Mé zápasení s „Bublinovou challenge“

Miluji výzvy! Až po roce tvoření jsem se odvážila zapojit do challenges, které mé oblíbené weby/e-shopy či chcete-li blogy pořádají. Jednou z takových výzev se stala „Bublinová challenge“ na blogu Papero Amo!

Již delší dobu jsem přemýšlela, že by se mi líbilo, kdybych mohla zapojit do rodinného PL-ka i originálním způsobem zapsaná přání k narozeninám či svátkům. BUBLINY! Hned jak jsem si přečetla zadání challenge k MDS, měla jsem jasno. To je prostě ono. Co takhle dát do každé bubliny nějaké to přáníčko od rodiny či přátel? A jelikož měla má Nelinka před měsícem své 2.narozeniny, úplně se to nabízelo!
Vytvořila jsem nám do alba třicítkovou stránku, ze které jsem sice nebyla úplně nadšená po scrap stránce, ale pocit z ní mám naprosto báječný a to je nejdůležitější.
Vzala jsem fotku Nely ze dne jejích 2.narozenin (to si zrovna hrdě štráduje z hřiště domů na oběd 🙂 ), naprosto jednoduše jsem ji podložila útržky, které jsem měla po ruce a pak už jen trochu enamelek, cákanců sprejem a na závěr nějaký ten flitřík. To podstatné jsou na stránce bubliny směřující k Nelince z okolí.

 

A protože mi přišel výtvor dosti „přemeruňkovatělý (och tak krásný výraz, že? 🙂 ), vzala jsem ještě modrý inkoust a na pár místech papír poupravila. Na závěr jsem do poslední prázdné bubliny vytvořila nápis „2 roky“ (pomocí razítkové abecedy LAWN FAWN – silikonová razítka – JESSIE´S ABC ) a dozdobila stránku dřevěnými výseky.
Ještě nedávno bych nad stránkou seděla mnohem delší dobu a užívala si ty všemožné kombinace co čím podložit, kam co nalepit a kde co vyšperkovat, ale dvě děti jsou dvě děti a tak v pauze mezi kojením, kdy byly obě holky relativně hodné a manžel si troufl hlídat, jsem se mohla alespoň na chvilku oddat nůžkám a papíru. I za tu krátkou chvíli jsem stihla zrelaxovat a den pro mě byl zase krásnější. Přeji všem krásný relax, ať už nad papírem nebo mimo něj.
Hezký den
Míša

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

3 Comments

 • Alena Králová 4.5.2015 at 16:33

  Nejsi nadsena? Ja tohle byt schopna vytvorit respektive vymyslet, tak skacu nadsenim ke stropu. Je dokonala, perfektni, nezna. Jsi mi velkou inspiraci. A Nelince dodatecne vse nej nej nej. 😊

 • Alena Králová 4.5.2015 at 16:33

  Nejsi nadsena? Ja tohle byt schopna vytvorit respektive vymyslet, tak skacu nadsenim ke stropu. Je dokonala, perfektni, nezna. Jsi mi velkou inspiraci. A Nelince dodatecne vse nej nej nej. 😊

 • Monika Pestrová 4.5.2015 at 19:22

  Krásná stránka a Nelince všechno nejlepší 🙂

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×