WEEK 4

Další týden je za námi a já ještě stihla nechat vyvolat fotky, takže je nalepeno, popsáno a zaznamenáno snad vše, co zato ten týden stálo.
Kartičky jsem si vybrala opět z mé nejoblíbenější sady od BH – Dreamy a dokonce jsem se překonala a některé i bez milosti rozstříhala :-D.

Mám moc ráda, když seženu nějaký materiál v češtině, protože o tom naše album je, o tom aby si ho mohl každý z nás přečíst a myslím si, že k tomu náš jazyk prostě neodmyslitelně patří. Bohužel možností moc není, protože Project Life je zatím spíš záležitost zahraniční, ale i tak už je tu dost šikovných dam a slečen, které se tomu věnují a nám ostatním poskytují materiály i v našem rodném jazyce. Konkrétně za tyto dřevěné výseky vděčím opět holkám z Papero amo.
A toto jsme, dámy a pánové, my 4. 🙂 Těší mě a doufám, že na těchto stránkách najdete něco pro potěchu svého oka a úřípadně i nějakou tu inspiraci :-). Krásný týden a těším se už teď na rozjezd týdne dalšího…nezapomeňte mít po ruce foťák, protože když jsou fotky – jde to samo!

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

5 Comments

 • Barbora Hlaváčová 2.2.2015 at 8:02

  Krásné Míšo! 🙂

  • Míša 2.2.2015 at 12:22

   Baru moc a moc děkuju, jsem ráda, že se líbí :-).

 • Marie K. 2.2.2015 at 9:17

  Mám asi blbou otázku Míšo. 🙂 Jak lepíš ty dřevěné výseky na fotky. Já to teda ještě nezkoušela, ale má pocit, že i tím tužkovým lepidlem bych to měla asi upatlané okolo.

  • Míša 2.2.2015 at 12:21

   Maruško já na veškeré zdobení používám lepidlo Glossy accent. Je zaručeně nejlepší. Po zaschnutí zprůhlední, takže když přetáhneš, tak se nic neděje a upatlání není vidět :-). Mám jednu lahvičku, nalepila jsem již dvě celá alba (2013 a 2014) a jsem v polovině. Stačí ho kapička a schne jako vteřinové lepidlo. Zaručeně nejlepší vynález 🙂

 • Marie K. 4.2.2015 at 13:32

  Aha, děkuji Míšo. Tak to jsem ráda, to lepidlo mám totiž už předobjednané u holek z PA. Tak snad ho budu mít brzo doma. 🙂

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×