adventní | Naše zimní osvědčenosti

Dnes vám tady sice nepředvedu nic moc nového (až na jednu výjimku), ale množí se dotazy ohledně těch praktických věcí na zimu, které nejsou populární pod vánoční Jedličku, takže na ně nebyl čas moc myslet. Alespoň ne v posledních týdnech. Ale protože teď už většinou dětem Ježíšek dárky sehnal a dohání resty jako jsou partneři a babičky (známe to i u nás 😀 ), tak mám čas se věnovat té praktické zimní nudě. My si totiž frčíme na osvědčených věcech a tady krásně uvidíte, jak jsem za poslední tři roky na zimě ve výsledku ušetřila.

Mít doma dvě holky, které se narodily obě na jaře, to je sen (nevím jestli táty, ale můj ano 😀 ). Často se setkám s názorem, že je zbytečné dětem pořídit věci dražší, když z toho hned vyrostou a mám pro to jednoznačné pochopení. Kdo má ale děti po sobě jako já, vidí to nejspíš trochu jinak.

Julinka už třetí rok jede na věcech po Nelince a nemyslím si, že by byla chuděra za houmlesku 😀 . Jen si připlácím za ty věci, které se podědit dají a jejich ničivost je nižší. Tak kdo je na blogu už minimálně rok, bude všechno znát. Máme totiž z loňska vše a pro tu loňskou spokojenost nehledám nic nového.

Bundy na zimu

Pro obě holky mám na zimu bundy dvě. Jednu lyžařskou, pořádně teplou a nepromokavou, a potom jednu teplou, ve které ale nejsou mišelin. Mohou se hýbat, je jim v ní teplo a je alespoň trochu reprezentativní 😀 .

Julinka si dál jede zimní sezónu v Little people kabátku, který má uvnitř beránka. Teplý kožíšek, ve kterém ji nebyla zima ani při teplotách hluboce pod nulou. Když jí byl loni rok a půl, vzala jsem odvážně velikost 98/104. Vypadala v tom neskutečně zachumlaně, ale spokojeně. Stačilo jí ohrnout rukávy a nebyl problém.

Letos jí je jako kabátek zase. Na fotce je navíc povytažený trochu nahoru, ale stále jí je vzadu až pod zadeček. Nelinka její kabátek oblékla v téměř čtyřech letech a já počítám, že i příští sezónu ho Julinka ještě naposledy unosí. Rázem je to zimní bunda za 460 Kč a to ho ještě podědí další dítko (nene, naše už ne 😀 ) .

Kvalita oblečení je dle mého názoru výborná. Na kousky máme štěstí. Za ty dva roky jen upadl knoflík, který si Julinka s dopomocí přišila a od začátku prosince v něm chodí. Žena naše beránčí 😀 . Krom kabátku mámě ještě od samé značky beránkové mikiny. Holky je mají rády, ale já mám problém při navlíkání dvou dětí doma.

Nela se obleče rychle a čeká na Julii, takže Nelu beran doma přehřívá dokud se ségra neobleče. To ten kabátek my zapínáme až venku před vchodem.

Little people kabátky k pořízení zde – klik

I na Instagramu se mě občas se zeptáte odkud jsou kalhoty nebo boty, tak tam se to snažím už rovnou označovat. Takový kus Little people šatníku na zimu jsem dala do následující šouplátkové fotky 🙂 .

previous arrow
next arrow
Slider

Nelince, nejen do školky

Nelča měla minulý rok bundu jen jednu a to teplou. Záměrně jsme vybrali kabátek, kterých byl větší, aby jí vydržel i do letoška. To se nám splnilo, ale je to ten lyžařský styl, ve kterém se na běžném hřišti moc nepohnete. Do školky tak potřebovala něco míň mišelinovskýho. Přiznám se, že jsem to hodně podcenila a bundu sháněla na poslední chvíli.

Trn z paty mi neplánovaně vytrhl Dětský festival mini, který byl teď v prosinci v OD Kotva.

Aniž bych tam plánovala bundu shánět, byla tam. A kdo mě zná a na bundu koukne, tu lásku na první pohled chápe 😀 . Ta BARVA! A ten huňatý fleas uvnitř? Jako přidaná hodnota pak fakt, že to není z masové výroby, ale je šitá s láskou a nošená s úsměvem 🙂 .

Oblečení vyrobené s láskou na Slovensku, to je Haloo. Na festivalu jsem s sebou Nelinku neměla, takže jsem měla trochu obavy, aby bunda nebyla malá. Na místě byla totiž největší velikost 110/116 a Nela už má vesměs vše 116ku. No a jaké příjemné překvapení doma bylo. Bunda je naopak ještě o kus větší, takže na 100% ji Nela unosí i příští podzim a zimu.

Softshellová bunda k sehnání zde v odkaze – klik.

A za další rok navíc do ní ještě s radostí nabalím Julinku. Tahle bunda byla má jediná větší investice do téhle zimy.

Nafotila jsem vám i stánek z festivalu, takže se díky šouplátku (rozuměj šoupací fotka, kde si posunutím prohlídnete více fotek) dostanete ke krásám, které mají. Možná totiž od Haloo znáte jejich korunky na hlavu, kterou děti nosí nejen na oslavy narozenin, ale i ven jako čelenky 🙂 . Takové Haloo poznávací znamení.

previous arrow
next arrow
Slider

Boty na zimu

Boty máme opět stejné. Julinka podědila Nelinky loňské a Nele jsem vzala ty samé jen o dvě čísla větší proti zimě loňské. Jsou to Little blue lamb TAG a máme ozkoušeno i z hor, že po dvou hodinách probíhání sněhem nebyly nohy mokré. Proto jsem neváhala. Julinka tak nosí boty, které mají už dvě sezóny a rázem jsou letos za hezkých 435 Kč a opět je podědí další dítko.

Litle blue lamb haculky k sehnání zde v odkaze – klik.

O těchto botách je na blogu samostatný článek, takže pro zájemce z řad vlastníků širokonohých dětí odkazuji sem: TAG black po dvou měsících. Boty, které mají ohebnou podrážku ve všech směrech a je tenká, ty není problém dědit, takže se nebojte takové pak poslat dál. Není tam co sešlapat.

Něco na hlavu

Čepičky jsou další bájo věc, na kterou se mě pořád někdo ptá. A pozor, ty naše čepice jedou běžně 4 roky. Třeba letos jsem nekupovala ani jednu. Převážnou většinu čepic nám háčkuje šikovná maminka Jana z www.janakrupova.cz. Narazila jsem na její zlaté ruce, když se narodila Nelinka a od miminka už na její hlavy háčkuje. Na rok holky využijí každá 2 čepice. Jednu mají celoroční (jaro až podzim) a jednu mají zimní.

Čepičky na zakázku od Natynky na přání zde – klik

A že už těch čepiček bylo. Ale abyste viděli, že si vážně nevymýšlím, vylovila jsem z historie nějaké fotky. Uvidíte rozdíl mezi celoroční a zimní čepkou. Taky moje top favoritky, které jsem si kolikrát i úplně vymyslela a paní Jana pletla podle popisu 🙂 . Nakonec taky nějaké fotky pro srovnání, jak nám ta čepice i 3 roky drží. Takže náklady na čepice jsou tuto zimu příjemných nula korun 🙂 .

previous arrow
next arrow
Slider

Něco na ruce

Vzpomínám na dobu, kdy byly Nelice dva roky a řekla mi, že si rukavice brát nebude. Venku byl sníh a kosa i mně, ale dobrá 😀 . Rukavice jsem zabalila do kabelky a po 15 minutách venku už Nela metelila s pláčem, že jí je zima. Nepamatuju si, že by se někdy pokusila znovu jít ven bez rukavic 😀 .

U druhých dětí je to všechno o dost jednodušší. Ačkoli jsou obě holky berani jak vyšití a Julinka svému znamení dost odpovídá 😀 , rukavice i čepici bere od ségry jako jasnou věc a nikdy jí nenapadlo je nechtít. Jdeme ale cestou nejmenšího odporu, takže nejčastěji má palčáky, občas prstíkové, když není velká zima a chce se hrabat ve všem co najde 🙂 .

Tyhle pletené merino krásky najdete na proprcky.cz a je až neskutečné jaké teplo je za dobrou cenu. Viděla jsem je už na jedné holčičce ve školce a právě rukavice jsou něco, co doma nedědíme, takže tam se mi nikdy nechce vyhodit větší peníz. Konce prstíků už má sice Juli zašedlé, ale vždy úspěšně pereme. Julinka má ve 2,5 letech velikost XS a je akorát.

Rukavičky z merino vlny najdete tady – klik.

Nelinka si vybrala barvu praktičtější, ale u ní bylo ve velikostech víc z čeho vybírat. Má velikost S, ale je jí ještě dost volná. Je tak nějak nešťastně mezi velikostma. XS už je tip ťop, S větší. Tak příští zimu budou úplně akorát a díky barvě je pak zase podědí Juli.

Tohle všechno točíme pořád dokola. Letos mě tedy pro dvě děti čekala jen koupě jedné bundy a sehnání rukavic. Co nám už ale bylo třeba víc pořešit je pití venku. Klasicky pijou holky celý rok vodu. Ke snídani si dají občas mlíko, ale protože jedí nejčastěji kaši s müssli, skončíme nejčastěji u vody.

PURA: Něco na venkovní pití

V zimě to ale není zrovna žádný šlágr být na vodě, obzvlášť když jsme na celý den venku, takže jsme vyzkoušeli už tři termosky. Poslední jsem koupila na ZOOTu a ačkoli je překrásná, je těžká a po nalití horkého čaje je celá termoska horká i zvenčí.

Zaujala mě ale termolahev PURA od Likegroup, kteří vystavovali na Dětském festivalu mini. Tuhle firmu určitě znáte přes brýle KiETLA, které jsou též jejich “prací”, takže jsem se zastavila a o lahvi si nechala povyprávět. Milé paní jsem vysvětlila všechny naše potíže s termoskama a ona mi nabídla tuhle lahev vyzkoušet.

Vybrala jsem lahvičky s brčkama, i se sportovním uzávěrem pro pití. Uzávěry si ale měníte podle chuti a požadavku. Do téhle termolahve se vejde 260 ml tekutin a vyrobena bez jediného kousku plastu.

Hned v pondělí po Mini jsme ji s Julinkou vzaly ven. Vše co mě zajímalo jsem si tak ozkoušela a hle, požádala jsem o další lahev i pro vás do soutěže. Jsem na 100% přesvědčená, že totiž výherce spokojený bude.

Neteče, nezahřívá povrch lahve

Lahev neteče. Jediný problém jsem měla u brčka. To se nandáním víčka zalomí, takže opravdu neteče. Nesmí vám ale pochopitelně v tašce upadnout omylem víčko. Brčko by se narovnalo a mohlo téct. To se ale vyřeší třetím typem uzávěru, což je úplný špunt. Modré víčko, které vám termolahev úplně uzavře.

Na pití máte možnost buď náustku, silikonového brčka nebo sportovního uzávěru. Navíc existuje ještě modrý uzávěr, který lahev úplně uzavře. Jeden druh uzávěru nebo víčko si vyberete a přes něj dáte klasické světle modré víčko (viz fotka). Já teď chodím ven tak, že mám lahev z domu zavřenou tímto víčkem (lahev 100% neteče a teplota se uvnitř neochlazuje).

Jednoduchou výměnou uzávěrů se láhev mění z kojenecké láhve na láhev s náustkem, brčkem nebo sportovním uzávěrem.

Jakmile dojdeme ven, tak přehodím na sportovní verzi s otvorem a už pijeme z ní. Ta už samozřejmě nějaké teplo ven pustí, ale též neteče. Tohle dělám, když jdeme ven na několik hodin a chci mít pití při stejné teplotě jako když odcházíme z domu.

Jakmile nalijete horký nápoj do lahve, samotný povrch lahve se neohřívá. Navíc je lahev úplně lehoučká, že si ji Julinka zvládne nést v batohu. To s termoskou nedávala. Jediné mínus je (pro mou pohodlnou osobu), že se nekamarádí s myčkou.

Tipy na užívání termolahve

1. Než nalijete teplé pití do lahve, nalijte do ní na několik vteřin horkou vodu. Lahev si tak předehřejete a neochladí tak vámi nalité teplé pití. Pokud nalijete teplý čaj do kovové lahve, hned se vám pití o něco ochladí.

2. Pokud jdeme ven na celý den na výlet, využíváme obě lahve holek. Do jedné dám pití při teplotě, kterou holky zvládnou pít. Z téhle lahve pak venku pijeme jako první. Až ji vypijeme, dostáváme se cca odpoledne ke druhé, do které ale na začátku liju pití horké. Máme tak úplně celý den teplé pití venku. Lahev nám udržela teplotu úplně celé dopoledne venku.

Termolahev Pura je u nás k sehnání například tady – klik.

Jak sluneční brýle KiETLA, tak tuhle termolahev beru za opravdu moc povedené a nejvíc si cením vlastností: netekoucí, povrch neohřívající, lehká, teplotu držící lahev, která se navíc dětem moc líbí. Děkuju za možnost ji vyzkoušet, protože bych ji jinak brala jako “další dětská lahev”, která je krásná, ale vyteče mi do baťohu nebo bude horká, že ji děti neudrží v ruce.

Pochopitelně tu teplotu udrží i opačnou, takže až půjdete v létě z cukrárny, ta zmrzka v ní hned nepoleví 😀 a smoothie nezteplá . Kvalitní vakuová termoizolace udrží tekutinu teplou až 6 hodin a studenou až 24 hodin (s ledem).

Zima je nááádherná a vůbec nejhezčí je právě ta mrazivá, kdy vyjde sluníčko a mrzne jak když praští. My doma být neplánujeme, takže dobrou lahev beru jako velkou užitečnost. 

UKONČENO! Vyberte si PURA termolahev pro své rarášky

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jakou barvu si vyberete v případě výhry (hledej tady – klik) ? 🙂

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek “soutěžím na blogu”, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí v pátek 22.12.2017, výherce vyhlásíme na Facebooku MK life / mom of 2 & our life

KRÁSNÝ VZKAZ OD VÁS

Dobrý večer, ráda bych poděkovala za typ na termosky Pura. Holky už je vyzkoušely venku a moc se jim líbí a pije se jim z nich dobře. Jen asi ještě dopořídím ty pevné zátky ke sportovním uzávěrům. Přikládám důkaz “namísto slibů” 😀 S pozdravem, Petra

Míša

All posts

355 Comments

 • Michaela Novotna 19.12.2017 at 20:52

  Za nas urcite modrou :)) s brckem
  Sledujeme na FB i INS (michelle.novot)

 • Libka Smyčková 19.12.2017 at 20:53

  Vybrala bych modrou – Aqua.

 • Eliška Gřešková 19.12.2017 at 20:54

  Ahojky Míšo, Nelinko, Jůlinko, oblečení je naprosto úžasné a dekuji za odkazy 😉. Já se už nějakou dobu trápím s pitíčkem pro syna. Teď mám Tescomu a vytekla mi do tašky 😡 tahle vypadá skvěle a pro syna by se mi líbila modrá.
  Sleduji tě na Instagramu pod elisakgresik.

 • Zuzana 19.12.2017 at 20:55

  Miso, vy jste nezmar, ja myslela, te po adventnim kalendari si date zaslouzeny oddech 🙂 Lahev bych brala zelenou. Diky a krasne Vanoce!

 • Zuzana 19.12.2017 at 20:56

  Vybrali by sme si ruzovu/bilu 🙂

 • Martina 19.12.2017 at 20:56

  Ja bych si vybrala tu zihanou. Holcici barvy jsou nase 🙂 INST. maciceksta

 • Veronika 19.12.2017 at 20:57

  Já bych si vybrala aqua – je to naše oblíbená barva a hodí se pro hluky i holky 🙂

 • Andrea 19.12.2017 at 20:57

  Vybrala bych zelenou 😀..Díky za soutěž Andrea

 • silvia 19.12.2017 at 21:02

  Děkuji za užitečný článek, termoska nám taky zcela nevyhovuje, líbila by se mi bílo růžová varianta 🙂 Taky sdílím na FB

 • Zuzka Hájková 19.12.2017 at 21:02

  Ahoj Míšo, díky za další praktické rady 🙂 láhev bych vybrala modrou s brčkem (slámkou), jelikož by byla pro našeho 2,5 letého Matýska .-) Jsem i na FB (Zuzana Hájková).

 • Michaela Moravcová 19.12.2017 at 21:03

  Ahoj Miso, diky za dalsi tipy, nova bunda vypada skvele (a starší oblečeni taky 😉). U nas dostává taky mladší veci po starším, ale boty teda kupujeme porad, jim ty nohy rostou nonstop!
  V případě výhry bych si vybrala barvu aqua. Je krasna!
  Ins sleduju pod michaelaa_moravcova
  Hezky předvánoční cas 😉

  • Michaela Moravcová 19.12.2017 at 21:05

   Pardon, michaela_moravcovaa 😊

 • Soňa Novotná 19.12.2017 at 21:04

  Líbila by se nám růžovo bílá.

 • Maia Soukupová 19.12.2017 at 21:07

  Super tip, dekuji… brala bych ruzovo bilou 🙂

 • Kamila 19.12.2017 at 21:07

  Líbí se mi moc oranžová barva lahve 🙂

 • Monika Plonková 19.12.2017 at 21:08

  Nádherné oblečení, občas vážně lituji, že všechno oblečení dedime.
  Láhev se mi líbí modro-zelena. Sledují vás na FB – Monika Plonková a na IG monika_plonkova

 • Petra Komárková 19.12.2017 at 21:08

  Krásný předvánoční čas přeji, vybrala bych si modrou
  sleduji na instagramu (petra.komarkova.9)

 • Kristýna 19.12.2017 at 21:08

  Vybrala bych pro svou dceru tu krásnou žíhanou 🙂

 • Veronika Kohoutová 19.12.2017 at 21:10

  Velmi se nám líbí ta modrá

 • Tereza Čechová 19.12.2017 at 21:10

  Mám tři kluky,takže modrá je jasná volba 🙂
  insta.tereza čechivá radtkeova

 • Monika Mikulova 19.12.2017 at 21:10

  Diky za tip na lahev! Take jsme zatim mela bud tezke tekouci ci v termoobalu. A dcera by urcite sahla po ruzovce.
  Sdilim na FB

 • Blanka Nedvědová 19.12.2017 at 21:11

  Na festivalu Mini jsem si této značky také všimla, bohužel tam bylo plno a já už se pak nevrátila 🙁 Každopádně by se nám hodila ta žíhaná růžová s bílou…. Děkuji a hezké Vánoce

 • Soňa Zemanová 19.12.2017 at 21:12

  Ahoj.

  Vybrala bych červenou. Pro nás nejhezčí barva.

  Sleduji, sdílím, komentuji, instagram maminkarebelka

  Krásné vánoce.

 • Martina 19.12.2017 at 21:13

  opet super clanek. 🙂
  Ja letos resila bundu pro kluky. Kluky mam taky po sobe, takze se dedi ve velkem. Ale obcasne neodolam a stejne jim neco koupim :-). Obchody plne veci ale nic moc dobre :-(. Dekuji za tipy 🙂
  Barva lahvicky modra nebo zelenkava.

 • Adéla Vejvodová 19.12.2017 at 21:13

  Nejvíce se mi líbí barva Aqua. Na IG sleduji jako vejvodova.adela.
  vejvodova.adela_seznam.cz

 • Markéta 19.12.2017 at 21:13

  Termoska u nás aktuální téma :). Ta růžová s brčkem by mohla být ta pravá!

 • Klára Hrábková 19.12.2017 at 21:13

  holčičky jsou krásné a vždy nádherně sladěné 🙂

 • Jana 19.12.2017 at 21:14

  Dobrá termolahev by se nám moc hodila :-). Líbí se mi zelená.

 • Dasa Kovalova 19.12.2017 at 21:15

  Díky za tipy na oblečení. Láhev modrou, je KrásnáAAA.

 • Květa Hanáková 19.12.2017 at 21:15

  V případě výhry bychom si vybraly růžovo-bílou lahev. Moc by se nám hodila, už také nemám odvahu kupovat další lahve, protože nám většina teče, neudrží teplé pití.. S touhle bychom byly nejspíš spokojené. Na IG sleduji jako kvetoslavahanakova. Pěkný zbytek adventu!

 • Nikola 19.12.2017 at 21:16

  Dobry den, dekuji za fajn clanek. S termoskama mame problem jako vy. Mame foogo thermos taktez s vymenovacim vrchem – kojeneckou a brcko. Netece nam teda, ale zrovna dlouho teply caj nam tam nevydrzi a navic neni moc velka. Dcera dvakrat cucne a je to pryc, je desna nasoska. Takze se zamyslime a pripadne vyzkousime tuto. Aby jsme byli nove vybaveni na hory. Jinak nam by se libila holcici ruzovo bila se sportovnim uzaverem. 😊

 • Petra 19.12.2017 at 21:17

  My když vyhrajeme tak bereme modrou. Jinak my máme od alfi inteligtní termosku. Hezké vánoce Petra

 • Jana Seidlová 19.12.2017 at 21:17

  Já bych pro kluky vybrala zelenou. Jinak super tip na rukavice, díky.

 • Veronika N. 19.12.2017 at 21:19

  Další super článek, děkuji! Vybrala bych si barvu aqua, je moc příjemná 🙂

 • Martina Palacková 19.12.2017 at 21:20

  Vybrali by sme si fľašu ružovú, lebo keď naša krpaňa nastúpi na jeseň do lesnej škôlky, aby mala z čoho piť.
  Super inšpirácia v článku, ďakujeme!
  Sledujem i FB.

 • Renata 19.12.2017 at 21:21

  Líbila by se mi modrá pro synka, dcerka už si z Mini odnesla stejnou v růžové a je faakt prima 🙂

 • Nikola Nekvapilová 19.12.2017 at 21:21

  Vybrala bych modrou.

  Instagram: nikolson_n

 • Martina Vasickova 19.12.2017 at 21:21

  Vsechny barvy jsou krasne, ale zihana ruzovo fialova by to asi vyhrala 🙂

 • Ingrid 19.12.2017 at 21:21

  To jsou malé (velké) princezny ty vaše holčičky :). Trošku mě zajímá, jestli pak máte čas i na sladění oblečení pro sebe? 🙂 … A děkuji za tipy, tu termolahev asi vyzkoušíme. Nejdřív si ale zkusím zasoutěžit (protože co kdyby, žejo :D). Vybrala bych barvu růžovou bílou.

 • Kristýna Weberová 19.12.2017 at 21:22

  Lahev vypadá super. Taky chodíme na celé dny ven i v zimě. Líbí se mi pro syna ta tyrkysově modrá.

 • Sylva Sejpková 19.12.2017 at 21:22

  Super 🙂 zrovna resim termosku na pití pro holky 🙂 výborný tip 🙂 kdyby se na nás jednou už chtělo usmát štěstíčko, tak by se nám líbila modrá 🙂

 • Jana Zdvihalová 19.12.2017 at 21:22

  Na tuhle lahev jsem po mini také koukala, byla by skvělá pro dceru do školky a školy, klidně i ve větším objemu. Zatím má Sigg, ale hůř se jí z ní pije.
  V případě výhry bych volila červenou.
  Sleduji na insta jako d_zejn

 • Hanka Šafářová Chmelinová 19.12.2017 at 21:24

  Dekuji moc za inspiraci.Holcickam to moc sluší.Růžovo bílá je moc krásná.

 • Šárka 19.12.2017 at 21:27

  Vybrala bych modrou:-) Šárka

 • Zuzka 19.12.2017 at 21:27

  Modrá je dobrá 🙂

 • Katka 19.12.2017 at 21:31

  Pro dceru bych brala růžovou. Na IG sleduju jako kacahorova.

  Krásné svátky 🙂

 • Darina 19.12.2017 at 21:33

  Libila by mi ruzovo-fialovo-bila.
  IG darina_j_

 • Petra 19.12.2017 at 21:34

  Termoska je u nás neustálý problém. Každá po chvíli nám začala téct, nebo byla příliš těžká, jak píšete. Já miluji modrou barvu, takže určitě bych vzala modrou (Aqua) se sportovním uzávěrem ideálně.

 • Tereza Válková 19.12.2017 at 21:35

  Vybíráme modrou 🙂

 • Pavlína Rytířová 19.12.2017 at 21:38

  Termolahev by se nám hodila. Vybrala jsme růžovou žíhanou.

 • Markéta Sližová 19.12.2017 at 21:39

  Vybrala bych modrou. Na instagramu jako: marketa.slizova

 • Alice Nováková 19.12.2017 at 21:39

  Vybraa bych si žíhanou – oranžovou, děkuji za tip, až se nam definitivně rozbije Tescoma tak mam jasno 🙂

 • ALENA 19.12.2017 at 21:41

  Nikdy jsem na tyhle barvy nebyla,az materstvi.me zmenilo,za me ruzova 😉

 • Lenka Hermanová 19.12.2017 at 21:41

  Pořád jsem hledala, v čem nosit pití ven a konečně už vím, díky 🙂 Pokud bych vyhrála, líbila by se mi se sportovním uzávěrem Zelená/Aqua. Instagram: herminaeleonora

 • Haňulka Salátová 19.12.2017 at 21:42

  Barvu bych vybrala ruzovou pro nasi Julinku 😊 dekuji za dalsi krasny clanek a hlavne za tip na termo-lahev. Po spatnych zkusenostech jsem dalsi nezkousela….Zimni bunda se nam takto nepovedla, ale vestu mela Julinka na tri roky. Letos ma z minuleho roku rukavice, cepice a nakrcniky. Sleduji na ig – Haneloore

 • Jana 19.12.2017 at 21:43

  Další skvěle tipy. Kabatek bych brala i pro sebe. A láhev? Modrou! Děkujeme.

 • Jana Herrmannova 19.12.2017 at 21:43

  Funkcni termosku s brckem teprve hledam, nejvic by se nam hodila ta tyekysove modra 🙂
  Na instagramu: jana.herr

 • Iva Pelikanova 19.12.2017 at 21:44

  Pro nas je top kombinace růžová/bílá 🙂 sledujeme na instagramu jako graffivick

 • Lenka Benesova 19.12.2017 at 21:44

  Mně se moc líbí zelená /aqua nebo oranžová /bílá.

 • Petra 19.12.2017 at 21:45

  Moc zdravíme a děkujeme za další čupr článek. My máme termosku Pacific baby a jsem s ní taky moc spokojená, doteď netekla, ale několik pádů na zem a nalomil se plast navrchu u pití. Nová by se nám teď na zimu moc hodila a vybrali bychom růžovo-bílou.

 • Katka Sramkova 19.12.2017 at 21:45

  Super tip na láhev, zeď v zimě je to celkem problém s pitím…. pro syna bych brala modrou
  Děkuji, Katka (Instagram ta_kacka)

 • Jana 19.12.2017 at 21:45

  Moc pěkná je ta růžovo-bílá.

 • Lucka 19.12.2017 at 21:46

  Juuuuu, zrovna chci kupovat termosku! Tak modrou, Ježíšku 😉 Děkuju! 🙂 Sdílím na fb, sleduju na IG jako Culi.do.

 • Jana 19.12.2017 at 21:46

  Jen mooooodrá to může být 🙂

 • Katka L. 19.12.2017 at 21:47

  Libi se mi modra :-).

 • Jeannette Tesařová 19.12.2017 at 21:47

  Další super článek. Zaujala mě ta softshellová bunda. Opravdu je dostatečně teplá, když je jen ze softshellu a podšitá fleecem?
  Barva lahve je u nás jasná, musí být holčičí, to se u nás moooc řeší. Takže růžová/bílá :).

  • Míša 21.12.2017 at 13:03

   Jeannette (uff fuska to napsat 😀 ) ta bunda vubec neni jak klasicka softshellka. Ona je prave mnohem teplejsi. Holky si klasika sofsthellku z unua vemou i vecer v lete. V tomhle by umrela vedrem 🙂 . Jakmile pod to dam mikinu, tak je to jak zimni bunda. A jedine na hory vememe tu lyzarskou miselinovskou 🙂

 • Eva 19.12.2017 at 21:48

  Nám by se líbila modrá 🙂

 • Jitka 19.12.2017 at 21:48

  Tak tahle lahvička vypadá fakt suprově 🙂 já bych vybrala modrou – Aqua 😍
  sleduji všude Jitka Šimkó Jochmanová 🙂

 • Judita 19.12.2017 at 21:48

  pacila by sa mi ruzova:)

 • Petra 19.12.2017 at 21:49

  Urcite ruzovou. Hezke svatky🙂.

 • Zuzana Pataky 19.12.2017 at 21:50

  V případě výhry prosím láhev žíhanou růžovou pro naší dvouleťačku. Taky jedeme na vodě a prozatím tescomu termosku, ale není to ono 😉
  Ig Zuzapataky

 • EL 19.12.2017 at 21:50

  Lahev vypadá super. Vybrala bych si tu růžovo-bílou. EL

 • Eliška 19.12.2017 at 21:51

  škoda že není žlutá to je totiž Šímova nejoblíbenější barva 🙂 ale určo by vzal na milost i zelenou 🙂
  sledujem i na fb kelishka potramtaná

  • Katka 19.12.2017 at 22:03

   Vybrala bych Nerezovou láhev se sportovním uzávěrem

 • Marcela Němcová 19.12.2017 at 21:53

  Široké nožky taky máme a po marném hledání jsme zkončili u stejné značky a jsme naprosto spokojení. Termoska by se nám líbila zeleno/aqua ta je krásná. Přejeme krásné svátky plné pohody a klidu.

 • Lenka K. 19.12.2017 at 21:54

  Za nás holky určitě růžovo-bílá žíhaná.

 • Zdenka 19.12.2017 at 21:56

  Nám by se nejvíc hodila ta modrá aqua 😉 super tip! Zrovna něco takového sháním. Díky

 • Ludmila Syrůčková 19.12.2017 at 21:56

  U nás by určitě vedla růžová žíhaná:-)

 • Aneta 19.12.2017 at 21:57

  Ruzovou😊😉

 • Martina 19.12.2017 at 21:57

  Nás by potěšila růžovo/bílá lahev. Zatím máme malou termosku od Tescomy.

 • Lenka Hamakova 19.12.2017 at 21:58

  Modra je pekna. Super tip. Hezke svatky.
  lenkahamakova@seznam.cz

 • Soňa Mašková 19.12.2017 at 21:58

  Lahve jsou krásné, děkujeme za tip. Modré vypadají fajn 🙂

 • Renata Ševčíková 19.12.2017 at 21:59

  Ahoj, sleduji , komentuji a sdílím na fb pod svým jménem Renata Ševčíková a na instagramu jako sevcikova.renata.. Barvu bych zlovila zelená/aqua 2018. Hezký večer

 • Marie Zikmundová 19.12.2017 at 21:59

  Nám by se určitě líbila modrá pro našeho chlapáka:-) Sleduju fb i IG (unholly.polly).

 • Romana Krejci 19.12.2017 at 22:00

  Nam by se hodila zelena 🙂

 • Alexandra Pavlíková 19.12.2017 at 22:00

  Ahoj, líbí se mi zelená/aqua. Na fb komentuji a sdílím pod svým jménem. Michel.ova@seznam.cz

 • Vendul 19.12.2017 at 22:04

  Já řeším teda dost vždcky i praktičnost umývání. Teď máme Alfi a úplně spokojená nejsem. Na tuhle bych se ráda podívala naživo. A kdybysme náhodou vyhrály, tak bysme vybraly růžovo bílou 🙂

 • Milka 19.12.2017 at 22:05

  Opět jsem si hezky početla. Vybrala bych pro naše děti barvu Aqua. Soutěžím i na Fb se jménem Marfuška Katuška

 • Patockova 19.12.2017 at 22:05

  Dobry den, vybrala bych urcite modrou.
  Na Instagramu: veronikapatockova

 • Petra 19.12.2017 at 22:05

  Vybrala bych barvu Aqua, sleduji na FB. Termosek jsem vyzkoušela několik. Zatím vede Tescoma, 24h horký čaj 🙂

 • Veronika 19.12.2017 at 22:05

  Jee, po tehle pokukuju uz chvili:-) tak my ruzovku nebo ruz.- bilou:-)
  Sleduji IG @veronika.stojaspaliva

 • Jana Stecová 19.12.2017 at 22:08

  Díky za tip. Líbila by se mi se sportovním uzávěrem a barva aqua.

 • Lucie 19.12.2017 at 22:11

  Líbila by se mi modrá, aqua. Jsem ráda, že mám kluky a nemusím kupovat jak bundu, tak kabátek 🙂 U holek bych se nedoplatila 😀

 • Aneta 19.12.2017 at 22:11

  Ta nase by bylav barve Aqua. Dekuji za predstaveni, tak uzasne lahve! Budu rada, kdyz se nam postesti 😊

 • Jája Juaritos 19.12.2017 at 22:12

  Vybrala bych modrou aqua:-)

 • Marcela 19.12.2017 at 22:12

  Skoda, ze ruzova je jen v mimi verzi. Tak tedy asi modrou 🙂 dekuji moc za clanek, kvalitni termosku pro deti shanim uz rok, takze urcite vyuziji 🙂

 • Dita 19.12.2017 at 22:14

  Jakoukoliv holcici 🙂 jinak little people se mi libi uz delsi dobuba ostatni znacky taky moc hezké!
  Diky Dita
  xxx

 • Renata 19.12.2017 at 22:18

  Vybrala bych modrou,i kdyz mam na ceste uz 2.holcicku 🙂

 • Tatana 19.12.2017 at 22:18

  Krasny clanek a diky za tip na termosku. Radi jsme venku i v zime,termolahev by se hodila,libi se mi Aqua:)

 • Kateřina Horáková 19.12.2017 at 22:19

  Dobrý večer Míšo,
  v článku mě nejvíc potěšila recenze na láhev Pura, protože mi od Mini leží v hlavě. Tehdy jsem ji nevzala, protože jsem měla obavu,že se mi nevleze do organizéru na kočárku, což sice trvá, jenže celou zimu s lahví bojujeme. V létě používám skleněnou Lifefactory, která je super, ale docela velká a při pádu se sice láhev nerozbije, leč uzávěr s brčkem moc trvanlivost nemá, budu na ni muset dokoupit ještě ten sportovní a pak už bude super. Nicméně termoska by se nám teď na zimu hodila rozhodně a tahle se mi zdála fajn, takže pokud bych náhodou vyhrála, líbila by se mi pro malou ta tyrkysová. 😊 Sleduji na FB i na IG, tam jako katerinahorak.
  Jinak Vám přeju krásné a pohodové Vánoce a do nového roku hlavně hodně zdraví.

 • zuzana fidlerová 19.12.2017 at 22:19

  U nás by vyhrála oranžová…

 • Katka Weberová 19.12.2017 at 22:21

  Zelena/aqua 😊 pred par dny jsem to zrovna resila. Bud lahev tece, je tezka nebo napoj nevydrzi teply.
  Ja sama hsem hrozna zmrzlina, nohy a ruce hned promrzle, tak aspon ty deti at maji teplicko. Boty furt nemuzeme najit. Kdyz se me zda, ze syn ma nohu teplou, tak se mu nozka poti, takze na nic… Mate vyhodu ze mate dve holky. To dedeni veci je jednodussi.
  Dekuji za typy, jdu si prohlednou boty a rukavice 🖒

  • Katka Weberová 19.12.2017 at 22:22

   A @katkaweberova

 • Veronika 19.12.2017 at 22:22

  Já by u vzhledem ke dvěma holčičkam volila růžovo bílou variantu. Na IG sleduji jako Vervila.
  Hezký předvánoční čas 🙂

 • Martina 19.12.2017 at 22:23

  Jééé.. Modrou /aqua… Termosku s brčkem jednu od jiné firmy už máme a je fajn.. ALe tato s náustkem by se nám teď hodila pro mladšího sourozence;-)

 • Michaela 19.12.2017 at 22:25

  Díky za tip na kabátek, je nádherný! Láhev by se nám líbila modrá.

 • Denisa Jenčovská 19.12.2017 at 22:27

  Teeeda prima tipy 🙂 Zkouším štěstí, nám by se hodila Zelená/Aqua nebo Aqua, aby si ji mohl brát syn i dcerka 🙂 Na FC sleduji jako Dendy Malá.

 • Radka 19.12.2017 at 22:27

  Opět super článek, přesně pro nás! Bunda Hallo super, značku známe a máme pár věcí:-)termoska je u nás momentálně v hledáčku, Aqua je nejlepší!Já i dcera bychom byly nadšené:-) Děkuji a hezký advent!Radka

 • Táňa 19.12.2017 at 22:29

  Vybrala bych zelená/aqua s brckem. Ač máme holku, růžové jsem stále nepřišla na chuť. Instagram: tanarohlikova

 • Zuzana 19.12.2017 at 22:29

  Ja to letos mela se zimou podobne,skoro nic me nestala.Mladsi dedi po starsi a starsi bude mit uz treti rok ty stejne bundy a kalhoty,nejak pomalinku roste,coz je vyhoda,dost usetrime:)a protoze mi holky zacaly bojkotovat ruzovou a chteji vse modre,tak bych si vybrala modrou 🙂

 • Renata 19.12.2017 at 22:30

  Moc se mi líbí zelená-aqua. Krásná pro holčičku i pro kluka.

 • Petra Konečná 19.12.2017 at 22:30

  Dalsi skvely clanek, zrovna resim, jakou lahev na ven ted na zimu pro dceru a tohle je super tip:) pokud bych vyhrala, tak si vybiram modrou-aqua:)

 • Misa 19.12.2017 at 22:31

  Na FCB sdilim a IG sleduji (MishaTosha/ – lahev asi oranzovou…M

 • Kristyna 19.12.2017 at 22:32

  Líbí se mi barva aqua.

  • Kristyna Sponerova 19.12.2017 at 22:34

   Ig: krissponer

 • Peta 19.12.2017 at 22:32

  Buď modrou nebo ruzovo-fialovou 😉 děkujeme opět za super článek plný inspiraciiiii!!!;)

 • Adela 19.12.2017 at 22:32

  Little people je má slabost. Loni se hodně osvědčila kukla, tak jsem letos objednala úplně tu samou a příští rok mladší podědí. O kabátku stále přemýšlím a děkuji tip na bundu, tento rok mi dalo docela práci něco sehnat, tak na příští ročníky se podívám i tady.
  Termosku bych si přála modrou.
  Ig schovanka

 • Adela B. 19.12.2017 at 22:33

  Mě by se líbila tyrkysová sportovní 🙂

 • Petra 19.12.2017 at 22:33

  Nam by se libila ruzovobila lahev se sportovnim uzaverem.

 • Veronika 19.12.2017 at 22:35

  Nam by se pro oba prcky sikla ta v barve aqua. Taky pokazdy nadavam, kdyz mi termoska vytece nebo se mala poleje pri piti. Tyhle lahve vypadaji super.

 • Jana Radová 19.12.2017 at 22:35

  Rozhodně by se nám líbila růžová 🙂

 • Kamila 19.12.2017 at 22:38

  Šikovná lahev do zimy, vybrala bych růžovou/bílou 🙂 Sleduji na ig jako kamisshka

 • Lucie 19.12.2017 at 22:38

  Já bych brala růžovou 😍 Matyho by určitě potěšila zelená,která by mu ladila k zimni bundě 🙂

 • Hany 19.12.2017 at 22:42

  Lahev bych vybrala zelenou idealne 850ml sportovni. Venku pijeme s prckem ze spolecne Nalgen.
  Na Inst jako hanyjacko

 • Ivana 19.12.2017 at 22:44

  Starší syn (7) právě dostal obyčejnou nalévací termosku, už to zvládne i sám ve škole a já jsem spokojená, že má teď v zimě i ve škole teplé pití. Mladší brácha (5) ale dostává čaj pořád do normální lahve, protože bych se bála rozlití. Pura se sportovním uzávěrem by to perfektně vyřešila. A k baťůžku by se mu hodila modrá 🙂
  Na FB jsem jako Banna RocKova.

 • Lenka 19.12.2017 at 22:46

  My bychom si vybrali modrou. Zrovna se chystam poridit druhou detskou termosku, protoze jedna uz nam nestaci, tak by se hodila 🙂

 • Lucie Vasilová 19.12.2017 at 22:48

  Dobrý večer, líbí se mi aqua se sportovním uzávěrem. Přeji pěkný předvánoční čas.

 • adela moravcova 19.12.2017 at 22:48

  modrou:)

 • Monika 19.12.2017 at 22:49

  dekuji za inspiraci, urcite zkouknu boticky a jinak za nas termo lahev modra aqua, uz ji skoro poridila na festivalu mini ale chybela mi k ni recenze, super, dekuji 😊

 • Martina 19.12.2017 at 22:49

  Pěkný večer, nám se líbí Aqua. Skvělá vychytávka do zimy ; ) *M*

 • Veru Kolocová 19.12.2017 at 22:51

  Dcera má jasno, prý “jůžovou” 😊

 • Kristýna Červenková 19.12.2017 at 22:51

  V případě výhry by se mi líbila modrá barva. Instagram Cristinadiceca

 • Alena Trechová 19.12.2017 at 22:53

  Tekoucí láhev jsem řešila i v létě, tak děkuji za tip na zimu. Mám 2 syna a dceru, tak nejspíš zelenou 🙂

 • Zuzana 19.12.2017 at 22:53

  Díky za tip, červená by byla prima 🙂
  Sleduji fb i IG (zuzanacerna)

 • Petra 19.12.2017 at 22:55

  Hodila by se nám modrá 🙂

 • Zuzana Vacková 19.12.2017 at 22:56

  Asi modrou.

 • Barbora 19.12.2017 at 22:57

  Míšo, super článek a soutěž, kterou jste se mi trefila do noty. Zrovna dnes jsem začala vybírat novou termosku, protože Tescoma z loňska se naprosto neosvědčila. Tekla, po pár týdnech se ulomilo víčko a když ji syn hodil na zem, odštípl se kus plastu dole. Za ty peníze propadák :-(. Tak budu doufat, že se na nás usměje štěstí a vyhraju ji, nebo ji objednám. Nejvíc se mi líbí zelená /aqua.

 • Jana 19.12.2017 at 22:58

  Ja bych vybrala modrou

 • Lenka debbie 19.12.2017 at 23:01

  Super clanek, hodila by se nam ruzova:-) sdilim debbie debbiova. Diky!

 • Johana 19.12.2017 at 23:05

  Je fakt, ze z hledani te prave termosky jsem uz smutna a vlastne jsem to uz vzdala.

  Vybrala bych si ruzovou

  Na Instagramu sleduji jako johana.vankova

 • ivča 19.12.2017 at 23:07

  Termosku taky už dlouho resim. Vybrala bych modrou.

 • Petra M 19.12.2017 at 23:08

  Vybrala bych si určitě oranžovou. Na ranní čaj do práce, protože u snídaně si ho vypít nestíhám :-)))

 • Jana Miškaničová 19.12.2017 at 23:08

  Urcite modrou (aqua) 😉
  FB: Jana Poľaškova Miškaničová

 • Hana 19.12.2017 at 23:08

  Miso, kdy to vsechno stihate? 😀 Ale rada vas ctu i v tomto predvanocnim shonu 😊 my bychom si vybrali modrou Aqua 🙂

 • Tereza 19.12.2017 at 23:10

  Modrou 🙂 Na IG jsem jako terezaba1

 • Kačka 19.12.2017 at 23:13

  Abychom ladili tak každopádně modrá.

 • Markéta Kubánková 19.12.2017 at 23:15

  Děkuji za krásný článek 🙂 Mám sice dva kluky, ale jednoho podzimního a druhého jarního, takže prozatím se možnost podědit oblečení po starším vyhýbá…
  Láhev by se nám líbila modrá 🙂

 • Hanka 19.12.2017 at 23:15

  Líbila by se mi bílo-růžová varianta. A moc děkujeme za super tip na zimní oblečení, tohle jsme přesně hledaly 🙂

 • Monika 19.12.2017 at 23:19

  Dobrý den Míšo, moc děkuji za inspiraci, a pro syna bych vybrala termosku Aqua. Diky

 • Alžběta Žižková 19.12.2017 at 23:20

  H
  olkam to zase slusi! Tady clovek vzdy najde krasnou inspiraci. Skoda, ze uz dcerka letos zadnou zimni bundu nepotrebuje, ty kabatky jsou perfektni. Ale lahev by se nam hodila. Zatim zadnou termo nemame, protoze jsem v ne nemela duveru, vzdy me neco odradilo. Tady bych vybrala modrou s brckem nebo sportovnim pitkem.

 • Petra Grof 19.12.2017 at 23:20

  Libila by se mi barva ruzova a bila, s brckem. Sleduju i na instagramu jako Petra Grof

 • Anna Englártová 19.12.2017 at 23:23

  Pro moje holky růžovo-fialovou 🙂 a sledujeme i na instragramu anna_englartova 😉

 • Katerina Kmecova 19.12.2017 at 23:23

  Za me jednoznacne aqua. Diky za dalsi bajecne tipy 🙂 !

 • Andrea 19.12.2017 at 23:24

  Vybrala by som si asi ruzovo-bíou.Děkuji. Andrea

 • Adéla Šimková 19.12.2017 at 23:27

  Vybrala bych si modrou láhev 😊

 • Veronika Mlejnkova 19.12.2017 at 23:30

  Nás milovník modré by si určitě vybral aqua se slámkou 🙂

 • Zuzka 19.12.2017 at 23:31

  Díky za typ termoláhve. My máme z tescomy a ta byla hned rozbitá, tak by se nám hodila nová 😂 Brala bych aqua s brčkem 😉

 • Eva Hruva 19.12.2017 at 23:31

  Opet krasny clanek a inspirace v jendom
  Priapdne modra (fb plus insta)

 • Martina Eignerová 19.12.2017 at 23:35

  Růžovou žíhanou, ta je moc hezká :)A díky moc,za tip na rukavice jdu na ně 😀

 • Veronika 19.12.2017 at 23:39

  Vybrala bych modrou. Sleduji IG.

 • Bara 19.12.2017 at 23:39

  Modrá je dobrá.

 • Radka 19.12.2017 at 23:40

  Za mě je nejkrásnější žíhaná, přesně ta, kterou máte doma Vy. Děkuji za soutěž a článek plný super tipů a odkazů (jako vždy). Krásné Vánoce! 🙂 IG:radkastara

 • Jaroslava Malcová 19.12.2017 at 23:43

  Líbila by se nám ta růžovo-bílá a díky za tip na krásné čepičky. sleduji na fb.

 • Katka 19.12.2017 at 23:43

  Syn miluje zelenou, takže tu.

 • Barbora Olivová 19.12.2017 at 23:44

  Růžová / bílá 🙂

 • Luci 19.12.2017 at 23:45

  Vybrala bych ruzovo-bilou. FB sledují a sdilim.

 • Pavlina J. 19.12.2017 at 23:56

  Růžovou:)

 • Petra 19.12.2017 at 23:56

  Žíhaná 🙂 — a příjemné prožití zbytku roku 😉 ..

 • Vanilka Bourbon 20.12.2017 at 0:04

  Dobrý večer, líbí se mi oranžová barva termosky.

 • Vendula 20.12.2017 at 0:08

  Dobrý večer, ač mám dvě holcicky, nejvíc u nás frčí modrá – takže tu. A dekuju za odkaz na ty koruny…nedávno jsem je viděla a nemohla dohledat, kdo vyrábí 😉

 • Hela 20.12.2017 at 0:16

  ahoj Míšo, děkuju za skvělé tipy. Co mi padlo do oka, jsem si uložila 🙂
  Láhev se mi líbí zelená/aqua. Sledují a sdílím na FB (Helena Ošmerová).
  Přeju pohodové Vánoce.

 • Katka Lichtenbergová 20.12.2017 at 0:36

  Máme kluka a holčičku, která má naštěstí pro mne, nejoblíbenější modrou barvu, takže pro nás by modrá byla ideální 🙂

 • Klára 20.12.2017 at 0:41

  Vybrala bych si modrou – aqua. Děkuji za tip, kouknu na ně. 🙂

 • Karolína Dvořáčková 20.12.2017 at 0:47

  Protože mám doma 2 skřítky (holku a kluka), vybrala bych modrou 🙂
  Sleduji Váš instagram (karolunadvorackova) i facebook a sdílím 🙂

 • Petra 20.12.2017 at 0:50

  Dobrý večer, syn by byl nadšený zesílené. INST. prehackova…

  • Petra 20.12.2017 at 0:51

   Ze zelené….T9 si dělá, co chce….

 • Jana 20.12.2017 at 0:53

  Tip na teple nepromokave rukavice nemate? 🙂 Lahev se mi libi ruzovo bila. Sdileno a okomentovano na FB (Jana S…) a sleduji na IG (malicek.vypravuje).

 • Lenka Palmová 20.12.2017 at 1:05

  Děkuji za další krásný a inspirativní článek. Lahev se mi líbí růžovo bílá. Krásné Vánoce.

 • Lucie chmielová 20.12.2017 at 1:08

  Bílorůžovou, sdílím na FB Lucie Chmielová, sleduji na IG luciechmielová

 • Zuzka 20.12.2017 at 1:22

  Oranžovou a dokoupím zelenou. Koukala jsem ještě na inteligentní láhev od Alfi. Vyzkouším a uvidíme 🙂

 • Michaela 20.12.2017 at 1:23

  Růžovo-bílou. Sleduji instagram michaela.vyoralova.mv, sdílím na FB Michaela Vyoralová

 • Barbora Veselá 20.12.2017 at 1:27

  V případě výhry bych brala zeleniu. Naševrodinná barva 🙂
  Instageam – barca.ves

 • Šárka 20.12.2017 at 1:33

  Vybrala bych modrou, FB sleduji a sdílím.

 • Marie 20.12.2017 at 1:39

  Určitě modrou, aby se hodila pro dceru i syna.

 • Lucie Humlová 20.12.2017 at 2:00

  Vybrala bych pro holky určitě tu růžovobílou ❤️ IG: lucie.humlova

 • Jolana Hrubá 20.12.2017 at 2:58

  Vybrala bych modrou. 💙

 • Veronika 20.12.2017 at 4:11

  Určitě modrá 🙂 děkuji za chladné tipy 🙂

 • Kristyna 20.12.2017 at 4:30

  Rada bych si vybrala zelenou termolahev. Je to Davidkova nejoblibenejso barvicka.

 • Gis 20.12.2017 at 5:44

  S termoskami taky bojujeme.Libila by se mi aqua.Inst gis.kv

 • Eva 20.12.2017 at 5:48

  Děkuji za článek. Vybrala bych růžovou pro dcerku. Krásné Vánoce!

 • Barbora Heděncová 20.12.2017 at 6:37

  Ruzova je neeej!

 • Hanka 20.12.2017 at 6:56

  Láhev se mi líbí zelená ☺️

 • Simona 20.12.2017 at 7:02

  Klukům by se moc líbila modro-zelena….každou neděli chodí s tatínkem na celé dopoledne ven do lesa, tak by se hodila na zahřátí 🙂

 • Lenka Valová 20.12.2017 at 7:03

  Za tento tip moc děkuji. Už pár měsíců vybírám termosku a pořád ne a ne najít tu pravou. Na vodu máme lifefactory, ale teď v zimě vodu fakt ne. Navíc teď sháním i nějakou láhev pro 8 měsíčního syna a v plasty moc důvěru nemám, tahle Pura mi přijde i pro něj bezva. Vybrala bych si modrou barvu. Krásný předvánoční čas přejeme, Lenka Valová

 • Lenka Veselská 20.12.2017 at 7:04

  Lahvinky jsou pěkné všechny, takže určitě tu, co je skladem, ať k nám může přifrčet co nejrychleji… 🙂

 • Kateřina Vítů 20.12.2017 at 7:08

  Super, že o ní píšeš. Měla jsem dilema, jestli ji za ty peníze synkovi pořídit. Ale už jsem asi přesvědčená 😀 Líbí se mi mooooc…
  Líbila by se mi pro kluka MODRÁ
  insta – katuskavitu

  • Kateřina Vítů 20.12.2017 at 7:11

   A kdyby to v případě výhry šlo, tak s pítkem 😉

 • Alžběta 20.12.2017 at 7:11

  Díky za tip, jak prcek trochu povyroste, budeme asi muset pořídit 🙂 A v případě výhry bychom asi vybrali oranžovou.
  Na insta jako dabetule

 • Martina N. 20.12.2017 at 7:42

  Míšo skvělé tipy na oblečení a ještě lepší tip na termo láhev.Moc se mi líbí ta žíhaná.M.N.

 • Hanka K. 20.12.2017 at 7:54

  urcite tu ruzovou;-) haanyy@seznam.cz

 • Katka 20.12.2017 at 7:56

  Dobré ráno, vybrali bysme si určitě modrou s brčkem. Díky za tip! A přejem krásné Vánoce!
  IG katkubal

 • Ivona 20.12.2017 at 8:04

  Modrá je dobrá 🙂

 • Eva 20.12.2017 at 8:12

  Vybrala bych si žíhanou růžovou 260 ml 🙂

 • Maria KUČEROVÁ 20.12.2017 at 8:15

  Barva růžová/ bílá je krásná.

 • Petra 20.12.2017 at 8:16

  Moje holky také po sobě dědí. Jen občas mladším koupím něco nového, co si vyberou, protože jim bylo líto, že nové dostává jen nejstarší. A samozřejmě pomáhají sestře s výběrem… hlavně s barvou, protože každá má ráda jinou. A vtipné jsou instrukce – “Ne, že to zničíš, za rok/dva je to moje.”
  Moc děkuji za tip na termosku. Taky už jsem jich vyzkoušela několik a buď tekla nebo byla horká, takže pro dítě na bruslení nevhodné.
  Kdyby náhodou se na nás usmálo štěstí, tak by se mi líbila aqua (to je jediná barva, která se líbí všem třem).

 • Marie Vágnerová 20.12.2017 at 8:30

  Růžovkaaaa! 🙂 sdílím a komenutji na facebooku

 • Anna Kubikova 20.12.2017 at 8:31

  Dobry den, nam by se hodila modra s brckem 🙂 Dekuji a hezky den!

 • Lucie 20.12.2017 at 8:31

  Dobrý den, krásný článek, já bych vybrala barvu růžová/bílá se sportovním víčkem☺ Super věc, hezký den😁

 • Bohdana Pejchalová 20.12.2017 at 8:31

  Skvělé tipy.obzvlast na cepky jsem měla zalusk:)máme thermos lahve a teče jenom modra,růžová ne,nevím proc:))poe fialová není v nabídce, líbila by se mi pro dceru ruzovka;) sledují na dvě í insta jako tttrable. Krásný den

 • Markéta 20.12.2017 at 8:37

  Jelikož máme doma dvě růžové holčičky, tak bychom si určitě vybrali růžovou láhev 🙂
  Instagram marketasmejova

 • Martina Holičková 20.12.2017 at 8:37

  Díky za skvělý článek s prima tipy. Určitě se budu vracet pro inspiraci, až to bude aktuální.
  Láhev se mi líbí více ta modrotyrkysova. Na IG sleduji jako “mufinkovo”.

 • Jana K. 20.12.2017 at 8:38

  Dobrý den Míšo, pro syna by se mi líbila oranžová.. Díky J.

 • Klára 20.12.2017 at 8:40

  Nejvíc se mi libi ta barevná kombinace, co mají holky na fotce, ideální pro holčičku. Děkuji za tip, za ty penize bych se ji asi bála koupit jen na zkoušku.
  Na IG sleduji jako k.kubatova

 • Káča 20.12.2017 at 8:44

  Modrou… Díky za inspiraci

 • Petra 20.12.2017 at 8:44

  Určitě ruzovou 🙂

 • Kata 20.12.2017 at 9:04

  Super typy 😊 v případě výhry bych si vybrala lahev v barvě aqua, je boží 😍
  Sleduji na IG jako kata_racakova

 • Hanka 20.12.2017 at 9:08

  Lahvičky vypadají skvěle. Také mám s termoskami problém. Dětem by největší radost udělala oranžová. Díky

 • Dana 20.12.2017 at 9:10

  Díky za pěkné tipy, zase jsem si něco připsala na wishlist 🙂 U nás frčí “malinově růžová”, takže tu bychom vybraly.

  D.

 • Martina 20.12.2017 at 9:15

  Pokud vyhrajeme, tak modrou, prosím. Děkujeme 🙂

 • Daniela 20.12.2017 at 9:29

  I když mám holku, tak se mi líbí ta modrá 🙂

 • marie lilie 20.12.2017 at 9:37

  Růžovou 🙂

 • lucie 20.12.2017 at 9:45

  Velmi se nám líbí ta modrá 😀

 • Rienka 20.12.2017 at 9:56

  vybrala by som si modru. pekny den

 • Jana 20.12.2017 at 10:13

  Ahoj holjy..diky Miso za dslsi skvely clanek a super rady…lahev bychom vybrali modrou…diky moc a krasne Vanoce..
  sledujeme vas i pres fb
  Jana

 • Lenka Svobodová 20.12.2017 at 10:23

  Oblečení se u nás taky dědí, holky mají narozeniny měsíc od sebe, tak fakt od miminka. Jen s botama je to horší, starší noha roste rychle, mladší pomalu, tak se ne vždy trefí velikostí do ročního období 🙂
  Díky za tip na lahev, v případě výhry bychom braly tu růžovou žíhanou.
  Sleduju i na FB

 • Pavlína Martinů 20.12.2017 at 10:59

  Líbí se nám růžovo-bílá. Termoska je poslední věc, co nám na zimu chybí, super tip. Díky. 🙂

 • LenkaN. 20.12.2017 at 11:57

  Hezký den, díky za tip na láhev! Vybrala bych zelenou/aqua. Jsou krásné…

 • Adéla 20.12.2017 at 12:01

  Odkazy uloženy do oblíbených, hihi, díky!
  V případě výhry to bude Nerezová láhev se slámkou 325 ml Pura, nad barvičkou bych si musela hodit mincí 🙂

 • Staňka 20.12.2017 at 12:04

  Ahoj, vybrala bych pro dceru zelenou. Dnes jsem na Vas narazila na Fb a tudiz ode dneska Vas sleduju

 • Katka 20.12.2017 at 12:30

  Modrá 🙂 Jinak když už něco sebou vláčím, tak velkou termosku, protože já chci pít taky 🙂

 • Misa 20.12.2017 at 12:34

  Jedine ruzova. Prijde mi, ze maji Vase holky pomerne malo zimniho obleceni – oproti mm detem. Vsechno maji minimalne dvakrat, rukavice alespon ctvery. Kdyz jedeme na hory, tak potrebuji suche obleceni na dopoledne i odpoledne a pres obed to nestihne uschnout. A boty muzou mit ty nejkvalitnejsi, ale kdyz jim tam snih napada horem, jsou na zdimani i tak. A bundy se u nas nedeti cca od pateho roku, to je maji ialespon a dva roky a za tu dobu je stihnou tak uvalet, ze uz muzou byt akorat jako nahradni nouzovka. Navic jsme se letos uz dostali z detskych velikosti nad 128 a to je teprve umeni najit neco barevne zajimaveho, funkcniho a za rozumnou cenu. Fakt se mi nechce davat nekolik tisic za jednu bundu. Nekdy je to nakupovani jako detektivka.

  • Míša 20.12.2017 at 12:47

   Dobrý den Misi, děkuju za postřeh 🙂 . Je to hodně dané věkem. Obě holky ještě chodí po obědě spát, takže i když jedeme na hory, stačí nám na den jedno oblečení. Od rána až do oběda jsme venku a třeba v jednu jdou holky spát, probereme se v půl čtvrté a a ven se dostaneme už na kratší dobu, kdy nejsou děti durch. S věkem souvisí i bundy – ještě se to rok co rok střídá, letos prvně Nele zůstane něco déle.
   Je pravda, že už teď se pro ní shání oblečení hůř.
   Na zimu pak máme rukavičky dvoje do města atd na hraní v týdnu, pak lyžařské rukavice, které nepromoknou. Víc toho na ven aktuálně nemají a třeba boty máme zatím na zimu jen jedny. I loni. Tehdy to stačilo a letos se uvidí. Už jsou akčnější a víc si sníh užijí, takže možná bude třeba řešit v průběhu.

 • Lucie Bílková 20.12.2017 at 12:37

  Já bych si vybrala růžovou pro mou holčičku.

 • Pepe Peťula 20.12.2017 at 12:43

  Za nas modra 🙂

 • Zuzka 20.12.2017 at 13:02

  Děkuji za další skvělý článek, je to jeden z těch, kdy mě trošku zamrzí ( ale jen trošku) , že nemáme holčičkou. Nad lahví ven už delší dobu taky přemýšlím, takže by se nám určitě hodila, nejlépe zelená s brčkem. Děkuji i za tip na rukavice, letos už jsme pořídili ale příští rok si snad na ne znovu vzpomenu.

 • Nikol 20.12.2017 at 13:03

  Urcite by se nam libila barva modra.Na IG sleduji jako nikolik22

 • Martina 20.12.2017 at 13:06

  Líbila by se nám růžovo-bílá s brčkem 🙂

 • Iva 20.12.2017 at 13:13

  Nejvíc se mi asi líbí růžovou bílá. Z té by chutnalo i mě 😀 Sleduji i na blogu – Iva Heringová

 • Gábina Marešová 20.12.2017 at 13:16

  Já se do té mintové softshellky od Haloo taky zamilovala! Ale potřebovala jsem na Mini menší a tu tam neměli.. naštěstí 😉 ale pořád ve mně hlodá, že ji mám stejně objednat.. láhev by se nám taky hodila a vybrala bych modrou 🤗 a na ig sleduju jako gabcza

 • Radka Csémi 20.12.2017 at 13:16

  vybrala bych modrou (elzovou jak by řekla naše malá), IG radka.csemi

 • Helena Pandulova 20.12.2017 at 13:40

  To je krása ty kabátky Little people ❤❤❤

  Ty se mi moc líbí a určitě růžový pořídíme Simonce ❤ 😁 Děkuji za tip 👍👌👍
  A botičky jsou taky krásný 😍

  Lahve jsou boží a netečou , pro nás ideální , hlavně do auta, kde naše dětičky ( hlavně Simonka) pořád brindá pití a manžel je z toho na nervy že je auto pořád něčím polité 😁😁❤❤ klasika….

  Mě by se moc líbila lahev modrá pro Dominička a nebo růžová pro Simonku ❤😁👍👌😍😘

  Jste úžasný holky , sledujeme Vás, děkujeme za inspirace a přejeme krásné Vánoce 🎄❤🎁 holčičkám hodně dárečků a hlavně zdravíčko ❤🎄❄🎄❤🎁⭐

 • Jana 20.12.2017 at 13:41

  nám by se líbila aqua 🙂 děkuji opět za krásný článek.

 • Petra Němcová 20.12.2017 at 13:41

  Děkuji za tip na láhve, zrovna nějakou vybírám. Za mě jednoznačně barva Aqua.
  Insta gram follower: petullan

 • Aneta 20.12.2017 at 13:52

  Červenou nebo modrou a sdílím i na FB. Bundy super, ale u nás by nedaly provoz, my točíme čtyři, peru po každé druhé procházce, malá se vždy zvládne totálně zaprasit 🙂

 • Eva Kalinová 20.12.2017 at 14:12

  Lahvicka by se nam hodila. Vybrala bych tu aqua.

 • Julie 20.12.2017 at 14:17

  Líbí se nám oranžová. Julie

 • Tereza 20.12.2017 at 14:19

  Zrovna lahev vybírám, takže děkuji za tip 🙂 Vybrala bych zelená/aqua s brčkem.
  Sleduji na IG ter_vyv

 • Lenka 20.12.2017 at 14:26

  mě se tedy líbí všechny, nejvíc modrá ale i žíhaná zelená a růžová,… u nás se každému líbí jiná 🙂 využití by měli všechny

 • Zuzana Kudrnová 20.12.2017 at 14:30

  Krásné všechno, ale Míšo máte tedy můj obdiv, za tu energii, kterou blogu a nejen jemu věnujete.
  Láhev určitě zelenou. Díky Z

 • Jana Patočková 20.12.2017 at 14:33

  Prima článek. Holkám to moc sluší, jako vždy 😉 Já bych vybrala zelenou.
  Míšo, přejeme vám krásné Vánoce a šťastný nový rok. Jana

 • Eva Tomšovicová 20.12.2017 at 14:40

  Líbila by se mi pro Markétku růžovo-bílá. Sleduji na instagramu jako eva.toms

 • Lucie Zemková 20.12.2017 at 14:42

  Růžová je krasna, pro naši Lucinku jako dělaná 😍

 • Šárka Korfová 20.12.2017 at 14:45

  Díky za článek. Láhev by se mi líbila žíhaná Zelená/Aqua 🙂

 • Lucie Mikova 20.12.2017 at 14:48

  Barvy se mi libi vsechny, ale dcerka by jiste ocenila barvu aqua, tu miluje 🙂

 • Katerina Muchka 20.12.2017 at 14:48

  Super!zrovna neco takoveho hledam!takze pokud nevyhrajeme,tak poridime,takze diky za soutez!a libi se nam Aqua. Sleduji na IG kachnunka87

 • Martina Krhutová 20.12.2017 at 14:49

  Za nás růžovo/bílá

 • Barbora Obstová 20.12.2017 at 14:54

  Máte moc krásné holčičky a oblečení parádní. Já mám zatím ročního raubíře a roste jako z vody 🙂
  Prosila bych modrou.

 • Lucie Kozáková 20.12.2017 at 15:10

  Nám by se moc líbila růžová.
  Sleduji a sdílím na FB.

 • Lucia 20.12.2017 at 17:03

  Libila by se nam zelena

 • Buroška 20.12.2017 at 17:37

  Ahojky Míšo, pro Cipíska bych vybrala určitě modrou, je dokonalá! Krásné prožití vánočních svátků 🙂

 • Karolína 20.12.2017 at 17:41

  Moc děkuji za tip, kvalitních netekoucích lahví je na trhu poskrovnu. Dcera zcela neomylně vybrala růžovobílou. 😀

 • Vilma 20.12.2017 at 17:43

  Little people majú nádherné veci, dobre vedieť, že aj kvalitné – keď bude malá trošku staršia, pojdeme do nich 🙂 …termoláhev by sme si vybrali ružovú, sledujeme na FB aj na IG pod menom “vilma.ova” 🙂

 • Verča S 20.12.2017 at 19:25

  Jelikož mam doma chlapíka, tak by se nám líbila modrá aqua. Pořad taky řeším lahvicku jako, takže děkujeme za inspiraci 😉

 • LenkaK 20.12.2017 at 19:32

  Lahev by se nam libila ta ruzova zihana. Na instagramu sleduju jako Lenka0610

 • Marzb 20.12.2017 at 20:15

  Tip na termolahev je opravdu parádní a pokud nebudu vylosovaná, tak určitě do výbavy dokoupím 😉 Za mě vede modrá Aqua :o)

 • Aneta 20.12.2017 at 20:25

  Vybrala bych modrou-aqua. Ig:ancia_bajcia

 • Michaela 20.12.2017 at 20:31

  Ruzovka je paradni 😉

 • Barbora Jastrzembská 20.12.2017 at 20:40

  Růžovo bílou variantu🐩🐁
  Barajastrzembska@gmail.com

 • Michaela Hofericová 20.12.2017 at 20:41

  Ta modrá je nádherná! Ale i ta zelená se mi líbí. 🙂 Sleduju na instagramu jako michaelahofericova

 • Zdeňka Valentová 20.12.2017 at 20:48

  Mě se líbí všechny, ale líbí se mi ta zelená aqua 🙂 Dobrý vynález 🙂 Líbí se mi, že to může být od mimuška až po dospěláka:-) My máme doma bejbátko, tak ji využijeme ještě dlouho.-)´D ěkuji za tip:-) A i další tipy z článku.. Little thing též fandíme:-) Díky nim je našemu mláďátku teplučko:-)
  na instangramu jsem dandelka:-)

 • Markéta Kocurová 20.12.2017 at 21:01

  Matymu by se hodila modrá – Aqua.

 • Katka 20.12.2017 at 21:01

  Radi bychom soutěžili o červenou termosku 🙂 dekujeme

 • Martina Wágnerová 20.12.2017 at 21:05

  Dobry vecer, me by se libila ruzova nebo ruzovo-bila. Prejeme krasne Vanoce 🎄🎁

 • Karla Zupková 20.12.2017 at 21:06

  Ahoj, nám se líbí modrá lahev 🙂 Jinak opět super článek, díky za tipy. Na Fb jsem jako Karla Pyszková.

 • Guna 20.12.2017 at 21:09

  Ty kabátky jsou krásné, budu muset se na ně ještě podívat i když mám v plánu na podzim dcerce ušít jeden chlupatý mazlici podle Ottobre ! A Skvělý tip na láhev, soutěž nesoutez 🙂 na podzim se syn chystá do lesní školky a tam takové vybavení bude potřeba! Pokud by se na nás usmálo štěstí, brala bych modrou. Instagram gunaleite.

 • Zuzana 20.12.2017 at 21:09

  Pro Dádulínka určitě modrou!

 • Simona P. 20.12.2017 at 21:17

  Super tipy! Rukavice a termolahev je přesně to, co řeším. Barvu termolahve určitě zelenou (s brčkem). Insta: simopeni, FB a sdílím.

 • Pavlín 20.12.2017 at 21:18

  já bych brala zelenou… vypadá opravdu parádně a také stále dokola řešíme “termoláhve” 🙁

 • Dana Charvátová 20.12.2017 at 21:30

  Pro nás buď modrou nebo červenou.

 • Petra 20.12.2017 at 21:35

  Libi se mi termolahev se sportovním uzávěrem, barva modra.

 • Jindra 20.12.2017 at 21:41

  Modrou. I když ty žíhané jsou zajímavé.

 • Katka Röslerová 20.12.2017 at 21:59

  Díky za fajn tipy! Líbí se mi Aqua.

 • Denisa 20.12.2017 at 23:05

  Diky za super tipy:) lahev bych vybrala duhovou s brckem 🙂

 • Simona 20.12.2017 at 23:06

  Super tip. Líbí se mi zelená barva.
  sleduji i na instagramu (simona5r)

 • Veronika 20.12.2017 at 23:07

  Líbí se nám růžovo – bílá 🙂

 • Tereza Spirhanzlova 20.12.2017 at 23:41

  Děkuji za článek. Z Little People bych objednávala hned 🙂 Ale máme kluka, co nevydrží chvíli čistý a oblečení dává dost zabrat. Za ty peníze by mi to bylo lito 🙁 A láhve mě na Mini festivalu také zaujaly (vybrala bych modrou s brckem). Jen jsem nedávno koupila láhev od Skiphop a nechce se mi hned kupovat další. Ta Skiphop mě mimochodem docela zklamala.
  IG: tereza.spirhanzlova

 • Markéta 21.12.2017 at 0:00

  Líbí se mě modrá . Super láhev .

 • Andrea 21.12.2017 at 0:14

  Dcerky miluju ruzovu, tak by sme si vybrali ruzovu 😀

 • Pavla 21.12.2017 at 0:29

  ahoj, mi se moc líbí barva Aqua 🙂
  na IG sleduju jako pavla_rennfri

 • Kačka 21.12.2017 at 0:46

  Little people, Halloo i botky Little blue lamb znam hlavne diky vam, Miso..a uz se tesim na objednavani! Jen se chci jeste zeptat – co v zime venku s holkama pijete z termosky, jake caje vam chutnaji??? Lahev pura by se mi libila ruzovo bila!😊

  • Míša 21.12.2017 at 13:02

   Dobrý den Kati, jak jsou holky nejradeji na vode, tak se priznam ze ty caje moc neresim. Mame docela zasobu caju od Hippu, ktere jsem driv dostala a piju je s holkama i ja. Takze zatim davame tento Hippacky. Nedavam caje zadne bylinne, spis ovocne. Krasny den 🙂

 • Hana 21.12.2017 at 5:26

  Me zaujala tyrkysova… Diky za soutez! Sdilim na facebooku. H.

 • Mirka Matuskova 21.12.2017 at 5:51

  U nas frci stale ruzova, takze vyber je jasny. Diky za tipy.

 • Jenny 21.12.2017 at 7:06

  Super tipy, dekuju 🙂 vybrala bych si oranzovou lahev, coz je pro me kompromis mezi mou oblibenou ruzovou a modrou pro kluky 😉

 • Eliška Dadáková 21.12.2017 at 7:35

  Máme doma 2 kluky,tak bych vybrala modrou 🙂

 • Petra 21.12.2017 at 8:00

  Vsechny jsou krasne! Me chytla cervena😍 Diky za tip na rukavicky. Zdravim, Petra

 • Dana K. 21.12.2017 at 9:09

  Vybrala bych zihanou ruzovofialovou 🙂

 • Pavla 21.12.2017 at 10:26

  Zelenomodrá.

 • Míša 21.12.2017 at 11:00

  za nás červená nebo modrá, okukovala jsem je na mini, ale nakonec jsem ji nevzala, tak třeba budu mít štěstí.. Klidné svátky 🙂

 • Markéta Šmídová 21.12.2017 at 11:44

  Me by se líbila ta modra

 • Jana 21.12.2017 at 11:51

  Vybrala bych růžovou. Čepičky vypadají krásně. Děkuji za další soutěž. Krásné Vánoce!

 • Lucie Plšková 21.12.2017 at 12:22

  Líbila by se nám modrá. Přeji hezký čas vánoční.

 • Lenka 21.12.2017 at 13:41

  Dobrý den, děkuji za soutěž i tip na rukavičky, lahvička by se nám líbila růžovo bílá. Krásné Vánoce.

 • Pavlína Mézlová 21.12.2017 at 14:15

  Vypadají všechny skvěle. Tak třeba modro-zelenou 😊

 • Lenka Fořtová 21.12.2017 at 15:58

  aqua je TOP:)

 • Martina Skočovská 21.12.2017 at 17:12

  Po termoskách už nějakou dobu pokukuju, děkuji za tip. Líbí se mi zelená barva. Na fb sdílím i soutěžím, na instagramu sleduji jako makaface. Martina.

 • Karolina 21.12.2017 at 21:07

  Bezva tipy na oblečení i termosku, líbila by se nám modrá. Sdílím na FB i sleduju.

 • Viki 21.12.2017 at 21:46

  Vybrala bych modrou barvu. Krásné Vánoce 🙂

 • Vanda 21.12.2017 at 23:19

  Děkuji za tip ohledně bundicek. Přesně tak samo je to i u nás ☺️ Julínka taky obleceni dědí po starší segře, ale třeba podzimní jsme kupovali nové, tak jsem hned vzali stejné, pak se mi stane ze holky Oblecu na “opacnych” bund 😂 Lahvicka v případě výhra by se mě líbila ruzova, nebo proužkovaná ruzova ☺️☺️

 • Monika Bokišová 21.12.2017 at 23:54

  Moc dekuji za typy. Libi se nam barva Aqua.

 • Lucie 22.12.2017 at 0:00

  Největší nahlodání mi udělaly botky, kdyby jsem se nebála přes net, asi by už byly objednané. Termosku zkusím štěstí o růžovou. Dcera má růžové období. Pěkné svátky a děkuji za hezké články.

 • jarcca 22.12.2017 at 0:31

  Modrou! 🙂 Sleduji na fb a instagramu jako Jarcca Jarunka

 • Nikola Šimková 22.12.2017 at 9:44

  Dobrý den,
  uričtě modrou – aby se líbila synovi i dceři 🙂
  Koukám na Vás i na IG (id bedlichka).

  Krásné Vánoce!

 • Simona 22.12.2017 at 9:47

  Prima článek 🙂 nad láhví přemýšlím už dlouho, hlavně pro toto chladné období. takže by se určitě hodila výhra 🙂 vybrala bych růžovo-bílou. a pro nás už ten sportovní uzávěr. Jak říká naše “malá” už jsem přece veliká, 3 roky 🙂 Přeji krásné svátky. sdílím na FB Simona Tomanova

 • Martina 22.12.2017 at 15:05

  Líbí se mi modrá. Díky za článek.

 • Martina Machková 22.12.2017 at 16:21

  My bychom si vybrali oranžovou žíhanou. I proto, že je větší (pijeme totiž z plna hrdla 😉

 • Kacka 22.12.2017 at 16:58

  Cervenou
  Instagram Katie’s design

 • Hanka 22.12.2017 at 17:19

  Vybrala bych láhev se slámkou, barva aqua. Láhve vypadají opravdu dobře. Hezké Vánoce 😉

 • Lenka 22.12.2017 at 20:02

  Krásný předvánoční čas! Děkujeme za tip na láhev, v zimě se nám při výletech bude hodit… 🙂 brčko je teď u nás v kurzu… 😀 Pokud by se na nás usmálo štěstí, tak modrá je úžasná, nepohrdneme ani růžovou variantou… Kouzelné svátky, spoustu pohody, smíchu a krásných společných rodinných chvil!

 • Lucka 22.12.2017 at 20:38

  Taky jsem nedavno vybirala termosku. Skoncila sem u Skip Hop a o tyden pozdeji po Mini jsem objevila Pura… Tak priste 🙂 Jinak by se nam moc libila zelena…

 • Katka 22.12.2017 at 21:34

  Nám by se hodila modrá. Termosku zatím nemáme,ještě si vystačíme s menší lahví, co se vejde do termoobalu. Ale doufám, že nám nebude na harách chybět.

 • Martina 22.12.2017 at 22:51

  Taky hledam vhodnou termosku.Vybrala bych si cervenou.Jinak nevim proc ale posledni vase upozorneni mi hazi do spamu😑
  mrodakova@gmail.com

 • Lucie Cernikova 23.12.2017 at 5:42

  Konecne jsem mela chvilku pro sebe po tom vsem peceni a zdobeni a docetla tri posledni clanky 🙂 Super inspirace, Miso! Jen ja mam ten problem, ze se mi kazdy tip libi a nutne ho potrebuji 😀 Jako treba ta lahev… Libila by se mi zihana ruzova ve sport. verzi nebo brckem 🙂 Krasne Vanoce preji cele vasi prima rodince! Sleduji i na instagramu luciecernikova

 • Viki Cervena 24.12.2017 at 0:07

  Cervena by bola fajn. Zatial taham termosku. Viki viktoria133@hotmail.com

 • Renata 20.11.2018 at 14:06

  Pro me dva kluky určitě modrou s brčkem.

 • Iva Sedláčková 20.11.2018 at 14:22

  Modra se silikonovym naustkem by nás potěšila 🙂

 • zuzana vacková 20.11.2018 at 14:31

  Pořídila jsem lahve už po prvním přečtení článku. Máme zelenomodrou, růžovobílou a velkou modrou. Hodila by se nám nějaká “mezi”, takže oranžovobílá. 🙂

 • Zuzana Kudrnová 20.11.2018 at 15:39

  Zelenou se sportovnim uzaverem prosim. Na instagramu zuzana kudrnová. Dekuju.

 • Šárka 20.11.2018 at 17:05

  Růžovou pro princeznu. A ty kabatky jsou nádherný. 😍

 • Jana Mücková 20.11.2018 at 17:19

  červená prosím!

 • Anna Hrabinova 20.11.2018 at 18:50

  Vybrala bych zelenou 🙂

 • Darina 20.11.2018 at 19:40

  Láhev bych vybrala ruzovou/bilou.

 • Tereza Čechová 20.11.2018 at 20:01

  Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 850 ml Pura modrá-modrá je dobrá

 • Katka 20.11.2018 at 20:08

  Syn by bral určitě modrou barvu a věřím, ze bysme využili tu největší- 850ml se sportovním uzávěrem… dekuji

 • Hana Pribylova 20.11.2018 at 20:10

  Opet krasny clanek plny supr tipu pro deticky… my mame Tescomu termosku a je to vecny boj s vylivanim caje, v pripade vyhry urcite zihanou ruzovku

 • Jana Černotová 20.11.2018 at 20:55

  Mně se líbí barva aqua

 • Jitka 20.11.2018 at 21:21

  Modrou prosim 😉 a jestli nevyhraji. Jdu hned koupit modrou a zelenou. Protože vsechny ostatni co mame. Bud tecou nebi je piti ledovy.

 • Markéta 20.11.2018 at 21:35

  růžovo bílá prostě holčičí 🙂

 • Michaela 20.11.2018 at 21:41

  Termolahev nejakou shanime. Dekuji za tip a treba se nam postesti 🙂 vybrali si bychom urcite tyrkysovou 😉

 • Renata Vytlačilová 20.11.2018 at 21:53

  Tak odkazy na oblečení a zimní doplňky jsem proklikala všechny 🙂
  Láhev by se mi líbila oranžová nebo růžová 🙂

 • Iva 20.11.2018 at 23:18

  Zelenou 🍀

 • Katka N. 21.11.2018 at 15:14

  Modrou – Aqua 2018 🙂

 • Petra 21.11.2018 at 17:23

  Kubíčkovi zelenou 🙂

 • Tereza 21.11.2018 at 18:00

  Míšo, Vy máte samé tak skvělé tipy a dárečky:-) Nic z toho neznám. A barvička by nám vlastně byla jedno (modrá, růžová, oranžová) Krásný den, Tereza

 • Martina 21.11.2018 at 21:20

  V případě výhry prosím o oranžovou lahev se sportovním uzávěrem.

 • Jana 21.11.2018 at 21:40

  Modrou🙂

 • Lenka 21.11.2018 at 22:20

  aqua:)

 • Lenka Košťálová Láníková 21.11.2018 at 23:02

  Mám tu v telefonu seznam úkolů a jedním z nich je nastudovat lahvičky… ahá 🙂 parádní jsou všechny, tak třeba modrozelená

 • Barbína 21.11.2018 at 23:48

  Jednu Pura láhev už máme doma a je super. A proto by se určitě využila ještě jedna 😉 líbila by se mi velká termo a sportovním uzávěrem a barva zelená nebo červená 😉

 • Kateřina Spejchalová 23.11.2018 at 9:34

  Vybrala bych modrou – Aqua 🙂

 • Jindřiška 23.11.2018 at 16:37

  růžová/bílá

 • Nikol Horáková 24.11.2018 at 8:19

  Barva “Aqua 2018”, tedy modrá.

 • Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×