adventní | Naše zimní osvědčenosti

Dnes vám tady sice nepředvedu nic moc nového (až na jednu výjimku), ale množí se dotazy ohledně těch praktických věcí na zimu, které nejsou populární pod vánoční Jedličku, takže na ně nebyl čas moc myslet. Alespoň ne v posledních týdnech. Ale protože teď už většinou dětem Ježíšek dárky sehnal a dohání resty jako jsou partneři a babičky (známe to i u nás 😀 ), tak mám čas se věnovat té praktické zimní nudě. My si totiž frčíme na osvědčených věcech a tady krásně uvidíte, jak jsem za poslední tři roky na zimě ve výsledku ušetřila.

Mít doma dvě holky, které se narodily obě na jaře, to je sen (nevím jestli táty, ale můj ano 😀 ). Často se setkám s názorem, že je zbytečné dětem pořídit věci dražší, když z toho hned vyrostou a mám pro to jednoznačné pochopení. Kdo má ale děti po sobě jako já, vidí to nejspíš trochu jinak.

Julinka už třetí rok jede na věcech po Nelince a nemyslím si, že by byla chuděra za houmlesku 😀 . Jen si připlácím za ty věci, které se podědit dají a jejich ničivost je nižší. Tak kdo je na blogu už minimálně rok, bude všechno znát. Máme totiž z loňska vše a pro tu loňskou spokojenost nehledám nic nového.

Bundy na zimu

Pro obě holky mám na zimu bundy dvě. Jednu lyžařskou, pořádně teplou a nepromokavou, a potom jednu teplou, ve které ale nejsou mišelin. Mohou se hýbat, je jim v ní teplo a je alespoň trochu reprezentativní 😀 .

Julinka si dál jede zimní sezónu v Little people kabátku, který má uvnitř beránka. Teplý kožíšek, ve kterém ji nebyla zima ani při teplotách hluboce pod nulou. Když jí byl loni rok a půl, vzala jsem odvážně velikost 98/104. Vypadala v tom neskutečně zachumlaně, ale spokojeně. Stačilo jí ohrnout rukávy a nebyl problém.

Letos jí je jako kabátek zase. Na fotce je navíc povytažený trochu nahoru, ale stále jí je vzadu až pod zadeček. Nelinka její kabátek oblékla v téměř čtyřech letech a já počítám, že i příští sezónu ho Julinka ještě naposledy unosí. Rázem je to zimní bunda za 460 Kč a to ho ještě podědí další dítko (nene, naše už ne 😀 ) .

Kvalita oblečení je dle mého názoru výborná. Na kousky máme štěstí. Za ty dva roky jen upadl knoflík, který si Julinka s dopomocí přišila a od začátku prosince v něm chodí. Žena naše beránčí 😀 . Krom kabátku mámě ještě od samé značky beránkové mikiny. Holky je mají rády, ale já mám problém při navlíkání dvou dětí doma.

Nela se obleče rychle a čeká na Julii, takže Nelu beran doma přehřívá dokud se ségra neobleče. To ten kabátek my zapínáme až venku před vchodem.

Little people kabátky k pořízení zde – klik

I na Instagramu se mě občas se zeptáte odkud jsou kalhoty nebo boty, tak tam se to snažím už rovnou označovat. Takový kus Little people šatníku na zimu jsem dala do následující šouplátkové fotky 🙂 .

IMG_1842
zimni_vychytvky_pura-023
zimni_vychytvky_pura-024
zimni_vychytvky_pura-025
zimni_vychytvky_pura-021
previous arrow
next arrow
 

Nelince, nejen do školky

Nelča měla minulý rok bundu jen jednu a to teplou. Záměrně jsme vybrali kabátek, kterých byl větší, aby jí vydržel i do letoška. To se nám splnilo, ale je to ten lyžařský styl, ve kterém se na běžném hřišti moc nepohnete. Do školky tak potřebovala něco míň mišelinovskýho. Přiznám se, že jsem to hodně podcenila a bundu sháněla na poslední chvíli.

Trn z paty mi neplánovaně vytrhl Dětský festival mini, který byl teď v prosinci v OD Kotva.

Aniž bych tam plánovala bundu shánět, byla tam. A kdo mě zná a na bundu koukne, tu lásku na první pohled chápe 😀 . Ta BARVA! A ten huňatý fleas uvnitř? Jako přidaná hodnota pak fakt, že to není z masové výroby, ale je šitá s láskou a nošená s úsměvem 🙂 .

Oblečení vyrobené s láskou na Slovensku, to je Haloo. Na festivalu jsem s sebou Nelinku neměla, takže jsem měla trochu obavy, aby bunda nebyla malá. Na místě byla totiž největší velikost 110/116 a Nela už má vesměs vše 116ku. No a jaké příjemné překvapení doma bylo. Bunda je naopak ještě o kus větší, takže na 100% ji Nela unosí i příští podzim a zimu.

Softshellová bunda k sehnání zde v odkaze – klik.

A za další rok navíc do ní ještě s radostí nabalím Julinku. Tahle bunda byla má jediná větší investice do téhle zimy.

Nafotila jsem vám i stánek z festivalu, takže se díky šouplátku (rozuměj šoupací fotka, kde si posunutím prohlídnete více fotek) dostanete ke krásám, které mají. Možná totiž od Haloo znáte jejich korunky na hlavu, kterou děti nosí nejen na oslavy narozenin, ale i ven jako čelenky 🙂 . Takové Haloo poznávací znamení.

zimni_vychytvky_pura-011
zimni_vychytvky_pura-012
zimni_vychytvky_pura-013
zimni_vychytvky_pura-014
zimni_vychytvky_pura-016
zimni_vychytvky_pura-017
previous arrow
next arrow
 

Boty na zimu

Boty máme opět stejné. Julinka podědila Nelinky loňské a Nele jsem vzala ty samé jen o dvě čísla větší proti zimě loňské. Jsou to Little blue lamb TAG a máme ozkoušeno i z hor, že po dvou hodinách probíhání sněhem nebyly nohy mokré. Proto jsem neváhala. Julinka tak nosí boty, které mají už dvě sezóny a rázem jsou letos za hezkých 435 Kč a opět je podědí další dítko.

Litle blue lamb haculky k sehnání zde v odkaze – klik.

O těchto botách je na blogu samostatný článek, takže pro zájemce z řad vlastníků širokonohých dětí odkazuji sem: TAG black po dvou měsících. Boty, které mají ohebnou podrážku ve všech směrech a je tenká, ty není problém dědit, takže se nebojte takové pak poslat dál. Není tam co sešlapat.

Něco na hlavu

Čepičky jsou další bájo věc, na kterou se mě pořád někdo ptá. A pozor, ty naše čepice jedou běžně 4 roky. Třeba letos jsem nekupovala ani jednu. Převážnou většinu čepic nám háčkuje šikovná maminka Jana z www.janakrupova.cz. Narazila jsem na její zlaté ruce, když se narodila Nelinka a od miminka už na její hlavy háčkuje. Na rok holky využijí každá 2 čepice. Jednu mají celoroční (jaro až podzim) a jednu mají zimní.

Čepičky na zakázku od Natynky na přání zde – klik

A že už těch čepiček bylo. Ale abyste viděli, že si vážně nevymýšlím, vylovila jsem z historie nějaké fotky. Uvidíte rozdíl mezi celoroční a zimní čepkou. Taky moje top favoritky, které jsem si kolikrát i úplně vymyslela a paní Jana pletla podle popisu 🙂 . Nakonec taky nějaké fotky pro srovnání, jak nám ta čepice i 3 roky drží. Takže náklady na čepice jsou tuto zimu příjemných nula korun 🙂 .

zimni_vychytvky_pura-031
zimni_vychytvky_pura-034
zimni_vychytvky_pura-035
zimni_vychytvky_pura-036
zimni_vychytvky_pura-037
zimni_vychytvky_pura-038
zimni_vychytvky_pura-039
156_zimni_vychytavky
previous arrow
next arrow
 

Něco na ruce

Vzpomínám na dobu, kdy byly Nelice dva roky a řekla mi, že si rukavice brát nebude. Venku byl sníh a kosa i mně, ale dobrá 😀 . Rukavice jsem zabalila do kabelky a po 15 minutách venku už Nela metelila s pláčem, že jí je zima. Nepamatuju si, že by se někdy pokusila znovu jít ven bez rukavic 😀 .

U druhých dětí je to všechno o dost jednodušší. Ačkoli jsou obě holky berani jak vyšití a Julinka svému znamení dost odpovídá 😀 , rukavice i čepici bere od ségry jako jasnou věc a nikdy jí nenapadlo je nechtít. Jdeme ale cestou nejmenšího odporu, takže nejčastěji má palčáky, občas prstíkové, když není velká zima a chce se hrabat ve všem co najde 🙂 .

Tyhle pletené merino krásky najdete na proprcky.cz a je až neskutečné jaké teplo je za dobrou cenu. Viděla jsem je už na jedné holčičce ve školce a právě rukavice jsou něco, co doma nedědíme, takže tam se mi nikdy nechce vyhodit větší peníz. Konce prstíků už má sice Juli zašedlé, ale vždy úspěšně pereme. Julinka má ve 2,5 letech velikost XS a je akorát.

Rukavičky z merino vlny najdete tady – klik.

Nelinka si vybrala barvu praktičtější, ale u ní bylo ve velikostech víc z čeho vybírat. Má velikost S, ale je jí ještě dost volná. Je tak nějak nešťastně mezi velikostma. XS už je tip ťop, S větší. Tak příští zimu budou úplně akorát a díky barvě je pak zase podědí Juli.

Tohle všechno točíme pořád dokola. Letos mě tedy pro dvě děti čekala jen koupě jedné bundy a sehnání rukavic. Co nám už ale bylo třeba víc pořešit je pití venku. Klasicky pijou holky celý rok vodu. Ke snídani si dají občas mlíko, ale protože jedí nejčastěji kaši s müssli, skončíme nejčastěji u vody.

PURA: Něco na venkovní pití

V zimě to ale není zrovna žádný šlágr být na vodě, obzvlášť když jsme na celý den venku, takže jsme vyzkoušeli už tři termosky. Poslední jsem koupila na ZOOTu a ačkoli je překrásná, je těžká a po nalití horkého čaje je celá termoska horká i zvenčí.

Zaujala mě ale termolahev PURA od Likegroup, kteří vystavovali na Dětském festivalu mini. Tuhle firmu určitě znáte přes brýle KiETLA, které jsou též jejich „prací“, takže jsem se zastavila a o lahvi si nechala povyprávět. Milé paní jsem vysvětlila všechny naše potíže s termoskama a ona mi nabídla tuhle lahev vyzkoušet.

Vybrala jsem lahvičky s brčkama, i se sportovním uzávěrem pro pití. Uzávěry si ale měníte podle chuti a požadavku. Do téhle termolahve se vejde 260 ml tekutin a vyrobena bez jediného kousku plastu.

Hned v pondělí po Mini jsme ji s Julinkou vzaly ven. Vše co mě zajímalo jsem si tak ozkoušela a hle, požádala jsem o další lahev i pro vás do soutěže. Jsem na 100% přesvědčená, že totiž výherce spokojený bude.

Neteče, nezahřívá povrch lahve

Lahev neteče. Jediný problém jsem měla u brčka. To se nandáním víčka zalomí, takže opravdu neteče. Nesmí vám ale pochopitelně v tašce upadnout omylem víčko. Brčko by se narovnalo a mohlo téct. To se ale vyřeší třetím typem uzávěru, což je úplný špunt. Modré víčko, které vám termolahev úplně uzavře.

Na pití máte možnost buď náustku, silikonového brčka nebo sportovního uzávěru. Navíc existuje ještě modrý uzávěr, který lahev úplně uzavře. Jeden druh uzávěru nebo víčko si vyberete a přes něj dáte klasické světle modré víčko (viz fotka). Já teď chodím ven tak, že mám lahev z domu zavřenou tímto víčkem (lahev 100% neteče a teplota se uvnitř neochlazuje).

Jednoduchou výměnou uzávěrů se láhev mění z kojenecké láhve na láhev s náustkem, brčkem nebo sportovním uzávěrem.

Jakmile dojdeme ven, tak přehodím na sportovní verzi s otvorem a už pijeme z ní. Ta už samozřejmě nějaké teplo ven pustí, ale též neteče. Tohle dělám, když jdeme ven na několik hodin a chci mít pití při stejné teplotě jako když odcházíme z domu.

Jakmile nalijete horký nápoj do lahve, samotný povrch lahve se neohřívá. Navíc je lahev úplně lehoučká, že si ji Julinka zvládne nést v batohu. To s termoskou nedávala. Jediné mínus je (pro mou pohodlnou osobu), že se nekamarádí s myčkou.

Tipy na užívání termolahve

1. Než nalijete teplé pití do lahve, nalijte do ní na několik vteřin horkou vodu. Lahev si tak předehřejete a neochladí tak vámi nalité teplé pití. Pokud nalijete teplý čaj do kovové lahve, hned se vám pití o něco ochladí.

2. Pokud jdeme ven na celý den na výlet, využíváme obě lahve holek. Do jedné dám pití při teplotě, kterou holky zvládnou pít. Z téhle lahve pak venku pijeme jako první. Až ji vypijeme, dostáváme se cca odpoledne ke druhé, do které ale na začátku liju pití horké. Máme tak úplně celý den teplé pití venku. Lahev nám udržela teplotu úplně celé dopoledne venku.

Termolahev Pura je u nás k sehnání například tady – klik.

Jak sluneční brýle KiETLA, tak tuhle termolahev beru za opravdu moc povedené a nejvíc si cením vlastností: netekoucí, povrch neohřívající, lehká, teplotu držící lahev, která se navíc dětem moc líbí. Děkuju za možnost ji vyzkoušet, protože bych ji jinak brala jako „další dětská lahev“, která je krásná, ale vyteče mi do baťohu nebo bude horká, že ji děti neudrží v ruce.

Pochopitelně tu teplotu udrží i opačnou, takže až půjdete v létě z cukrárny, ta zmrzka v ní hned nepoleví 😀 a smoothie nezteplá . Kvalitní vakuová termoizolace udrží tekutinu teplou až 6 hodin a studenou až 24 hodin (s ledem).

Zima je nááádherná a vůbec nejhezčí je právě ta mrazivá, kdy vyjde sluníčko a mrzne jak když praští. My doma být neplánujeme, takže dobrou lahev beru jako velkou užitečnost. 

UKONČENO! Vyberte si PURA termolahev pro své rarášky

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jakou barvu si vyberete v případě výhry (hledej tady – klik) ? 🙂

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí v pátek 22.12.2017, výherce vyhlásíme na Facebooku MK life / mom of 2 & our life

KRÁSNÝ VZKAZ OD VÁS

Dobrý večer, ráda bych poděkovala za typ na termosky Pura. Holky už je vyzkoušely venku a moc se jim líbí a pije se jim z nich dobře. Jen asi ještě dopořídím ty pevné zátky ke sportovním uzávěrům. Přikládám důkaz „namísto slibů“ 😀 S pozdravem, Petra

MUDr. Michala Knězková

All posts

355 Comments

 • Michaela Novotna 19.12.2017 at 20:52

  Za nas urcite modrou :)) s brckem
  Sledujeme na FB i INS (michelle.novot)

 • Libka Smyčková 19.12.2017 at 20:53

  Vybrala bych modrou – Aqua.

 • Eliška Gřešková 19.12.2017 at 20:54

  Ahojky Míšo, Nelinko, Jůlinko, oblečení je naprosto úžasné a dekuji za odkazy 😉. Já se už nějakou dobu trápím s pitíčkem pro syna. Teď mám Tescomu a vytekla mi do tašky 😡 tahle vypadá skvěle a pro syna by se mi líbila modrá.
  Sleduji tě na Instagramu pod elisakgresik.

 • Zuzana 19.12.2017 at 20:55

  Miso, vy jste nezmar, ja myslela, te po adventnim kalendari si date zaslouzeny oddech 🙂 Lahev bych brala zelenou. Diky a krasne Vanoce!

 • Zuzana 19.12.2017 at 20:56

  Vybrali by sme si ruzovu/bilu 🙂

 • Martina 19.12.2017 at 20:56

  Ja bych si vybrala tu zihanou. Holcici barvy jsou nase 🙂 INST. maciceksta

 • Veronika 19.12.2017 at 20:57

  Já bych si vybrala aqua – je to naše oblíbená barva a hodí se pro hluky i holky 🙂

 • Andrea 19.12.2017 at 20:57

  Vybrala bych zelenou 😀..Díky za soutěž Andrea

 • silvia 19.12.2017 at 21:02

  Děkuji za užitečný článek, termoska nám taky zcela nevyhovuje, líbila by se mi bílo růžová varianta 🙂 Taky sdílím na FB

 • Zuzka Hájková 19.12.2017 at 21:02

  Ahoj Míšo, díky za další praktické rady 🙂 láhev bych vybrala modrou s brčkem (slámkou), jelikož by byla pro našeho 2,5 letého Matýska .-) Jsem i na FB (Zuzana Hájková).

 • Michaela Moravcová 19.12.2017 at 21:03

  Ahoj Miso, diky za dalsi tipy, nova bunda vypada skvele (a starší oblečeni taky 😉). U nas dostává taky mladší veci po starším, ale boty teda kupujeme porad, jim ty nohy rostou nonstop!
  V případě výhry bych si vybrala barvu aqua. Je krasna!
  Ins sleduju pod michaelaa_moravcova
  Hezky předvánoční cas 😉

  • Michaela Moravcová 19.12.2017 at 21:05

   Pardon, michaela_moravcovaa 😊

 • Soňa Novotná 19.12.2017 at 21:04

  Líbila by se nám růžovo bílá.

 • Maia Soukupová 19.12.2017 at 21:07

  Super tip, dekuji… brala bych ruzovo bilou 🙂

 • Kamila 19.12.2017 at 21:07

  Líbí se mi moc oranžová barva lahve 🙂

 • Monika Plonková 19.12.2017 at 21:08

  Nádherné oblečení, občas vážně lituji, že všechno oblečení dedime.
  Láhev se mi líbí modro-zelena. Sledují vás na FB – Monika Plonková a na IG monika_plonkova

 • Petra Komárková 19.12.2017 at 21:08

  Krásný předvánoční čas přeji, vybrala bych si modrou
  sleduji na instagramu (petra.komarkova.9)

 • Kristýna 19.12.2017 at 21:08

  Vybrala bych pro svou dceru tu krásnou žíhanou 🙂

 • Veronika Kohoutová 19.12.2017 at 21:10

  Velmi se nám líbí ta modrá

 • Tereza Čechová 19.12.2017 at 21:10

  Mám tři kluky,takže modrá je jasná volba 🙂
  insta.tereza čechivá radtkeova

 • Monika Mikulova 19.12.2017 at 21:10

  Diky za tip na lahev! Take jsme zatim mela bud tezke tekouci ci v termoobalu. A dcera by urcite sahla po ruzovce.
  Sdilim na FB

 • Blanka Nedvědová 19.12.2017 at 21:11

  Na festivalu Mini jsem si této značky také všimla, bohužel tam bylo plno a já už se pak nevrátila 🙁 Každopádně by se nám hodila ta žíhaná růžová s bílou…. Děkuji a hezké Vánoce

 • Soňa Zemanová 19.12.2017 at 21:12

  Ahoj.

  Vybrala bych červenou. Pro nás nejhezčí barva.

  Sleduji, sdílím, komentuji, instagram maminkarebelka

  Krásné vánoce.

 • Martina 19.12.2017 at 21:13

  opet super clanek. 🙂
  Ja letos resila bundu pro kluky. Kluky mam taky po sobe, takze se dedi ve velkem. Ale obcasne neodolam a stejne jim neco koupim :-). Obchody plne veci ale nic moc dobre :-(. Dekuji za tipy 🙂
  Barva lahvicky modra nebo zelenkava.

 • Adéla Vejvodová 19.12.2017 at 21:13

  Nejvíce se mi líbí barva Aqua. Na IG sleduji jako vejvodova.adela.
  vejvodova.adela_seznam.cz

 • Markéta 19.12.2017 at 21:13

  Termoska u nás aktuální téma :). Ta růžová s brčkem by mohla být ta pravá!

 • Klára Hrábková 19.12.2017 at 21:13

  holčičky jsou krásné a vždy nádherně sladěné 🙂

 • Jana 19.12.2017 at 21:14

  Dobrá termolahev by se nám moc hodila :-). Líbí se mi zelená.

 • Dasa Kovalova 19.12.2017 at 21:15

  Díky za tipy na oblečení. Láhev modrou, je KrásnáAAA.

 • Květa Hanáková 19.12.2017 at 21:15

  V případě výhry bychom si vybraly růžovo-bílou lahev. Moc by se nám hodila, už také nemám odvahu kupovat další lahve, protože nám většina teče, neudrží teplé pití.. S touhle bychom byly nejspíš spokojené. Na IG sleduji jako kvetoslavahanakova. Pěkný zbytek adventu!

 • Nikola 19.12.2017 at 21:16

  Dobry den, dekuji za fajn clanek. S termoskama mame problem jako vy. Mame foogo thermos taktez s vymenovacim vrchem – kojeneckou a brcko. Netece nam teda, ale zrovna dlouho teply caj nam tam nevydrzi a navic neni moc velka. Dcera dvakrat cucne a je to pryc, je desna nasoska. Takze se zamyslime a pripadne vyzkousime tuto. Aby jsme byli nove vybaveni na hory. Jinak nam by se libila holcici ruzovo bila se sportovnim uzaverem. 😊

 • Petra 19.12.2017 at 21:17

  My když vyhrajeme tak bereme modrou. Jinak my máme od alfi inteligtní termosku. Hezké vánoce Petra

 • Jana Seidlová 19.12.2017 at 21:17

  Já bych pro kluky vybrala zelenou. Jinak super tip na rukavice, díky.

 • Veronika N. 19.12.2017 at 21:19

  Další super článek, děkuji! Vybrala bych si barvu aqua, je moc příjemná 🙂

 • Martina Palacková 19.12.2017 at 21:20

  Vybrali by sme si fľašu ružovú, lebo keď naša krpaňa nastúpi na jeseň do lesnej škôlky, aby mala z čoho piť.
  Super inšpirácia v článku, ďakujeme!
  Sledujem i FB.

 • Renata 19.12.2017 at 21:21

  Líbila by se mi modrá pro synka, dcerka už si z Mini odnesla stejnou v růžové a je faakt prima 🙂

 • Nikola Nekvapilová 19.12.2017 at 21:21

  Vybrala bych modrou.

  Instagram: nikolson_n

 • Martina Vasickova 19.12.2017 at 21:21

  Vsechny barvy jsou krasne, ale zihana ruzovo fialova by to asi vyhrala 🙂

 • Ingrid 19.12.2017 at 21:21

  To jsou malé (velké) princezny ty vaše holčičky :). Trošku mě zajímá, jestli pak máte čas i na sladění oblečení pro sebe? 🙂 … A děkuji za tipy, tu termolahev asi vyzkoušíme. Nejdřív si ale zkusím zasoutěžit (protože co kdyby, žejo :D). Vybrala bych barvu růžovou bílou.

 • Kristýna Weberová 19.12.2017 at 21:22

  Lahev vypadá super. Taky chodíme na celé dny ven i v zimě. Líbí se mi pro syna ta tyrkysově modrá.

 • Sylva Sejpková 19.12.2017 at 21:22

  Super 🙂 zrovna resim termosku na pití pro holky 🙂 výborný tip 🙂 kdyby se na nás jednou už chtělo usmát štěstíčko, tak by se nám líbila modrá 🙂

 • Jana Zdvihalová 19.12.2017 at 21:22

  Na tuhle lahev jsem po mini také koukala, byla by skvělá pro dceru do školky a školy, klidně i ve větším objemu. Zatím má Sigg, ale hůř se jí z ní pije.
  V případě výhry bych volila červenou.
  Sleduji na insta jako d_zejn

 • Hanka Šafářová Chmelinová 19.12.2017 at 21:24

  Dekuji moc za inspiraci.Holcickam to moc sluší.Růžovo bílá je moc krásná.

 • Šárka 19.12.2017 at 21:27

  Vybrala bych modrou:-) Šárka

 • Zuzka 19.12.2017 at 21:27

  Modrá je dobrá 🙂

 • Katka 19.12.2017 at 21:31

  Pro dceru bych brala růžovou. Na IG sleduju jako kacahorova.

  Krásné svátky 🙂

 • Darina 19.12.2017 at 21:33

  Libila by mi ruzovo-fialovo-bila.
  IG darina_j_

 • Petra 19.12.2017 at 21:34

  Termoska je u nás neustálý problém. Každá po chvíli nám začala téct, nebo byla příliš těžká, jak píšete. Já miluji modrou barvu, takže určitě bych vzala modrou (Aqua) se sportovním uzávěrem ideálně.

 • Tereza Válková 19.12.2017 at 21:35

  Vybíráme modrou 🙂

 • Pavlína Rytířová 19.12.2017 at 21:38

  Termolahev by se nám hodila. Vybrala jsme růžovou žíhanou.

 • Markéta Sližová 19.12.2017 at 21:39

  Vybrala bych modrou. Na instagramu jako: marketa.slizova

 • Alice Nováková 19.12.2017 at 21:39

  Vybraa bych si žíhanou – oranžovou, děkuji za tip, až se nam definitivně rozbije Tescoma tak mam jasno 🙂

 • ALENA 19.12.2017 at 21:41

  Nikdy jsem na tyhle barvy nebyla,az materstvi.me zmenilo,za me ruzova 😉

 • Lenka Hermanová 19.12.2017 at 21:41

  Pořád jsem hledala, v čem nosit pití ven a konečně už vím, díky 🙂 Pokud bych vyhrála, líbila by se mi se sportovním uzávěrem Zelená/Aqua. Instagram: herminaeleonora

 • Haňulka Salátová 19.12.2017 at 21:42

  Barvu bych vybrala ruzovou pro nasi Julinku 😊 dekuji za dalsi krasny clanek a hlavne za tip na termo-lahev. Po spatnych zkusenostech jsem dalsi nezkousela….Zimni bunda se nam takto nepovedla, ale vestu mela Julinka na tri roky. Letos ma z minuleho roku rukavice, cepice a nakrcniky. Sleduji na ig – Haneloore

 • Jana 19.12.2017 at 21:43

  Další skvěle tipy. Kabatek bych brala i pro sebe. A láhev? Modrou! Děkujeme.

 • Jana Herrmannova 19.12.2017 at 21:43

  Funkcni termosku s brckem teprve hledam, nejvic by se nam hodila ta tyekysove modra 🙂
  Na instagramu: jana.herr

 • Iva Pelikanova 19.12.2017 at 21:44

  Pro nas je top kombinace růžová/bílá 🙂 sledujeme na instagramu jako graffivick

 • Lenka Benesova 19.12.2017 at 21:44

  Mně se moc líbí zelená /aqua nebo oranžová /bílá.

 • Petra 19.12.2017 at 21:45

  Moc zdravíme a děkujeme za další čupr článek. My máme termosku Pacific baby a jsem s ní taky moc spokojená, doteď netekla, ale několik pádů na zem a nalomil se plast navrchu u pití. Nová by se nám teď na zimu moc hodila a vybrali bychom růžovo-bílou.

 • Katka Sramkova 19.12.2017 at 21:45

  Super tip na láhev, zeď v zimě je to celkem problém s pitím…. pro syna bych brala modrou
  Děkuji, Katka (Instagram ta_kacka)

 • Jana 19.12.2017 at 21:45

  Moc pěkná je ta růžovo-bílá.

 • Lucka 19.12.2017 at 21:46

  Juuuuu, zrovna chci kupovat termosku! Tak modrou, Ježíšku 😉 Děkuju! 🙂 Sdílím na fb, sleduju na IG jako Culi.do.

 • Jana 19.12.2017 at 21:46

  Jen mooooodrá to může být 🙂

 • Katka L. 19.12.2017 at 21:47

  Libi se mi modra :-).

 • Jeannette Tesařová 19.12.2017 at 21:47

  Další super článek. Zaujala mě ta softshellová bunda. Opravdu je dostatečně teplá, když je jen ze softshellu a podšitá fleecem?
  Barva lahve je u nás jasná, musí být holčičí, to se u nás moooc řeší. Takže růžová/bílá :).

  • Míša 21.12.2017 at 13:03

   Jeannette (uff fuska to napsat 😀 ) ta bunda vubec neni jak klasicka softshellka. Ona je prave mnohem teplejsi. Holky si klasika sofsthellku z unua vemou i vecer v lete. V tomhle by umrela vedrem 🙂 . Jakmile pod to dam mikinu, tak je to jak zimni bunda. A jedine na hory vememe tu lyzarskou miselinovskou 🙂

 • Eva 19.12.2017 at 21:48

  Nám by se líbila modrá 🙂

 • Jitka 19.12.2017 at 21:48

  Tak tahle lahvička vypadá fakt suprově 🙂 já bych vybrala modrou – Aqua 😍
  sleduji všude Jitka Šimkó Jochmanová 🙂

 • Judita 19.12.2017 at 21:48

  pacila by sa mi ruzova:)

 • Petra 19.12.2017 at 21:49

  Urcite ruzovou. Hezke svatky🙂.

 • Zuzana Pataky 19.12.2017 at 21:50

  V případě výhry prosím láhev žíhanou růžovou pro naší dvouleťačku. Taky jedeme na vodě a prozatím tescomu termosku, ale není to ono 😉
  Ig Zuzapataky

 • EL 19.12.2017 at 21:50

  Lahev vypadá super. Vybrala bych si tu růžovo-bílou. EL

 • Eliška 19.12.2017 at 21:51

  škoda že není žlutá to je totiž Šímova nejoblíbenější barva 🙂 ale určo by vzal na milost i zelenou 🙂
  sledujem i na fb kelishka potramtaná

  • Katka 19.12.2017 at 22:03

   Vybrala bych Nerezovou láhev se sportovním uzávěrem

 • Marcela Němcová 19.12.2017 at 21:53

  Široké nožky taky máme a po marném hledání jsme zkončili u stejné značky a jsme naprosto spokojení. Termoska by se nám líbila zeleno/aqua ta je krásná. Přejeme krásné svátky plné pohody a klidu.

 • Lenka K. 19.12.2017 at 21:54

  Za nás holky určitě růžovo-bílá žíhaná.

 • Zdenka 19.12.2017 at 21:56

  Nám by se nejvíc hodila ta modrá aqua 😉 super tip! Zrovna něco takového sháním. Díky

 • Ludmila Syrůčková 19.12.2017 at 21:56

  U nás by určitě vedla růžová žíhaná:-)

 • Aneta 19.12.2017 at 21:57

  Ruzovou😊😉

 • Martina 19.12.2017 at 21:57

  Nás by potěšila růžovo/bílá lahev. Zatím máme malou termosku od Tescomy.

 • Lenka Hamakova 19.12.2017 at 21:58

  Modra je pekna. Super tip. Hezke svatky.
  lenkahamakova@seznam.cz

 • Soňa Mašková 19.12.2017 at 21:58

  Lahve jsou krásné, děkujeme za tip. Modré vypadají fajn 🙂

 • Renata Ševčíková 19.12.2017 at 21:59

  Ahoj, sleduji , komentuji a sdílím na fb pod svým jménem Renata Ševčíková a na instagramu jako sevcikova.renata.. Barvu bych zlovila zelená/aqua 2018. Hezký večer

 • Marie Zikmundová 19.12.2017 at 21:59

  Nám by se určitě líbila modrá pro našeho chlapáka:-) Sleduju fb i IG (unholly.polly).

 • Romana Krejci 19.12.2017 at 22:00

  Nam by se hodila zelena 🙂

 • Alexandra Pavlíková 19.12.2017 at 22:00

  Ahoj, líbí se mi zelená/aqua. Na fb komentuji a sdílím pod svým jménem. Michel.ova@seznam.cz

 • Vendul 19.12.2017 at 22:04

  Já řeším teda dost vždcky i praktičnost umývání. Teď máme Alfi a úplně spokojená nejsem. Na tuhle bych se ráda podívala naživo. A kdybysme náhodou vyhrály, tak bysme vybraly růžovo bílou 🙂

 • Milka 19.12.2017 at 22:05

  Opět jsem si hezky početla. Vybrala bych pro naše děti barvu Aqua. Soutěžím i na Fb se jménem Marfuška Katuška

 • Patockova 19.12.2017 at 22:05

  Dobry den, vybrala bych urcite modrou.
  Na Instagramu: veronikapatockova

 • Petra 19.12.2017 at 22:05

  Vybrala bych barvu Aqua, sleduji na FB. Termosek jsem vyzkoušela několik. Zatím vede Tescoma, 24h horký čaj 🙂

 • Veronika 19.12.2017 at 22:05

  Jee, po tehle pokukuju uz chvili:-) tak my ruzovku nebo ruz.- bilou:-)
  Sleduji IG @veronika.stojaspaliva

 • Jana Stecová 19.12.2017 at 22:08

  Díky za tip. Líbila by se mi se sportovním uzávěrem a barva aqua.

 • Lucie 19.12.2017 at 22:11

  Líbila by se mi modrá, aqua. Jsem ráda, že mám kluky a nemusím kupovat jak bundu, tak kabátek 🙂 U holek bych se nedoplatila 😀

 • Aneta 19.12.2017 at 22:11

  Ta nase by bylav barve Aqua. Dekuji za predstaveni, tak uzasne lahve! Budu rada, kdyz se nam postesti 😊

 • Jája Juaritos 19.12.2017 at 22:12

  Vybrala bych modrou aqua:-)

 • Marcela 19.12.2017 at 22:12

  Skoda, ze ruzova je jen v mimi verzi. Tak tedy asi modrou 🙂 dekuji moc za clanek, kvalitni termosku pro deti shanim uz rok, takze urcite vyuziji 🙂

 • Dita 19.12.2017 at 22:14

  Jakoukoliv holcici 🙂 jinak little people se mi libi uz delsi dobuba ostatni znacky taky moc hezké!
  Diky Dita
  xxx

 • Renata 19.12.2017 at 22:18

  Vybrala bych modrou,i kdyz mam na ceste uz 2.holcicku 🙂

 • Tatana 19.12.2017 at 22:18

  Krasny clanek a diky za tip na termosku. Radi jsme venku i v zime,termolahev by se hodila,libi se mi Aqua:)

 • Kateřina Horáková 19.12.2017 at 22:19

  Dobrý večer Míšo,
  v článku mě nejvíc potěšila recenze na láhev Pura, protože mi od Mini leží v hlavě. Tehdy jsem ji nevzala, protože jsem měla obavu,že se mi nevleze do organizéru na kočárku, což sice trvá, jenže celou zimu s lahví bojujeme. V létě používám skleněnou Lifefactory, která je super, ale docela velká a při pádu se sice láhev nerozbije, leč uzávěr s brčkem moc trvanlivost nemá, budu na ni muset dokoupit ještě ten sportovní a pak už bude super. Nicméně termoska by se nám teď na zimu hodila rozhodně a tahle se mi zdála fajn, takže pokud bych náhodou vyhrála, líbila by se mi pro malou ta tyrkysová. 😊 Sleduji na FB i na IG, tam jako katerinahorak.
  Jinak Vám přeju krásné a pohodové Vánoce a do nového roku hlavně hodně zdraví.

 • zuzana fidlerová 19.12.2017 at 22:19

  U nás by vyhrála oranžová…

 • Katka Weberová 19.12.2017 at 22:21

  Zelena/aqua 😊 pred par dny jsem to zrovna resila. Bud lahev tece, je tezka nebo napoj nevydrzi teply.
  Ja sama hsem hrozna zmrzlina, nohy a ruce hned promrzle, tak aspon ty deti at maji teplicko. Boty furt nemuzeme najit. Kdyz se me zda, ze syn ma nohu teplou, tak se mu nozka poti, takze na nic… Mate vyhodu ze mate dve holky. To dedeni veci je jednodussi.
  Dekuji za typy, jdu si prohlednou boty a rukavice 🖒

  • Katka Weberová 19.12.2017 at 22:22

   A @katkaweberova

 • Veronika 19.12.2017 at 22:22

  Já by u vzhledem ke dvěma holčičkam volila růžovo bílou variantu. Na IG sleduji jako Vervila.
  Hezký předvánoční čas 🙂

 • Martina 19.12.2017 at 22:23

  Jééé.. Modrou /aqua… Termosku s brčkem jednu od jiné firmy už máme a je fajn.. ALe tato s náustkem by se nám teď hodila pro mladšího sourozence;-)

 • Michaela 19.12.2017 at 22:25

  Díky za tip na kabátek, je nádherný! Láhev by se nám líbila modrá.

 • Denisa Jenčovská 19.12.2017 at 22:27

  Teeeda prima tipy 🙂 Zkouším štěstí, nám by se hodila Zelená/Aqua nebo Aqua, aby si ji mohl brát syn i dcerka 🙂 Na FC sleduji jako Dendy Malá.

 • Radka 19.12.2017 at 22:27

  Opět super článek, přesně pro nás! Bunda Hallo super, značku známe a máme pár věcí:-)termoska je u nás momentálně v hledáčku, Aqua je nejlepší!Já i dcera bychom byly nadšené:-) Děkuji a hezký advent!Radka

 • Táňa 19.12.2017 at 22:29

  Vybrala bych zelená/aqua s brckem. Ač máme holku, růžové jsem stále nepřišla na chuť. Instagram: tanarohlikova

 • Zuzana 19.12.2017 at 22:29

  Ja to letos mela se zimou podobne,skoro nic me nestala.Mladsi dedi po starsi a starsi bude mit uz treti rok ty stejne bundy a kalhoty,nejak pomalinku roste,coz je vyhoda,dost usetrime:)a protoze mi holky zacaly bojkotovat ruzovou a chteji vse modre,tak bych si vybrala modrou 🙂

 • Renata 19.12.2017 at 22:30

  Moc se mi líbí zelená-aqua. Krásná pro holčičku i pro kluka.

 • Petra Konečná 19.12.2017 at 22:30

  Dalsi skvely clanek, zrovna resim, jakou lahev na ven ted na zimu pro dceru a tohle je super tip:) pokud bych vyhrala, tak si vybiram modrou-aqua:)

 • Misa 19.12.2017 at 22:31