Lesní zážitky na papíře

Jedu si to šnečím tempem a občas se ohlížím, jestli za mnou nezůstává slimáčí stopa :-D. Ale jedůůů. Do našeho alba přibyla tenhle týden další dvoustrana a dokumentuje krásnou, i když trochu upršenou dovolenou v přírodě. Velká stránka tam je sice zase, ale pozor, překonala jsem se a z fotek udělala malé čtverce, takže v kapsách to tentokrát vypadá trochu jinak.
Na tenhle velký modrý papír jsem se strašně těšila. Jeho povrch má strukturu, která se sice úplně ztratí tím, že ho narvu do plastové kapsy, ale minimálně přitom lepení se to krásně osahávalo :-D. No nevím zda tuhle radost sdílíte i vy, manžel příliš ne :-D.
Pár útržků bílých papírů jsem polepila všemožně, aby jsem to trochu zahňácla a prostor nebudil pocit, že jsou mé skříně s materiálem pusté a prázdné :-). Zlatá rozetka si o tenhle flek vyloženě křičela, protože už jsem měla doma jen její polovinu a ne a ne ji někam umístit. Hurááá, je z domu!
Jediná fotka, která si z dovči zasloužila velký, nečtvercově zprzněný formát, je tahle fotka holek, které si to uprostřed lesa patlaly na pařezu. Fotka je krásně barevná, takže kdybych jí obskládala cirkusově zářícíma barvama, jistojistě by z ní nikdo nic neměl. Takže trocha nordic stylu, černé a bílé ať ty mé dámy trochu vyniknou, modroučký podklad, aby ladil celkově s přírodou a zas máme za pár chvil vymalováno.
 Mimochodem vždy postupuju tak, že si na velký papír stránku teprve předskládám a když je to mému oku trochu lahodící, natvrdo to nalepím. Moc si s tím vím nepohrávám, protože času není nazbyt.

Pokud chcete malý tip jak stránku obzvláštnit, rozhodně jí pomůže plastičnost. Jakýkoli 3D efekt, Buď použijte prostorové zdobení nebo ho vytvořte pomocí 3D čtverečků jako já tady. Kartička s teepkem je podlepena 3D čtverečky a krásně z celé stránky vystupuje.
Sice jsem říkala, že ve skluzu není čas na velké experimenty a proto nejčastěji sahám po klasickém designu kapes, tentokrát ne. Však cooo, on to album za mě určitě někdo dolepí. Že bych si to přála od Ježíška (to bude mít manžel větší radost než když osahávám na gauči papíry)? 😀 Vzala jsem tentokrát čtvercové kapsy, protože mi přišlo jako super nápad, že vytvořím z dovči trochu INSTA-vzpomínky.
Tady zrovna koukám jak si to holky štrádovaly na houby a domů přišli s prázdnou, ale papuly byly celé fialové od borůvek. Tak až budou konečně zdravé, tak si do toho lesa vyrazíme teď. Údajně totiž zase rostou. Tyhle info mám nejraději,. Jakmile totiž rostou všude, my nenajdeme žádnou :-D. Jsem zvědavá, co budou jíst holky v lese teď. 😀
Přejeme krásný podzimní víkend a už teď se těším jak vyrazíme ven, protože už mě nebaví utírat nudle a naopak mě moc baví fotit holky a barevný podzim. Snad se dostaneme za okna dřív než bude listí na zemi.

Brzy zase „na přečtenou“
MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Učitelka Hanička 21.10.2016 at 7:55

  Krásné to máte!

 • Marianna Jančurová 21.10.2016 at 12:36

  Krásne ako vždy 🙂 prosím odkiaľ nakupujete tie lepiace nápisy a nadpisy? 🙂

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×