GA: Když kniha není jenom čtením

23.1.2017 v Knihovna - 274 komentářů

GA: Když kniha není jenom čtením

23.1.2017 v Knihovna - 274 komentářů
Tenhle článek tu dnes vůbec neměl být :-D. Jenže. Tolik z vás včera tipovalo Svojtkovinu jako výhru narozeninové giveaway, že jsem ještě večer sedla a tuhle sepsala. Z toho plyne ještě jedna příjemná skutečnost 🙂 …ta má pravá giveaway dnes ještě přijde. Pojďte se podívat a zasoutěžit si hned o dvě krásné knížky z Nakladatelství Svojtka. Obě můžete nejdřív shlídnout a následně si vybrat, která bude ta vaše, pokud se usměje los na vás. Prvně jsem vám se vložila i dvě fotovidea, kde je stránek ještě mnohem víc, tak krásné čtení a prohlídku.
Tahle knížka je první, kdy si holky vzaly k ruce baterku, a snažily se hledat, co knížka ukrývá :-). Taky na všech fotkách holky asistují a jejich předsevzetím je, očividně, že mi budou s blogem hodně pomáhat :-D.
Nová edice Posviť si na to! vyžaduje nějaký zdroj světla, protože na každé stránce se maskuje pointa obrázku. Nafotila jsem dnes knihu Tajemství zvířecího maskování, kde stránky působí krásně úplně, ale po prosvícení zadní strany se vám ukáže další maskovaný čtyřnožec.
 Tahle tygří stránka patří k jednodušším, i když Julinka tygra před prosvícením neviděla :-). Nela už je profík, takže “mamí tygr v obilí” volala a měla v tom jasno :-D.
Jakmile prosvítíte stranu baterkou (nebo ji jen natočíte proti světlu), ukáže se krasavec v celé své parádě. To už i Julinka začala řvát na celý byt – to je její “Juli jak dělá tygr?” :-D.
Další z lehčích kousků v knize je sova schovaná na stromě. Julinka ji zase neviděla hned, ale s malou Nelčí nápovědou už houkala po pokojíčku jak profi-sůva :-).
Je tam. Mrká a krásně září, jakmile si na ní posvítíte. Líbí? Mě moc. Bylo by sice praktičtější, kdyby tenhle systém hry byl udělaný na kartách kvůli snadné manipulaci, ale časem jsme si našli grif, kterým se kniha hezky prohlížela.
A tady už je to trochu náročnější. Silnější kávu nepoznala ani Nela. Jednoznačně se holky shodly, že v listí číhá další sova. No, upřímně, souhlasila jsem s nima, ale tušila jsem fígl :-D. Bylo trochu divné, že by šly za sebou tak těsně rovnou sovy dvě :-D.
Je to tak. Tentokrát žádná sova, je tam Emanuel. Na zadní straně obrázku je motýl vymalován bíle – díky tomu prosvítá – plus je k němu vždy čitelný text, který je psaný příběhově, ale naučně. Tahle kniha uspokojí nejmenší i starší pozorovatele. Soudim, že Julču bude bavit ještě dlouho, Nelince se asi brzy okouká, ale to nevadí, protože pro starší tu mám ještě jednu, se kterou si vystačí na dlouho :-).

Jestli se vám knížka líbila, můžete si pustit kraťoučké fotovideo, kde je stránek víc a třeba zrovna vám padne tahle kráska do oka .-). Vybírejte, protože jednu z nich si můžete dnes vyhrát.

Pro větší obraz a kvalitu doporučuji kliknout tady.

A slíbená literatura číslo dvě. Tahle parádička zaujala především mě. Už je vážně promakaná a “maskované zvíře” tedy nápovědu, na něm nenajdete, dokud si ji nedáte proti světlu.

Kniha ze stejné edice – Posviť si na to! s názvem Lidské tělo, je určitě pro děti starší. Na Nelu je to ještě dost náročné, ale zase ji daleko víc baví. Možná právě proto, že je to kniha, kde může hledat a čerpat na každé straně něco nového.
Na levé stránce máte popsáno, jak s knihou zacházet. Začátek knihy je věnovaný počátku života. Krásně udělaný obrázek kde my velcí víme, co bude následovat po prosvícení, jen čekáme jak moc se to autorům povedlo :-).
A že se to povedlo! Knihu jsme projížděli několikrát, ale největší úspěch sklidila večer po večeři, když už byla venku tma, my si zhasli s dětma všechna světla a na stránce zářilo jen to nenarozené.
 
Julie: “Mamííí, mimííí”
Knížky jsou krásně ilustrované, samozřejmě ale mají klasické slabé stránky, takže Julince ji do ruky půjčuju jen pod dohledem, aby nedošla kniha újmě. V Lidském těle se proberou všechny orgánové systémy, nezapomíná se ale ani na zlomeniny, zdravou stravu nebo třeba kontrolu u zubaře :-).
Tohle přišlo Nele asi dost strašidelné, protože takhle zuby nezná a trvalo ji chvíli, než pochopila “jak ty zuby patří” :-D. Na druhé straně pak najdete text, který obrázek popisuje a zkráceně vystihuje fakt, že ač mají děti vidět zoubky jedny, je jich tam v té puse ještě mnohem víc :-).

Líbí? Tahle obzvlášť moc právě mě. Pokud se vám zalíbila, zase najdete víc fotek tady ve videu, tak si ji v klidu prolistujte a nezapomeňte si vybrat, která bude nejužitečnější ve vaší knihovně.

Pro větší obraz a kvalitu doporučuji kliknout tady.

 

Knihy z edice Posviť si na to mohou být Tvé

 1. Buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life
 2. Do středy 25.1. napiš komentář pod tento článek nebo na FB, Která z knížek by se hodila do vaší knihovny?,(nezapomeň na sebe nechat kontakt!)
 3. Pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x
 4. NOVINKA – pokud nás sleduješ na instagramu (mk_life.cz) zařadíme tě do slosování gratis ještě jednou!

274 komentářů

 • Radka Eliášová 23.1.2017 at 9:18

  Tak to je pecka. Sama nevim ktere bych dala prednost. Ale kdyz si mam vybrat tak teda ty zviratka 😉

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:18

  Nám by se hodila hned ta první, zvířátka – to je naše=)
  marieskopikova@seznam.cz

 • Renáta Vyk 23.1.2017 at 9:19

  Obě knížky jsou úplně super, jsem překvapená, že jsem na ně ještě nikde nenarazila. Do naší knihovny by se asi více hodila ta se zvířátky, protože synovi jsou teprve dva roky, ale ani za tu druhou bychom se určitě nezlobili 😀 😀 (renwas@seznam.cz)

 • Zuzana Brňová 23.1.2017 at 9:21

  Do knihovny by se nám hodila knížka Lidské tělo. Knížek o zvířátkách máme spoustu, ale o lidském těle ještě žádnou. Knížka by nesloužila jen našim dětem, ale i mě a mmanželovi. Zjišťujeme, že máme někdy velké nedostatky v učivu ještě ze základní školy.
  zhalickova@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:22

  Maskování zviratek nema chybu! Super zabava na dlouhe zimni večery��
  cermakovapavla@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:22

  Mym klukum by se asi nejvic libily ty zviratka. Takze za nas tajemstvi zvireciho maskovani. tento typ knizky me zaujala uz minule a asi se budu muset vydat ji koupit 🙂 zachvili budeme slavit narozeniny tak mam darecek :). A to lidske telo je taky uzasny hlavne to miminko v brise to je fakt zajimavy moc ale myslim si ze by se muj malej straspytlik docela bal a hlavne tech zoubku 😀 l.marjanka@seznam.cz
  Lenka Adamcová-Kovaříková

 • Proprepiaf 23.1.2017 at 9:23

  Nám by se asi hodila víc zvířátka, i když Žíža ani jednu neviděl, tak je mu to fuk 😉 Ale každopádně díky za tipy, teď bude mít Žíža svátek, tak musím něco pořídit a opět budu trapná a skončí to u Dupla a Svojtky 🙂
  Všem vám domů posílám spousti sil a nadšení do dalšího psaní, miluju to tu. Ale zase se sakra opakuju 😀

  Danada
  info@proprepiaf.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:24

  Vypadají dobře obě knihy. Za mne bych si vybrala lidske tělo ale pokud je pro starší deti tak bychom nyní ocenili více zvířátka.
  Andrea
  Endyna@seznam.cz

 • Míša Drozdová 23.1.2017 at 9:24

  Takové skvělé knížky a mě nějak minuly :-O Jsou úžasné obě! Díky tak i za tip k narozeninám. I když jsou obě úžasné, zajímala by mě ta druhá, lidké tělo. Anička už se občas ptá na věci kolem těla, tak by možná výhra byla opravdu aktuální 🙂 Mladší ještě zatím listuje těmi "více dětskými" a nechá si rád předčítat cokoli 🙂 drozdova.misa@gmail.com

 • Tereza Staňková 23.1.2017 at 9:27

  Báječný tip na knížky! Nám by se moc líbila ta zvířátková. (sledujeme všude :-))
  tere.stankova@gmail.com

 • Magda Valaskova 23.1.2017 at 9:28

  Mému synkovi by se určitě líbila za se zvířaty. A pokud bych mu k tomu ještě dala baterku,bude víc než nadšený. Moc hezké a zajímavé.

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:28

  Ráda bych tajemství zvířecího maskování
  Hana a Magdalenka
  hana.dlouha125@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:30

  U nas by se uplatnily obě:-) jsou moc krásné asi by se moc líbilo Lidské tělo. hankafb@centrum.cz (FB:Hanka Šafářová Chmelinová)

 • Radka H. 23.1.2017 at 9:31

  Jééé díky za tipy na parádní knížky. Obě vypadají nádherně, ale asi bych dala momentálně přednost zvířátkům 🙂
  r.harabisova(zavinac)gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:31

  Míšo, obě knížky jsou překrásné, naše maličká má v březnu narozeniny, tak i kdybychom nevyhráli u vás, Lidské tělo určitě koupíme sami 😉 Díky za tipy! Míša
  michaela.zaleska@seznam.cz

 • Bienvenue chez nous 23.1.2017 at 9:33

  nám by se moc hodila zvířátka 🙂 Bára Mintělová (bara.krejci@gmail.com, sledujeme fb i instagram 🙂 )

 • Markéta Waas 23.1.2017 at 9:34

  Holkám by se taky určitě líbily obě, ale upřednostnily bychom Lidské tělo 🙂
  (marketa.waas@gmail.com)

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:35

  Obě knížky musí být perfektní. Pro naši malou bych přednostně vybírala zvířátka – to je teď naše parketa 🙂

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:36

  Lidské tělo vypadá moc dobře 🙂 gis-ela@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:37

  omlouvám se, zapomněla jsem uvést kontakt: verca.dolezalova@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:39

  Zdravim! Knizecka Lidske telo me zaujala!vypada suprove! Takze ta by urcite potesila nas:-)
  horakol@volny.cz

 • Tereza Meravá 23.1.2017 at 9:40

  Dobrý den, vybrala bych pro starší dceru Juditku Lidské tělo:) Každým dnem- 25. 1 nebo 29. 1. mám termín porodu a Juditku moc zajímá, jak přesně je miminko v bříšku uloženo. Také na kosti v těle přišel už několikrát dotaz:) Jsem Vaším fanouškem na FB i instagramu, nevyužiju jen sdílení článku na FB, přeci jen bězdětné přátele ráda šetřím dětského obsahu, i když musím uznat, že obě knížky jsou nádherné! Děkuji, Tereza terezasve@seznam.cz

 • Anna Kapcová 23.1.2017 at 9:41

  Syn si v poslednej dobe obľúbil pyžamko s kostrou,iné nosiť nechce,takže voľba u nás padá na Lidské tělo:-)anicka.kapcova@gmail.com

 • Irena Durdilová 23.1.2017 at 9:42

  Já bych brala maskování zvířátek, dcera je mladší jak Julínka, na lidské tělo by ještě nestačila.

 • Helena Wachtlová 23.1.2017 at 9:46

  Naše 4letá Lada se začala zajímat o tělo, je pro ní zatím velkou záhadou, jak je možné, že má v sobě kosti, jak se vejde tak velké miminko do bříška a tak… 😀 Takže ač mě upoutaly určitě obě knihy, určitě bych v knihkupectví sáhla po Lidském těle. 🙂 Krásný den! Helena (helena6skalicka@gmail.com, FB profil Helena Wachtlová)

 • Taťána Navrkalová 23.1.2017 at 9:48

  Nádherné knížky!! Děkuji za tip, pokud nevyhrajeme, syn určitě jednu z nich dostane jako dárek :-). Momentálně by se mu nejvíc líbila kniha Tajemství zvířecího maskování :). Mějte se krásně, Taťána (tatana.navrkalova@gmail.com)

 • Unknown 23.1.2017 at 9:52

  Dobrý den, staršímu synovi by se líbila knížka Lidské tělo a mladšímu Maskování zvířátek :-). naffie(zavináč)seznam.cz

 • Kačka 23.1.2017 at 9:53

  My knížky od Svojtky máme moc rády, zatím si jedeme okýnka a moc nás to baví, takže rády vyzkoušíme i tuhle novinku. Věřím že to Johanku chytne 🙂 A jsme i na ig (pulkralmadlenka). katerinadurnak@gmail.com

  • Kačka 23.1.2017 at 9:54

   Jo a zapomněla jsem odpovědět na otázku 😀 líbí se mi obě, takže uvítám jakoukoliv z nich. K.

 • Adéla Honcová 23.1.2017 at 9:53

  Nam by se určitě líbila ta zviratkova.
  adela.honcova@seznam.cz
  Instagram: tadleadle

 • Jitka Kamínková 23.1.2017 at 9:55

  Sdílím na facebooku jako Jituš Ka! 🙂 Líbily by se nám obě ale víc asi zatím zvířátková 🙂 Když se nepodaří v soutěži tak holt bude na narozeniny 🙂 Díky za úžasné inspirace na vašem webu!

 • Lenka 23.1.2017 at 9:55

  Akorat si citame clanok s Terezkou…. "mami, ja chcem taku kde je chlapcek u zubara" vravi Terezka…. O ludskom tele zatial ziadnu nemame…. V decembru mali tuto temu aj v skolke, tak sa co to o tele dozvedela, ked zrazu z nicoho nic povedala ze ma DNA 😀skoro som odpadla.
  Obe knizky su super, zase som zbadala nieco nove, dik za tip. Lenka lpravdova@gmail.com

 • Helena Chalupova 23.1.2017 at 9:56

  ty jsou užásné pro mé děti by se hodila o lidském těle :)a děkuji i za tip k narozeninám Helena.Pawlasova@seznam.cz

 • Miroslava Šibalová 23.1.2017 at 9:58

  Pro mě je úplný top, lidské tělo 😊 a myslím že by se zalíbilo i mým holčičkám.

  Sdílím na FB
  e-mail: miroslava.sibalova@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 9:58

  Tak já bych si přála pro syna lidské tělo. Jsem zdravotník a ráda bych mu předala něco ze sebe 🙂
  michka.b@seznam.cz
  Instagram: myskyyy.l

 • Markéta Matoušková 23.1.2017 at 9:58

  Obě jsou boží, ale Tajemství zvířecího maskování vedou 🙂

  Potuznikova.marketa@gmail.com

 • Eva Sedláčková 23.1.2017 at 10:05

  Dala bych prednost asi Lidskemu telu,ale zviratka jsou taky uzasny. Nadhera obe

  Sedlackova.eva11@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 10:07

  Lidské tělo vypadá zajímavě 🙂
  Kateřina Vítů, katerinavitu@centrum.cz

 • mala_janka 23.1.2017 at 10:10

  Krásný den, obě knížky jsou nádherné. Ale lidské tělo mě nadchlo dvojnásob 🙂
  Jana1bystronova@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 10:10

  Uaaa ty jsou supeeer!
  Se divím, že jsem o nich ještě neslyšela. Takový super nápad by u nás našel veeelké využití v postýlce, stejně jako "motací" baterky z IKEA!
  Moc by se nám líbilo Lidské tělo

  Přeji krásný den

  tereza.sebestova89@gmail.com
  FB: Tereza Šebestová
  Insta: @sebestovatea

 • Lenka Krajcova 23.1.2017 at 10:12

  Nadhera!vybrala bych si obe,mozna vice to lidske telo!lenka.krajcova@seznam.cz

 • Zupkova Karla 23.1.2017 at 10:13

  Ty jsou boží!!! My máme doma anglickou Hide And Seek a syn ji miluje. Čteme teď každý večer. Ale tyhle vypadají taky úžasně. Mně by se více líbilo lidské tělo, zvířátek máme doma spoustu, ale nevím, jestli na to není syn ještě malý. Každopádně děkuji za tip. Kaja.zupkova@seznam.cz.

 • Pavla Válková 23.1.2017 at 10:15

  Vybrala bych tajemství zvireciho maskovani, ale ani lidske telo neurazi 🙂 Pavla Konečná na FB. pavla.valkova@post.cz

 • Martina K 23.1.2017 at 10:18

  Obě jsou nadherné, ale Lidské tělo vede. Ta by se nám moc líbila a hodila, protože syna tělo dost zajímá.
  kornoutek@centrum.cz (na Fb Martina Kučerová)

 • haribo 23.1.2017 at 10:18

  tak ty jsou skvělé, vidím poprvé, díky! dceři lidské tělo a synovi zvířata, to je dilema :-D!
  (Anna Habra Horáčková)

 • Lucie Bednaříková 23.1.2017 at 10:20

  Protože dcerka od Ježíška dostala doktorský kufřík,z kterého je nadšená,zaujala nás více kniha o lidském těle,ale mladší dcerku by určitě zaujala kniha se zvířátky.Jsou obě úžasné,vidím je zde poprvé. Lucab@email.cz

 • Libor a Petra 23.1.2017 at 10:20

  Obě vypadají skvele, ale pro malou bych raději zvířátka 🙂 Sdílím a už sleduji 😉

 • Luciiiii 23.1.2017 at 10:23

  Parádní jsou obě, ale u nás vedou asi zatím zvířátka 🙂 Lucie.dolezalova84@gmail.com

 • Monika Gabrielová 23.1.2017 at 10:31

  Ty jsou úúúžasné 🙂 Jsem zdravotník, takže za mě Lidské tělo palec nahoru 🙂
  Mona.Gabrielova@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 10:32

  u nás sice taky vedou zvířátka, ale právě proto bych volila Lidské tělo, knížek o zvířátkách máme plno, tak bude fajn dozvědět se i něco jiného 😉 PavlikovaRenata@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 10:35

  Krásné knížky. Pro mé děti bych brala tu o zvířátkách. Do ZOO chtějí chodit každý den 🙂 prw13(zav)seznam.cz

 • Adéla V. 23.1.2017 at 10:37

  Ty jsou perfektní! Ted by se nam asi vice hodilo telo. 🙂
  Vse nejlepsi k.narozeninam preji. ❤
  adela.prsalova@gmail.com

 • Barbora Jurincová 23.1.2017 at 10:39

  Krasny den,oslovila me kniha Lidske telo
  jurincova.barbora@seznam.cz

 • Zdeňka Vašková 23.1.2017 at 10:39

  Krásné a asi budeme nutně potřebovat lidské tělo jelikož Maxík očekává třetího brášku a sám nosí v bříšku prý pro mě holčičku. Tak mu musim posvítit, že mamka už tam má jen špíčky a né miminko 😀 Jinak holky vše nejlepší k narozeninám 🙂

 • Unknown 23.1.2017 at 10:42

  Úžasné krásné knížky. Svojtka opět vede! Zvířátka budou mít zaručený úspěch. 🙂 (pvo@centrum.cz)

 • Jana Xena 23.1.2017 at 10:42

  Nádhera. Baterka je teď u nás velmi oblíbená, každý podvečer poslouchám otázku: "Mami, už bude tma?". Knížky jsou perfektní, budeme muset pořídit, asi obě, pro každou holčičku jednu.
  kasparovaj@centrum.cz

 • Katka Roslerova 23.1.2017 at 10:43

  Teda ty jsou! To vůbec neznám, díky za objevení! Kdybych náhodou vyhrála, tak bych brala zvířátka, na tělo jsou prcci ještě prcci 🙂
  katerina.roslerova@seznam.cz na fb sdílím jako Katka Röslerová

 • Aneta Čermáková 23.1.2017 at 10:45

  Vypadaji uuuuuuuuuzasneuuzasne, obe. U nas by mela vetsi uspech ta zviratkova. ane.cermakova@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 10:46

  Dobrý den, obe knížky jsou opravdu nádherné! Hodila by se klukům jistě knížka Lidské tělo..;) děkuji moc..:) leni.klusackova@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 10:49

  To je paráda. Zvířátka vedou 🙂 ifa23@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 10:49

  Tak ty jsou skvělé, těžko vybrat. Asi spíš tu o lidském těle, ale po pravdě bych ráda brala i ta zvířátka. fb Jana Šaurová (helsis@seznam.cz)

 • Anonymní 23.1.2017 at 10:50

  Obe jsou super. Děkuju za tip. U nás vyhrávají zvířátka. Stankova.adela@gmail.com

 • Klára Zindulková 23.1.2017 at 10:50

  Tak to je bomba!!! Synovi sice budou teprve tři roky, ale víc bychom ocenili Lidské tělo, můj bratr totiž končí studium medicíny a malého školí, teď o víkendu ho učil, kde má mozek a srdce 😀
  klarkakrejcova@seznam.cz
  Sdílím 🙂

 • Anonymní 23.1.2017 at 10:51

  Ty blaho, že ma Svojtka nové knížky, jsem zpozorovala, ale ze takové krásné? To mi uniklo. Nám by se hodila asi více lidské tělo, ale obě jsou boží, zvířátka deti milují. Tkonvalinova@email.cz , FB – Tera bezinka

 • Anonymní 23.1.2017 at 10:51

  ahoj Míšo, děkuji za další soutěž. obě knížky jsou krásné, ale stejně jako Nelinka, i Davídek už potřebuje něco trochu těžšího, takže já bych volila Lidské tělo.
  FB i Instagram sleduju.
  Míša (michaela_moravcova@centrum.cz)

 • Lucie Nováková 23.1.2017 at 10:57

  Krásný den Míšo, knihy jsou obě moc krásné, určitě by se i líbily, ale zvířata už známe všechny a lidské tělo nám v knihovně chybí. Takže jasná volba pro Laurinku je lidské tělo, zrovna má období jak miminko přijde na svět 🙂 luciecb@seznam.cz

 • Unknown 23.1.2017 at 10:58

  Paradne knizky! O zvieratkach pre Anicku a o ludskom tele pre Vlastika. Pre maminku a tatku chvilka uzasleho ticha 😊! Ivet, jazmin@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 10:59

  Nadherne obe. Skusime teda aj my. Lidske telo v nasej knihovnicke chyba. Zviratiek mame sice dost ale zas nikdy ich nie je dost veru. Ale ak by sa aj stesticko neobratilo na nas, kupime si urcite �� liliana.strisko@gmail.com

 • Pepe Peťula 23.1.2017 at 11:03

  Opet super tip na krasne knizky 🙂 Do budoucna se mi pro mladsiho libi zviratka ale starsi je ted "upozaden" takze bych pro vyhru volila Lidske telo 🙂 Kazdopadne se blizi Den darovani knihy (v kalendari jako Valentyn) takze pisu na seznam 🙂
  Kopasova.petra@seznam.cz
  FB i Insta:pepe petula

 • Anonymní 23.1.2017 at 11:03

  To jsou krásné nápady. Neuvěřitelné co je dnes v obchodech �� Člověk by těm prdolům pořád něco kupoval. Nam by se zatim určitě hodily zvířátka. Ale to lidské tělo je opravdu skvělé. Do budoucna jistě pořídíme. FB:Michaela Škodová misa.skodova@email.cz

 • Gábi 23.1.2017 at 11:03

  No,ty jsou bozi! Asi potrebujeme.obe;-) takze kdyby se na nas usnalo štěstí,je jedbo,ktera na nas zbyde;-)) Gabriela.humpolova@seznam.cz

 • Michaela Strnadová 23.1.2017 at 11:03

  Já chystám dcerce k narozeninám lékařský kufřík a všechny potřebné propriety, ta kniha o lidském těle by se nám k tomu velmi hodila, aby mohla začít "ordinovat" 😉 Míša (mischa.strnadova@gmail.com)

 • Anonymní 23.1.2017 at 11:05

  Děkuji za krásné tipy �� u mne rozhodně vede lidské tělo, i když bych knížku musela zatím přidat k ostatním "na pozdeji".. ale 2 lety syn by víc ocenil zvířátka ☺ Iva ivuska.v@atlas.cz

 • Pepe Peťula 23.1.2017 at 11:05

  Opet super tip na krasne knizky 🙂 Do budoucna se mi pro mladsiho libi zviratka ale starsi je ted "upozaden" takze bych pro vyhru volila Lidske telo 🙂 Kazdopadne se blizi Den darovani knihy (v kalendari jako Valentyn) takze pisu na seznam 🙂
  Kopasova.petra@seznam.cz
  FB i Insta:pepe petula

 • Monika Vágnerová 23.1.2017 at 11:06

  Tak presne to nam jeste chybi 🙂 a to jsem si slibila dalsi knihy neporizovat (i tatinkovi 😉 ). Ale tento typ knihy hledam uz delsi dobu. Pred lety jsem jednu zviratkovou baterkovou kupovala v Lidlu synovci a od doby, co mam prcka, ji nikde nevidela.
  No…poridit musim urcite obe 😀 zviratka holkam a sobe lidkse telo. Ty zuby!!! :))) to musim mit! Pracovni deformace 😉
  vagnerovamonikaz@seznam.cz

 • Maťka Andelová 23.1.2017 at 11:06

  Obe knihy su fakt boží. Dcéru začínajú hodne zaujímať zvierata, takže ich maskovanie by bolo pre nás bonus na super zábavu 🙂

 • Unknown 23.1.2017 at 11:07

  Knižky sú krásne, nás by potešila tá o zvieratkách. Ale úžasné sú obe 🙂
  H.kozacekmilonova@gmail.com

 • Gábi 23.1.2017 at 11:09

  No,ty jsou bozi! Asi potrebujeme.obe;-) takze kdyby se na nas usnalo štěstí,je jedbo,ktera na nas zbyde;-)) Gabriela.humpolova@seznam.cz

 • Hanka K. 23.1.2017 at 11:09

  Dala bych přednost knize lidské tělo. haanyy@seznam.cz

 • Michal V. 23.1.2017 at 11:10

  Naprosto super TIP!!! Náš malý je knihomol, bral by jistě obě… Svojtka má perfektní knihy! nadavymolova@seznam.cz
  FB Naďa Výmolová

 • Denisa Bnešová 23.1.2017 at 11:15

  Děkuji za představení zase pěkných knížek, u nás bodují zvířátka 😀 denybeny@seznam.cz

 • Kacenkakatka Kukadlinková 23.1.2017 at 11:16

  Jů, to je nádhera, potěšila by nás kterákoli z těchto knih. 🙂 Mysicka5@email.cz

 • Unknown 23.1.2017 at 11:21

  Parádní knížky. Knizek o zvířátkách je přehršle, i kdyz maskování je ojedinele. Lidske tělo je naše jednička. ploutvicka@seznam.cz

 • Anna Michlová 23.1.2017 at 11:21

  Obě jsou krásné, ale zvířecích knížek máme dost, takže u nás vede lidské tělo.
  anna.michlova@seznam.cz

 • Iveta Ptackova 23.1.2017 at 11:33

  Nádherné knížky. Opravdu těžké si z nich vybrat. Ale je pravda, že "zvířátkových" knížek máme asi více, tak bych dala přednost knížce Lidské tělo. iveta-ptackova@seznam.cz

 • Lucie J. 23.1.2017 at 11:34

  Obě knížky jsou nádherné. Výborný tip na dárek 🙂
  Nám by se více líbila knížka o lidském těle.

  johanikova.l@email.cz

  • Lucie J. 23.1.2017 at 11:34

   Jo a sleduji i na instagramu jako Lucccik 🙂

 • Anonymní 23.1.2017 at 11:35

  obě jsou krásné, ale děti jsou starší a asi by ocenili lidské tělo SZ silvie.vrtkova@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 11:40

  Jeeé,tak to je paráda! Klobouk dolů! Dceři by se jistě líbila kniha Tajemství maskování zvilřat �� Lucie Martišová ,lucie.martisova@centrum.cz

 • Pavla Netíková 23.1.2017 at 11:43

  Nám by se líbily knihy obě, ale zvířátka by byla asi lepší:-) Opět děkuji za super tip. netikova.pavla@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 11:43

  Nam by se ted hodilo Lidske telo, ale obe jsou krasne:) (sleduji Vas i na instagramu) bbudulinek@centrum.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 11:44

  Obe vypadaji uzasne. A nekomu udelaji obrovskou radost. Protoze zviratkovych uz mame hodne, asi bychom si vybrali Lidske telo. Sona S., sona.sta@seznam.cz

 • Unknown 23.1.2017 at 11:44

  Starší by se vyřádil u Lidského těla, mladší u zvířátek, takze u nás by udělala radost jakákoliv knížka. Anetaslatinska@centrum.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 11:47

  Výborné…teď by se hodila ta o zvířatech 🙂
  maruska22483@gmail.com

 • Airi Maui Wowie 23.1.2017 at 11:48

  Tak to je něco pro toho našeho knihomola …. určitě budeme potřebovat obě, ale více by se nám hodila ta o lidském těle, jelikož knížek o zvířátkách máme neskutečně moc … moc děkuji za typ, škoda, že jsem si o ni nevěděla dříve, hned bych jednu koupila skřítkovi k narozeninám …sdílím i na fb … radkamoravcikova@centrum.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 11:49

  Boží… Brali by jsme zvířátka �� verunka.kutilova@seznam.cz

 • Iva 23.1.2017 at 12:00

  Wow, to je úžasné!! Moc se mi líbí obě, ale vzhledem k věku dětí zvířátka to jistí 🙂 Vypadá to fakt senzačně, možná pořídím na narozeniny v březnu. 🙂 Iva iva.kanarkova@seznam.cz (sleduji i na IG)

 • Lucie Procházková 23.1.2017 at 12:01

  To jsou krásné knihy 🙂 také by se nam líbily obě,ale raději asi zvířata…

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:03

  Dobrý den, obě vypadají skvěle. Brala bych ale o lidském těle.
  ivana.pasekova@email.cz

 • Petra 23.1.2017 at 12:04

  Uuuzasne!! O knizkach vim primo ze stranek Svojky,ale takhle perfektne nafocene je vidim poprve a jsem za to moc rada! Dekuju ze se podelite! U nas by ted bylo s nadsenim prijato Lidske telo v jakekoli knize,ale v knize s baterkou – to by bylo teprve neco!! 🙂 petra.cerna2@post.cz

 • Kateřina Horová 23.1.2017 at 12:04

  Ta zvířátková knížka je super, s tou bysme si s rok a půl starou dcerou určitě vyhrály. Sleduju i na IG. Krásné pondělí,

  Katka (Katerina.horova86@gmail.com)

 • Lenka Pejšová 23.1.2017 at 12:06

  Ahoj, Svojtka nikdy nezklame. U nás by se ujaly určitě obě knížky, ale raději Lidské tělo, dcera je ještě na to dost malá, ale doroste, že? len.srb@post.cz. sdílím, i sleduji instagram

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:08

  Ahoj…tak to sú luxusné knižky!!! Radosť, by nám spravila hociktorá, naozaj ��. Krásny deň.
  Slávka Púčková, salvija@szm.sk

 • Unknown 23.1.2017 at 12:13

  Obě vypadají úžasně 😍😍😍

 • Vera 23.1.2017 at 12:15

  Nádherné knížky, dceři by se zatím víc líbila zvířátka.
  Věra Sedláková, veruska.sedlakova@seznam.cz

 • Jana Radová 23.1.2017 at 12:16

  Ahoj Miši, tak tyhle knížky jsou tedy pecka 🙂 Určitě jsou krásné obě dvě, ale kdyby jsme měly štěstí, tak by jsme moc rády měli doma tu o lidském těle, je nááádherná 🙂 pospisilovaja@seznam.cz

 • H 23.1.2017 at 12:18

  Teda, ty jsou krásné 🙂 Skvělé by byly obě, ale první asi ta zvířátka. (esperanzado@centrum.cz)

 • Anička 23.1.2017 at 12:19

  Paráda! U mě vyhrávají zvířátka, ale naši knihovničku by lépe doplnilo lidské tělo 🙂 anli"ZAVINÁČ"seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:20

  Dobrý den, obě knížky jsou nádherné! Syn má ve čtvrtek první narozeniny a kniha o zvířátkách by nás potěšila 🙂 Pěkný den! Marie
  (salabovam@seznam.cz)

 • Unknown 23.1.2017 at 12:21

  Krásné obě!!!za nás vede lidské tělo,yansanm@seznam.cz

 • Andrea Klimková 23.1.2017 at 12:21

  Obě dvě jsou úžasné, my bychom asi více ocenili lidské tělo.
  klimkova.a@gmail.com Hezký den

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:22

  Libi se mi obe, ted bychom ale vic vyuzili zviratkovou.. Ale casem asi poridime obe:-) knizek neni nikdy dost.. stesti v soutezich sice nemam, ale proc ne:-) Klara Drdova klarkaa.k@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:23

  Obě knihy jsou krásné, ale zvířatka by se nám hodily více:-) Hezký den, Zdeňka
  arabi@email.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:27

  Nam by se libila zviratka:-)
  Katerina.Alexova@seznam.cz

 • Martina BARABASCA 23.1.2017 at 12:27

  Skvělé knížky, ty jsem ještě neviděla. Moc se mi líbí to lidské tělo. Skvělá forma jk ukázat dceři mimi v bříšku, jk to chodí u zubaře.

  barabasca.made@gmail.com

 • Eliška Hrubá 23.1.2017 at 12:27

  Míšo Vy mě nikdy nezklamete 🙂 říkám si že už všechno znám a všechno jsem viděla a ejhle tyhle knnížky jsem teda fakt ještě neviděla 😀 jsou suprácký 🙂 kdyby se na mě usmálo štěstí moc by se mi líbila ta knížka o lidským těle aspon bych konečně ukázalo Šímovi jak je to mimčo v bříšku schovaný 🙂 mějte pěkný den a těším se na další inspiraci 🙂 Eliška
  hruba.eliskaa@seznam.cz

 • Ziii 23.1.2017 at 12:30

  My chceme doktorskou!!!! A když nevyhrajeme, tak kupujeme k narozeninám! Boží,fakt jsem o tom netušila nic a moc se mi to líbí! ziz.ala@seznam.cz

 • Agnez 23.1.2017 at 12:32

  Vnoucek ma 6 let a myslim si, ze by ho zaujala kniha lidske tělo. ZJaklova@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:32

  Taky zvířátka.:-) Tereza (T.Matyskova@seznam.cz)

 • Lucie Časarová 23.1.2017 at 12:32

  Obě knihy vypadají krásně 🙂 Ale pokud bychom si mohly vybrat, líbilo by se nám Lidské tělo 🙂
  Luciecasarova@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:35

  To jsou nádherné knížky! Moc děkujeme. Nám by se hodila knížka Tajemství zvířecího maskování. Syn miluje zvířata. 🙂 Sdílím na facebooku jako Luci Es. Přeji krásný den!
  Lucie Skřejpková (lucius.shine@seznam.cz)

 • Gábina 23.1.2017 at 12:36

  My bychom dali přednost zvířatům. g.hradilova@centrum.cz

 • Renata Šablaturová 23.1.2017 at 12:37

  Teeda, asi budeme muset pořídit obě, ale momentálně by se více hodilo lidské tělo 🙂
  renata.sablaturova@gmail.com

 • Mirka Škampová 23.1.2017 at 12:38

  U nás vedou zvířátka 🙂
  miuka12@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:41

  Nádhera!! Chceme Lidské tělo:–) michaela.parolkova@seznam.cz

 • Anna Blažková 23.1.2017 at 12:48

  Tak ty jsou perfektn, mame uz od svojtky a predevsim od Uosborne peknou sbirku, ale na tyto chytre knizecky jsme nenarazili. Dekuju za pekny prehled. Nam by se Ted vice hodila ta o zviratkach. Annie.blazkova@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:49

  Za nás lidské tělo. Nádherné jsou ale obě 🙂
  terezasporkova@seznam.cz

 • Veronika Ševčíková 23.1.2017 at 12:51

  Tak mně osobně by se líbily obě dvě, ale dcerka je zatím ještě malá, takže pro ni určitě zvířátka 🙂
  veronika.sulcova@centrum.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:51

  Super nápad��,obě knížky vypadají skvěle,ale asi by se nám hodila LIDSKÉ TĚLO��
  makulka.flame@gmail.com

 • Karolína S. 23.1.2017 at 12:58

  Já bych určitě upřednostnila Lidské tělo, ale vzhledem k doporučením ohledně náročnosti by pro nás byla lepší Maskovaná zvířátka. Moc díky za skvělý tip. usatakomba@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 12:59

  Naše malá miluje zvířátka, takže rozhodně knížka se zvířátky 🙂 jarkka@centrum.cz

 • Unknown 23.1.2017 at 13:00

  Ta maskovací se zvířátky, super zábava pro celou rodinu.
  tu bychom si přáli.
  (kadlecovamagda@seznam.cz)

 • Petra Sísová 23.1.2017 at 13:01

  Děkuji za tipy,pokud nebudeme mít štěstí u Vás, pořídíme do knihovny samy:-). Lidské tělo nás zaujalo o trochu víc.
  ppnovot@gmail.com

 • Martina 23.1.2017 at 13:04

  Další super tip na zapsaní na seznam: pořídit. Obě knížky jsou krásné, ale asi by nás už teď víc zaujalo lidské tělo. Martina, makaface@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 13:05

  Uzasne, nakladatelstvi Svojtka jsem zrovna nedavno "objevila". 🙂 Za mne kniha o lidskem tele! Mame zatim jen jedno mladete a knizka by se urcite hodila k vysvetleni, az bude na ceste mlade druhe. barbora.krejcirik@centrum.cz

 • Andrea Beránková 23.1.2017 at 13:06

  Úžasný nápad, dcera je sice zatim jeste na sustivych a gumovych knizeckach(ma 5mesicu), ale na knizky ji chci zvykat uz od malicka,tak takoveto interaktivni a tvůrčí vitam obzvlášť.. verim,ze pokud je nevyhrajeme,tak je stejne poridim obe, nadchly me moc.
  Andy1409@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 13:08

  za nás teda velice težká volba, ale asi preferujeme zvířatka;-)určitě ale pořídíme i druhou knížečku…jsou uchvatné. Hanka a Vivien hani.tesarova@seznam.cz

 • asmeena 23.1.2017 at 13:26

  To teda čučím. To je nádhera. Vzhledem k tomu, že obě moje holky stále chodí s baterkou v ruce, tak myslím, že do druhé ruky by se jim hodila jedna z těchto knížek. Pro Nelu (mladší) určitě ta se zvířátkama a Sofie jako předškolák určitě tu o lidském těle – takové knížky jsem teď viděla poprve a můžu říct, že mě hodně okouzlily. (Verča Sembolová)

 • Anonymní 23.1.2017 at 13:27

  Úžasné knížky. Rozhodla jsem se pro malou dcerku dělat knihovnu a shánět pro ni ty nejkrásnější knížky, ale teda jestli to takhle půjde dál, budu muset pořídit i novou knihovnu 🙂 Výběr je těžký, asi zvířátka, ale lidské tělo určitě pořídím taky 🙂 Lenka M. lenocka7@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 13:32

  To je tedy opravdu bomba! Nase deti stale chodi s baterkou a opravdu nevim, kterou bych jim vybrala… asi se mi víc líbí ta se zvířátky… petra222@tiscali.cz

 • Mirka Matuskova 23.1.2017 at 13:33

  Lidské tělo bychom rádi. Díky.
  mirka.matuskova@email.cz

 • Market Hambalkova 23.1.2017 at 13:36

  Miso, naprosta paráda 🙂 líbily by se mi obě, ale přednost bych dala zviratkama 🙂 ham.market@seznam.cz

 • Lenka Jerlingová 23.1.2017 at 13:44

  Tak to je pecka. Moc se mi líbí zvířecí makování 🙂 Na FB sdílím a sleduji jako Lenka Jarošová. Na insta sleduji jako moje_tvoreni_muj_relax Měj se pěkně Lenka l.jerlingova@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 13:51

  Tajemství zvířecího maskování je super, ale lidské tělo taky… Ale kdybych náhodou měla štěstí, tak raději přece jen zvířata. Na FB Monika Kohutová, mail tonia@centrum.cz

 • Ingrid 23.1.2017 at 14:03

  Krasne knizky! Velmi by sa nam pacilo to zvieracie maskovanie. ingrid.schonova@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 14:04

  obe jsou krasny, lidske telo bych si vybrala ja 😉
  fb: lucie lesprix
  mail competluc@gmail.com

 • Veronika Kubištová 23.1.2017 at 14:07

  Díky za skvělé tipy! Kdyby se na mě náhodou usmálo štěstí, tak bych brala maskovaná zvířátka. Sleduji vás i na IG jako V.Kubistova. V.Belikova@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 14:15

  Obe knihy jsou krasne. Syn je jeste maly a nejvic ho bavi zviratka, tudiz moje volba je kniha se zviratky.
  Kontakt vapenikova.klara@email cz

 • Petra Šebestová 23.1.2017 at 14:16

  Krásné a zajímavé jsou obě knihy. Za mě vybírám Lidské tělo, to bude určitě hodně zajímat i naši dcerku, aby věděla, kde se co vlastně v těle nachází 🙂

  Přeji krásný den, Petra Šebestová

  Sdílím na FB jako Vojtěch Petra Šebestovi
  instagram Sebestovi

 • Anonymní 23.1.2017 at 14:16

  Určitě by se nám moc líbilo lidksé tělo 🙂 sdílíme 🙂 Petra295@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 14:22

  To je fakt cool, zrovna včera jsem synovi pracně sešívala archy papíru na kresbu vodovkama (teda extrémně tvrdého) následně vymýšlela co a jak udělám, aby to bylo zajímavé….na první stránku jsem vystřihla trávu a strom, na druhou na stromě sovu a měsíc, na třetí mraky a na čtvrtou srnku, svítí se na ně a postupně se přidávají…k mému velkému očekávání to syna bavilo 5 vteřin, jsem tak trochu zklamaná, teda až do teď tohle je úžasné a přestože já bych si vybrala lidské tělo, můj dvouletý syn už si posté prohlíží zvířátka. Ještě jednou děkuju úžasné Barbora. baja.f@centrum.cz

 • Unknown 23.1.2017 at 14:33

  Nadherne knizky! Nam se nejvic libi zvireci maskovani. Dekujem ;-))
  (kontakt: pmickova@seznam.cz)

 • Dadida 23.1.2017 at 14:45

  Tezke se rozhodnout, obe knihy vypadaji skvele, ale jednu knihu od Svojtky o lidskem tele mam jeste schovanou, ceka na prilezitost kdy nadelit, tak bych ted asi brala zvirata (dagmar.fialova1@seznam.cz)

 • Dadida 23.1.2017 at 14:46

  Tezke se rozhodnout, obe knihy vypadaji skvele, ale jednu knihu od Svojtky o lidskem tele mam jeste schovanou, ceka na prilezitost kdy nadelit, tak bych ted asi brala zvirata (dagmar.fialova1@seznam.cz)

 • Hana Jacková 23.1.2017 at 14:49

  Tak to fakt nevim, asi telo, to je tezky rozhodovani, kazdopadne si je pisu do seznamu prani, protoze stejne nevyhrajeme 😀
  hanapotmesilova@gmail.com

 • Alice G. 23.1.2017 at 15:15

  Obě knížky jsou krásné, nám by se asi více líbila knížka Lidské tělo.
  alice.gazarova@seznam.cz
  IG: AG_Alice

 • Anonymní 23.1.2017 at 15:32

  Obě jsou nádherné…Svojtka nezklame…, musím si hlídat "výhodné dny", kdy lze koupit knížky se slevou…Tyhle bych brala, prosím, obě :-). Ale protože je můj synek ještě malý, přeci jen více ocení zvířátka… Kdyby náhodou tak: evahil@seznam.cz

 • Lucie Kučerová 23.1.2017 at 15:55

  Děkuji za milou givku, taky jsem tipovala Svojtkovinu 🙂 knihu s baterkou vidím poprvé, jak to půjde musím koupit. Štěstí zkusím o lidské tělo, syn má teď období, kdy ho zajímá miminko, zuby, bacily atd. luciekucerov@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 16:00

  krásné a zábavné pokud by se na mě štěstí usmálo brala bych pro dcerku Tajemství zvířecího maskování .hlinovskamiloslava@seznam.cz děkuji

 • Miroslava Cichá 23.1.2017 at 16:04

  Knížek o zvířátkách máme spoustu…takže lidské tělo. Mirka
  (mirka.cicha@post.cz)

 • Soňa Mašková 23.1.2017 at 16:14

  Krásné knížky! Nám by se asi líbilo lidské tělo, žádnou takovou doma nemáme. Děkuji, S.Mašková sonka.maskova@seznam.cz

 • Michaela Kratochvílová 23.1.2017 at 16:33

  Mě se libi obě knížky 😀 syn je ještě malý tak by ocenil zvířátka,lidské tělo bych věnovala neteřinkam 😉
  MK.Michaela@seznam.cz

 • faia 23.1.2017 at 16:40

  Obe jsou krasne. Zacali bychom Zviratky😊 Hezky tyden, Petra Fai (petrafai@gmail.com)

 • Aneta Sajdok 23.1.2017 at 16:52

  Obe jsou skvele. Vybrala bych asi lidske telo. Pokud nevyhrajem mame vazneho kandidata na darek k narozeninam. Dekuji (a.saj@centrum.cz)

 • Barbora 23.1.2017 at 16:53

  Asi začnu zakládat své tříměsíční dceři knihovnu 🙂 A protože jsem zdravotní sestra, začla bych lidským tělem 🙂 Bára
  bmnm@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 17:06

  Jsou nádherné obě dvě! U nás by se více osvědčila ta o lidském těle 🙂 oplustilovazuzka@centrum.cz

 • Aneta Samcová 23.1.2017 at 17:17

  Vau:)Obě knížky jsou skvělé!Ale lidské tělo v této ,podobě, nám ještě v knihovne chybí:)
  aneta.samcova@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 17:47

  Knížky vypadají paradne. Naše volba bude zvířecí; ) vendulmarkova@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 17:56

  Úžasné knížky! Naše volba je zvířecí. Eva Sklářová, sklarova.eva@atlas.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 18:09

  Určitě by se hodila ta první. Vypadá perfektně!
  Sleduju i na instagramu.
  FB Andrea Dosoudilová

 • Unknown 23.1.2017 at 18:26

  Páni tak ty jsou naprosto super obě, momentálně by se nám ale více hodili zvířátka do druhé snad brzo dorosteme. Svojtku prostě miluju! gadz@seznam.cz

 • Míša L. 23.1.2017 at 18:30

  Nam by se vic hodila maskovana zviratka, vzhledem k veku holcicek. Ale i ta druha vypada paradne! Michaela Larruchon, michaela.larruchon@centrum.cz

 • nynerka 23.1.2017 at 18:30

  Dobrý den, krásný nápad, hodily by se nám obě 🙂 Kdyby bylo nutne volit, asi lidske tělo. nynerka@gmail.com

 • Jana Tezzelova 23.1.2017 at 18:37

  Ty jsou úžasné, hodily by se nám rozhodně obě, pro menšího dvouletého zvířátka, pro staršího ke 4. narozeninám zase lidské tělo. Jelikož zvířátek už máme plno, asi by pro tentokrát vyhrálo Lidské tělo. avzet@centrum.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 18:39

  Určitě lidské tělo! To je parádní. polaskova-marketa@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 18:40

  Dobrý den, krasne jsou obě, ale předpokládám, že moje ctyrletaky by uchvatilo lidské tělo, neboť tohle téma je u nás velice aktuální 🙂 diky za tip. Jana siva saulova – jasana@email.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 18:40

  Ta Lidské tělo by se nám hodilo. O zvířatech máme knih spoustu, takže Lidské tělo by bylo super vyhrát 🙂 mpetruzelova@seznam.cz

 • Katka Soukupová 23.1.2017 at 18:49

  Nádherné knížky, super tipy! Určitě je musíme mít obě! Pokud bych teď ale měla vybrat jednu, tak asi zvířátka 🙂
  kaposka@seznam.cz

 • Lenka 23.1.2017 at 19:12

  Překrásné knihy. U nás jsou super populární Tulletovky a Hide&Eeek, takže myslím, že tohle by asi mělo úspěch 🙂 Brala bych kteroukoliv, i když jako zdravotník možná přece jen trochu preferuji to lidské tělo. Zdravím Lenka farbakl@yahoo.com (na iG @farbakl)

 • Lucie 23.1.2017 at 19:16

  U nás jasně lidské tělo, moje doktorské děti ji určitě budou muset nastudovat, aby mi v práci netrhly ostudu! lucie.zverinova21@gmail.com

 • Michaela Hofericová 23.1.2017 at 19:19

  Teda to je prima nápad! Děkuju za tip, hned na ně jdu kouknout… Hodily by se obě, mladší by uvítala zvířata, starší lidské tělo a já bych si vybrala taky lidské tělo. 😀 Sdílím na fb a sleduju na instagramu… michaela.kankova@centrum.cz Jo a všechno nejlepší!

 • SpaceSusi 23.1.2017 at 20:00

  To jsou parádní knihy! 🙂 Kdyby se podařilo, tak raději lidské tělo 🙂
  Sleduji na IG i FB, spacesusi.blg@gmail.com

 • libie 23.1.2017 at 20:06

  Obě knihy vypadají skvěle. I by se hodily obě 🙂 Možná víc se mi líbí lidské tělo, ale jen o fous. Sdílím na FB (Libka Ve Smyčce) smyckova.lib@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 20:06

  Obe knizky vypadaji skvele, maly je ale na zviratka, takze by se hodila spise knizka tajemstvi zvireciho maskovani.

  taniciatko@seznam.cz

 • Jana Zdvihalová 23.1.2017 at 20:16

  Přesně toto dětem v knihovně chybí a to už tam máme leccos 🙂 vzhledem k věku mladšího bych volila zvířata, i když lidské tělo vypadá lákavě. Sleduji na insta, jana.zdvihalova()email.cz

 • Veronika Brimo 23.1.2017 at 20:21

  Obe jsou krasne! Knizky jsou maleho nejoblibenejsi hrackou. ��❤️ Oboje jsou krasne! Ale zviratka u nas vitezi! �� Meli bysme z knizky knizky obrovskou radost.. A muj syn dvojnasobnou! ❤️

  veronikabrimo@email.cz

 • Kateřina Pípalová 23.1.2017 at 20:25

  Dobry den, knizky jsou obe krasne. Vice by se nam libila ta se zviratky.
  😊😊😊
  Kacccenkaa@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 20:29

  Dobrý den, obě knihy vypadají úžasně. určitě bychom užili obě, zvířátka možná trošku víc. sledujeme fb, instagram 🙂 krásný den, simona m.
  sim.markova@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 20:30

  Ty jsou nádherné, doufám, že je stihnou vydat ještě v lednu. Naše Nelinka má příští týden svátek a děkuji za tip, už vím co dostane 🙂 zuzkrm@seznam.cz

 • Renata Kasíková 23.1.2017 at 20:44

  Jee ty jsou krásné! Svojtka nikdy nezklame, děkuji za tip do knihovničky 🙂 A kdyby se náááhodou povedlo, tak by se nám líbila zvířátka. Hezké zimní dny! renata.kasikova@gmail.com, instagram: kasitchka

 • Anonymní 23.1.2017 at 20:54

  Tak ty jsou nadherne. Sama nevim ktere bych dala prednost.Zviratka bych vybrala. bysver@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 20:56

  Bohuzel nemam facebook.Ale knihy jsou uzasne.Ja bych vybrala zviratka.stella.cernotova@seznam.cz

 • filipka 23.1.2017 at 20:58

  Jako většina z nás, ani já tyto knihy neznám a obě jsou úžasné. Asi týden moje dcera vše sleduje baterkou, takže výborný dárek k jejím čtvrtým únorovým narozeninám. A to buď šťastnou rukou od Vás nebo od něhoho z rodiny 🙂 Díky. filipka7@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 21:11

  Knížky jsou krásné obě dvě, děkuji za tip. Do knihovničky se by určitě hodila zvířatka. 😉 Kateřina Bejblová fb (1kata@seznam.cz)

 • Pavla Beníšková 23.1.2017 at 21:16

  Krasny tip, pro kluky bych brala zatim spis Zviratka. beniskova.pavla@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 21:23

  Krásné knížky. Hodila by se ta o zvířátkách. 🙂 (terezasindelarova2@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 21:27

  Knížky jsou obě úžasné a fakt moc povedené Svojtka jede 🙂
  Jitkahrncirikova@seznam.z

 • Anonymní 23.1.2017 at 21:33

  Tý jo, to jsou věci! Lidské tělo by děti zajímalo o trochu víc, zvířátkovskýkch knížek máme fůru…ehm, i když ten tygr… lu-ma@post.cz

 • kabril 23.1.2017 at 21:39

  wow, obě vypadají moc krásně, díky tip, ještě jsem o takových "svítících" knihách neslyšela. Lidské tělo vypadá úplně fantasticky!
  Kateřina,kabril@atlas.cz

 • Nikol Horáková 23.1.2017 at 21:41

  Myslím, že lidské tělo by bylo asi užitečnější čtivo, ale my prostě ujíždíme na zvířátkách, takže tu druhou 😀 slunicko1321@seznam.cz Nikol Horáková, budu na fb i sdílet

 • Gabriela Kreislová 23.1.2017 at 21:49

  Díky za tip na super knihy. Nám by se určitě hodily maskovaná zvířátka.
  gabriela.kreislova@gmail.com

 • Anonymní 23.1.2017 at 21:51

  Knížky vypadjí obě moc skvěle. Doufám, že až zase Svojtka dá nabídku knížek k nám do školky, tak tam bude i tato edice. Líbily by se nám obě knížky, starší dceru lidské tělo opravdu zajímá, ale Ježíšek jí přinesl na toto téma okýnkovou encyklopedii (od Svojtky, jak jinak 😀 ), takže bychom zvolili zvířátka.
  lenka.sim@centrum.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 21:53

  Svojtka jede… to je paráda. Díky za insipiraci 🙂 Nám by se hodilo lidské tělo
  h.janasova@seznam.cz

 • Anonymní 23.1.2017 at 22:00

  Wow úžasné knížky, nám by se hodilo Lidské tělo.Veronika vero.nikka@post.cz (insta veronika.km)

 • Anonymní 23.1.2017 at 22:34

  Zvířátka;)
  pooky@mujmail.cz

 • Baroneska 23.1.2017 at 22:54

  Nádhera! Kdybych si mohla vybrat, tak určitě zvířátka.
  Dita Vanduchová – Baroneska@email.cz

 • Míša 23.1.2017 at 23:36

  Inst.sleduju, na FCB sdílím a víc se nám hodí už přece jen to lidské tělo. Míša
  michaela@tosovska.eu

 • Dida 23.1.2017 at 23:46

  Teda, to myto dalo práce dostat se na konec ke komentářům :-). Svojtka u nás jede a toto je super novinka, bomba jsou oboje, ale asi bych začala zvířátky! dita.brezinova@seznam.cz

 • Eva Cilínková 24.1.2017 at 0:05

  Nadherne knihy, mne by se libili obe a dceri 19m by se urcite vic libila zviratkova:) diky za soutez! eva.cilinkova@gmail.com

 • Anonymní 24.1.2017 at 5:53

  U nás by zvítězili zvířátka, ale i lidské tělo je super srb.lucie@ seznam.cz

 • Anonymní 24.1.2017 at 6:58

  Nádhera!!, starší by ocenil lidské tělo, mladší zvířátka, u nás by měly úspěch obě… dolez.m@centrum.cz

 • Kessi a zbojníci 24.1.2017 at 7:08

  Obe sú parádne a je to naozaj ťažký výber 🙂 AKo prvú by som vybrala asi tú o zvieratkách 🙂 kessinka17@gmail.com

 • Adela Vejvodova 24.1.2017 at 7:26

  Tak ty jsou skvěle, musím pořídit! Asi by se nám hodila více ta o lidském tele, zviratkovskych už máme dost.

  vejvodova.adela_seznam.cz

 • AntoineDenisa vR 24.1.2017 at 7:28

  Bezvadne knihy! Tajemstvi zvireciho maskovani by se nam moc libilo 🙂 denisakaluzova@seznam.cz

 • Anonymní 24.1.2017 at 7:37

  Teda, díky za tip, o knížkách jsem vůbec netušila a vypadají naprosto úžasně 🙂 Nám by se asi spíš hodila o lidském těle a pokud ji nevyhrajeme u Tebe, píšu si ji na seznam dárků k narozeninám 😀 Díky moc. Iva Heringová (hering.iva@post.cz)

 • Petr Vykrent 24.1.2017 at 7:55

  Parádní knížky. Ani nevím která je lepší. petr.vyk@seznam.z

 • Markéta Bednaříková 24.1.2017 at 8:30

  Vypadá to náramně!:-) … u nás frčí akutálně knížky se zvukama:-)
  Děkuji.

  marketbednarikova@gmail.com – na fcb pod jménem koláčková:-)

 • u mě :) 24.1.2017 at 9:08

  to jsou úžasné knížky! dětem by se určo líbila hlavně ta o zvířátkách 🙂
  mastecekk@seznam.cz

 • Krystyna Kunderová 24.1.2017 at 9:26

  Knihy jsou vždycky super, my si s dcerkou moc rádi prohlížíme (hlavně před spaním). Z těchto dvou se mi více líbí Lidské tělo.
  Sdílím i na FB (Krystyna Kunderová) a sleduji na Instagramu (mojeradsti)
  Mail: muckova.krystyna@gmail.com

 • Anonymní 24.1.2017 at 9:30

  Díky za soutěž – výborný tip! Mě osobně by se více líbila knížka o lidském těle. Ale ať jedna nebo druhá, obě by udělaly velikou radost – zvířátka dcerce mladší a lidské tělo dcerce větší 🙂
  (FB marie.z.ortova)

 • Veronika Adlerová 24.1.2017 at 10:55

  Bereme Lidké tělo :0) děkujeme. veronika994@email.cz

 • Anonymní 24.1.2017 at 11:02

  Knížky od Svojtky jsou u nás TOP. Jestli nevyhrajem, určitě pořídíme i tak 🙂 Moc by se nám líbilo Lidké tělo (ale nepohrdnem ani Maskováním ;-)).

  Díky, Hanka (hana.cejkova@centrum.cz)

 • Anonymní 24.1.2017 at 11:07

  Krásné knížky a dobrý tip na dárek. Osobně miluji knihy a doufám, že to Kristýnka zdědí po mě. Zrovna ji zajímá lidské tělo. Zdraví Jana
  kolmjanitos@seznam.cz

 • Anonymní 24.1.2017 at 11:56

  Knizky od Svojtky jsou super, mame je radi a porad me udivujou nove a nove knizky 🙂 My cychom radeji Zviratka, vzhledem k veku syna.
  Karolina Mužikova
  kajikik@seznam.cz

 • Anonymní 24.1.2017 at 12:16

  Tajemství zvířecího maskování helena.xxxxx@seznam.cz

 • Petra Frojdová 24.1.2017 at 12:50

  U nás určitě zajímavější a tím i přání vyhrát Lidské tělo 😀 pfrojdova@gmail.com

 • Lucie Patková 24.1.2017 at 12:51

  Uz jedeme ve Svojtkovych okynkach a ted koukam budeme potrebovat i tyhle na baterku 🙂 Zviratka u nas vedou na cele care, takze by se nam moc libila zviratkova luciepatkova@seznam.cz

 • Daya Sedláková 24.1.2017 at 12:54

  Super tipy na knížky! Zvířata určitě musíme mít, řvát jako tygr, to jde našemu Vašíkovi taky skvěle ☺
  Daj.m@seznam.cz

 • Anonymní 24.1.2017 at 13:47

  Opět nádherné publikace od Svojtky. Díky za super náhled do nich. Dádík by uvítal určitě obě :O) Pěkný den. Zuzka (zuzanablahova@seznam.cz) fb sdílím Zuzana Bláhová ig zubla111

 • Anonymní 24.1.2017 at 13:59

  Těžko vybrat, ale asi bych sáhla po lidském těle, to máme doma jen jedno 🙂
  Sdílím 🙂 Martina.Bakova@email.cz

 • Anonymní 24.1.2017 at 14:03

  Tajemství zvířecího maskování kosticka111@gmail.com
  FB Danica Kovaľová

 • Iva Fadrna 24.1.2017 at 14:08

  To je tezka volba! Ale zvirat neni nikdy dost (pokud to neni krtecek), takze bychom brali zvirata 🙂

  iva.fadrna@gmail.com

 • Anonymní 24.1.2017 at 14:15

  Fantasticky…lidske telo zrovinka aktualni a tema baterka taky:)…salatka@seznam.cz

 • saui.dj 24.1.2017 at 14:21

  Hezký den, tak Svojtku sleduji docela často, ale tyhle skvosty mi utekly:-)Líbila by se nám kniha o lidském těle. Děkuju Šárka (saui.dj@seznam.cz)+sleduji na instagramu

 • Jiřina Bartošová 24.1.2017 at 14:31

  Svícení baterkou je u nás momentálně hit (dcerka 30 měsíců), takže by byla nadšená z obojího, i když lidské tělo by ji asi bavilo víc 🙂
  jirina.bartos@gmail.com

 • To je bomba, no tak jasne ze telo, kdyz je od tebe, konecne by pochopil i to, co nechape…to se jim fakt povedlo, hazim do hledacku 🙂

 • Anonymní 24.1.2017 at 18:54

  Obě jsou krásné, nyní by se více hodila ta o zvířátkách. (lenka.benesova@gmail.com)

 • Petra Hladká 24.1.2017 at 19:00

  Nádhera, člověk ani netuší co existuje! Nám by se určitě více líbila kniha Tajemství zvířecího maskování. hladkpe@gmail.com

 • Veronika Trpišovská 24.1.2017 at 19:22

  Nádhera, pokud nevyhrajem 😉 tak si budeme muset pořídit knížku Lidské tělo 🙂 vypadá fakt super 🙂
  avionka@gmail.com

 • Anonymní 24.1.2017 at 19:39

  Tak zkusím také štěstí, líbí se mi obě, ale dala bych přednost zvířátkům Lucie J. (vysova@seznam.cz)

 • SweetLife 24.1.2017 at 19:48

  Nádherné knížky, děkuji za inspiraci do nové knihovničky, kterou zrovna zařizuji. Líbí se mi obě, ale dcerka by asi víc ocenila zvířátka. lenka.kotrousova@gmail.com

 • AnďaH 24.1.2017 at 20:01

  Zvířecí je parádní!

 • lucie 24.1.2017 at 20:27

  Krasa, obe 🙂
  Ale ted spise lidske telo
  Lucie
  eiben@post.cz

 • Katka Hájková 24.1.2017 at 21:24

  Knížky jsou krásné, díky za tip. My bychom potřebovali to Lidské tělo 🙂 katka.haj79@gmail.com

 • Martina Hepnerová 24.1.2017 at 21:58

  Zajímavé knížky. Líbila by se mi ta o lidském těle. Díky Martina H. (fejlkova@seznam.cz)

 • Vik R 24.1.2017 at 22:23

  U nas teraz ide ludske telo. viktoria133@hotmail.com

 • Anonymní 24.1.2017 at 23:32

  Teda! To jsou paradni veci, o kterych na svem blogu pisete!!

  Nam by se hodily obe dve 😀 ted asi spise ta o zvirecim maskovani. Marinka ma hrozne rada knizky. A o zviratkach obzvlast.

  Myslim si ale, ze casem prijde i na to lidske telo, protoze tatinek je lekar a maminka sestra 😀 tak se doma porad mluvi o telicku 🙂

  Jinak jsem se nechala inspirovat a koupila dceri a 2kamaradkam s holcickami pohadky z nakl. Svojtka (o Popelce, Karkulce a Snehurce). A vsechny 3 jsou z nich nejvic unesene! Ta jedna mala, ta kdyz se vzbudi, tak hned capne Popelku, kterou si uklada na nocni stolek, a chce po mamince, aby si s ni cetla 😀

  takze moc diky za vse a je tak dal 🙂

  Ha

  leova.ngoc.ha(zavinac)seznam.cz

 • Chani 25.1.2017 at 7:15

  Krása, my bychom pro rocniho brali zvířata a tělo koupili pozdeji 😉

  xchani@gmail.com

 • Petra 25.1.2017 at 7:22

  Nádherná inspirace!!! opět a znova 🙂 obě knížky vypadaji uplne paradne!!! ale asi by se nam vic zatím hodila zviratkova 🙂
  instagram p.hlavackova, petra.hlavackova@email.cz

 • cichulak 25.1.2017 at 8:11

  Lidské tělo:)
  Sleduji i na IG jako cichulak – Lenka F.
  Lenka Fořtová
  lenka.cicha@email.cz

 • Lenka Mužíková 25.1.2017 at 9:04

  Juuuu… opět krásné knížky… Děkuji za tip! Těžká volba, kterou vybrat… nám by se líbily obě dvě… starší dcerce o lidském těle, mladší o zvířátkách… 🙂 mám dvě malé knihomolky… 🙂 tyto ještě od Svojtky neznáme… 🙂 Krásné zimní dny! Lenka M. (blahuskablue@seznam.cz, sdílím i na fb… )

 • Quanti 25.1.2017 at 10:21

  Tajemství zvířecího maskování 🙂 quanti zavináč quanti tečka net

 • Anonymní 25.1.2017 at 11:39

  máme dve holky…jedna by brala zvirata, druha telo:) 🙂
  ReichlovaLucie@seznam.cz

 • Peťule Balášová 25.1.2017 at 11:55

  Zvířátkovou žádnou pořádnou nemáme 😉 peta.balasova@centrum.cz (@predpikolou)

 • Anonymní 25.1.2017 at 12:25

  Krásné! Pro malé děti je určitě lepší zvířátková. Mou 20ti měsíční dceru by asi močový měchýř moc nebavil, ale kdo ví 🙂
  kris.likarova@gmail.com

 • Ivka 25.1.2017 at 18:16

  Knižky sú krásne obe. Vzhľadom k veku by sa u nás viac uplatnili zvieratká. igrigelova@gmail.com

 • Anonymní 25.1.2017 at 18:53

  Obe knizky jsou uzasne!!! Krystufka zacina zajimat, co se deje s telem, ale jeste nenarozene sestricce se budou nejdriv libit zviratka. Tak to ponecham nahode 🙂
  yeemanjaa@gmail.com
  FB sdílím jako Claire De Lune
  IG jako yeemanjaa

 • Anonymní 25.1.2017 at 19:05

  Nasi ctenarce by se libily obe.zuzankat@seznam.cz

 • Adéla B. 26.1.2017 at 0:01

  Krásné, mně se asi víc líbí zvířátka :). Adéla Bachová (adelap@atlas.cz)

 • Anonymní 28.1.2017 at 17:28

  Urcite lidske telo! Polaskova-marketa@seznam.cz

 • Marie Fačkovcová 29.1.2017 at 21:17

  Knihy jsou moc povedene. Pokud by se na nas usmalomstesti, tak bychom si prali tu o lidskem tele. Diky. Fackovcova.m(zavinac).cz

 • Marie Fačkovcová 29.1.2017 at 21:17

  Knihy jsou moc povedene. Pokud by se na nas usmalomstesti, tak bychom si prali tu o lidskem tele. Diky. Fackovcova.m(zavinac).cz

 • Anonymní 30.1.2017 at 2:27

  Popri laske ku knizkam, sme nedavno objavili aj caro baterky. Tieto knizky su pre nas idealnou kombinaciou na hru. Vyberame Ludske telo-na SVK sa online este neda kupit. Mail: sales.merino@gmail.com

 • Marie Fačkovcová 30.1.2017 at 13:51

  Knihy jsou moc povedene. Pokud by se na nas usmalomstesti, tak bychom si prali tu o lidskem tele. Diky. Fackovcova.m(zavinac).cz

 • Verca Sembokova 22.11.2018 at 22:17

  Lidske telo je jak opravdovy rentgen.Tu bychom urcite radi prohlizeli.

 • Marie 22.11.2018 at 22:48

  Knížky jsou krásné obě, víc bychom si přáli zvířátka.

 • Pavlína Holoubková 23.11.2018 at 16:09

  Úžasně vypadají obě, teď aktuálně se 4letým dost řešíme lidské tělo, zoubky apod., takže volba jasná. 🙂

 • Alena Přibyláková 23.11.2018 at 19:44

  Další krásná věc, do knihovničky… Líbilo by se nám lidské tělo…

 • Lenka 23.11.2018 at 21:14

  Zvířecí maskování, protože zvířata má náš malý zatim pořád nejraději 🙂

 • Veronika 24.11.2018 at 18:08

  Nádherné jsou obě, a protože toho o zvířátkách máme víc než dost, tak tentokrát by vyhrálo lidské tělo.

 • Jitka 27.11.2018 at 6:03

  Tajemstvi zvireciho maskovani. To by jiste zaujalo i mladsiho syna.

 • Martina krehelova 13.12.2018 at 22:01

  Zvieratkovsky knihu prosim 😊

 • Napsat komentář

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  Kam za námi

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Nejnovější příspěvky

  Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

  ×