HECNI SE: Poslední kolo – fotkobraní

10.11.2016 in Diář - No Comments
Trocha nostalgie a smuteční nálady na Puntíkem. Puntík volal a volal, a dnes volá naposledy. Je tu finálové poslední kolo a já doufám, že se ho zúčastní hodně z vás. Téma jsem měla vymyšlené hodně rychle a snadno, protože vím, co jsem u vás v diářích nikdy neviděla :-). Tedy rozhodně ne často a troufám si říct, že fůra z vás tohle nezkusila nikdy, tak honem do toho…

Fotkobraní

 

Už podle názvu vám to je asi jasné. Dnešním úkolem je totiž přítomnost fotky v diáři. A já nechám úplně na vás, jak fotku do diáře zakomponujete. Mám tady pro vás fůru inspirace, ale řídit se jí určitě nemusíte.
Je jedno kdo na fotce bude, jak bude velká nebo zda bude barevná nebo ČB. Důležité je, že tam bude. A protože jde o poslední kolo a sním končí i celoroční soutěž o poukaz na 1500Kč do obchodu Scrapart.cz, ráda bych dala šanci všem, kteří se třeba z nějakého toho důvodu nemohli zúčastnit nějakého kola a jsou tedy v celoročce pozadu.
Pokud spojíte fotografii s libovoným tématem HECNI SE, získáte tak 1 účast v celoroční výzvě navíc. Tedy pokud jsi poslala diář do 5 kol a jednu si zameškala, stačí spojit fotografii s některým předešlým kolem. 
Př. Fotografie + doodlajda
Fotografie na zprzněné kancelářské sponce
Fotografie na záložce …
Mám ráda druhé šance a jsou tu pro vás. Samozřejmě to ale může využít i ta, která má účast ve všech kolech a krásně si tak utvrdit místečko.

 

 

Fotka nemusí být jen jedna. Můžeš udělat koláž, můžeš s ní zaplácnout celou stranu a v diáři mít svů oblíbený foto-příběh.

 

 

Pokud nemáš na extra kreace náladu, můžeš to udělat úplně jednoduše. Tady vidíte, že tohohle kola se prostě může zúčastnit úplně každý, beze strachu, že „to já přeci nedám“.

 

 

Používáte v diáři euroobaly nebo předem vyrobené originální plastové kapsy na kartičky nebo fotky? Klidně je využijte. A pokud je nemáte, můžete si je vyrobit :-). Euro obal, jehla a nit nebo FUSE tool mašinka a je hotovo :-).

 

 

Diářů sluší i deníčkový zápis doplněný o fotky, takže si do každého dne vybereš jednu oblíbenou fotku a doplníš události k daným dnům – tak nějak to vlastně dělám já :-).

 

 

Takžeeee? Kolik vás bude? Já se totiž těším a  doufám, že se s výzvou rozloučíme v plné parádě :-).

Zašli fotku diáře, kde bude použitá fotografie

 
Podmínky:
Zaslaná fotografie smí být jen jedna!
Stránka v diáři musí být vytvořena pro tuto výzvu, nesmí být dříve nikdy prezentována.
Fotografii zasílejte na michala@scrap-art.cz
Zařazeny budou všechny příspěvky odeslané do 7.12.2016 
Hodnotit budeme i samotnou fotografii, tak si dej záležet a vyfoť mazlíka lichotivě 🙂 Výherce bude vyhlášen následující pátek.
Jedna z Vás (rozhodne los) získá slevový poukaz v hodnotě 300Kč na nákup na e-shopu ScrapArt.cz
Jedna z Vás (cena Design teamu) získá slevový poukaz v hodnotě 150Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz

A nezapomeň!

Protože Puntíkovo volání (HECNI SE!) je pravidelná, celoroční výzva, mám pro Vás ještě něco navíc!
Ta (ten) z Vás, která (který) se zúčastní největšího počtu kol (v případě remízy rozhodne los), získá slevový poukaz v hodnotě 1500Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz. Co to znamená? Třeba nový diář, libovolné doplňky k Vašemu mazlíkovi? To je to skvělé, bude jen na Vás do čeho je vložíte a vybavíte se na diářování na rok 2017!
MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×