Něžný týden plný bacilů, to je naše 47ka!

47.týden je první opravdu „kartičkově barevná“ podzimní stránka v mém albu. Podzim ztratil barvy, začala být brzy tma a na mých fotkách se to také začalo odrážet. Druhou polovinu týdne jsme navíc proleželi doma, takže ani tam nebyla žádná sláva.

 

Kdo sleduje mé stránky pravidelně, tak si možná všimne, že použití následující plastové kapsy je u mě značné sci-fi :-D. Ano, použila jsem ji asi podruhé ve svém project-lifovém životě :-). Fotky na výšku mám ráda, ale koláže na výšku nemůžu ani vidět. Na mých fotkách se mi nelíbí, vadí mi ty titěrné fotky, které z toho koláž udělá, takže kapsy nepoužívám. Nicméně jich několik mám a snažím se zbavit přebytečného materiálu, takže jedna sci-fi kapsa tu je dnes…

Kapsy pro vysoké fotky jsem tak trochu obelhala a šoupla do nich fotky malé. Tři fotky plazící se Julinky znázorňují její dlouhé plazící období a taky to, jak jí to krásně jde.
Z první velké kapsy jsem udělala zároveň i kartičku úvodní a po hodně dlouhé době jsem hrábla po dokonalých thickerskách Serendipity. K téhle něžné dvoustraně se dokonale hodí.
Na jemném podkladu se mi moc líbí i šněhobílý výsek „Love this“ a ani by mě nenapadl ho barvit či sprejovat. Takhle „surový“ je prostě top!
Fotky byly hodně domácí nebo mobilové, takže jim ani trochu neublížil černobílý odstín. I tak jsem ale nechala dvě fotky v barvě, protože na stránce krásně vyniknou a barvy dětem prostě sluší.
Zas tu mám jednu společnou s holkama, i když „v té haldě“ nejsem skoro vidět 😀

 

V druhé straně jsem již sklouzla opět do kapes designu A. Hlavně ale proto, že jsem měla 10*15cm fotku, kterou jsem tu musela mít a to ve vertikální kapse možné nebylo.

 

 

Poslední záblesk podzimu jsem ozdobila zelonomodrým hřebíčkem. Vůbec nevím z jaké je sady, protože jsem je dostala vysypané z platíčka, ale byly všechny naprosto dokonalé. Meruňkové a mentolové…ach!

 

A to je ona. Nelinka pod klouzačkou je fotka, kvůli které jsem zajela opět do horizintálních kapes :-D. Ale řekněte, tohle kolážovat je prostě škoda. Nápis „high five“ je pak mňamozní puffy stickerska.

 

Kartičky, které vidíte na celé dvoustránce jsou Dreamy od BH. Úžasné a mám jich pořád tolik, že je u mě uvidíte i v albu tohoto roku 🙂

 

V tomto týdnu u nás začaly choroby a nezbavili jsme se jich až do konce roku. Tady začala Julinka a postupně zahájila pravidelné přehazování mezi jednotlivými členy rodiny.

 

Další týden DONE a jedeme dál :-).
Krásný týden přejeme.
M.

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

5 Comments

 • Limetka 4.1.2016 at 13:31

  Hezké!

 • Limetka 4.1.2016 at 13:32

  Hezké!

 • Soňa Vlčková 5.1.2016 at 8:30

  Máš to kráááásné, Míšo!!! 😉

  • Míša 5.1.2016 at 21:06

   Soni moooc a moc děkuji 🙂

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×