Byla jednou jedna…aneb naše podzimní čtení!

Byla jednou jedna zahrádka, v té zahrádce stromeček, pod stromečkem holčička a v její ruce knížečka! Tak by se dal shrnout náš týden číslo 43. Z fotek to tak nepůsobí, ale většinu týdne jsme všichni promarodili, dokonce i já, takže ani není žádná marodící fotka, protože jsem sotva vylezla z postele, abych udělala holkám jídlo. Nakonec jsme se ale vzchopili a vznikl z toho další náš parádní týden…

Protože jsme hlavně četli a dodržovali ještě klidový režim, udělala jsem Nele stránku „pod stromem“. Není nikterak zdobená, jen vybarvená a nadpis je vytvořený pomocí naprosto noblesní abecedy. Je sice vánoční, ale já už ji mám téměř vylepenou na naše podzimní stránky :-).

 

A protože zabrala třicítka dost místa a fotek bylo dost a ještě víc, vložila jsem do alba jednu zkrácenou stranu. Na tu jsem ještě udělala vyklápěcí kartičky …a uff…nakonec se vešel veškerý text i každá fotka, kterou jsem tu chtěla mít :-).

Tady jsou k vidění obě strany menší kapsy. Titulní kartička s názvem týdne je odklápěcí a pod ní byste našli naši marodící story.

 

Konečně jsem se dostala k překrásným podzimním puffy samolepkám. Give Thanks Puffy Stickers. Jednu z nich jsem nalepila na fotku mých tří pokladů…

 

Fotky jsem tentokrát musela hodně řešit, protože jich bylo hodně a já je moc chtěla, všechny. Jednu z velkých jsem tedy rozstřihla a dala do malých kapes, nakonec to vůbec ničemu nevadilo, a ještě zbylo místo na samolepku „love this“

 

Poslední stránka je ta největší a nejbarevnější. Plastové kapsy design A a opět jsou to jen fotografie podlepené bílým papírem.

 

 

K podzimu krom barev jako oranžová, zelená, hnědá a žlutá, podle mě skvěle sedí dřevo! Takže jakákoli ozdoba je vítána. Já našla ve svých zásobách Wanderlust Dream Wood Veneer Words a ta sedla na fotku k holkám naprosto skvěle. Mimochodem tohle je Julinky první ochutnávání kukuřičných křupek …co Vám budu povídat, většinou jí je stihne čornout Nela a málo co se dostane až k Julince :-D.

 

A když nedojde na dřevo, dojde na milované puffyny :-D. Obě samolepky jsou opět Give Thanks Puffy Stickers.

 

I na velké stránce bylo málo místa, takže ještě jedna odklápěcí kartička.

 

Ach ach brzy bude těmhle barvám konec. Blížím se totiž k tvorbě stránek, kde už je listí spíš na zemi než na stromech a je spíš hnědé než barevné. Toto zase uteklo. Ale co už! Zas to brzy vystřídají krásné stránky Vánoční.
Mějte se krásně a za týden zase ahoj 🙂
Míša

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×