WEEK 3

Tento týden byl na události bohatý, takže jsem poprvé měla možnost využít tříčtvrteční stránku. Vyšívání večer u telky byla náramně zábavná činnost…jen ty filmy s titulkama nic moc Emotikona grin …snad je znát, že jsem se víc věnovala šití než čtení titulků

Poprvé jsem využila tříčtvrteční kapsu od BH a musím uznat, že na týden plný fotek je to moc praktická záležitost.
Na někoho možná až moc růžové, ale když já si v té kombinaci tááák libuju 🙂

 

A konečně poslední část tohoto týdne a to ta (pro mě) nejpodstatnější. Moje dcera tento týden oslavila 21 měsíců, a protože už teď vím, že okolo jejích 2 narozenin nebude mnoho času na podobný záznam událostí (očekáváme tou dobou příchod druhého skřítka), rozhodla jsem se věnovat jí dvojstranu k tomuto hranatému výročí.

 

Levá stránka pro mě asi ta nejmilovanější…o to víc, že vyhrála lednovou Challenge na webu Papero amo.
A k mému velkému překvapení se Vám líbila stránka „Nelinky slovník“ natolik, že jste mi vyhráli lednovou Challenge na webu Papero amo. DĚKUJI a určitě se pokusím zas do nějaké té výzvy zapojit.
Tento týden byla jedna velká výzva. Nikdy dřív jsem nezkoušela do papíru vyšívat, nikdy dřív jsem nezkoušela vytvářet do alba „chrastítko“ a už vůbec jsem se nehlásila se svou tvorbou do soutěže. Další stránky, které mě posouvají o kousek dál a moc ráda si je budu prohlížet a kochat se tím neuvěřitelně rychle ubíhajícím dětstvím své dcery.

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×