Project Life a „home made washi kartičky“

Máme za sebou již 6 dílů našeho/Vašeho seriálu a je tu tedy známá pauzička. Opět si po třech dílech odpočineme a dnes bych Vám ráda ukázala jeden náš týden v aktuálním PL albu. A protože jsme si minulý týden vyrobili „home made washi kartičky“, přišlo mi vhodné je zkusit do alba zakomponovat. Byla by škoda strčit je do šuplíku k ostatním a nevyužít a tak tedy: tady jsou!

Tento týden jsem se opět trochu rozmazlila a v rámci příprav článku o washi páskách, jsem si vyrobila třicítkovou stránku. Ta tedy nesmí v albu chybět, navíc se bezvadně hodí k vyrobeným kartičkám.
Krom washi pásek jsem použila dokonalé razítkovací barvy DAUBER DUO´S. Jsou to speciální „tužky“, které mají na každém konci polštářek napuštěný razítkovací barvou. Barvy jsou krásně pastelové, světloučké a jemné. Navíc si podle vlastní síly určujete, jak tmavý otisk bude. Pomocí těchto barev jsem si vytvořila podklad pro nápis „happy love“ a obarvila i okolí fotky a washi pásek.
Někomu by se mohlo zdát, že červená se na tuto stránku moc nehodí a bez ní by to bylo hezčí …sama jsem její použití zvažovala, ale jelikož fotky z tohoto týdne byly často též v červené, byla volba jasná. A sama za sebe musím říct, že ač by mě to nenapadlo, tak modro-žluto-zeleno-červená kombinace se mi líbí 😀

Druhou stránku jsem vkládala již kartičky klasicky do plastových kapes. Zvolila jsem nejklasičtější kapsy Design A. Klasické bílé kartičky jsem pouze polepila oblíbenou washi páskou a dozdobila enamelkami, razítkem a v neposlední řadě jsem sáhla po svorkách.

 

Asi jste si už všimli, že patřím do kategorie „pisálků“ a musím tedy hledat místo pro journaling kde se jen dá. Vecpala jsem tedy nějaký ten řádek i na koláž. Stačilo ostřihnout, polepit kousek kartičky a místo je hotové. A díky washi pásce působí i ozdobně.

Podobně jsem tomu udělala i u společné fotky s holkama. Na tu jsem ještě nalepila pár červených enamelek, aby byl vršek stránky také trochu červený a hodil se ke zbylým fotkám.

 

A takto to vypadá, když si starší dceru odvede náš taťka ven. Každou minutku, která je volná, se snažím využít a tentokrát tomu nebylo jinak. Lepíme, píšeme, tvoříme a relaxujeme! Určitě to také znáte :-).

 

Poslední kartička s koláží skončila na ostří mých nůžek. Celou jsem ji rozstříhala, nalepila na bílou kartičku (polepenou naší washi páskou) a jednu z fotek jsem oželela a „díru“ po ní vyplnila journalingem. Někdo si říkí, že musí začít více psát a já si zas říkám, že musím být stručnější, aby bylo místo pro fotky…no, uvidíme zda se k nějakému kompromisu časem dostanu i já :-).

Děkuji všem za přečtení dalšího mého článku a po dnešním odpočinku se připravte na další týden, protože příští pátek tu na Vás bude čekat již 7.díl seriálu „PL krok za krokem!“ a téma? Nechte se překvapit a určitě se nezapomeňte těšit. Každý pátek je náš svátek aneb den začít článkem a skončit představou volného víkendu je přeci luxus!

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×