Obrovská pocta … MAMAblogroku 2016 a velký dík Vám

9.5.2016 in Dr. Máma, Osobní - 4 Comments
Čekal by někdo, že můj blog bude nominovaný do soutěže o nejlepší MAMAblog roku? Je mi velikou ctí, že i takový blog, který je o hraní, stříhání, lepení, výletech a hlavně o nás, se dostal do takové nominace a já za tuto možnost děkuji. 


I prostřednictvím takovéto akce se totiž mohou dostat dál naše společné zájmy jako jsou děti, hraní s nimi a výletování, ale především také Project Life a povědomí o první pomoci či kampani #prsakoule, které nesou skutečnou myšlenku. O to se snažím.
Za ten dlouhý rok, který blog píšu, jsem se vždy snažila jít za Vaším zájmem. Začala jsem vkládat fotografie z našeho rodinného alba (Project Life), protože se Vám líbilo a spousta z Vás psalo kladné ohlasy. To jsem čase rozšířila o nějaké ty naše holčičí hrátky doma a podle sledovanosti článků jsem se dověděla, že právě to se Vám moc líbí. Články volím podle toho, co chcete vy a o jaké mé posty máte největší zájem. Budu to dělat i nadále a už jen samotná nominace je pro mě takovým malým oceněním, že dělám něco, co se líbí nejen mně samotné, ale i Vám, mým věrným čtenářům. Nevěřím v příliš agresivní propagace blogu a myslím, že každý blog si své čtenáře najde sám. Vám tedy díky největší, protože tohle by bez Vás nebylo.


Hlasování

Kdyby mě chtěl kdokoli z Vás podpořit, najdete můj blog zařazený do kategorie LIFESTYLE a hlasovat můžete právě ZDE.

A kdo se sem chodí inspirovat opravdu často, můžete hlasovat až jednou denně :-D. Krom toho, že tím podpoříte mě a mé holčičky, můžete ještě vyhrát i vy. Každý den se z hlasujících losuje jeden výherce, Ode dne maminek (tedy včerejška) až do Dne dětí (tedy do 1.6.2016) můžete hlasovat a podporovat mě a mé nejmilejší asistentky Nelinku a Julí.

Děkujeme

MUDr. Michala Knězková

All posts

4 Comments

 • jaroslava morová 9.5.2016 at 6:08

  Jejda, to Ti moc gratuluji Míšo a přeji Ti, aby to vyšlo …. Tvůj blog je fajn relax i pro mne, ikdyž už mám děti trošičku větší …

  • Míša 9.5.2016 at 21:08

   Jaru ty jsi jedna z nejvěrnějších od samého začátku 🙂 Moc mě těší, že tu najdeš inspiraci, i když už nemáš takové prcky jako já :-). Děkuju

 • Danča 9.5.2016 at 7:13

  Míšo, držím vše co se dá, aby to vyšlo. Tvůj blog je velice příjemný a zaslouží si to, respektive ty, neboť ho tvoříš 😍

  • Míša 9.5.2016 at 21:08

   Děkuju ti Dani 🙂 moc!

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×