Project life Challenge 02/2015

Design team z Papero amo přišel s krásným nápadem na nové výzvy pro tvořílky a nadšence do PLka 🙂 a tak jsem hned musela využít příležitost. Vnese to do našeho alba zase něco nového a není každá stránka stejná.
Pro únorovou challenge jsem si vybrala stránku z aktuálního týdne, konkrétně z tohoto pondělka, kdy má Nelinka oslavila svůj svátek a tady je možnost nakouknout 🙂

Trocha detailu ze stránky – musím říct, že ta zlatá barvička je úžasná a strašně krásně se s ní dělá, takže i zbytek tohoto týdne pojede ve zlatě 🙂 …tedy alespoň na papíře :-D.
Podmínky pro Challenge 02/2015 jsou tu – tak kdo se ještě přidá? Času je ještě spousta 😉

 

Míša

All posts

2 Comments

 • Denisa Gryczova 5.2.2015 at 20:53

  Perfektně promyšlený LO od barev až po kompozici! Dechberoucí!

  • Míša 16.2.2015 at 21:38

   Deni moc dekuji, tesi me, kdyz se stranka libi i ostatnim 🙂 Dekuji

  Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×