Středeční restovaná

Další z Kreativních střed na blogu Scrapylife je tu a já jdu dnes se svým restem. Snažím se dodělat rok 2015, abych ho mělo kompletní a s klidným svědomím mohla začít další rok. Chvilku jsem si pohrávala s myšlenkou, že už udělám lednové týdny a toto „někdy až bude čas“ doplním. No, pobavila jsem tím sama sebe natolik, abych tu myšlenku okamžitě smekla ze stolu. Takže konec humoru, žádný leden, nalaďte se na koledy, cukroví a paradoxně 14°C :-).

Dvoustrana je atypicky typická. To znamená, velká stránka a k ní zase jedna kapsová. Ty velké jsou prostě tak…velké :-). Ach, musela tam zase být. Je ale vidět, že mě honí čas, takže stránka zdaleka není z nejvymazlenějších, ale důležité je, že je! Opět jsem jela dle vzoru mého alba v albu, na každý šestkový papír jeden den, takže mé PL minialbum v maxialbu. Společnost mi dělal převelice divoký Deck the halls Value kit.

 

Číslování dnů mám nalepené parádními číslicemi Oh What Fun Number & Shape Die-Cuts a dokonce jsem vyhrabala i zbytky z loňských kolekcí a „dovyužila“ jsem pár zatoulaných kousků jako je girlanda z Merry & Bright Accents Cardstock Stickers od Pink Paislee. Nezbylo nám než se doma válet, protože byl permanentně někdo nemocný. Nakonec holky „sladily bacilové cykly“ a padly obě dvě. Takže jsem vytáhla válecího tučňáka a bylo o zábavu postaráno.

 

 
Razítková abeceda nesměla chybět, protože už je kit tak moc výrazný, že další samolepicí abecedu už bych neunesla. Takže čistý a krásný strojopis Clark’s ABCs Clear Stamps.
Tenhle den si pamatuju tak živě :-). Nela už začala Julče krást hračky, se kterými si malá hraje a už je vidět, že má období „moje moje“. Ale naprosto nečekaně si lehla na zem vedle Julči a plazila se po bytě spolu s ní. Závodily, která u mě bude první a obě byly tak zapálené. Přitom Nele by stačilo se zvednout a měla by to v kapse, ale ona ne. Fakt si to poctivě odplazila :-D, obě se smály…no dokonalé odpoledne.

 

Snad poprvé v letošním albu jsou k vidění nějaké výrobky od Simple Stories a to v podobě rámečků. Ty mi přišly k Deck the halls Value kitu prostě přesné.

 

A tady je má „nedodělávka“. Nemyslete si, že jsem to nestihla dodělat, ale potřebovala jsem mít článek, tak jsem to sem prostě frkla :-D. Vůbec ne. Na tuhle kartičku totiž patří básnička od manžela. V adventním kalendáři od „Mikuláše“ měl totiž schován lístek s úkolem, aby složil básničku na téma „První Vánoce s Julinkou“ …a on ji složil, dokonalou. Jenže máme doma šotka. Vlastně hned několik a já nevím, za kterým jít. Básničku ne a ne najít, ale byla tak skvělá, že tam být musí, Vynechala jsem tedy místo a snad se při nějakém tom úklidu najde. Vždy vše zakládám, ale asi až moc důkladně :-D.

 

Velká stránka je pak jedna velká trhanice. Neměla jsem už kompletní papíry a tak jsem na bílý podklad poskládala útržky.

 

Dvě čtvercové fotky a naprosto báječná kartička s textem, který je tak moc pravdivý. Ten jsem ještě orámovala rámečkem a na závěr dolepila pár výrazů z doplňků k diáři Carpe Diem:

 

Konečně už nás opustil bacil, takže já teď frčím dodělat Štědrý den. A řeknu Vám, že jak jsem se těšila každý rok na lepení Vánoc, tak letos se jim vyhýbám a prokrastinuju co to dá, protože vzpomínky na letošní Vánoce nejsou z nejkrásnějších, i když z dárečků nakonec radost byla. A ta záře dětských očí se holt vydaří za rok.
Celé jsme je promarodili a na Štědrý den skončili na pohotovosti v nemocnici…a fotky? Žádná veselost, spíš je mi u nich vždy ouzko.
No ale i na to se nemá zapomínat. Alespoň si pak vážíme dní, kdy jsme fit, zdravé a veselé. 
Mějte se krásně a za týden ahoj 🙂

 

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Jana V. 27.1.2016 at 15:40

  Já bych si zase klidně dala vánoce. Zpomaleně, pohodově:-) Krásné to máš, i přes ty zdravotní bolístky. Hodně zdravíčka!

  • Míša 29.1.2016 at 12:49

   Jani dekuju :-* Taky máš Vánoce tak ráda? Já se ted těším na léto a v létě na Vánoce už :-). Dvě nej obdobi v roce 🙂

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×