Blaník na papíře

Jen za tenhle týden se mi ve schránce nahromadilo tolik zpráv ohledně mého PL tvoření, že jsem se rozhodla zase zařadit další kousek našeho alba. Tentokrát to bude náš rodinný den na Farmě Blaník, o které jsem poměrně podrobně psala tady: Jedinečná farma Blaník. Tak pro zájemce další část alba, aby se nám stejně krásně vzpomínalo i za dvacet let 🙂
Poměrně standardně už se držím schématu jedné veliké stránky s oblíbenou fotkou a vedle toho stránky, kde jsou fotky i kartičky s textem v klasických plastových kapsách. Není tomu opět jinak ani tady :-). Plastové kapsy jsem vybrala ty nejsnazší, tedy s názvem Design A a protože fotek byla vážně fůra převeliká, hodně jsem tentokrát kolážovala.
Díky focení stránky jsem si všimla, že jsem zapomněla na kartičku dolepit číslo týdne, takže díky…napravím :-). Album se snažím dělat pravidelně po týdnech, ale týdenní označení je spíš jen pro rychlou orientaci, kde zhruba v průběhu roku jsem. Jinak se pevně týdnů nedržím. Dnešní dvě stránky jsou obě z jednoho dne, další stránka bude zase z celého týdne. Vždy je to podle fotek a toho, co zrovna děláme.
O Farmě Blaník si rozhodně přečtěte, pokud máte děti, bude se Vám tam tuze líbit. Pokud tedy taky rádi lezete trávou, děti milují zvířata a hřiště. 🙂 My holky nemohli dostat domů a takhle unavené jsem je hodně dlouho neviděla.
Na velkou stránku jsem si vybrala oblíbebou fotku s holkama. Extra jich nemám, protože fotím neustále já, takže i když je rozmazaná, jsem vděčná že ji mám a zasloužila si tuhle velkou třicítku :-).

Použila jsem záměrně „přírodní“ materiály – tím nemyslím živé, ale papírové. Papírové s přírodní tématikou je asi lepší :-). Rozumíme si, viďte :-D.
Pytlovinu jsem vyhrabala z dárkové krabice. Dostala jsem tenhle kousek někdy s dárkem – byl pytlovinou krásně ozdoben – a bylo mi líto ji vyhodit. Teď už má své místo. Pár dalších stromků, větvička, foťáček – vše z výseků od BH Explore core kit.
Nadpis dodal stránce to pravé, vůbec si neumím představit, že bych na stránku abecedu nelepila :-D. Takže tady jsou pěnová písmena v černé barvě. Pak už jen pár dřevěných hvězdiček, protože dřevo do lesa přeci patří 🙂
Mějte se krásně a doufám, že jsem se zase části zavděčila a slibuju, že ty hotové stránky sem zase postupně nafrkám :-).

Krásné lepení všem, kteří na vzpomínkách pracujete i na papíře.
MUDr. Michala Knězková

All posts

11 Comments

 • Blanka Harabisova 21.7.2016 at 13:36

  Opět jedna velká inspirace:-) Máte to moc pěkné / předtím jsem se zapoměla podepsat. Blanka H.

  • Míša 22.7.2016 at 20:30

   Blani moc děkuju 🙂 Budu se snažit nafotit a přidat další 🙂 Hezký večer

 • Martina Šmerdová 21.7.2016 at 14:12

  🙂 mužů se prosim zeptat, kde se dají sehnat kartičky na PL v češtině? Nebo je to vlastni výroba? Děkuji. Mate to promakane 🙂

 • Marcela 22.7.2016 at 9:35

  Miso, opet super zpracovano, mate fakt talent! Ty stranky delate nadherne! a fotky si tisknete doma na fotopapir nebo nechavate vyvolat?

  • Míša 22.7.2016 at 20:31

   Marcel moc dekuju 🙂 Fotky vyvolavam u http://www.rychlefoto.cz pripadne kdyz nestiham, vytisknu doma na tiskarne canon selphy. Hezky vecer 🙂

 • asmeena 22.7.2016 at 16:48

  Jééé, už mi tvé stránky chyběly. Říkala jsem si jestli náhodou PL nezanedbáváš 😀 Máš to opět krásně vymazlené. Super Míšo (Verča S.)

  • Míša 22.7.2016 at 20:32

   Veru dekuju moc 🙂 Nezanedbavam, to ne. Ale precijen je tu uz tuuuze lidi a PL je nekdy soukromejsi zalezitost, tak ne vse davam na blog. Ale zase toho pridam vic, jen to nafotim 🙂 I mne to dela radost a stránky tu mít chci, protože to k nám a hlavně mně patří. Krásný víkend 🙂

 • Jana B. 24.7.2016 at 21:52

  super stránky, Míšo! ta velká je povedená! už jsme "na Blaník" taky zavítali, ale trochu zklamání, asi jsem z tvého povídání měla větší očekávání … pro nás je prostě Mirákulum TOP, ale je mi jasné, že pro menší děti, jako máš ty, je to na farmě lepší :)!

  • Míša 24.7.2016 at 22:07

   Jani děkuju. To mě mrzí, že Blaník nesplnil očekávání. Ono my ve všem máme radši rodinná zázemí, nepřelidněná místa a spíš prostor. Možná proto nám vyhovují tahle menší místa. Možná jak holky povyrostou, bude tomu jinak. Teď v červenci jsme zase zkusily Mirakulum a celý den jsme byly jen v tom lese :-D. Všude fůra dětí, na mě trochu neosobní a pro tříleťáky ne úplně využitelné. I když samozřejmě lepší než aby dítě sedělo doma, nedejbože u tabletu apod. :-). Zase to za rok zkusíme, letos jsme využili asi desetinu parku.

  • Jana B. 25.7.2016 at 7:32

   to souhlasím, taky nemám ráda masovky a spoustu lidí všude … Mirakulum je nejlepší na jaře nebo na podzim a ještě když jsme tam byli ve všední den, tak to bylo prostě super! ale aby to nevyznělo, že farmu zatracuji, děti byly moc spokojené a my koneckonců taky, jen jsem asi čekala něco jiného, nevím 🙂

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×