Papírové indiánky

Papírové tvoření je trochu ve skluzu, naprosto nečekané, že? 😀 A tak až dnes tu je indiánská oslava mých dam z divokého západu. Zasloužily si v albu celou dvoustranu. Je super jak je snadné sladit vše do příjemných barev, když je zdokumentované jedno odpoledne.Stránka je tedy přesně taková, jaká byla oslava. Světlá, veselá, štědrá a s prvky lesku!
Velká stránka byla jasná. Jednak je v albu v předešlém týdnu také, takže logicky mi na ni vyšlo místo i tady, navíc bylo tolik krásných fotek, kterým bych udělala stránku moc ráda, že jsem tam nacpala hned 3. Obě holky společně, v hlavním narozeninovém dárku – v indiánském teepee. Tahle stránka je jednodušší než snad kterákoli u mě v albu. Trvala mi asi 30 minut, hlavní prim mají fotky a dozdobení už je jen z toho, co zrovna bylo po ruce.

Glitrovaná samolepicí abeceda ve zlatě …aaach. Takovou dobu jsem si pohrávala s tím, že tam nalepím černou, ale nakonec to vyhrálo zlato a jsem moc ráda, protože je stránka mnohem něžnější a přesně taková holčičí jak jsem si ji představovala a jaké mé princezny jsou.

Už nějaký čas mám doma bílé prázdné visačky, takže je teď potkáváte na mých příspěvcích docela často. Tuhle jsem využila pro journaling, tedy text k události. Visačka „leží“ na dortovém (samolepicícm) kartonovém výseku, který jsem taky využila ze zbytkových zásob.
Julince už jen na hlavu kartonovou čapku třpytící se zlatem, ta si o to naprosto říkala (od téhle chvíle doma Nela neřekne Julče jinak než ty jedna bambulko 😀 ).
Růžový papír s watercolor puntíky mám strašně ráda. Už jsem ho použila mnohokrát a ještě mi doma zůstalo pár usmolených zbytečků. Ty jsem se snažila zužitkovat dneska. V těchhle barvách mají mimochodem holky dělaný svůj pokojíček doma a je to moje milovaná kombinace. Béžovo – růžovofková. Nevím proč takové stránky nedělám častěji.
Ale jedna stránka nevyjádří ani zdaleka ten parádní slavnostní den. Takže jsem kolážovala a strkala do kapes. Nejprv jen občerstvení, výzdobu, a pak už dary, oslavenkyně, hosty…co se dalo. Jsem moc ráda, že zbyl nějaký prostor i pro text.
Krom těchto fotek patří do alba ještě pozvánky a přání od rodiny. To bude na speciální stránce a tím pro mě budě oslava zase hotová. Další už bude 4+2 párty a na tu mají holky naštěstí ještě fůru času :-).
Mějte se krásně a slavte, veselte se, cachtejte se a užívejte než začne žloutnout listí a zase se navlečeme do kabátů.
MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Anet 22.7.2016 at 16:40

  Míšo, paráda, moc se mi líbí kombinace barviček. Jste krásná indiánská rodinka 🙂 moc vám to sluší – všem

  • Míša 22.7.2016 at 20:29

   Anet moc děkuju za hezký komentář, mám radost, že se líbí 🙂

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×