Project Life Week 8/2015 s Papero amo

I u nás jsou týdny, kdy není moc fotek a postačí pak na celý týden jen jedna strana v albu, a to byl přesně náš 8.týden letošního roku. Měla jsem chuť na veselé barvy a není nic veselejšího, než druhý PL kit z dílny Papero amo. Krásné barvy, které vám doslova vnutí dobrou náladu :-).

Je jen málo z nás/Vás, kteří neslyšeli o kitech, které Papero amo každý měsíc tvoří. A pokud jste neslyšeli a Project Life tvoříte anebo se chystáte, rozhodně tuto chybu napravte a na kity mrkněte. Spousta lidí mi při prohlížení alba řeklo, že mám stránky hezky sladěné. A takové je může mít každý. Pokud chcete mít stránky barevně sladěné, není nic jednoduššího než si takový kit pořídit. Minimálně v samotném začátku mi to velice usnadnilo práci. Každý měsíc (v případě PL kitu každé dva měsíce), obdržíte kouzelnou krabičku plnou ještě kouzelnějších věcí.
Balíček vždy obsahuje:

  1. kartičky pro Váš Project Life – od května letošního roku už plně v naší mateřštině
  2. české razítko z dílny Papero Amo
  3. ozdoby barevně i tématicky ladící ke zbylému obsahu
Troufám si říct, že do začátku Vám takový kit zcela postačí. Vytvoříte tak stránky, kterým nebudou chybět ani ozdoby, vše bude v našem jazyce a právě proto mám kity tolik ráda. Na našem trhu to totiž není zrovna běžné a mnozí z nás to ocení. Já osobně mám angličtinu ráda, ráda ji používám a dokonce mi přijde pohlednější, ale alba nedělám jen pro sebe. Rodiče, babičky, ale i děti ocení mnohem více právě tu češtinu.
A pokud už nějaký ten čas PL tvoříte a rádi byste vyjeli ze zajetého stereotypu, doporučuji využít nějakou tu challenge. Tento týden jsem se nechala inspirovat a účastnila se PL challenge na Papero amo. Úkolem bylo, použít na stránce korkové ozdoby a tak jsem vyštrachala ze svých zásob zbytečky korku, na některé otiskla razítko a nejen že má stránka je zas o něco odlišná od jiných v albu, ale ještě jsem se zbavila zbytků a mohla vyhrát razítko z dílny Papero amo. Kdo neznáte, doporučuji se takové PL challenge zúčastnit. Zaručuji Vám, že si vyzkoušíte něco nového a neotřelého, možná se i něčemu naučíte, a když budete mít štěstí a padne na vás los, odnesete si z toho ještě pěkné razítko :-).
MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×