Má „bezfotková“ prvnotina aneb mezera v albu!

Mezery! Nesnáším mezery v albu… A bohužel mi každý rok nějaká vznikne. I tentokrát jsem to musela špatně vypočítat nebo jsem ve výsledku použila méně fotek než jsem chtěla a zase mi vznikla ta nežádoucí mezera. Celá stránka, která nepasuje k žádnému týdnu. A jak si s ní poradit? Přemýšlela jsem dlouho, hrabala se ve fotkách, ale žádné mi tam neseděly chronologicky, a tak jsem si řekla, že je na čase udělat opět záznam Nelinky slovníčku a tak je tu její druhý díl :-).

 

Stránku bylo nutné zasadit do čtvercových plastových kapes. Ty mám moc ráda, vejde se do nich spousta fotek, ale o tom to dnes nebude. Fotku jsem snad prvně v životě nepoužila ani jednu 🙂. U mě vskutku zázrak (to abych zaznamenala do alba v aktuálním týdnu 😀 ). Pro úvodní kartičku, která je uprostřed stránky jsem zvolila krásnou růžovou abecedu Dreamy Alphabet Puffy Glitter Stickers.
Pro tuto stránku jsem si vybrala nové kartičky. Nové v tom smyslu, že jsem je ještě nikdy nevyužila a mám je doma už pěknou „chvilku“. Tou šťastnou sadou je Instagram Albums Made Easy Journaling Cards – Farmer’s Market. Nějak to nebyl můj šálek kávy, ale i tak si myslím, že je časem využiji. Však já se k té červené barvě časem taky dopracuji :-).

 

Pro Nelinčiny výrazy jsem vybrala razítkovou abecedu od Lawn Fanw a doplnila fontem á la „má vlastní ruka“. Obrázky jsem si vystřihala z nejrůznějších letáků a časopisů a pomocí rolátka jsem je rozmístila na kartičky. Rychle hotová stránka a nám vždy připomene tu fůru legrace, která s dvouleťákem rozhodně nechybí :-).

 

Děkuji za shlédnutí mého „bezfotkového“ příspěvku a těším se na další středu s Vámi :-). Užívejte léta a prázdninových dní.
Míša
MUDr. Michala Knězková

All posts

4 Comments

 • Stanislava Bicková 8.7.2015 at 17:25

  Míšo, opět nádhera, i bez fotek to někdy jde 🙂 🙂

  • Míša 9.7.2015 at 19:08

   Děkuji moc Stáni, mám tam ještě tři mezery, tak musím ještě něco dovymyslet 🙂

 • Ivana Šarmírova 9.7.2015 at 8:08

  Míšo paraaada 🙂 asi sa necham inšpirovať 😉 a niečo podobne vyrobim synovcovi ma 1,5 roka a ten slovnik je parada 🙂 🙂

  • Míša 9.7.2015 at 19:08

   Ivči určitě moc doporučuji. Já sama se bavím, když mi rodiče vypravují, jaké skvosty ze mě padaly 😀

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×