WEEK 6

Další týden konečně kompletní, tentokrát jsem si libovala ve zlatě 🙂 a musím říct, že se taková krása lepí úplně sama. Nelinka oslavila svůj již druhý svátek a to si zasloužilo samostatnou stránku do alba.

Vůbec poprvé jsem si pohrála s fotkami a rozstříhala je na kruhy. Pokud to máte v plánu někdy vyzkoušet, doporučuji si předem v editoru fotek (já používám program Picasa od Google) vytvořit fotku kruhovou a nechat ji tak vyvolat. Budete tak přesně vědět, jak bude výsledná fotka vypadat a bude se vám s ní i lépe pracovat, pak jen stačí ostré nůžky a dobré oko 🙂
Také se vám stává, že nemáte dostatek papírů v právě potřebné barvě a chcete fotky na stránce vypodložit? Řešít to použitím PL kartiček, které se mi buď úplně nehodí nebo vím, že je běžně v albu nepoužiju. Není mi pak líto vzít nůžky a cokoli z toho rozstříhat ;-).
V projektech se mi líbí využití i „nepapírových“ materiálů jako jsou kancelářské sponky, provázky a vůbec cokoli vás kde zaujme a není příliš 3D…
A tady už je náš 6.týden… zlatá letos vážně frčí, takže kdo ještě nemáte žádné doplňky či papíry, doporučuji jednoznačně některý z e-shopů otevřít, leskne se to totiž v každém :-).

 

Děkuji za nahlédnutí a už teď se těšte na další týden, bude to barevně zas něco úplně jiného 🙂
MUDr. Michala Knězková

All posts

7 Comments

 • Monika Pestrová 23.2.2015 at 10:05

  Já to říkám pořád, že zlatá je cool 🙂 Nádherná dvoustránka, Míšo 🙂

  • Míša 24.2.2015 at 8:56

   Děkuju Moni, a máš naprostou pravdu, zlatá prostě boduje :-).

 • Limetka 23.2.2015 at 10:37

  Nádhera! Já tedy zlatou nerada, ale u tebe vypadá dobře.

  • Míša 24.2.2015 at 8:56

   Děkuju za milá slova, zlatá mě tentokrát také mile překvapila :-).

 • Natalie Dill 7.3.2016 at 17:41

  Gorgeous! I love corresponding traditional scrapbook pages & PL pages! Thanks for participating over at SBC!

 • Lori 14.3.2016 at 13:45

  This is a gorgeous layout! Love the gold and that PL page is fantastic! Thanks for joining us at SBC!

 • Karen Lai 21.3.2016 at 15:21

  Just beautiful! Loved the golds in the layout and the PL page! Thanks for joining us at SBC!

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×