WEEK 5

Taky se Vám stává, že vidíte v e-shopu kolekci a hned víte, že Vám nebude stačit jen část, ale musíte ji mít celou? Přesně to se stalo u kolekce Serendipity od Dear Lizzy v mém případě. Ty barvy jsou naprosto dokonalé! A to pozor, v reálu jsou snad ještě mnohem krásnější. V současnosti je těchto kousků skladem málo a já se nedivím, protože po naskladnění máte jen pár minut na to objednat. Doslova je během pár minut vše fuč, ale já měla štěstí a virtuální boj o tuto kolekci mi vyšel právě na Scrapylife. A pokud Vám ne, stačí si s Charlott domluvit předobjednávku a pokud není zboží vyprodané u dodavatele, tak Vám ochotně vše objedná a vy si ušetříte nervy virtuálního klání :-).
Tento týden se tedy v mém albu nese právě v duchu Serendipity.

A tady je – náš 5. „holčičí“ týden. Táta nám odjel na hory a tak jsme si užívaly
 ve dvou.
Úvodní kartičku k tomuto týdnu jsem si vytvořila ještě v týdnu předešlém a to z prostého důvodu. V pátek jsem si od Scrapylife přinesla domů balíček a hrabání se v nových úlovcích prostě miluju! Kolekce abecedy Serendipity Ooh La La Multi Print Chipboard Thickers Alpha Stickers spolu s enamelkami Serendipity Enamel Dots mluví za vše a já prostě nevydržela čekat na další týden 🙂 …však úvodní kartičku teď můžu přeci vytvořit klidně už i Vánoční :-D.

Pokud někomu z Vás připadá, že mi dítě podezřele ladí do barev kolekce, tak tomu už se říká Project Life deformace…ano, na kolekci jsem se tak moc těšila a věděla, že ten týden prostě v albu bude, že jsem i svou dceru ladila do podobných barev 😀 …ano vím, je to trochu zvrhlé, ale jí to neublíží a mé oko jásá :-).
Týden nebyl až tak nabitý událostmi, tak jsem si vytvořila jednu stranu z kapes základního designu typu A a k ní stránku „třicítkovou“, kam jsem vložila ty nej fotky z tohoto týdne.
Barevně dokonalé a mé v současnosti nejoblíbenější kartičky z kolekce Dreamy od Becky Higgins jsem doplnila měkkými samolepkami Serendipity Puffy Stickers a výřezy z té samé kolekce Serendipity Cardstock Die-Cuts.
Pro ty z Vás, kteří milujete pastelové barvičky jako já, je tahle kolekce vážně kouzelná a můžu jen a jen doporučit.
MUDr. Michala Knězková

All posts

1 Comment

 • Stanislava Bicková 25.2.2015 at 20:43

  Opět nádhera, a ta kolekce je úúžasná …. asi o ní budu uvažovat 🙂

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×