1 Comment

 • Hana Rambousková 4.3.2017 at 18:16

  Dobrý den, Míšo. "Narazila" jsem na Vás díky Project Life a od té doby jste pro mě velikou inspirací. Tak velikou, že dnes jsme do přírody vyrazili s Vašimi kartičkami, co máme hledat, dle Vašeho doporučení jsem dnes klukům koupila softshellovou výbavu a u Svojtky nechala 1 500,-. I díky tomu, že mým dětem jsou 3 a 5 let (akorát že jsou to kluci ;-)), jsou pro mě Vaše články opravdu velmi zajímavé, inspirativní a "dobře využitelné". Normálně blogy nečtu, protože mi přijde jako ztráta času číst o tom, co prožívají jiní, když máme svých zážitků dost, ale u Vás vždycky něco objevím, což je super, neboť v běžném provozu (práce, školka, večere a spaní) toho času na hledání inspirace moc není. Jinak já za sebe mám pro tvorbu dětí ráda také prodejnu Tiger Copenhagen. Tam také obvykle najdu něco zajímavého. Určitě pište dál, umíte to krásně. Ať se Vám daří.

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×