Manželovi od Ježíška…

27.12.2015 in Pro táty, Vánoce - 8 Comments
Ježíšek se letos rozhodl, že i dárkem pro manžela pomůže mně :-). U každého to chodí jinak, ale protože jsme automobilně nemobilní, rozuměj nejezdíme autem, dělá u nás velké nákupy právě manžel. A domluva nad tím, co zrovna nakoupit často ztroskotává na tom, že jsem u dětí, utírám jim vše co se dá, kojím, vařím, “hřišťuji”…znáte to (nebo možná ne?). V každém případě jsem na nákup čekala i víc jak týden, protože jsem nebyla schopna sdělit, co vlastně chci. A tak vznikl tento kompromis. Manžel si vybere a rovnou sežene esencialitky :-).

 Konečně jsem si k BS pořídila nějakou tu vyřezávací šablonu. První jsou právě tyto visačky. Nicméně nakonec dopadlo vše jinak a já si udělala šablony na počítači a ty jsem jen vytiskla a zalaminovala. Kartičky jsem pak proděravěla a navlékla na malý knihařský kroužek.

 

Aby nebyly u kartiček “holá záda”, podložila jsem je před laminováním papírem, který neurazí snad žádného muže. Alespoň se snad manžel nebude stydět to vytáhnout a nebude se schovávat za regály s drogérkou :-D.

 

Do svazku jsem dala manželova nejoblíbenější jídla. A abych to trochu okořenila, napsala jsem názvy jídel a některé suroviny tak, jak je označuje naše starší dcera Nelinka. Názorná ukázka našeho Segedínu :-).
Ze surovin v receptech jsem vždy vynechala ty, které mám doma běžně. Jako mouku, vajíčka, koření, apod.

 

 

A na závěr to nejdůležitější. Když už vleze do krámu, musím z toho něco vytěžit 😀 Poslední kartička je odpovědí na mou “každonákupní” větu: “Přivez mi něco dobrého” 😀

 

 

Dárek se setkal s úspěchem velikým, tak uvidíme. Zrovna totiž manžel vyrazil s holkama do krámu :-D. Držte palce!
Mějte se krásně a užívejte volných dní.
Míša

 

Míša

All posts

8 Comments

 • Diana Majerová 27.12.2015 at 17:08

  Míšo, to je super, škoda, že u nás chodím nakupovat já, takže květiny většinou kupuji sama sobě 🙂

  • Míša 28.12.2015 at 18:45

   😀 Tak hlavně, že si doprejes!

 • Věrka Šercová 27.12.2015 at 18:47

  Tak to je opravdu skvělý dárek 🙂

  • Míša 28.12.2015 at 18:45

   Verko moc dekuji, snad to bude fungovat 😀

 • wěrgl 28.12.2015 at 17:27

  to je luxusní. Moc se mi líbí originální provedení..

  • Míša 28.12.2015 at 18:45

   Míč dekuju za hezký komentář 🙂

 • Charlotta 29.12.2015 at 5:49

  Nejde napsat jinak, že originální Míša opět vyrazila dech všem! Jsi perfektní nejen kreativec a tvůj humor je šálek mé kávy 😉

  • Míša 29.12.2015 at 21:54

   MUCK! 🙂 dekuji (Ša)Lotko :-*

  Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×