Do ZOO na kačeny

Sedím tu mezi hromádkama a do toho mi na hlavu kape voda. Balíme se s holkama na hory, kde snad konečně užijeme pořádné první lyžovačky s dětma a tak už pomalu kupičkuju. Nechápu, že zas ty malé oblečky udělají větší hromadu než mám já dohromady s manželem. Nooo a mezi to všechno spadne sem tam nějaká mokrá kapajzna. Netuším, že si střecha vybrala na prasknutí termín přesně v den, kdy se rozhodnme odjet :-D. Nic to ale nemění na faktu, že je pátek a ten je prostě papírový. Takže páteční kus alba je tu dnes pro vás.
Každý asi chodíme do ZOO z jiného důvodu. Zatímco já miluju žirafy a všechna ta zvířata, která u nás nepotkáte, Nelinka se chodí do ZOO povozit na koních a Julie, ta jde hledat mravence, berušky, zaštěká na kolemjdoucí hafany a nakrmí mojí svačinou místní kačeny :-D. Tak by se dal zkráceně shrnout náš srpnový výlet do pražské „zogolické“.
Julinka ji musela mít. Velká stránka, kde se Juli rozhodla, že si pokrmí místní faunu :-D. Tady se přiznám, že na té krmící fotce, stála vedle Julči ještě i Nelinka. tedy její polovina těla se tam přicpala, ale poměrně vydařeně se podařilo mou starší dcerku odstranit – promiň Nelí, ale máš svých fotek habakuk :-D.
Na velkou stránku jsem tentokrát použila jen pár zbytečků, které se mi ale pospolu moc líbí. Konečně jsem využila dřevěných rámečků, které mi vyhnívaly v šuplíku a bylo mi jich líto. Tématicky a barevně vhodné kartičky s nápisy v nich vypadaly lépe než fotky, takže zarámované mám právě ony nápisy.

Mezi hesla a rámečky jsem propašovala ještě fotku druhou, Nelinku napchávající se borůvkovým muffinem. To si neumíte představit tu rychlost, kterou to do sebe futrovala :-D. Moc dobře věděla, že jak dofotím, vrhnu se na něj já :-D.

Na stránku se mi podařilo dostat i vstupenku z onoho dne, která krásně pasovala do rámečku. Ten večer se mi nějak dařilo. Ale jestli vám zrovna ne, nevěště hlavu, protože včera večer jsem seděla nad stránkou dvě hodiny, abych to pak jedním tahem všechno sesypala do krabice. Nebyl den :-D.

Ale protože Project Life by měl vyprávět něco i o našem životě, nebude chybět ta kapsičková strana, kam se vejde text a prostě něco víc. Opět jsem vybrala plastovou kapsu, která má stejné rozložení. To nejklasičtější s názvem design A.

Fotky jsou už samy o sobě hodně pestré a různorodé, takže jsem se snažila dát kartičky co nejvíc neutrální, dolepila jen jednu žirafku (kačenu ani berušky nevedu) a žádné velké zdobení se nekonalo. Za všechny fotky na stránce jsem moc ráda a hlavně jsem pyšná, že jsem ani jednu nemusela vyhodit „protože se nehodí“ nebo „bez téhle to bude hezčí“ :-).
Stránka je to sice srpnová, ale pozor, já už se dostala „až“ do září a pomalu ale jistě začnu lepit naší dovolenou na přelomu s říjnem :-). Takže možná, hodně možná to tu brzy zapadne sněhem i na papíře :-). Taaak, já se jdu neflákat, jdu vytřít kaluž, kterou mi seslala střecha a zapakovat vše do tašek, hory čekají :-).

Mějte se krásně, ať vám na hlavu nekape a všem, kteří svá Project Life alba plníte mou rychlostí, ať se ten skluz stále krátí :-).

Hezký víkend.
MUDr. Michala Knězková

All posts

1 Comment

 • Martina 24.8.2017 at 16:47

  Dobrý deň,
  klobúk dole pred vašou kreativitou a životným nábojom, ktorým inšpirujete aj ďalšie ženy..nielen maminy (zatím:). Chcela by som vás poprosiť o info kde ste kúpili tie krásne drevené rámčeky a taktiež aj celú scrap book?

  Moc ďakujem a prajem veľa energie do písania ďalších článkov.
  Vás blog som dnes objavila úplnou náhodou… aj keď… náhody neexistujú 🙂 A som strašne rada, že som na vás natrafila a určite budem vašou pravidelnou čitaťeľkou.

  Majte sa pekne!
  Martina

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×