Project Life Week 22 v námořnickém oblečku!

Mělo by těch střed být víc! Ano, protože by mě to nutilo mnohem více lepit a byla bych aktuálnější. Ale protože jsem tu s vámi jen 4x do měsíce, je tu pro Vás dnes náš 22.týden. Byl krásný! Miluji letní počasí, a protože bylo nejen krásně, ale zároveň se slavil Den dětí, vzali jsme holky poprvé na parník… a to si žádá mou milovanou sadu kartiček Nautical Themed Cards. Všem co si na námořnické ulítáváte ji vážně doporučuji!

 

Pro tento týden jsem si vybrala opět plastové kapsy Ring Photo Sleeve Protectors 4″x4″ a pro druhou stranu pak Plastové kapsy (12 ks) – Photo Pocket Pages C. Asi se mi zastesklo i po klasickém formátu 10*15 cm a tak je tu změna :-).

 

Na lodi jsme byli sice jen v neděli, ale celý týden jsem si sladila do barev námořnických. Použila jsem pár kartiček, které bych jinak nevyužila a ty jsem rozstřihala. Z nich jsem si pak vytvořila vlaječky, které jsem jen pomocí sešívačky připnula ke kartičkám :-).

 

Hurá! Mám krásná nová razítka Studio Ali Edwards Technique Tuesday a hned jsem je musela vytáhnout! STačí černý inkoust, bílý papír a ozdoby jsou na světě. Moc krásná a konečně mojeeeeee!
Jak je možné, že mezi thickerskama nemám žádnou námořnickou abecedu? No nic, musela jsem si ji tedy vyrobit. Oprášila jsem tedy spreje a vyrobila jsem si svou abecedu, která se bude hodit. Color magic abecedu si můžete pomocí sprejů obarvit dle libosti, a tak tedy Color Magic Resist Chipboard Alphabet a Color Shine Spritz – Tropical Teal dali vznik modrým písmenům. Ozdobila jsem s nimi pár kartiček – problém byl ve velikosti. Jaksi jsem při objednávání nepostřehla, že budou tááák veliká 😀 …ale své místo písmena našla a líbí se mi tam.
Na ukázku pár detailů kartiček. Červená písmena, která na následující kartičce vidíte, pochází z archu Doodlebug Ladybug TEENSY TINY ALPHA a font je to moc povedený. Zprvu se mi zdál dost šílený, ale …ano je a to se mi na něm líbí :-).

 

Úvodní kartička k týdnu je tentokrát až na druhé stránce. Strašně moc se mi totiž líbila velká kartička a bylo mi líto do ní říznout. Ozdobila jsem si ji pomocí abecedy a spreje, stejně jako ostatní nápisy, z jiné kartičky jsem vystřihla kormidlo a doprostřed zasadila svorku s kotvou, kterou mám doma snad od prvního svého nákupu :-). Konečně našla své místečko. Wanderlust Memory Wood Veneer Words  je autorem nápisu „Hallo“. A v neposlední řadě ještě razítko od Studio Ali Edwards Technique Tuesday, kterým jsem ozdobila roh úvodní kartičky.

 

 

 Tento týden oslavila má mladší dcerka Julie už 2 měsíce. To ale letí. Není to tak dávno, kdy jsem psala týden jejího narození a už je tu takovou dobu s námi. Věnovala jsem jí tedy jednu fotku velkou, kde je jen ona a vedle toho pak kartičku s nápisem „DVA“, který je opět vytvoření sprejem a nádherně se třpytí. Opět jsem rozstřihala zbytky kartiček a vytvořila si praporky.

 

Na výlet lodí jsem se těšila. Už když byla Nela menší, moc jsem si přála ji tam vzít, protože voda je můj živel. Podařilo se to ale až teď. V pondělí bude Den dětí, ale akce dětem už byly tento víkend. Využili jsme tedy příležitost a svezli se všichni parníkem po Vltavě. Julinka to celé prospala, ale díky tomuto albu si to jednou prohlídne i ona :-D.

 

 

Námořnický týden je za mnou. Ale celé léto ještě před námi a já věřím, že se na palubu zase nalodíme :-). Přeji Vám všem krásný letní týden a zase ve středu AHOOOOOOJ!

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×