Konečně přišlo léto!

No, někdo z vás by možná řekl, že „bohužel je léto za námi“, ale my co se pytlíkujeme v albu se skluzem, nám přichází horko až teď :-D. Ano, já se konečně ponořila do červnových stránek a mám v plánu je udělat v závratném tempu, takže kinedryl s sebou. Dnes tedy náš červnový výlet, opět mé oblíbené schéma s velkou třicítkovou stránkou a dost atypicky ve fialovém kabátku. Krásný papírový pátek, přátelé.
Tady je v plné kráse. Dvoustránka, kterou jsem tento týden nalepila je z našeho letního výletničení. Znovu jsme se po roce vrátili do Průhonického parku. Kdo z vás v něm nebyl, určitě to napravte a vypravte se, protože nám se tam líbilo i v letech bezdětných a dnes si to užíváme podobně, jen vlastně úplně jinak :-D.

Velká stránka. To byl trochu vlašák (ne salát, ale oříšek – pro ty, kteří jsou při pátku unavenější :-D). Strašně jsem totiž chtěla použít ten fialový papír se srdíčky. Dost jsem přemýšlela, že ho rozškubu a kousky přijdou všude možně. Nakonec se mi k pomněnkovým panenkám z Vinohrad krásně hodil jenže přišlo další ALE.

Všimli jste si, že materiálu pro Project Life je halda, že už je toho dost i v češtině, ještě víc je toho pro holky než pro kluky, ale nic není ve fialové? Fakt téměř nikde žádná fialka. Občas se někde vyklube pár kartiček jinak musíte všechno nahnat ozdobama.
A protože kartiček fialových extra není, rozhodla jsem se vytasit s klasikou, tedy s bílou. Bílé kartičky jsem se snažila přenést i na velkou stránku, aby vedle sebe působily hezky sladěné. Tentokrát jsem rozškubala pár papírů, Dva velké bílé trojúhelníky jsem podlepila kusy trhanců v pomněnkových barvách a čáry máry fuk, nemám času nazbyt. 

Ráda bych se se stránkou pomazlila mnohem víc, třeba do ní i něco hezkého vyšila, ale chápejte, je podzim a já slavím začátek léta :-D. Okolo fotky už si sedlo je korkové srdce, pár fialových enamelek a zas mám ve fialové hlubokou rezervu a doma už nenajdu zas na dlouho nic :-D. Leda razítkové barvy a sprej.

Do kapes jsem si připravila dvě koláže. Chtěla jsem, aby byly hezky symetrické, takže jsem na obě použila 6 obdélníkových fotek a program Picasa od Googlu mi to takhle hezky sjednotila.

Je fajn, když koláže rozrazíte i nějakou velkou fotkou, takže jsem zašoupla Nelinku ve velkém formátu a dvě malé si právem zasloužila pomněnka Julinka. Ta se z nás na výletě měla asi úplně nejlépe. Prvně jsme vyrazili na výlet úplně bez kočáru, statečně šlapala jako hrdinka z Vinohrad 😀 a když nohy dosloužily, hvízdla na svého bujného oře a já abych hledala nového chlapa.

Pokud se vám krom papírové inspirace líbí i nápad na výlet. Můžete mrknout do článku Znovu nalezené Průhonice, kde je popsaný celá náš den, o tom jaké to tam je a najdete tam i mnohem více fotek :-).
 Mějte se krásně, pokud lepíte dětem alba tak se skluzem nestresujte a uvědomte si, že to že máte skluz vlastně znamená, že už jste něco vytvořili a už teď máte v ruce něco, u čeho jednou budete ronit slzy :-D. Krásné babí léto přejeme a ještě povedenější víkend.
MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×