Dárkové …stahuj noty, vyhraj xylofon!

Už je to pár dní, co jsem psala o oslavě narozenin (ZDE) těch mých malých indiánek. Co jsem ale posledně úplně přeskočila, byly fotky darovací. Dárky, to je většinou velké téma. Už tolikrát jsem slyšela „A co vy kupujete ke třem rokům?  Ta naše už má snad všechno a já vůbec nevím“. Takže tady je malá inspirace, co letos holkám teepee přineslo a přidávám jedno malé „hudební okénko“, notičky ke stažení i pro Vás a navíc nechybí skvělá giveaway!


Rozbalování dárků, to je parketa Nelinky. Když vidí dárek, jede jako mašina 😀 No fakt, měli byste ji vidět. Vůbec nechápu, proč se na dárky dělam s jmenovkama v podobě fotek, aby i holky poznaly, komu co patří. Nelinka totiž vezme dárek, řekne Julinky a rozbaluje :-D. Štěstí, že měly pár i společných a na Juli tak něco zbylo :-).
Pokud máte děti 1-8 let, moc doporučujeme knížky od Rotraut Susanne Bernerové. Jsou to knihy opravdu velkého formátu, tvrdých listů a fůůůůry obrázků a příběhů. Momentálně se prodává Zima, Jaro, Léto, Podzim a Noc. Vždy je knížka dělaná takto podle ročních období. V každé knize vystupují stejné postavy, ve stejném městě, jen příběhy se mění a dětem se krásně představují roční období a co je pro ně typické.

 

Největším dárkem bylo samozřejmě teepee. Ale aby bylo co vybalovat, měly holky i klasika „trhací“ dárky. Julinka si vybalila svou první motorku a věřím, že to bude vážně oblíbený stroj :-D. Tohle odrážedlo Juli podědila, tak trochu úděl mladších sourozenců, ale když ono je tak parádní a Neli už jezdí na velkém „kole“. A abychom se vyhnuli žárlení, udělala jsem si s Nelčou jedno odpoledne, kdy jsme spolu vzaly motorku do vany a spolu jsme ji na tajňačku připravily pro Julču. Nelinka byla nadšená, že chystá překvapení, sama motorku polepila nálepkama a schovaly jsme ji do skříně, aby čekala na velký den!
Joooo, to půjde :-D. Jen jí prý máme trochu povytáhnout nožičky a může jít drandit po Vinohradech. To bude paráda. Už se vidím jak jdeme ven s motorkou a kolem a po půlhodině (v lepším případě) nesu v ruce kolo, motorku a Julii 😀
A tady se zastavím na trochu delší dobu, protože tenhle dárek měl být maličkostí a stal se z něj naprosto nečekaně TOP dárek. Doma si s holkama hrajeme na kytaru, hodně zpíváme, protože Nela je hotová zpěvanka a tak jsem si řekla, že jim vyberu nějaký hezký xylofon. Je jich na trhu fůra, ale jakmile jsem vyřadila všechny plastové, až tak moc jich vlastně nezbylo. PlanToys hračky mám ráda, protože už vím, že co hračka to opravdu kvalita a hlavně je každá hračka s myšlenkou. Každá je v nějakém směru didaktická a mám vždy problém vybrat.

 

Noty nenoty, „třísk, břink, mami já hlajuuuuu“ :-D. Nějak mě nenapadlo, že se bude holkám líbit, že tak snadno tvoří hudbu, navíc úplně samy. Takže po zbytek oslavy jsme se střídali u xylofonu a většinou do něj někdo bušil hlava nehlava
Designové zpracování, o tom snad ani nemluvím, protože to zaujme každého. Ke xylofonu jsme dostali i notičky, ale bohužel jsou všechny na anglické písničky, takže si toho s nimi dvakrát nezazpíváme.
Juli si dopřála intimčo ve stanu a při pohledu na ní mě napadlo, že jsme měli xylofon pořídit už dávno, protože už malou Nelu by to fakt zaujalo. No, nenapadlo mě to.

 

Na xylofonu jsou hezky popsané tóny, takže není problém si zahrát písničky, pokud alespoň trochu ovládáte noty, případně si vytáhnete stupnici a notičky doděláte své. Co tu ale není vidět je ještě hezky zpracované držátko na paličku, které je z druhé strany…už se nestane, že palička zapadne kdesi, kde ji najdeme až při Vánočním úklidu …teda já v to doufám :-D.

 

No a jelikož je xylofon vážně top, nedalo mi to a vyrobila jsem holkám speciální barevné notičky přímo k tomuto xylofonu. Udělala jsem takový soubor dětských písniček, na náhled se můžete podívat tady. Pokud budete mít zájem o všechny a v plné kvalitě, stačí nechat pod článkem kontakt, kam Vám je mohu poslat a ráda tak udělám.
Pokud máte barevně stejný xylofon, budou pasovat a pokud ne, bude třeba upravit podle Vašich barev. Osvědčilo se nám tisknout na malý formát, protože jakmile vytisknete třeba na A4, už se špatně stíhá přeskakovat pohledem z velkého papíru na xylofon a hledat kam zahrát :-).

 

A varování! Pokud nesnesete doma ani rádio, rozhodně nedoporučujeme xylofon a jiné hudební nástroje :-D. Chce si to totiž v hlavě přenastavit frekvenci tak, abyste tyhle zvuky vůbec neslyšeli :-D.
A že to funguje… důkaz místo slibů 😀. My zatím hrajeme spolu, Nelča už systém pochopila, ale sladit zpěv a hraní je pro ni zatím moc. Juli nám do toho většinou fandí s kusem žvance, ale časem ji vememe do kapely, třeba s bubínkem 😀
A abych jen nechválila, každá hračká má vždy něco, co by se dalo udělat lépe a není tomu jinak ani u xylofonu od PlanToys. Podle Julči totiž rozhodně neobstojí chuťově …to jen kdyby chtěli výrobci něco změnit (že zdravíme a děkujeme za skvělou hračku 😀 )

 

A pozoooor! Internetový e-shop Feedo.cz věnoval jeden kus PlanToys xylofonu i pro Vás, mé nejvěrnější :-). Takže je tu dnes i malá soutěž o „velkou“ hračku.

podmínky k zařazení do slosování o Xylofon PlanToys:

 1. buď fanouškem MK-life
 2. napiš do komentáře pod tento článek nebo pod fotku na FB jaká je u Vás doma nejoblíbenější dětská písnička (na tu nejfrekventovanější dodělám notičky) a případně kontakt, kam Vám mohu zaslat soubor notiček ke xylofonu
 3. a pokud budeš veřejně sdílet na FB tento článek, dostaneš do losování své jméno hned dvakrát
 4. neoficiální podmínka: nepovinná a jen pro naší osobní potěchu. Pokud se Vám náš blog a dnešní článek se Vám líbil, až do 1.6.2016 nám můžete dát hlas v soutěži zajímavých MAMAblogů. Hlasovat můžete až jednou denně a každičký jeden hlas je mým osobním úspěchem!

 

Díky za pozornost až do samého konce a přejeme hezký slunečný den…my jdeme třískat …ehm, hrát :-D.

————————————————————————————————————————————————————–

 

Výherkyní Xylofonu PlanToys se stala:

GRATULUJEME

MUDr. Michala Knězková

All posts

76 Comments

 • Anonymní 19.5.2016 at 7:23

  Krásný článek – my letos ke třetím narozeninám Nelinky pořídili od plan toys fotoaparát a je úžasný a před dvěma lety pro mladší jsme sehnali (sice už používané, protože u nás tenkrát nikde nebylo k sehnání, tak až na Slovenském bazárku) bendžo od plan toys a to je naprosto úžasné – u nás si s ním hrají, jako, že zpívají a hrají jako opička Žofka z Večerníčku (ono má totiž jen 3 struny, takže to je jen o zvuku a né konkrétních notách).
  Jinak u nás oblíbená písnička skákal pes, přes oves….
  Xylofonek by se nám taky moc líbil 🙂 Verča Sembolová

 • petulane 19.5.2016 at 7:23

  Ten xylofon vypadá parádně 🙂 Skvělý tip, děkuji. A taky mě zaujala ta motorka, takovou jsem nikde neviděla, co je to za značku? A za notičky bych byla moc ráda, třeba se budou v budoucnu hodit.
  Moc děkuji, Petra
  petulane@seznam.cz

  • petulane 19.5.2016 at 7:25

   jinak u nás zatím frčí paci paci pacičky a nebo houpy houpy kočka snědla kroupy 😀

 • Renáta Vyk 19.5.2016 at 7:36

  Zase jsem si krásně početla 🙂 ! Oslavu měly holky parádní i dárečky!! 🙂 U nás teď nejvíce frčí zatím jen říkadla, ale docela často si zpíváme Jde jede poštovský panáček, respektive maminka zpívá a syn dělá blbinky 🙂 A za noty bych byla moc ráda 🙂 (renwas@seznam.cz)

 • Katunka 19.5.2016 at 7:39

  To je paráda 🙂 Maty má kytaru, ale je docela těžký na ní brnkat (12m), tohle by mohl zvládnout 🙂 jo, dárky jsou boj – hlavně s babičkama 🙁 nějak nechápou, že podle nás má hračka vzdělávat..
  Maty má nejradši houpy, houpy; skákal pes a medvědí z večerníčku od Chaloupka.
  Také prosím o noty na kata.solichova@gmail.com
  Jinak super články, ukládám z nich inspiraci, až prcek doroste 😉

 • Veronika Kubištová 19.5.2016 at 8:17

  Jé, to je bezva. Jsem hudební antitalent, ale hraní podle barev bych mohla s dětmi zvládnout. U nás je zrovna nejoblíbenější Když jsem já sloužil. V.Belikova@seznam.cz

 • Kacenkakatka Kukadlinková 19.5.2016 at 8:19

  Krásný tip na dárek, děkuji.
  U nás frčí Travička zelená…..
  Moc prosím o noty na email: Mysicka5@email.cz

 • Ja uz nevim co mam psat krome skvely, super, jak to stihas, jak to delas, parada, wow…takze diky, sdilim a chci vyhrat…u nas jednoznacne vede takova ta kreslene z youtube ja mam kone :-D:-D…a nesmej se, na kytaru hrajeme taky :-D:-D

 • Radka Eliášová 19.5.2016 at 11:21

  skvělý článek a nápad s barevnými notickami je úžasný. u nás frčí kalamajka a skákal pes ��

 • isobelka 19.5.2016 at 11:44

  Skvělý článek…jako malá jsem měla také xylofon a byla to jedna z mých nejoblíbenějších hraček…byl dřevěný a hodně "bytelný". Ještě dneska bych nějaké písničku typu běží liška k táboru a ovčáci čtveráci dala dohromady. 😀 😀

 • Anonymní 19.5.2016 at 12:00

  Úžasná inspirace, láskyplná přístup k dcerám a výchově, skvělý nápad! Obdivuji a smekám… dcerka i syn později by xylofon i s notičkami určitě ocenili nejenom radostí… 🙂 renata.horakova86@seznam.cz Fandím a děkuji! 🙂

  • Anonymní 19.5.2016 at 12:01

   A pínička, která u nás frčí? Kolo kolo mlýnský a Holka modrooká! 🙂

 • Zdeňka Vašková 19.5.2016 at 17:03

  Misi ty si fakt kouzelnice, super nápad. U nás jednoznačně frčí Travička zelená. Moc moc prosíme o noticky. Super typ na dárek, ja už na ně taky koukala, ale tento je fakt designovy poklad 🙂

 • Lucie Michková 19.5.2016 at 17:08

  Musím říct, že u nás se taky pořád zpívá, ikdyž bez hudebního doprovodu. Knížky můžeme jedině doporučit, jsou báječné máme je všechny a Šíma je miluje.Mimochodem teepee je luxusní, je z tvojí dílny?

 • Lucie Michková 19.5.2016 at 17:12

  Ještě jsem zapomněla napsat oblíbenou písničku Kalamajka mik mik mik…

 • Míša Drozdová 19.5.2016 at 17:32

  U nás vede top "Běží liška k Táboru" a to jak na hrací knížce, kde se dá hrát na klávesnici dle barviček, tak to jde i na xylofónu 🙂 Mrňous si k němu též cestu našel, ale zatím mu stačí ožírat paličku jako Jůlinka na fotce 🙂

 • Tana 19.5.2016 at 21:04

  Barvickove noty musime taky vyzkouset 😉 Xylofon je bozi! Hrajeme Ovcaci ctveraci a muj 17mesicni syn zpiva se mnou a jde mu rozumet!

 • Barbora Bártová 20.5.2016 at 4:57

  Krásný inspirativní článek. Písničky u nas frčí,i když zatím jen poslech a zpěv. Top písnička je momentálně Já jsem muzikant.

 • Alexandra Sůvová 20.5.2016 at 8:01

  Krasne pocteni, krasna oslava. Prosim o zaslani not na SuviceS@gmail.com Děkuji

 • Hana Dlouhá 20.5.2016 at 13:04

  Díky za inspiraci 🙂 U nás frčí Konvalinka a Čáp letí přes moře (Studánko rubínko-hradišťan)
  Hana a Magdalenka
  hana.dlouha125@seznam.cz

 • Markéta 20.5.2016 at 14:56

  Krásný článek (jako vždy) a nádherné fotečky….A také poprosím o notičky. Děkuji Markét (Marketa.Musilova@seznam.cz)

  • Markéta 24.5.2016 at 19:35

   A nejlepší je Travička zelená 🙂

 • Anonymní 20.5.2016 at 17:50

  Dobrý den, za notičky bych byla vděčná, použila bych je v naší školičce, Předem moc děkuji, Kamila. hlavacovakamila@seznam.cz

 • Anonymní 20.5.2016 at 19:09

  Moc pěkný nápad, o xylofonu už nějakou dobu uvažuji, syn už má kytaru a má rád všechny písničky, momentálně nejraději Kolo, kolo, mlýnský. Za notičky budu ráda na e-mail: l.step@seznam.cz. Děkuji.

 • Jana 24.5.2016 at 13:34

  U nas je oblibena skakal pes a jede jede postovsky panacek 🙂 poprosim take o noticky, diky moc 🙂

 • Lenka Adoltová 24.5.2016 at 13:50

  Taková krásná oslava, já jsem byla ráda, že jsem stihla vystřihnout pár trojúhelníků a koleček a trošku to tu vyzdobit, o balónky se postaral manžel a měsíc po oslavě nám jich tu ještě polovina leží 😉 xylofon je krásný dárek, mám jej v pořadníku, v dřevěných hračkách bych dokázala utratit i dvě výplaty 😀 z písniček u nás boduje fíha tralala 😀 a pak teprve se svým zpěvem já 😀 a to se mu teď asi nejvíc líbí Holka modrooká 🙂

 • RomanaaMartin Volfovi 24.5.2016 at 14:08

  Díky za tipy na dárky pro holčičky, máme cácorky ve stejném věku.
  A z písniček nejvíc frčí Běžela ovečka!

 • Lucie Chmielová 24.5.2016 at 14:37

  Skákal pes přes oves
  witlucie@gmail.com

 • Anonymní 24.5.2016 at 15:33

  Super tip na dárek! Kubovi jsou teprve 4 měsíce, tak oblíbenou písničku zatím nemá. Zaujme ho ale jakákoliv melodie – před usnutím třeba Malý dách od Hm…
  Hanka
  hana.sibrova@gmail.com

 • Ku Ků 24.5.2016 at 15:41

  U nas frci Do peti ze vcelich medvidku a pak travicka zelena..

 • Michaela Benešová 24.5.2016 at 15:44

  xylofon vypadá nádherně. U nás momentálne jede: Já mám koně…
  menandros.mb@seznam.cz

 • Renataah´s 24.5.2016 at 15:50

  U nas je neojblibenejsi Jezisku panacku. Musim ji zpivat kazdy vecer���� renata.gregorova@me.com

 • Bruno De Benedetto 24.5.2016 at 17:04

  u nas je oblibena ja mamkonevrany kone….mail je limto@post.cz,dekuji

 • Anonymní 24.5.2016 at 20:26

  To je super nápad, ďakujeme…ste velmi velmi kreatívna a šikovna…Salvija@szm.sk
  Želám krásne slnečné dni:)

  • Anonymní 24.5.2016 at 20:28

   U nás momentálne tap tap tapusky…

 • Lustr 24.5.2016 at 22:11

  Opravdu uzasny napad s barevnymi notami! Ted jeste ten xylofon😉luciestraka@gmail.com.U nas frci ukolebavky na streamu a oba spolehlive uklidni vyletela holubicka od B.Polakove.

 • Lenka Svobodová 25.5.2016 at 3:32

  krásné u nás je aktuální pec nám spadla, skákal pes
  lenboda@centrum.cz

 • Martina Sedláčková 25.5.2016 at 6:17

  Jejda, já na ten komentář úplně zapomněla 🙂 opět moc povedený článek. Naše oblíbená jsou Krávy, krávy od Svěráka a Černé oči jděte spát, tou uspavame každý večer 🙂 a za notičky děkujeme 🙂 sedlackova75@centrum.cz

 • Aneta Kalinová 25.5.2016 at 10:29

  U nás frčí Polámal se mraveneček a Skřítkové, tesaři z Ať žijí duchové 😉

 • Lenka Adoltová 27.5.2016 at 17:38

  Jé, cože? Já v životě snad nic nevyhrála a teď se na mě usmálo štěstí podruhé v kratším časovém úseku 🙂 posílám e-mail: adoltovalenka@gmail.com 🙂 děkuji 🙂

  • Míša 27.5.2016 at 17:46

   Leni tak to mám radost, že jsme při pátku tak potěšily :-D. Díky moc za kontakt. Hezký večer

  • asmeena 1.6.2016 at 17:01

   Moc gratuluji – krásná výhra.

 • Anonymní 29.9.2016 at 20:17

  Dobrý den, moc se mi líbí Váš nápad s těmi notičkami. Byla bych moc ráda, kdybyste mi notičky poslala. Předem děkuji, Bára (email: barbara_r@email.cz)

 • Anonymní 1.11.2016 at 12:05

  Dobrý den, také bych chtěla poprosit o ty noty na xylofon. Využila bych je s dětmi v první třídě. Děkuji moc předem. Magda Houserová (magda.houserova@seznam.cz)

 • Anonymní 6.11.2016 at 21:03

  Dobrý den, také bych chtěla poprosit o tyto noty na xylofon, moc děkuji tereza.verna@email.cz

 • Anonymní 10.11.2016 at 7:35

  Zdravime,u nas se xylofon take ujal,tak moc poprosim o noticky 🙂 a opravdu krasny clanek. U nas ted na podzim frcelo prší prší a skakal pes. E.kalova@seznam.cz moc dekujeme 🙂

 • Klára Kučerová 18.11.2016 at 20:22

  Dobrý den, xylofon nám přinese Ježíšek, jak doufáme, a notičky by se nám opravdu moc hodily. Předem převeliké díky!
  kucerovaklara@gmail.com

 • Zdenek Baca 20.11.2016 at 12:09

  Dobrý den, moc se mi líbí kartičko-notičky, které jste vyrobila. Prosím o jejich zaslání. Děkuji.
  katerina.jenesova@seznam.cz

 • Jana Žočková 25.12.2016 at 18:10

  Dobry vecer. Jezosek nam nadelil xylofon a radi bychom se naucili nejake ty pisnicky. Mohla bych poprosit o zaslani noticek?
  Jana@zocek.cz

 • Dana Š. 25.12.2016 at 19:49

  Naše malá také dostala pod stromeček xylofon. Mohla bych též poprosit o noty? dsourkova@gmail.com
  Jinak děkuji za váš blog, některé nápady si ukládám a chystám se je s tím naším skřítkem realizovat až trochu povyroste. Krásné svátky a šťastný nový rok:-)

  • Dana Š. 29.12.2016 at 21:46

   Už jsem došla k dalšímu článku o xylofonu, takže už mám staženo:-) Ještě jednou díky!

 • Jana N. 27.12.2016 at 13:25

  Prosím, můžu poprosit o noty na xylofon? děkuji moc janca.nav@gmail.com

 • Unknown 29.12.2016 at 7:52

  Krásný den, moc jste mne nadchla vaším článkem i celým blogem. Už vím, co dcerce pořídíte k druhým narozeninám. Hračky od plantoys mám moc ráda. 😉 Mohla bych poprosit takè o zaslání notiček k jejich xylofonu? cervena.terka@seznam.cz

 • Anonymní 1.1.2017 at 12:15

  Dobry den, mohu Vas poprosit o noty ke xylofonu na mail l.sabova@centrum.cz? Vyzkousela jsem ty ctyri z clanku a hned me to chytlo. Moc dekuji.

 • Anonymní 2.1.2017 at 22:55

  Dobry den,
  u nas bude take xylofon narozeninovym darkem-a nejspis to bude xylofon z tohoto clanku, opravdu krasne zni :).
  Mohla bych Vas timto take poprosit o zaslani barevnych not na E-mail: vagnerova.veronika@seznam.cz.
  Predem dekuji Vv

 • Jana Tezzelova 19.1.2017 at 20:57

  Dobrý den, krásné děti, krásné fotky, krásný článek. Ježíšek nám taky donesl xylofon od PlanToys ráda bych Vás proto požádala o zaslání barevných not na můj email avzet(at)centrum.cz. Děkuji.

 • Anonymní 22.1.2017 at 1:30

  Dobrý den, za notičky bych byla vděčná, použila bych je pro synka. Předem moc děkuji, Lucie. lucie.cucova@gmail.com

 • Unknown 20.4.2017 at 12:38

  super blog, u nas najoblubenejsia pesnicka je hlava ramena kolena palce 🙂 a poprosila by som noty zaslat na lucia.tothova@gmail.com. Dakujem 🙂

 • Anonymní 13.7.2017 at 7:01

  Krásný den, velmi ráda bych Vás požádala o zaslání noticek ke xylofonu, děkuji moc. Monika P. hamo@email.cz

 • Tereza 2.11.2017 at 19:52

  Moc prosím o noty ke xylofonu. terezkatroj@gmail.com

  • Míša 3.11.2017 at 20:47

   Dobrý večer Terez, můžete si je stáhnout přímo tady v článku na jeho úplném konci 😊 krásný víkend

 • Tereza P. 11.11.2017 at 22:42

  Dobrý večer, moje dcerka dostane k Vánocům také xylofon od Plantoys a tak jsem se pokoušela stáhnout vaše nádherné notičky k němu, a bohužel z odkazů, které jste dávala v komentáři, již není možno tyto notičky stáhnout a v tomto článku jsem nikde na na stažení neobjevila odkaz. 🙁 Mohla bych Vás prosím tedy poprosit o jejich zaslání na email: tess.red@seznam.cz? Předem moc děkuji

 • Mája 24.11.2017 at 14:40

  Dobrý den,
  prosím mohla bych požádat o zaslání notiček? Děkujiii!
  Keckamarketka@gmail.com

 • Pavla 27.8.2018 at 20:25

  Dobrý den, na xylofon máme také zálusk, a tak by se nám Vámi krásně zpracované notičky hodily. Prosím tedy o zaslání na bednarova.p@centrum.cz. Moc děkuji.

 • Tereza Pohořelá 17.10.2018 at 12:46

  Míšo, pošlete mi prosím noty ke xylofonu na email? Stránka s odkazem prý již neexistuje 🙁 pohorela.tereza@seznam.cz
  Děkuju.

 • nina 7.12.2018 at 15:13

  dobrý den, taky bych moc prosila o notičky ke xylofonu. děkuji Nina
  nina.puskina@seznam.cz

 • Verča 1.2.2019 at 22:17

  Dobrý den,
  mohla bych si od vás stáhnout noty, které jste tu dříve nabízela? Ráda bych dceři koupila stejný xylofon. Děkuji. Verča

 • Míša 1.1.2021 at 12:45

  Dobrý den,
  mohla bych také poprosit o noty ke xylofonu? Máme stejný, ale s notami se moc nekamarádím. Prosím na misas.sochorovaZAVINÁČseznam.cz
  Děkuji, Míša

 • Michaela 9.1.2021 at 23:41

  Dobrý večer,
  také Vás chci poprosit o noty ke xylofonu.
  misutka.misa@seznam.cz
  Děkuji, s pozdravem Míša.

 • Kateřina Studničková 8.8.2021 at 22:40

  Dobrý večer,
  pořídili jsme stejný xylofon, ráda bych vás poprosila o noty ke xylofonu.

  katerina.krajdlova@gmail.com
  Děkuji 🙂
  KS

  • Míša 9.8.2021 at 14:17

   Hezký den,

   noticky stahujte přímo v článku 🙂 .

   Máváme, Míša a holky

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×