HECNI SE: Kapsářky

9.9.2016 in Diář - No Comments
Ahoj holky, jaké bylo léto? Doufám, že jste si užívaly víc počasí, koupaček a dětí než plánování. Přes léto se prostě plánuje minimálně. Září už ale zavání školou a nadešel čas se zase trochu organizovat. Pro ty z vás, kterým tahle výzva chyběla, je tu další kolo. Na podzim se z nás stanou tak trochu kapsářky. Ne, ne v dopravním prostředku a ni nákupáči, bude se tvořit. Každý má určitě nějaké papíry, nálepky nebo něco jiného, co máte založené v diáři a je třeba to trochu pouklízet. Teď budete mít kam.

Jak si vyrobit kapsu? V prvé řadě je jich fůůůra a ještě větší fůůůra. Dala jsem dohromady pár obrázků, podle kterých si můžete najít tu svou. Podle potřeby, vkusu nebo vašeho vlastního diáře. Můžete využít barevných papírů, ale můžete vžít i klasický bílý a ten si po-doodlovat. Co třeba udělat kapsu z antistresových omalovánek a tu si vybarvit? Nápady a fantazie, vše je na vás. Tahle podzimní se mi moc líbí!
Chcete si dát do didáře fotku, ale jen tak lepit ji nechcete? Vyrobte jí kapsičku. Třeba tyhle polaroidové kapsy jsou hodně vyvedené. A přitom tak snadné na výrobu…
Téhlé říkám panoramatická :-). Je parádní a na smaolepky nebo papíry je super. Bude vypadat vše hezky uklizené, protože zavřená kapsa ani nevypadá, že to kapsa je. Ideální tedy na bordel nebo věci, které nechcete, aby z diáře koukaly :-).

 

Druhý příklad stejného vzoru. Tahle by moc slušela mému Puntíkovi. Škoda, že tyhle puntíkaté papíry jsem už vypotřebovala do jednoho. Bude třeba najít nějaký vhodný papír, já na to kreslení až tak nejsem. Obávám se, že bych to pomršila tři tahy před koncem :-D.
Tuhle zapínací si umím představit u spousty z vás. Natálky zlaťouš si o ni přímo říká :-). Díky zapínání z ní nic nevypadne a bude hezky uklizeno.

 

A že nejste manuálně zručné? Kapsu uděláte i takhle jednoduše. To zvládne prostě každá. No ne? Obálky si můžete pomalovat nebo vybrat vzorované.
A tady pro přesné opaky. Svrbí tě po létě ručky? Co si udělat kapsičky na poklady? Můžeš do nich zašít ozdoby, suvenýry z prázdnin nebo třeba fotky. Ta je má top…tak kdo se do ní dá? 

 

Je libo zašupovačky? Snadné na výrobu, ukryjí drobnosti a diářům budou slušet. Můžete jich mít v diáři hned několik a jsou praktické…

 

 

Tak jsem moc zvědavá, kolik  vás se na tuhle výzvu chytí a jestli se mi sejde zase tolik diářu jako obvykle. Máte na to dostatek času, protože na konci měsíce budeme s holkama lokat mořskou vodu :-D. Ale jakmile se vrátím, budu doufat v přeplněnou schránku od vás kapsářek.
Hmmm, taky dobré kapsičky. Můžete si v diáři nosit třeba mrtvé mravence nebo denní dávku koksu :-D. Žert. Pardon za něj :-D. Malé, ale třeba na motivační hesla nebo úkoly…hmmm :-).
A kdo by rád kapsu otevřenou, jen na lístečky nebo připomínky, tahle je jedna z nejsnazších. Stačí vybrat hezký papír a přelepit nebo přišít do rohu stránky. Pár takových už můj puntík má a vypadaj skvěle.

 

Noooo, tak co na to říkáte? Hecnete se s námi?

Zašli fotku vlastnoručně vyrobené kapsy do diáře

 
Podmínky:
Fotografie smí být jen jedna!
Stránka v diáři musí být vytvořena pro tuto výzvu, nesmí být dříve nikdy prezentována.
Fotografii zasílejte na michala@scrap-art.cz
Zařazeny budou všechny příspěvky odeslané do 5.10.2016 
Hodnotit budeme i samotnou fotografii, tak si dej záležet a vyfoť mazlíka lichotivě 🙂 Výherce bude vyhlášen následující pátek.
Jedna z Vás (rozhodne los) získá slevový poukaz v hodnotě 300Kč na nákup na e-shopu ScrapArt.cz
Jedna z Vás (cena Design teamu) získá slevový poukaz v hodnotě 150Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz

A nezapomeň!

Protože Puntíkovo volání (HECNI SE!) je pravidelná, celoroční výzva, mám pro Vás ještě něco navíc!
Ta (ten) z Vás, která (který) se zúčastní největšího počtu kol (v případě remízy rozhodne los), získá slevový poukaz v hodnotě 1500Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz. Co to znamená? Třeba nový diář, libovolné doplňky k Vašemu mazlíkovi? To je to skvělé, bude jen na Vás do čeho je vložíte a vybavíte se na diářování na rok 2017!

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×