34.týden… a první stránka Julinky – k 5.měsíci!

Konečně! Konečně jsem se k tomu dostala a začala zase dělat mé milované veliké stránky. Tentokrát to bylo pro mou nejmladší, pro Julinku. V albu doháním skluz a jsem u 34. a 35.týdne. Tou dobou oslavila Julinka svých krásných 5 měsíců mezi námi.

Na stránku jsem použila směsku materiálu z kitů, které byly skvělé a podle mých barevných představ. Polepila jsem lucerničky enamelkami, glitrovanými srdíčky a občas jsem přidala i nějakou dřevěnou hvězdu.

 

Přemýšlela jsem, jakým způsobem na stránce vyobrazit, že jde o oslavu 5.měsíce. Rozmístění lucerniček mi totiž trochu kazilo představu a já ne a ne najít hezkou kombinaci. Nakonec to dopadlo „chrastítkově“.

 

 

Pomocí FUSE tool jsem seřízla plastovou kapsu ve tvaru číslice 5. Do pětky jsem nasypala směs zlatých a bílých flitrů, ale pořád to nebylo ono. Něco tomu chybělo a byl to právě vzhled chrastítka, který nepůsobil zrovna ozdobně. Byl to takový plastový had a chtěla jsem ho ještě nějak „dodělat“. Nakonec jsem si vzala chrastítko k televizi a celou pětku jsem obšila bílou bavlnou. Teď se nedostane ven ani ťuk :-D. FUSE a ještě šití :-). Ale hned to působí jinak. Pětka je ozdobou, zároveň nadpisem a já konečně spokojená. Julinka má svou první stranu!

 

Zbytek týdne je v čtvercových plastových kapsách. Bylo horko a my si hověli u bazénku nebo kde se prostě dalo!
Oslavenkyně nesmí chybět, k tomu i něco málo k jejím měsíčninám. Máme doma další šikovnou princeznu. Jak mám pořád ještě skluz, tak se v albu raduji z věcí, které už jsou dávno minulostí :-). Teď už má Julinka o další dva měsíce víc a otočky na bříško už jsou prostě rutina :-). Ale ta radost, když udělala něco poprvé? Tu se snažím uvést vždy tak, jak to bylo před 2 měsíci. Musím máknout, protože není nad to, když dělám týdny bez skluzu. Hned je z toho větší radost.

 

 34.týden jsem si rozložila do více stránek, takže mi zbylo i trochu volné místo, na které padla má oblíbená srdcová kartička, výsek z kolekce Serendipity a pastelové enamelky!

 

Jooo to byla ještě pohoda, to se ještě dalo běhat venku bez trenýrek :-D. A nejen to, grličo na balkóně, bazén, horko…na druhou stranu, i to Babí léto je ještě fajn. Radujme se, protože až se budeme brodit zimní břečkou, budeme zase rádi vzpomínat na dnešní podzim :-D.

 

A i když Julča nic moc nepojí, bez zubu nic nepokouše, na balkóně se neprojde, maso na grilu neotočí,… byla u všeho s námi!

 

Krásné léto to bylo! Nezbývá než doufat, že i příští rok se vydaří!
Krásný den a já jdu dělat fotky, protože už nemám vytisklou ani jednu jedinou. Bez fotek skluz sotva dohoním.
Míša

PS: Ono se to povedlo, děkuji za Vaše hlasy!

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Natalie Dill 22.3.2016 at 18:49

  That sequin pocket is to die for! Thanks for playing at SBC!!

 • Alison Gage 1.4.2016 at 19:19

  Adorable layout! LOVE LOVE LOVE that '5'! Such a great idea! Thanks for joining us at SBC!

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×