Lednový úvod a soutěž s láskou!

Jak se máte při tom dnešním pátku? Já myslím, že suprově, už jen proto, že zítra nikam nemusíme :-). Alespoň většina z nás ne. Ten kdo má rád scrapové stránky velkého formátu nebo ten, kdo si rád listuje v Project life albech, ten může zajásat, protože jsem konečně dodělala jednu z aktuálnějších stránek. Dnes žádné tropy, ale studený a zasněžený leden, který se pokusím propojit s láskou. Máte chuť si zasoutěžit? Dlouho tu nic nebylo, takže pojďme na to.

Tenhle týden proběhl ten velký růžový americký den :-). U nás ho neslavíme, ale každá příležitost si něco vyhrát je fajn a kalendář nám to téma trochu usnadnil. Dneska to tedy bude o lásce a téma bude podobné. Hned úvodem vám ale povím, že postavit se k tomu můžete jak jen budete chtít. Stačí si tu svou lásku obhájit.

Pokud milujete růžové stránky, máte doma šuplík plný srdíček a bez třpytek se neujmete papíru a nůžek, bude to pro vás brnkačka. Pokud ale tímhle směrem netíhnete a navíc fotíte nejčastěji přírodu, své vlastní footie (prej fotka vlastních hnátek 😀 ) tak je jasné, že to zrovna valentýnské nebude. Vůbec neva. Připište jen ke svému dílu větičku o tom, proč zrovna tohle je vaše láska.

Tuhle výzvu jsme udělali společně s Majkou, jejíž články můžete na blogu ScrapArt.cz číst každou středu a určitě ji pro inspiraci doporučuju všem, kteří máte rádi mixedmedia a podobné patlací radůstky :-). Zatímco Majka je dnes zástupkyní těch zaláskovaných výtvorů, já udělala atyp :-).

Tahle stránka vyjadřuje lásek hned několik. Ta k dětem je asi každému jasná, tak k tvorbě taky a hlavně je to pro mě okamžik, kdy začaly být holky samostatné a já jsem zase ta máma, která má venku čas si vypít kafe, udělat dětem fotky, pohrát si s nima, když mě k sobě pustí a prostě zase si to každá z nás venku užije po svém.

Doprostřed stránky jsem nalepila útržek kaňkovaný :-). Je to kus krásné scrap čtvrtky, který má znázorňovat haldu sněhu. Pro fotku horní je to halda sněhu, na které si holky sedí, pro tu spodní pak sníh, který teprve z nebe padá.

Celý pruh jsem podlepila 3D lepicíma kolečkama, takže na stránce hezky vystupuje a dělá ji opticky zajímavější. Sice mi to album hned na začátku roku začíná kynout, ale co si budeme povídat, já to přes Vánoce neměla jiné :-D. Na shazování jsou tu jiné měsíce. Však to známe: v dubnu zhubnu :-D.

Letos jsem se rozhodla pojmout album trochu jinak. Už žádná týdenní hoňka, že něco nestíhám, že není co fotit a že nemůžu dát do jednoho týdne 4 akce, protože se pak do alba nevejdu. Letos ruším týdny. Na každý měsíc se udělám velkou stránku, která měsíc uvede a za ním budou následovat všechny naše akce, události, hry.

Bez ladu a skladu, jak se mně bude líbit. Jednu stránku bych tam chtěla mít každý týden z domova, kde bude vidět jak se holky pohly, s čím si zrovna hrají, co se zrovna doma děje. Tím to nebude jen výletnická kronika, ale pořád to bude náš život na papíře :-). I do téhle představy jsem se zamilovala a moc se na to těším, takže i tady je pro mě ta nevalentýnská láska.
Ale aby tu zazněla i ta pravá a zamilovaná část soutěže, zastupuje ji právě Majka. Ta pro vás vytvořila tuhle krásu a díky ukázce je všem hned jasné, že kategorie pro tvorbu není daná.
Je jedno jestli vytvoříte stránku do Project Life alba, pošlete stránku z diáře, velkou scrap stránku, přání nebo ATC kartičku… cokoli. Jen mějte na paměti, že pokud nebude stránka na první pohled zamilovaná (barevně, nápisem, fotografi,…), pošlete mi s výtvorem i větičku PROČ.

Soutěž ukončena 🙂 děkujeme za všechny příspěvky

MUDr. Michala Knězková

All posts

1 Comment

 • Marianna Jančurová 21.2.2017 at 12:53

  ahoj, krásny nápad s tým "obojstranným" snehom 🙂 a môžem sa opýtať odkiaľ je tá abeceda? ďakujem a zdravím… Marianna

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×