Project Life WEEK 10/2015 2.část

Huráááá! Jsem zpět doma z porodnice a už zase „funkční“, alespoň když děti dovolí. Tentokrát pro Vás mám stránku z alba jen jednu, protože to není záznam našeho týdne, nýbrž jednoho dne. Ano, občas věnuji jednomu dni i celou stranu. Tentokrát to byla návštěva ZOO v Plzni. Opět jsem sáhla po čtvercových kapsách Daily Flash Pocket Sleeve Protectors 12″x12″, protože na záznam událostí jednoho dne jsou prostě TOP :-).

Ve výběru kartiček jsem měla hned jasno. Návštěva ZOO totiž vybrala za mě a tak byla volba Theme cards ANIMAL od Becky Higgins jasnou volbou. Kartičky bylo třeba oříznout na rozměr kapes a pomocí raznice Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins už jen zaoblit rohy.
Jelikož jsem doma neměla vhodné ozdoby ve zlaté barvě, rozhodla jsem se použít metodu horkého embossování, pár korkových ozdob a propisoty.
Propisoty vypadají na fotkách naprosto dokonale. Dle mého názoru nemohou ani v nejmenším konkurovat razítkování. Na fotografii se mi málokdy podaří otisknout razítko tak, abych byla spokojená. Hold mé ruce nejsou nikdy tak přesné a pokaždé mi razítko „ujede“,  výsledek pak není takový, jaký bych si přála. Naopak propisoty mají výsledek zaručený. Použila jsem sadu Styleboard Rub-Ons 2 sheets a stránce to dodalo přesně to, co jí chybělo :-).
Při tvorbě této strany mi došlo, že si nutně musím pořídit nějaké zlaté ozdoby :-). Ano, vyhlašuji stav nouze! Naše domácnost potřebuje zlato :-D. Nicméně v tuto chvíli jsem se musela obejít bez něj a tak jsem sáhla po horkovzdušné pistoli, embossovacím prášku Zing! Mettalic Embossing Powder – zlatý a embosovacím gelu Emboss It Ink Pad a ozdoby jsem si vytvořila.
Na fotce je vyembossovaná zlatá kaňka ze série mých oblíbených razítek Coffee Stains Cling Stamps.
Další kartička ozdobená stejným způsobem a razítkem opět ze sady Coffee Stains Cling Stamps.
A protože nemám ráda stránky přeplněné fotkami, rozhodla jsem se  pro dvě „chrastítka“ na stránce, aby výslednou stránku trochu provzdušnila :-). Stačilo jen pár flitrů a korkové srdíčko a já jsem pro dnešek spokojená. Jsem totiž ráda, že mě ty mé princezny nechaly vůbec něco udělat :-).
Snad se bude dařit, budou hodně spát a já někdy dodělám ty resty, které se mi od porodnice nahromadily 🙂 …Nemyslím tím úklid domácnosti, mám na mysli resty v PL…uklidit přeci může i manžel ;-).
Krásnou středu Vám všem!

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×