„Oupnbůková stříhaná“ a ZOOkoutek Radonice

Krásnou mezisváteční středu přejeme z doupěte zamořeného bacily. Naivně jsem si myslela, že Vám tu budu servírovat již aktuální stránky, místo toho se babrám s podzimem, protože doma marodí vše, co nohy a ruce má. Takže jedna „stříhaná oupnbůková“ je tu!
 

 

 K podzimu mi krom bílých kartiček, přirostla k srdci kolekce Open book. Kartičky z core kitu jsou skvělé, neutrální a decentní. Dnes jsem z nich poskládala náš 44.týden a jeho kus tu je už dnes.
Stránky jsem vzala klasický Design A, protože při dohánění skluzu jsou nejjednodušší. Dost jsem tentokrát kartičky střihala a vypomohla jsem si i jednou samolepicí abecedou.

 

 

Na úvodní kartičku nezbylo místo, takže se očíslování týdne vlezlo na kartičku s panoramatickou fotkou. Musím říct, že jsem donedávna netušila, že tohle můj foťák v mobilu svede a už vůbec bych neřekla, že to bude fotka takové kvality. Na snímku je vidět naše oblíbená herna, ve které jsou (a to POZOR) jen mé děti! No ten kdo má děti a byl někdy v nějaké herně, ten musí teď zírat s naprostým úžasem :-D. Ano dám vám minutku…zavřete pusu…a pokračujme :-D. Opravdu jsme byly v herně sami, v herně uklizené, tiché, s paní recepční, která měla dobrou náladou a kafčo bylo uvařené hned. Takový zážitek se musel zapsat. A protože jsem ten den neměla aparát, vystačila jsem si s mobilem. A dobře, že aparát ležel vybitý doma. Vím už totiž, že mobil dělá skvělá panoramata.

 

Nejprve jsem se bála, že se budou dva fonty vedle sebe tlouct, ale ve výsledku mi to ani trochu nevadí. Nápis „happy heart“ je vystřižený z kartičky Open Book Core Kit. Nadpis kartičky s Julinčiným úspěchem v 7 měsících je pak samolepicí abeceda Doodlebug Beetle Black TEENSY TINY ALPHA

 

Moc se mi líbí z kitu velké kartičky, které ale často nemají zrovna moc prostoru pro journal. Používám tedy menší kartičky k vypodložení fotek a případný text. Opět je tu vystřižený nápis z jedné z kartiček Open Book Core Kit.

 

…ano, stříhání mě nadchlo 😀 …
Druhá strana ve stejné plastové kapse. Hlavní událostí byla návštěva ZOOparku v Radonicích. Kdo má děti a nebydlí daleko od Prahy, rozhodně doporučuji. Jeli jsme autobusem z černého mostu asi 10 minutek a od busu pak asi 5min pěšky.

 

 

Po dlouhé době jedna černobílá fotka. Nebyla záměrem, původně měla být barevná, ale protože jsme si na hrátky s holkama vybraly večerní hodiny při žlutém světle našich lamp, musela jsem fotky dát do jiných barev. Řádíme spolu i přes den, ale to nás u toho nemá kdo vyfotit, takže děkuji tímto manželovi, že vzal do ruky foťák aniž bych ho o to žádala :-).

 

Jééé to bylo krásně. To jsme byly ještě zdravé a bylo teplo natolik, že i Julinka mohla být venku z kočáru. Hřiště nám tedy chybí víc a víc. I když teploty na Štědrý den byly víc než „hřišťové“. Na kartičku jsem použila kartonový výsek se srdíčkem a opět výstřižek z jedné z kartiček kitu.

 

Tatínek nám odjel na dva dny na školení, tak jsme tehdy započaly pořádný úklid. Nelinka si vzala na starost balkón. Tam by vydržela celičký den. (Plánujeme ji na Silvestra probudit, navléct a vytáhnout právě na její milovaný balkón, snad se to bude marůdkovi líbit).

 

A na rozloučenou s tímto rokem zde poslední zvířátková koláž s Julinkou.

 

Mějte se báječně a pokud už se „nepřečteme“, tak Vám přeji vše nejkrásnější a nejtvořivější do nového roku. Těším se na Vás za dveřmi roku 2016.
Míša

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×