikova@gmail.com

 • Katka Roslerova 8.12.2016 at 8:18

  Barefoot jsem objevila na jaře a od té doby si připadám jako postižená 😀 pořád jen řeším boty, sleduju všechny, v čem chodí a nikdy jsem tolik bot v tak krátké době nenakoupila. Pro děti mám nakoupeno na zimu, sobě jsem si ušila na jednom kurzu a jsou to mé první bf,nejsou zimní, ale s merino vložkou a teplou ponožkou mi zima není. Za poukaz bych si koupila crocs papuče 🙂
  Katerina.roslerova@seznam.cz

 • Bohumila Filgasová 8.12.2016 at 8:19

  Syn ma plny botnik 😀 takze bych vybrala nejake kompromisni crocsy pro me… fbonytka@gmail.com

 • Libuška Křížová 8.12.2016 at 8:20

  Dceři bych pořídila tyto krásné botky https://www.urbanlux.cz/hello-kitty-plaid-clog.html?main_att_id=146&main_att_value=1482#next, protože chodíme do bazénu, tak aby ji neklouzali nožky. Ty co má teď už začínají být pomalu malé. A sobě na jaro/léto tyto krásné stříbřenky TOMS https://www.urbanlux.cz/silver-glitter-alpargatas.html Sleduji a SDÍLÍM na fb jako libuska.krizova, na IG jako marcrazy.marcrazy a mail je marcrzay@centrum.cz

 • Lucie Procházková 8.12.2016 at 8:21

  Hezký den,my už zimní botky taky dávno máme,takže kdybych náhodou vyhrála,pořidila bych synovi nějaké celoroční nebo jarní botičky 🙂
  lucie_prochazkova@centrum.cz

 • Radka H. 8.12.2016 at 8:33

  Já bych pořídila boty pro jednu z dcer ale nejspíš pro tu starší nějaké fajn na jaro. Mladší si ještě chvilku na ty první botky ještě počká a tam už pokokuji po little blue lamb 🙂
  Případně by se hodili i nějaké pro mě na jaro ke kočárku…to abych začala po vánocích hned šetřit 😀
  r.harabisova(zavinac)gmail.com
  Sleduji i na Instagramu(RaduliH).

 • Anonymní 8.12.2016 at 8:34

  Teda tuhle výhru bych si nechala pro sebe a vybrala si nějaké Crocs 🙂
  FB: Eva Auerbachová
  eva.auerbachova@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 8:40

  uz dlouho tam pokukuju po TOMS, ale mozna by zvitezil rozum a dcerka by dostala nejake zimni crocs, poněvadž mi nějak povyrostla 🙂
  díky lucie
  eiben@post.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 8:42

  Hodily by se nám zimní boty pro dceru, noha jí rychle roste, nebo nějaké celoroční pro ni.
  sedlackova.kveta@gmail.com (fb Květa Sedláčková)

 • Anonymní 8.12.2016 at 8:53

  Mají krásné dětské i dámské tenisky takže buď jedno druhé:-) hankafb@centrum.cz FB: Hanka Šafářová Chmelinová

 • Adela Vejvodova 8.12.2016 at 8:54

  Vlněné Toms Altair.

  vejvodova.adela@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 8:57

  Ja bych udelala radost sobe, dcera ma na zimu zimni botky, snehule a vyteplene gumaky.. A ja mam jen kozacky.. Moje tenisky s koziskem jsou rozpadle a ja nejsem schopna odevzdat dite a koupit si nove.. A ty vase zimni crocs vypadaji skvele.. Klara Drdova, klarkaa.k@seznam.cz

 • Adéla Honcová 8.12.2016 at 9:02

  Mě nadchly ty, co máš ty. I jmeno mají dobré 😀
  adela.honcova@seznam.cz

 • Pepe Peťula 8.12.2016 at 9:19

  Přesto,že uvažuji,že si sama pořídím boty,za výhru bych pořídila dětem,nejspíš DĚTSKÉ MODRÉ TOMS YOUTH GEO BIMINIS.
  Ing sleduji
  kopasova.petra@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 9:21

  Sobecky bych obdarovala sebe a to botami TOMS:-)Dekuji za hezkou soutez.Sdilim na fb a na instagramu sleduji.
  Katerina.Alexova@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 9:24

  Ja bych vybrala tyto botky pro syna
  https://www.urbanlux.cz/grey-farren-tiny-bimini.html
  k.hubickova@seznam.cz
  FB: Kateřina Michlová

 • Bara Zilova 8.12.2016 at 9:25

  Asi bych si udelala radost a vzala botky pro sebe..take mam jen jedny a to uz treti zimu…
  Bara@seznam.cz

 • Zuzana Brňová 8.12.2016 at 9:29

  tyhle jsou pro mě nej https://www.urbanlux.cz/pink-canvas-hearts-tiny-paso-sneak.html . V těch by byla Nelina kočka. zhalickova@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 9:31

  ty papucky crocss!!! ty jsou super!!!

  fb:lucie lesprix
  competluc@gmail.com

 • Anonymní 8.12.2016 at 9:41

  Tak to ted neviiim,ale ze bych si udelala radost ja? Detickam kupuji boty,vzdy kdyz jsou potreba,u me uz mene casto.

  Eva Šírová
  Sedlackova.eva11@gmail.com

 • Anonymní 8.12.2016 at 9:58

  Vybrala bych little blue lamb pro dcerku.. 🙂 Nicol.10@seznam.cz (fcb: Nikola Svobodová)

 • Dana Strakošová 8.12.2016 at 10:00

  Tak tuhle značku neznám, ale asi bych také brala boty pro sebe – ty máš problém s velikostí, já s vysportovanými lýtky 😀 sehnat vysokou botu je umění:-D Pak mám také dost citlivé paty, takže z každých nových, nerozšlapaných bot půchýře 🙁

 • Denisa Vašourková 8.12.2016 at 10:04

  Vybrala bych urcite nejake zimni crocs, bud pro sebe nebo pro prcka 🙂 denisa.vasourkova@gmail.com

 • Anonymní 8.12.2016 at 10:10

  Asi bych botama udelala radost sobe. I ja jsem zjistila ze po porodu skoro zadne neobuju. Takze botnik budu muset postupne obmenit. Momentalne mam jen zimni boty a sandaly, nic jineho mi nesedi. Takze urcite by bylo z ceho vybirat. Zacla bych asi necim jarnim 🙂
  midnigt@seznam.cz
  FB Andrea Dosoudilova

 • Katka 8.12.2016 at 10:23

  Já bych si vybrala Tomsky pro sebe nebo Crocs holinky pro dceru. Bylo by to dilema 🙂 Na IG sleduju pravidelně.

  Krásný den,

  Katka (katerina.horova86@gmail.com)

 • Anonymní 8.12.2016 at 10:35

  Já bych určitě nechala vybrat něco 13-letou dceru na jaro
  Svobodová Zuzana
  svobodovazuza@centrum.cz

 • Ka 8.12.2016 at 10:35

  Velmi mě zaujaly boty Toms. Jen mám dilema, jestli udělat radost dceři nebo sobě. 😀 k.petruzelova@seznam.cz

 • saui.dj 8.12.2016 at 10:41

  Hezký den, vybrala bych pořádně teplou botu, ty staré dosluhujou a nové by se hodily, dcera má ještě malou nožku, skoro nic pro ní nemají, tak bych si udělala radost já:-)Šárka (saui.dj@seznam.cz)

 • Miška Fettersová 8.12.2016 at 10:49

  Hezký den, já bych pořídila Crocband LodgePoint Boot K
  Míša, sdílím m.fettersova@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 11:10

  Podle vaseho popisu me zaujali boty znacky TOMS takze se na urcite podivam. Ja teda uz delsi pro sebe kupuju znacku Rieker a jsem spokojena ale designove nic moc, tak bych uvitala klidne neco jineho. Lenka.kyrian@gmail.com

 • Misa Mravcova 8.12.2016 at 11:13

  Kdyby Jezisek videl, jak mi nehezky vylezaji z kozacek na strane prstiky a jak se vzdycky na zastavce musim schovavat za kocarek, urcite by mi spechal hned zabalit jedny teploucke kozacky! https://www.urbanlux.cz/a-leigh-leather-boot.html?main_att_id=146&main_att_value=456

  mravcova.michala@gmail.com

 • cichulak 8.12.2016 at 11:18

  Já bych pořídila určitě něco sobě a líbí se mi toho fakt moc, takže ještě nedokážu říct, zda bych šla do nějakých balerínek, sandálků na léto nebo polobotek:)…to bych se rozhodovala až v případě výhry. Ale co jsem koukala na eshop, tak bych si tam úplně nejvíc nejraději pořídila ty jejich ponožky!!! Ty jsou nejvíc:D ;o)
  Článek sdílím i na svém FB Lenka Fořtová(Cichá)
  Na IG sleduji jako cichulak – Lenka F.
  lenka.cicha@email.cz

 • Jitka Křížková 8.12.2016 at 11:25

  Teda, tam se mi jich líbí hodně, jak pro děti, tak pro mě. krásné jsou Šedé dámské tenisky Toms Flower Paseo s kvítky. Vypadají i pohodlně. Já jsem teď spíš náhodou narazila na krásné celoročky s paměťovou pěnou, což je pro nohy luxus, uvidím, jak vydrží dlouho apod., ale jsou skvělé a tyhle tomsky vypadají právě tak pohodlně. Jitka (smallion@seznam.cz)

 • Barbora Jastrzembská 8.12.2016 at 11:37

  Dcerce nějaké botky na jaro do bahna a mokrého počasí 😉 ty crocsové růžové třeba.Sdílím i na fb.
  k.baja@seznam.cz

 • Anna 8.12.2016 at 12:01

  Vzala bych asi nějaké pro sebe, protože mi dosluhují zimní botky.
  anna.michlova@seznam.cz

 • mala_janka 8.12.2016 at 12:07

  Hezké poledne, asi bych si teda neuměla vybrat a pořídila bych jich více 😀 Ale nejvíc boty potřebuje naše Anička 🙂 jana1bystronova@gmail.com

 • Anonymní 8.12.2016 at 12:08

  Dobrý den, aby tady nebylo přebotičkováno, já bych pořídila nějaké veselé ponožky pro celou rodinku :-). Krásný den, Kristína (Tinka333@seznam.cz, inst. Staflici)

 • Lucie 8.12.2016 at 12:10

  Sobě papuče a dceři první botky na jaro. lucie.zverinova21@gmail.com

 • Učitelka Hanička 8.12.2016 at 12:13

  Asi bych byla tentokrát sketa a pořídila něco pro sebe na jarní sezónu, nějaké polobotky Toms. Sleduji na FB i insta. o.k.hanicka@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 12:15

  Určite nejaké pre chalosov, aj keď… aj mama by si vedela vybrať !��
  Slavka Púčková
  salvija@szm.sk

 • Anonymní 8.12.2016 at 12:19

  Vybrala bych něco pro dceru. jana.stecova@email.cz

 • Lenka Pejšová 8.12.2016 at 12:26

  Tentokrát bych vybrala něco pro sebe, už dlouho sháním nějaké pohodlné zimní boty, které jsou hezké i do města. A tady se mi jich líbí spousta 😀 len.srb@post.cz

 • argo1 8.12.2016 at 12:30

  Určitě bych vybrala nějaké zimní boty pro děti. Crocsy jsou úžasné 🙂
  Sdílím na FB a sleduji na instagramu.
  bernardova.jitka@centrum.cz

 • Verča 8.12.2016 at 12:34

  Sobecky bych vybrala boty sobě 🙂 Koukám, že výškově a velikostí nohy jsme na tom hooodně podobně a výběr bot ve větších velikostech je stále bída 🙁 Srdéčko touží po novým tomskách. To jsou tak bačkůrkoidní boty, že bych je nejraději nosila pořád a ty staré už dosloužily 🙁 sdíleno jako Veronika Valová Forétarová, Nikie@seznam.cz

 • Markéta Kuzebauchová 8.12.2016 at 12:37

  Tedy Míšo, z dnešního okýnka jsem opravdu nadšená….crocsy miluji a už mám doma zimní, letní a teď když vidím ty bačkůrky…asi je budu nutně potřebovat :-D…jinak už asi 2 měsíce slintám po těchto kráskách https://www.urbanlux.cz/rainfloe-bootie.html?main_att_id=146&main_att_value=368 a kdybych k tomu ještě obdržela "příspěvěk" v podobě výhry poukazu, tak bych byla nejšťastnější na světě 🙂 (Marketa.Musilova@seznam.cz a sdílím na FB jako Markét Kuzebauchová)

 • U lesa 8.12.2016 at 12:50

  Zdravím Míšo, určitě bych pořídila bačkůrky, pro děti i nás dospělé 🙂
  Děkuji. Vendy
  vendulinina@centrum.cz

 • Jana Radová 8.12.2016 at 12:58

  Já bych volila asi Crocs i když jedeme na bare vlně, tak tyhle bych asi volila já. pospisilovaja@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 13:04

  Já bych asi udělala radost sobě a koupilasi papučky crocsy. verca.dolezalova@seznam.cz

 • Jitka 8.12.2016 at 13:07

  Já osobně bych dnes byla sobecká a vybrala si zimní crocsy pro sebe �� já zatím nenašla boty, do kterých se vleze moje nožka a ve kterých by mi bylo teplo 🙁 Kubík má BF kompromisní botičky a když vyndá nožičku, tak mu to teploučko tiše závidím ��
  kontakt: jitkajochmanova@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 13:28

  Emily by asi v létě dostala svoje první crocsy:) my s manželem je nosíme moc rádi! A jinak opět super článek!

 • Aneta Sajdok 8.12.2016 at 13:44

  Jelikoz manzel porad pokukuje po nejakych papucich,tak vami recenzivane id crocs, by byly asi bomba. A.saj@centrum.cz

 • Michal V. 8.12.2016 at 13:47

  Díky za super článek, vážně není jednoduché správně vybrat 🙂 U nás by byl první na řadě syn a pak snad já 😀
  nadavymolova@seznam.cz

 • Markéta Waas 8.12.2016 at 14:11

  Dámské Toms jsou top 🙂 (marketa.waas@gmail.com)

 • Hana Jacková 8.12.2016 at 14:53

  Asi botky pro syna
  hanapotmesilova@gmail.com

 • Anonymní 8.12.2016 at 15:03

  My bysme vybraly asi nějaké Tomsky pro dceru. v.z@email.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 15:26

  Ja bych vzala urcite nejake botky pro syna, asi uz na jaro, zimni ted mame.
  A dekuji za typ na backurky, od ledna syn nastupuje do skolky,tak tam zajedem mrknout 🙂
  FB Jana Dušková
  Janca.Duskova@email.cz

 • Zuzana Černá 8.12.2016 at 15:36

  Mně by se pro syna líbily na jaro tenisky (https://www.urbanlux.cz/grey-anchors-tiny-sneak.html#next).
  Sleduji i Váš instagram.
  zcernala@gmail.com

 • Lucie Patková 8.12.2016 at 16:17

  Tak asi bych se tezce rozhodovala mezi modryma Toms Geo Biminis a suprovyma Crocs Batman Boots. Lucka (luciepatkova@seznam.cz)

 • Barča a Míra 8.12.2016 at 16:36

  Já bych brala zrovna ty, co máte vy 🙂 Adela Foldover Fuzz Bootie
  barcastiborova@seznam.cz

 • Veronika Patočková 8.12.2016 at 16:43

  Zrovna dnes jsem si říkala, že v teniskách už je mi zima, takže nějaké zimní botky.
  veronika.sleglova@seznam.cz

 • Jana K 8.12.2016 at 16:59

  Crocs, ale už na léto 😀

 • Anonymní 8.12.2016 at 17:04

  Asi nějaké Tomsky, má je už manžel a trošku mu je závidím 🙂 gis-ela@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 17:05

  Pořídila bych nějaké jarní pro dcerku, už že všech vyrostla. lucily@seznam.cz Lucie Cvetlerová

 • Anonymní 8.12.2016 at 17:36

  Pořídila bych určitě jarní botky pro sebe. polaskova-marketa@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 17:40

  Crocsy pro dceru jsou pro mě jasná první volba 🙂 mpetruzelova@seznam.cz

 • libie 8.12.2016 at 18:00

  Asi dětské Crocs, ale ještě uvidíme. smyckova.lib@gmail.com, FB – Libka Ve Smyčce

 • Anonymní 8.12.2016 at 18:23

  Dobrý den, já bych brala dámské tenisky nebo slip-onky, díky za možnost soutěžit. A klobouk dolů, každý den napsat smysluplný článek v předvánočním čase…, máte můj obdiv. dolez.m@centrum.cz

 • Jitka Elicerová 8.12.2016 at 18:42

  Určitě bych si vybrala některé crocs baleríny, jedny mám 3 roky a bohužel už jsou prošlapané od neustálého nošení :)sdílím na fb Jitka Elicerova
  elicerovajitka@gmail.com

 • Anonymní 8.12.2016 at 19:01

  Jeee to by mi udělalo radost.Já už sem rozhodnutá předem,určitě boty pro mého prcka.Nějak se nám rozchodil 😀 a bude potrebovat botky na zimu.Romča Malinová(malinovaRomca@seznam.cz)

 • Ifčulka 8.12.2016 at 19:07

  Pořídila bych některé crocs. ivana.rubesova@hotmail.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 19:46

  Tak já bych potřebovala vyhrát všechny tři poukazy a asi by mi to stejně nestačilo. Nové boty by se teď doma hodili všem, ale asi by jsme začali crocsy pro dceru 🙂 Tereza (tereza.vraspirova@seznam.cz, FB Tereza Vraspírová)

 • SpaceSusi 8.12.2016 at 20:08

  Určitě bych vybrala nějaké boty pro dceru, protože jí noha roste neuvěřitelným způsobem a za tento rok se dostala z 20 velikosti na 25 🙂
  spacesusi.blog@gmail.com

 • Eva 8.12.2016 at 20:22

  Děti jsou na zimu vždy vybavené dostatečně, ale mamka se nějak šidí, takže poukaz bych využila na zimní boty pro mne (nejspíš stejné, jako máte Vy 🙂 ).
  ev.ru@seznam.cz (FB Eva Macháčová, IG mea7mea)

 • Anonymní 8.12.2016 at 20:26

  Crocsy pro Davídka. Hezký večer, Míšo. Zdravíme z Jihlavy, Zuzka
  Zuzanablahova@seznam.cz
  FB Zuzana Bláhová
  Inst. zubla111

 • Petra Hladká 8.12.2016 at 20:28

  Já bych si pořídila crrosky pro sebe. Největší radost by z nich ale měl manžel, protože bych mu už "nekradla"ty jeho:) hladkpe@gmail.com

 • Ziii 8.12.2016 at 20:33

  Rozhodně Crocsy. Jedeme v nich i ted…

 • Anna Blažková 8.12.2016 at 20:42

  tak já sháním zimní pro mě a pro manžela a to je teda oříšek. annie.blazkova@gmail.com

 • Martina 8.12.2016 at 20:52

  Momentálně lustruju gumáčky pro dceru, takže bych se zaměřila tímhle směrem. Martina, makaface@seznam.cz

 • Anonymní 8.12.2016 at 20:57

  Nejspíš bych vybírala nějaké jarní primárně pro syna a pokud ne, tak určitě sobě nějaké pohodlné na procházky s kočárem.
  horakkatka@gmail.com
  Katka Štosková

 • Kaca 8.12.2016 at 20:59

  Mám crocsy zimní starší verzi a miluju je ať k sukni či džínám! Za mne top…ale nové by se mi hodily 🙂 Zároveň mne však čeká pořizování holinek i zimních botiček na druhou část zimy…ty letošní má dcerka tak do ledna 🙁 katvald@centrum.cz

 • Michaela Kratochvílová 8.12.2016 at 21:13

  Já bych pořídila buď nějaké hezké boty pro mě nebo pro syna, i když tomu teď budu kupovat boty LBL a to díky vám, boty jsou super a moc se mi líbí 🙂

 • Jane 8.12.2016 at 21:17

  Jarní boty pro sebe na tůry s kočárkem, až se prcek narodí.
  siberia06@gmail.com

 • Klára Hošáková 8.12.2016 at 21:44

  Botičky mají opravdu krásné,pro malou by se mi moc líbily na jaro tenisky Tomsky..ale
  asi bych hodně uvažovala,zda bych tentokrát nepořídila nejaké pěkné a pohodlné pro sebe 😛 ;))
  (krutovaklara@gmail.com)
  (ig: klarus_h)

 • Anonymní 8.12.2016 at 21:52

  Musela bych hodně váhat zda pro syna nebo pro mě 😀 Jelikož jsme mu včera pořídíli zimní botky, tak bych mohla po dlouhé době si něco pořídit já, za mě určitě Crocsy, klidně takové krásné teploučké bačkůrky 🙂
  Karolína Mužíková (kajikik@seznam.cz)

 • bojko 8.12.2016 at 21:58

  Nemala som dostatok cadu prezriet vsetky boty, ale urcite by som vzala botky pre dceru pripadne syna. Andrea Awdwa@post.sk

 • Mishi Fufu 8.12.2016 at 22:06

  Vzala bych malymu i sobe espadrilky toms. Kdyz uz,tak uz. A navic jejich koupi clovek pomaha. sitovova@seznam.cz

 • Veronika Trpišovská 8.12.2016 at 22:22

  Tentokrat bych si zateplila svoje nozky a vybrala bych si zimni crocs 🙂
  avionka@gmail.com

 • Veronika Fischerová 8.12.2016 at 22:54

  Asi bych poridila boty synovi. Na leto, at je v nich kocour 🙂
  Verca.fischer@gmail.com
  Insta verca.fischerka

 • Soňa Mašková 8.12.2016 at 23:43

  Asi bych nevěděla, zda pořídit boty synům, nebo sobě 🙂
  sonka.maskova@seznam.cz

 • Vik R 8.12.2016 at 23:48

  Asi zimni crocs, ale lakave su aj tie backory na doma. viktoria133@hotmail.com

 • Míša Drozdová 8.12.2016 at 23:50

  Asi bych pořídila první bf botky pro syna na ven. Před nedávnem začal chodit, tak nás pořízení brzy čeká 🙂 děkuju
  drozdova.misa@gmail.com

 • Anet 9.12.2016 at 5:14

  Určitě bych pořídila botky dceři a šla nejspíše do Crocsek….. Anet (patikova.aneta@seznam.cz – koukáme na FB i IG)

 • Lucie Kučerová 9.12.2016 at 5:26

  Zjistila jsem , že mám prasklé holinky, tak by vyhrály tyto https://www.urbanlux.cz/crocband-jaunt-women-s.html, líbí se mi vaše papučky a holek zimní botky. luciekucerov@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 6:30

  Tak ja bych asi konecne koupila nejake zimni boty sobe 🙂 mame tri deti, takze kazdy rok absolvuju nakup zimnich bot s nima a pak uz mi na boty pro me nezbyvaji ani penize ani energie 🙂 hanni@centrum.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 6:40

  Těžké vybrat, asi bych se nakonec rozhodla pro dětské crocs balerínky pro dceru. https://www.urbanlux.cz/crocs-eve-sparkle-flat-k.html?main_att_id=146&main_att_value=368
  fb Jana Šaurová helsis@seznam.cz

 • MrBublinka9 9.12.2016 at 6:58

  Dobrý den..
  já bych vybrala sandále/pantofle crocs.. mám tři holčičky tak to by se to nakupovalo 😀 u nás frčí miniie https://www.urbanlux.cz/creative-crocs-minnie-jet-set-clog.html?main_att_id=146&main_att_value=1493

  kontakt kdyby se usmálo štěstí je je MrBublinka9@seznam.cz

 • Michaela Strnadová 9.12.2016 at 7:23

  Tentokrát by asi ostrouhaly mé holky, protože ty jsou už na zimu vybavené, ale mé podzimní nezateplené botky už by snesly výměnu za zimní, takže já bych koupila TOMS ZAHARA BOOTIE 🙂 Míša (mischa.strnadova@gmail.com)

 • Martina Tománková 9.12.2016 at 7:55

  Diky za dalsi inspirativni clanek a super soutez. Obouvani pro nas bude za chvili aktualni, zrovna vcera jsem byla na prednasce o barefootech, takze bych asi poridila nejake prvni pro prcka. A nebo crocsy pro me? 🙂 ms.tomankova@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 8:03

  Tentokrát by to nebylo pro děti, ale protože jsem si už snad 5 let kromě gumáků a sněhulí nekoupila žádné nové boty, tak pantofle Crocs. 🙂 Pěkný den, ja.net.ka@seznam.cz, fb Jana Štěpánková

 • Anonymní 9.12.2016 at 8:05

  Dobrý den,
  tak já bych vybrala něco mému druhorozenému, který ještě nechodí, ale už se začíná pokoušet, takže na jaře myslím, už bude chtít pořádat nějaké ty průzkumné chůze, tak jsme vybavení 🙂
  FV Velecká Andrea, VykoukalovaAndrea@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 8:44

  Vybrala bych boty pro syna, moc se mi líbí tenisky s kotvami. Já mám bot dost a manžel se shlédl vždy v jedněch celoročně použitelných, takže tam není co řešit 🙂 :-). Na FB Monika Kohutová, mail tonia@centrum.cz

 • Lucy V. 9.12.2016 at 9:08

  Vybrala bych si nějaké volnočasové tenisky, ty mi v botníku opravdu chybí :o)
  va.lucinka@seznam.cz
  IG lusyvaclavikova

 • Martina Novackova 9.12.2016 at 9:21

  Já bych pořídila nějaký nový jarní volnočasový kousek sobě, nejspíš klasické vansky, malému budeme vybírat teprve první botičky za pár měsíců 🙂
  sdílím a sleduju (beelzebub103)
  beelzebub@centrum.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 9:30

  Asi bych vybrala nějaké Tomsky, ale ještě nevím, jestli pro syna nebo pro dceru… Asi pro oba 😀
  linhartova.marie@gmail.com
  Na fb: Marie Linhartová

 • Anonymní 9.12.2016 at 9:59

  Tak nevím…pro sebe…pro potomky??? Asi bych výhru rozpůlila a koupila pro každého jedny. Jinak mně je zima i v zimních Crocsech, takže BF boty za mne na zimu určitě nee, spíš nějaké opravdu hodně vyteplené válenky. Kristee

 • Anonymní 9.12.2016 at 10:16

  Tak já se přiznám, že tady bych myslela na sebe a obnovila bych své již značně obnošené bílé "Conversky" 🙂
  ba.ba.ba@seznam.cz

 • Ivka 9.12.2016 at 12:53

  Určite dcérke nejaké zimné, pomaly vyrastá z tých čo má teraz. A keď tak vidím tie zľavy na crocs, možno by pár korún zvýšilo aj na botky pre mňa 😉
  zdieľam na FB, sledujem na IG
  igrigelova@gmail.com

 • misheel 9.12.2016 at 13:23

  Vybrala bych botky pro první krůčky pro mého syna na jaro 🙂
  misheel@seznam.cz
  FB Michaela Wagnerová a sdílím

 • Míša L. 9.12.2016 at 14:02

  Vybrala bych urcite boty pro dcerku.
  michaela.larruchon@centrum.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 14:03

  Jelikož poslední více jak 3 roky, kdykoliv jdu do obchodu koupit něco sobě, tak odcházím s oblečením pro dceru, tak tentokrát bych poukaz sobecky využila pro sebe 😀 jsem spíš kecková, takže určitě bych šla tímhle směrem, případně bačkůrky crocs by se asi taky hodily 😀 Iva Heringová, hering.iva@post.cz

 • asmeena 9.12.2016 at 16:35

  Tak já bych si pořídila asi ty černé zimní Adela Foldover Fuzz Bootie značky Crocs – vypadají úžasně a protože mám jen jedny zimní kozačky, tak tyto by se opravdu hodily. A protože stále nakupuju jen pro své dcerky, tak budu sobecká a koupila bych konečně i něco sobě. 😀 (Verča Sembolová – kontakt na FB)

 • Kateřina Šikýřová 9.12.2016 at 16:52

  Pořídila bych určitě botičky pro mojí dceru.
  katka.sikyrova@gmail.com
  na FB sdílím jako Katka KaTka
  na instagramu sleduji jako Kettr

 • Lenka Horáková 9.12.2016 at 18:37

  Protože občas vyjedeme v zimě na hory, pořídila bych si nějaké sněhule. Ještě radši bych byla, kdyby si vybral nějaké tenisky manžel. zbuhdalu@centrum.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 18:55

  Zřejmě bych vybrala botky pro prcka. T+E (radim73a@seznam.cz – FB: Joel Te, IG: Teri.emmi)

 • Petra 9.12.2016 at 19:42

  Dobrý večer,

  ráda bych si pořídila nějaké boty do nepohody na jaro, aby mi při té premiéře u kočárku bylo ještě příjemněji.

  cllowie@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 21:00

  Ja bych poridila botky mladsi dceri,mela rok a na jare budeme vybirat prvni boticky 🙂 (zuzkrm@seznam.cz)

 • Anonymní 9.12.2016 at 22:53

  Tak ty Adély nevypadají špatně (doufejme, že už večeřely). Eva Tulisová, kamtam@centrum.cz, IG:evatulisova

 • Michaela 10.12.2016 at 6:24

  Ahoj, tak ja mam naprosto totožný požadavky na boty jako ty, mame totiž hooodne podobný výchozí podmínky (výška, velikost). Pokud by mi botky velikostně sedely, rada bych si udelala radost sama, pokud ne, videla bych to na nejake jarní nebo letní botky pro moje kluciky 🙂

  Instagram sleduji
  FB Michaela Moravcová
  michaela_moravcova@centrum.cz

 • Alice G. 10.12.2016 at 8:02

  Tentokrát bych si ráda udělala radost sama sobě a pořídila bych si měkoučké pantofle Crocs Classic, vypadají úžasně.
  alice.gazarova@seznam.cz
  IG: AG_Alice

 • Kuk Cvak 10.12.2016 at 8:10

  Miluju LBL, máme už druhé. Na boty jsem celkově "ujetá", jednu domu měl syn, v té 18 měsíců 7 párů bot 🙂 Jelikož jsme vyrostly z pantoflíčků k bazénu, pořídila bych synovi Crocs, nerada vidím, že kolem bazénů pobíhá bosí…. majkik.c@seznam.cz (FB JO Dee)

 • Martina Šlapáková 10.12.2016 at 8:58

  Váš šatník a botník se mi vždy moc líbí 🙂 Pravděpodobně bych si koupila nové tenisky. Na jaro potřebuji nové a bílé :-)Asi plátěnky a nebo superstary 🙂

 • Anonymní 10.12.2016 at 9:20

  Urcite bych poridila neco manzelovi:-) zuzankat@seznam.cz FB Zuzana Zuntova Tymlova

 • Alena Nohejlová 10.12.2016 at 9:39

  Dobrý den, pořídila bych synovi nějaké botky od Crocs. Ty holinky, co mají na sobě vaše princezny, jsou dokonalé, ty by se nám také moc líbily 🙂

  Nohelova@post.cz

 • Lenka Mužíková 10.12.2016 at 10:02

  Usměvavý sobotní den, tak ty růžové holínky nemají chybu, holky "ujíždí" na růžové a v kalužích a blátě si to náramně užívají… koukala jsem i na ty botičky Toms, ale zřejmě by to vyhrály nějaké balerínky na jaro/léto nebo ty gumáčky.. 🙂 Lenka (blahuskablue@seznam.cz)

 • Hana Dlouhá 10.12.2016 at 10:21

  Váhala bych mezi Mintové Toms Youth Glitter Alpargatas a Černé vysoké boty Toms Youth Nepal
  Hana a Magdalenka hana.dlouha125@seznam.cz

 • Štěpánka Čechová 10.12.2016 at 10:45

  Za mě by to byly boty Crocs 🙂
  stepi.l@seznam.cz

 • Martina Hepnerová 10.12.2016 at 11:06

  Asi jsem v menšině, ale mě celé to barefoot přijde jako módní vlna, co za čas odpluje. Samozřejmě botky dětem kupuji pohodlné, nejlépe kožené, s prostorem pro prstíky a aby ohnuly podrážku. Ale na druhou stranu nepotřebuju, aby šla podrážka srolovat všemi směry a cítily pod nohou každý kamínek (ani já to nemám ráda). Důležitější je pro mě odolnost v mrazu, bahně a vodě. Doma máme hlavně Superfit, Fare a Richter. Na Urbanlux bych vybrala asi nějaké pantofle pro děti. fejlkova@seznam.cz

 • Karolína S. 10.12.2016 at 12:47

  Dcera měla Toms ještě v kočárku, kdy téměř nechodila. Teď bych je ráda pořídila i sobě. Komba Ušatá (usatakomba@gmail.com)

 • Romana 10.12.2016 at 13:04

  Já nejspíš domácí papučky od crocs pro sebe, jsou parádní :-).
  Email: ducky123@seznam.cz

 • Anonymní 10.12.2016 at 18:05

  Vzala bych Adrejce nějaký sandále Crocs na léto. Mirka Lehocká
  A díky za možnost soutěžit
  huffy@email.cz

 • Iva 10.12.2016 at 18:26

  Taky děkuji za možnost soutěžit! Boty potřebuju jako "správná máma" pro sebe, děti mají 🙂 Nejlíp nějaké zimní nebo jarní. Iva iva.kanarkova@seznam.cz, na Instagramu Vás sleduji jako https://www.instagram.com/ivakanarkova/

 • Gabriela Kreislová 10.12.2016 at 18:54

  Určitě bych brala ty papučky. Byla jsem si je i osahat v obchodě a musím souhlasit, že jsou bezkonkurenční. Asi řeknu ježíškovi, když neklapne soutěž:-) gabriela.kreislova@gmail.com

 • Petuleee 10.12.2016 at 19:40

  Moc by se nám hodily dětské botičky pro broučka 🙂 strašně rychle nám roste nožička a zrovna vybíráme:) petra.hlavackova@gmail.com, instagram p.hlavackova

 • pavla beníšková 10.12.2016 at 19:53

  Buď dětské crocs nebo se mi moc líbí ty pánské TOMS. beniskova.pavla@gmail.com

 • ebbi 10.12.2016 at 19:57

  Pro jednou bych udělala ra