Velká výměna … aneb tvoření s respektem!

Že si spousta z nás dělá rodinná Project Life alba je běžné. Každá si ho hýčkáme, vymazlujeme a těšíme se, až si ho bude prohlížet rodina, až bude vzpomínat a oživovat vzpomínky. Každý si dělá na svém a do alba vkládá své vlastní fotografie a stránky. Co když se to ale jednou udělá jinak? Měla jsem možnost zapojit se do výměny stránek,  vytvořit stránku pro někoho jiného a bylo to pro mě nové a rozhodně zajímavé. Doufám, že se bude Lucce stránka líbit a v albu ji bude těšit.

V březnu jsem dostala e-mail, ve kterém byly přiloženy dvě fotografie. Majitelka fotek však nevěděla, že její stránku budu dělat zrovna já. Fotky byly rozlosované a stejně jako já dostala tyto mailem, někdo obdržel ty mé. Věděla jsem pouze kde byly fotky pořízeny a kdy…zbytek už byl na mně.
V e-mailu stálo, že se jedná o den ze zoologické zahrady ve Zlině – v Lešné. Já měla tu výhodu, že jsem moc dobře věděla, o koho fotky jde a projela si Lucky blog, prohlídla si víc jejich stránek, abych se alespoň trochu trefila do stylu a stránka v albu nebyla kýčem.

Tak a tady jsou. Tyto fotky mi přišly mailem. Původně jsem si řekla, že zpracuju na stránku jen jednu. Tu kde jsou děti čelem, ale jak vidíte, vše dopadlo jinak :-D.

Dovolila jsem si fotky trochu upravit. V Picasa 3 jsem je jednak trochu poštelovala barevně, pak jsem je ještě ořízla na tvar kruhu, abych z nich v budoucnu mohla udělat písmeno „O“ do nápisu ZOO. Takhle jsem poslala fotky do fotolabu…
To, že si ujíždím na růžovce už víte, takže to chlapeček hold trochu odnesl, ale když ta čepička je tak hezky růůůžová :-D. V plánu bylo udělat stránku se zvířecím motivem. Hledala jsem nějaký ten „žirafí“ papír, ale našla jsem doma jen cosi černobílého…no ale fajn, zebru beru taky.
K zebře to chtělo barvu veselou, která by tu stránku hezky rozrazila, takže já se řídila čepičkou a vzala růžovou. Tu zastupuje hedvábný papír... zbytek už jen pár serepetiček na dozdobení a bílou bavlnku na nějaké to pošitíčko.
A tady už jsou detaily. Kruhové fotky jsou podloženy papírem hned dvakrát, vše na závěr prošité. Nešila jsem ale kruh celý, jen prázdný prostor, abych už nepíchala do dětí 😀 Lucka jistě ocení :-D.

 

Dřevěný výsek nad celý nápis, aby bylo na stránce něco dominantního…. a ta černá je prostě TOP.
Hedvábný papír není k podkladu přilepený, je jen prošitý, takže jeho kraje odstávají a dělají takovou tu moderní krajku…nezapomněla jsem papír pořádně zmuchlat, tak doufám, Luci, že se zalíbí.
Text jsem nepsala žádný, jen hesla, aby bylo jasné oč jde. Pěnová samolepicí písmena to odedřela za mě…

 

 

Na závěr pár hvězdiček a enamelek a stránka může letět do světa. V pátek Luci, v pátek už poletííí. Díky za možnost zúčastnit se výměny, bylo to skvělé a stránku jsem lepila s velkým respektem…ať se líbí. 
Pokud máte ještě minutku navíc, můj blog a dnešní článek se Vám líbil, až do 1.6.2016 mi můžete dát hlas v soutěži zajímavých MAMAblogů. Hlasovat můžete až jednou denně a každičký jeden hlas je mým osobním úspěchem!
Děkuji Vám!
 

HLASUJ ZDE!

kategorie Lifestyle: MK Life

Dnešní výhra pro hlasující je navíc vážně luxusní!

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Lucie Michková 18.5.2016 at 12:10

  Míšo,ještě jednou moc děkuji.Stránka je úžasná,už se těším až si ji osahám a založím do alba.A ještě něco, už teď vím,že určitě bude jediná růžová.Jak mám toho chlpečka,tak máme spíš modré,zelené a žluté stránky 😄

  • Míša 19.5.2016 at 8:08

   Luci vazne první růžová? 😀 Ani nevíš jak jsem ti chtěla říct na WS, že dělám tve fotky :-D. Mam radost,ze se ti libi 🙂

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×