Nejen Eliška ráda divočinu … Náš 35.týden!

Tenhle týden je opravdu divočina. A to jak v našem programu, tak i v mé tvorbě. Zkusila jsem si prvně použít Sweet Core Kit a musím říct, že je pro velké odvážlivce :-D. Kartičky jsou decentně „divočina“, ale ono to jednou za čas rozhodně neuškodí…a tak je tu! Náš 35.týden.


Z úvodní fotografie se může zdát, že jsem nalepila hned 3 strany, ale vlastně je to dvoustrana s vložnou kapsou. Prostřední stránka je vložena v plastové kapse designu H.

První strana je tak trochu „zpatlanina“. V předchozím týdnu jsem totiž skončila třicítkovou stránkou, takže tento týden jí musel začínat. Ale fotek bylo hodně a tak jsem ji udělala v duchu Project Life a snažila se tam vecpat i nějaké to povídání.

Dalo by se říct, že stránka je vlastně úvodní kartičkou :-D. Tak velkou úvodní kartu jsem snad nikdy neměla :-). Pro celý týden jsem zvolila na nadpisy Serendipity Sticker Book Floral Alpha abecedu. Jsou to transparentní samolepky, takže lepší lepit na světlá místa, ne na fotografie.
Stránku jsem doplnila o kartičky z Sweet Core Kit. Do velké komiksové bubliny pak přišel kartonový výsek a trocha popisu našeho „pískového dramatu“.
Pomocí abecedy jsem nalepila i nápis „letadlo“, což byla tou dobou Julči nejoblíbenější poloha :-). Fotku jsem na závěr polepila kartonovými výseky, které jsou vskutku povedené. Jsou z kolekce Sweet a přesně vytvořeny, aby se hodily ke kartičkám Sweet Core Kit.
Druhá stránka už sedí v klasických kapsách. Snažila jsem se barevně krotit, i tak jsou kartičky ale divoké. V týdnu bylo ještě moc krásné počasí, na které si teď jen matně vzpomínám, když vidím na teploměru 5°C. Takže byl program spíše venkovní, „hřišťový, kolový, tetový“ a vůbec takový, aby ho ocenily všechny zúčastněné.
Úplně nejvíc u nás od druhých narozenin frčí kolo a já mám velkou radost, že jsem konečně našla skvělý kartonový výsek, který se k Nelince dokonale hodí.
Jednu z kartiček jsem rozstříhala a podložila s ní fotografie tak, aby kousíček vzoru vykukoval a hodil se ke zbylým kartičkám.
A teď už slibovaná menší kapsa. Ta shrnuje celý náš víkend.

 

 

 V sobotu jsme si udělali rodinné dopoledne v parku a vyrazili směr Riegrovy sady, kde je nejen spousta zeleně, ale i velké dětské hřiště pro malé i větší. Každoročně si tu děláme takový piknik, ale letos to nějak nevyšlo. A jak je vidět na následující kartičce, transparentní abeceda obsahuje krom modrých písmen i písmena velká, zlatá.

A protože byla tato destinace zvolena na poslední chvíli, neměla jsem nachystané žádné to piknikové občerstvení. I tak jsme se vypravili, po cestě koupili nějaké ovoce a pečivo a taťka koupil nám větším kus pizzy. Nela po našem „velkém“ jídle nikdy netouží, a tak nás vcelku šokovalo, že si řekla o kus pizzy. Nu což, dostala a musím, říct, že šmakovalo :-). Však komu ne, že? Příště si uděláme doma…

V neděli nás pak přijeli navštívit rodičové :-), takže si návštěva rozhodně zasloužila svou stránku. Po dlouhé době jsme se viděli a Nelinka měla obrovskou radost. Zatím patří knížky mezi nejoblíbenější „hračky“, takže přísun nových knih, které dostala od babi a dědy k narozeninám ji uvedly do úplné euforie. Na kartičce je mimo fotek a textu opět kartonový výsek s nápisem „hallo“.

Tak co říkáte na Sweet Core Kit vy? Kartičky jsou dosti květované, veselé a křiklavé, ale myslím si, že se s nimi dá udělat i divoce umírněný výsledek :-). Stránky mám poslední dobou spíš jemnější, takže tento „šok“ při otočení z 34.týdne, bude vlastně moc hezkým zpestřením :-).

 

Krásný zbytek dne.
Míša

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×