Jedna z prvních prosincových! V jemným barvách a s češtinou…

Jedna z prvních prosincových! V jemným barvách a s češtinou…

Přišel víkend, čas kdy nejsem doma s dětmi sama a mohu si občas i něco přilepit :-D. Tentokrát jsem začala dělat prosincové dny a začátek prosince Vám dnes přináším. Po delší době mám stránku z českých kartiček a musím říct, že mi bylo potěšením. Příjemným. Až ke mně se dostaly vydařené kartičky, které jsem dostala od Dianka kreativity (které tímto děkuji za krásný dárek) a všem, kteří ještě nějaký ten december tvoří, je můžu jen doporučit. Tak hurá na to!

Barevnost papírů i kartiček je pro mě skvělá. Modrá k zimě patří, a i když já ji miluju v kombinaci s růžofkou, tak tady mi vůbec nechybí :-D. Poskládala jsem si pár adventních dní, které jsem šoupla do skvělé čtvercové kapsy.

 

Neděli jsme s dětmi trochu výletovali a užívali kamarádů, které jsme opravdu, ale opravdu dlouho neviděli. K označení dne používám číslice Oh What Fun Number & Shape Die-Cuts
Kartičku s prosincovým kalendářem jsem rozstřihla a vložila pod fotku jen aktuální týden. V něm jsem pak pomocí razítka “odfajfkovala” právě naši hřišťovou neděli.

 

Dvě kartičky v balíčku měly uprostřed krásný obrázek “šťastné a veselé”. A protože tam není psané Vánoce, využila jsem ho i k prvním adventním dnům. Trochu atypicky jsem přání rozstříhala na čtvrtiny a nalepila tak, aby po založení do kapes byl obrázek ve středu stránky. Někomu by se mohlo zdát, že stříhám křivě, ale on obrázek má okolo moc hezký “watercolor” okraj, takže sám o sobě je nepravidelný …

 

Julince jsme zařadili do příkrmů jogurty. Naprosto ujíždíme na Selských jogurtech od Holandie. Nechápu, že něco tak dobrého je jogurt, já už bych to zařadila mezi smetany. A Protože zimní kolekce jogurtu má každoročně naprosto dokonalý kabátek, musela jsem “ladovskou zimu” nalepit i do alba.

 

 

Ani v prosinci nezapomínáme na docházku v herně, protože venku je spíš deštivo něž “sněhovo”. Kartičkami jsem vypodložila fotky, aby stránka působila sjednoceným dojmem. Tak moc jsem se těšila na lepení adventních dní, abych využila luxusní sobíky, že jsem ho lípla hned do prvních dní :-D.

 

A protože kartiček je opravdu dosti, schovala jsem je do své krabice “Vánoční” a stopro je u mě ještě uvidíte.

 

Znovu za kartičky děkuji, udělaly mi velkou radost a co je důležité, na první pokus to byla trefa do černého. Papír má parádní gramáž, navíc se dá i v místě tisku psát gelovkou. Pravda, trochu jsem se vyhýbala kartičkám s nápisem, protože font nápisů není až tak můj šálek čaje, ale takových kartiček není mnoho a nakonec jsem “Šťastné a veselé” stejně nalepila :-).
Krásný víkend všem!

 

2 komentáře

 • Diana Majerová 9.1.2016 at 12:34

  Míšo, děkuji, stránka je krásná – věděla jsem, že jim u Tebe bude dobře! Skoro mě to dojalo 🙂

 • Jana V. 11.1.2016 at 14:42

  Míšo, až teď konečně jsem dohnala rest ze svátků a pročetla si pozorně několik tvých článků nazpátek:-)To se musí pečlivě, ne jen tak odbýt rychlým "skrolováním", pač tě čtu moc ráda! A naplánovala jsem si to skvěle, pač mi tvé krásné barevné stránky rozehnaly i můj dnešní splín. Teším se na vánoční stránky a se zpožděním přeju i krásný nacházející rok!

 • Napsat komentář

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  Kam za námi

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Nejnovější příspěvky

  Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

  ×