KURZY 2019: První pomoc dítěti

KURZY 2019: První pomoc dítěti

Zdravím všechny, které tohle téma alespoň trochu zajímá a vítám všechny, kteří mají o kurz zájem. Již pátým rokem pořádám kurzy zaměřené na první pomoc dětem. Protože mě už čeká třetí rodičovská dovolená, vkládám poslední termín, pokračovat plánuji opět na jaře 2020, opět ve večerním čase (18 – 20,30 hodin). Těším se na případná setkání a povídání s Vámi o všem, oč bude zájem.

Termíny pro rok 2019: PRAHA 14.11 TÁTOVÉ, 28.11., 5.12.
čas: od 18 do 20.30, JUST HOME Šrobárova 13, Praha 3 Flora

  Seminář má 2,5 hodiny a probereme na něm vše co bude Vás zajímat. Pokud nejsou konkrétní přání na probíraná témata, povídáme si o první pomoci postupně, od narození miminka. Snažím se probírané situace cílit na věk Vašich dětí, dovíte se vše od všemožných otrav, odřenin, řezných ran, pádů, úpalů, popálenin přes dušení a až po samotnou kardiopulmonální resuscitaci.

Jsem lékařka, která semináře první pomoci pořádá již pátým rokem a na kurzech budete mít možnost si resuscitaci vyzkoušet na speciálních resuscitačních figurínách. Na jakém místě, jak silně a rychle, jak hluboko nebo jak zachovat chladnou hlavu a nepanikařit. To vše si z kurzu odnesete.

Pochopíte které situace jsou vážné, kdy a také jak zavolat rychlou záchranou službu a jak můžete snadno zachránit život dítěti či dospělému v bezvědomí. Nebo třeba co vozit s sebou v kočárku jako lékárničku pro běžné dny.

Domů si každý účastník odnese: 

Manuál první pomoci, ve kterém jsou situace podrobně popsané, jsou zdůrazněny důležité kontakty a já věřím, že si maminky odnáší i pocit jistého nadhledu, připravenosti a pocitu, že v případě nutnosti budou vědět jak zasáhnout.

  Pokud máte zájem se semináře zúčastnit, napište na mou e-mailovou adresu.

zivekurzy@comamdelat.com

Kde se kurzy první pomoci konají a co stojí?

Kurzy se budou konat v centru Prahy (JUST HOME Šrobárova 13, Praha 3 Flora) a jsou zpoplatněny částkou 500 Kč. Veškeré materiály kurzu jsou zahrnuty v ceně. Pokud na kurz ale půjdete s partnerem či kamarádkou, pro dvojici vás kurz vyjde výhodněji: 890 Kč.

Co když se na poslední chvíli nebudu moct účastnit?

Kdyby vám to nevyšlo a nemohli byste se dostavit, mějte na paměti, že do týdne před začátkem konání kurzu vám kurzovné zpět vrátíme celé. V případě rušení 3-7 dní před začátkem akce, činí storno poplatek 50 % z uhrazené částky. Pokud kurz rušíte tři a méně dnů před jeho konáním, nemůžeme již kurzovné vrátit.

Věnujte kurz jako dárek

Mamince, kamarádce, nastávající mamince, těhotné kolegyni

Partnerovi, nastávajícímu tatínkovi, manželovi či kolegovi v očekávání 🙂 

Pro tatínky mám i speciální termíny jen pro táty:  ROK 2019: PRAHA: 14.11. ČAS: OD 18 DO 20.30, MÍSTO KONÁNÍ KURZŮ: JUST HOME Šrobárova 13, Praha 3 Flora

Hlídací babičce, tchýni nebo vaší mamince 🙂 

13 komentářů

 • Alice G. 7.2.2017 at 7:34

  Dobrý den Míšo,

  už jsem dvakrát psala na Váš mail, že bych se chtěla přihlásit do kurzu 23.8. v Olomouci. Nevím jestli mail nedošel, nebo jen spadl do nevyžádané pošty.

  Děkuji moc Alice
  alice.gazarova@seznam.cz

  • Míša 7.2.2017 at 7:58

   Dobrý den, přihlášky jsou všechny zodpovězeny, tak musel zapadnout. Omlouvam se. Místo vám rezervuji v semináři od 14h. Krásný den a budu se těšit

  • Alice G. 7.2.2017 at 11:58

   Děkuji moc,také se budeme těšit.

 • Unknown 13.6.2017 at 6:56

  Dobrý den,prosím o přihlášení do Brna 14.7.,Lucie Ačaiová tel 606208732, kirsche@centrum.cz. Děkuji

 • Haňulka Salátová 12.12.2017 at 18:10

  Skoda, ze ve Znojme seminar nebude 🙁

 • Tereza Krestová 19.2.2018 at 19:11

  Dobrý den, přihlašovala jsem sebe a kamarádku na 2.3. do Uherského Hradiště, ale bohužel kurzy byly plné. Nabídla jste nám možnost kurzu 1.3.. Hned jsem Vám odepsala, že budeme rády, když nám kurz rezervujete. Bohužel mi zatím nedošla odpověď nebo jsem ji přehlédla. Tak se omlouvám za dotaz, zda máme rezervaci na 1.3.do Uherského Hradiště nebo ještě ne. Moc se těšíme a jsem ráda, že uvítáte i do našeho kraje.

  Děkuji Tereza Krestová

  • Míša 20.2.2018 at 12:32

   Dobrý den Terez, omlouvá se, momentálně je kolagyně nemocná a na emaily jsem sama, tak odepisuji co to jde. Počítám s vámi a mám vác v kurzu 1.3. 🙂 Ještě před začátkem dorazí podrobnosti ke kurzu. Hezký den a budu se těšit. Míša

   • Tereza Krestová 21.2.2018 at 8:44

    Moc děkuji za info a těšíme se 🙂

 • Monika 21.3.2018 at 8:10

  Mate v planu do budoucna zaradit ostravu? Jsem z karvine a vsechna mesta kde se seminar kona jsou pro me z ruky. Dekuji za inf

  • Míša 26.3.2018 at 8:59

   Dobrý den Mony,
   Ostrava byla v prosinci, takže teď dostala přednost další města. Ale pokusím se zase zařadit, když o ní bude zájem ☺.

   Krásný den.
   Míša

 • Jana Nenutilová 26.4.2018 at 10:56

  Dobrý den. Rezervována jsem si u vás místo na 30.11 ve Zlíně. Už jsem jednou byla , ale ráda si zopakuju. Můj dotaz zní. Nepřišlo mi potvrzení o účasti , mám tedy místo rezervované + mohl by jít i manžel? Ačkoli jsme Pražští, bydlíme ve Zlíně a ani jeden z termínu v Praze bohužel nebudeme.Děkuju, krásný den a těším se

 • Zuzana 3.3.2019 at 22:48

  Dobry den,
  Chtela jsem se zeptat,zdali planujete i zarazeni kurzu behem vikendu?

  • Míša 4.3.2019 at 20:35

   Dobrý den Zuzi,

   mně by to vůbec nevadilo, ale tak nějak sai říkám, že kdo by přišel? 😀
   A když víkend, tak jaký čas? Třeba neděle večer? Nerada bych tím někomu vzala víkend a aby byla pravděpodobnost, že budete mít čas.
   Děkuji
   Míša

  Napsat komentář

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  Kam za námi

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Nejnovější příspěvky

  Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

  ×