WEEK No.8 …konečně venku

Konečně jsem se dostala k albu a malinko s ním pohla. Téměř pravidlem se stalo, že kombinuji velkou stránku s plastovými kapsami. Přijdou mi ty týdny hezky oddělené. V osmém týdnu jsme konečně začali vyrážet ven, chodit na plavání a objevili knihovnu, která bude naším druhým domovem v době nepříznivého počasí.

Kdo sleduje pravidelněji mé stránky, tak tuhle znáte z tvoření podle sketche, i když jsem si ho zase maličko poupravila.
Základ byla růžová a zlatá. Snad poprvé jsem udělal velkou stránku, na které jsem já :-D. Ani nevím jestli je to proto, že těch svých fotek mám jen málo nebo prostě intuitivně vždy sáhnu po nějak hezčí, s holkama. Takže za tuhle jsem moc ráda. Julinka byla prvně venku na písku a a její reakce na písek byla totožná s reakcí Nelinky před 2 lety. „Fůůůj, to se v tom mám hrabat?“. No a dnes je z Nelči pískomil první třídy, tak uvidíme jak si potyká s pískem Julinka :-).
Do kapes pak přišly především fotky. Po kartičkách jsem sáhla mezi Open book kolekci. Tento týden ani jedna fotka „domácí“, protože nás venek naprosto válcoval.

 

 

Knihovna. Chodíte tam s dětmi? Mám zatím štěstí na poměrně ukázněné děti, takže pobyt v knihovně není takový stres, i když na Juli přišlo rabovací období a největší zábavou je vyndavání knížek z regálů. Jednu po druhé by je vyndavala ven, postavila z nich komín a pak ho jednou dobře mířenou ranou srazila k zemi :-D. No knihovnice ji měla pěkně pod dohledem :-D.
Na tuhle fotku s Juli jsem rozstřihala jednu z kartiček. Vystřihla jen naprosto dokonalý nápis a fotku s ní dozdobila.

 

Velká výhoda ranních ptáčat je ta, že v osm ráno máte vše hotovo, uvařeno a můžete razit ven. Domů pak jen na oběd, vyspinkat se a hurá zase ven. Odpolední venkovní šichtu pak přerušil až návrat táty z práce, který si nás na hřišti pravidelně vyzvedával. Zase nechybí kousek kartičky Open book.

 

Aby nebylo těch fotek jen pár, zase jsem začala kolážovat a musím to dělat častěji. Je jasné, že stránka, kde jsou velké fotky působí lépe, více čistě a elegantně, ale raději oželím eleganci a čistotu a dám do alba více fotek, i kdyby kolážováním. Však proto to album dělám, kvůli fotkám :-).

 

Mějte se krásné a užívejte zbytek víkendu. Všem kreativním duším, které „makají“ v Liberci posílám alespoň virtuální pozdrav.

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Kamča 26.4.2016 at 20:45

  Povedené stránečky…holčičky nějak rychle rostou…nedávno miminka…nějak to utíká.

  • Míša 28.4.2016 at 21:46

   Kami děkuji. Viď. Kolikrát si říkám, zda ten blog a PL není pro mě spíš depresivní :-D. Bez těch všech fotek by si to člověk tak neuvědomoval. Ale zas asi lepší si to uvědomovat průběžně než za dvacet let vše naráz 🙂

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×