Milý Ježíšku

První adventní neděli jsme pojaly zlomově. Zlikvidovaly jsme po bytě poslední známky podzimu, sundaly ze dveří věnec podzimní, který vystřídala zima. A protože jsem se Nelince snažila povídat o tom, že to není jen obyčejný úklid, že si teď budeme hrát a tvořit zase jinak, začaly jsme Vánoční povídání Ježískem a tím nejdůležitějším…napsaly jsme vůbec první dopis Ježíškovi!

 

 Z psaní dopisu jsem nakonec udělala událost číslo 1 pro náš „adventní úsek v albu“. Je to první strana, kde nám začínají vánočně laděné stránky a kam plánuji „posadit“ tak trošku jiný Decmber daily.
Vzala jsem si klasickou bílou třicítku. Podklad jsem přestříkla tuší a zelenou foukací fixou. Černobílá fotka je podložena zeleným papírem (trochu vánočního stereotypu nesmí chybět). Po hodně hodně dlouhé době jsem využila vánoční Simple Stories kolekci. Je poměrně povedená a ani mi nevadí ta šílená barevnost.
Fotku jsem omotala červeným provázkem, na který jsem zavěsila kovový vánoční stromeček.

 

Na závěr pár dřevěných vloček, flitrů, glitrový nápis „believe“ od Heidi Swapp a razítkovou abecedou dodělat nápisy těch, které v dopisu Ježíškovi zmiňujeme :-).

 

A protože od doby psaní uplynul měsíc, můžu Vám prozradit, že téměř vše nám Ježíšek naježil...a perlička na závěr. Já si v dopise přála od Ježíška kytaru, která ale pod stromkem nebyla…od Štědrého dne není den, kdy by mi Nelinka neřekla „Maminka nee kytalu, maminka zobila“ :-D. Ale já ještě nevěším hlavu, pro nemoc nás všech se ještě neudál Ježíšek s babičkami, takže možná to s tou maminkou a zlobením nebude tak žhavé :-D.
Mějte se krásně.
MíšaMonokrát děkuji za hlasy, které jsem od Vás dostala v Challenge Pretty papers.

 

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×