Project life WEEK 6 část 2.

A je tu další článek – že se vám to zdá rychlé? Nemusí, je to vlastně takový dluh z 6.týdne. Tato dvojstrana vznikla jen z jednoho víkendu u babičky v Liberci. Nelinka prvně oblékla svůj karkulkovský kabátek a bylo vám tak nádherně, že jsme si užívali podvečerní západ sluníčka venku.
Aby červená krásně vynikla, rozhodla jsem se pro dvoubarevnou kombinaci v albu a to v kombinaci s černou. Ano, to je přesně ten úlet, o kterém jsem mluvila. Mám ráda barvy jemné, ale čas od času se nebráním ničemu.

Úvodní kartička tedy chybí, protože v albu navazuje k týdnu šestému :-). Chvilku mi trvalo než jsem sladila kartičky, protože černobílá kolekce od Becky Higgins je v mém šuplíku již značně probraná, ale nakonec jsem řešení našla. Vzala jsem si šablonu a pomocí houbičky a černého Distress inkoustu si vytvořila kartičky své – jsou to ty se vzorem včelí plástve na podkladu. Distress udělá vzor krásně šedý, ale pokud budete důslední, dá se vytvořit i vážně černý :-).
Poprvé! Další poprvé v mém letošním albu je velkoformátová fotografie. Fotku jsem nechala vyvolat ve formátu 30,5*20,5cm, takže přesně korespoduje s velkou čtvrtkou a musím říct, že já jsem z toho nadšená…v tak velkém albu je taková fotka úplně…wow. Vůbec se nebraňte a doporučuji vyzkoušet.

… k dozdobení stránky jsem si poprvé vyzkoušela tzv. BOKEH EFECT. Raznicí jsem si udělala do papíru hvězdičku a tu pak jednotlivě pomocí houbičky a inkoustu nanášela na čtvrtku. Některé z hvězdiček jsem pak obtáhla černým fixem a úplně mi výsledek stačí, netřeba nic jiného a já jsem spokojená :-).
Děkuji za přečtení všem, kteří došli až sem :-), ale i těm, kteří jen proběhli fotky. A jdem vymyslet další týdny ;-).
MUDr. Michala Knězková

All posts

4 Comments

 • Kamča 26.2.2015 at 16:20

  Nádhera! Moc krásné stránečky!

  • Míša 27.2.2015 at 7:20

   Kamčo moc děkuju za hezký komentář 🙂

 • Stanislava Bicková 26.2.2015 at 19:04

  Míšo, opět nádhera, zase nemám slov… fotky skvělé, kombinace bezvadná, zdobení střídmé, ale krásné, Nelinka – Andílek…..

  • Míša 27.2.2015 at 7:20

   Stáni děkuju mockráááát 🙂

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×