Week No.46 a holek PRVNÍ LAMPIOŇÁK

Šestačtyřicítka. Pomalu, ale jistě se prokousávám podzimem a brzy budu finišovat. Dnes tu mám na ukázku dvoustranu v „mých barvách“ a obsahově hodně, ale opravdu hodně herní :-). Očividně jsem měla „růžovkový absťáček“, takže vás teď zase trochu zásobím, ale nebojte, brzy vytáhnu i nějaké ty vánoční barvy.

 

 

Mám moc ráda týdny, kdy se toho hodně děje. Pravda, mívám pak problém vše dostat na jednu dvoustranu, ale prostě je o čem psát a to mě baví. V tomto týdnu jsme zvládli druhou naší drakiádu, opět za luxusně podzimního počasí, a taky náš vůbec první lampionový průvod.

 

 

Krom aktivit jsme se samozřejmě nezapomněli ani válet. Jooo váleníčko je naše parketa a že nám to ale jde… Už dlouhé měsíce jsem měla zašité dýhové nápisy a konečně našly uplatnění. Nápis „smile“ je jednou z nich.

 

Kartičky v tomto týdnu jsou trochu od všeho. Některé fotky, které byly krásně barevné, jsem podložila jen bílou čtvrtkou, pár kartiček je z Dreamy core kitu

 

 

pár kartiček je z Dreamy core kitu
…ale sáhla jsem i do barevného Favorite things core kitu.
Lampioňák. Já nevím, zda jste chodili jako malí, ale já si své lamipoňáky nepamatuju. Možná jsem byla jednou a to hodně malá? O to víc jsem si to užívala dnes. Rodinné centrum jej pořádalo v nedalekém okolí a s „ohýnkem v balónku“ a ve tmě? Žůžo dobrodrůžo snad pro každé dítě. Julinka si s námi šlápla do kroku v nosítku a my s Nelinkou mohly hledat ztracené světlušky, což byl cíl celého průvodu. Zasloužený perníček Nelča zdusila ještě před zhasnutím lampionu :-D.

 

A protože s námi byla na průvodu i kamarádka se synkem, máme z výletu po dlouhé době i jednu rodinnou. Tu jsem si schovala pod odklápěcí kartičku :-).

Opět jsem sáhla do mobilu a udělala jsem jednu „spací koláž“. Tohle jsou chvíle, kdy jsem ráda, že mám v mobilu foťák a ještě radši, že vůbec nefotí zle. Občas se zadaří a přistihnu děti ve vydařených pózách. Nasbíralo se mi tak dost fotek a vznikla „dreamy“ koláž. Dýhový nápis byste našli v sadě Wanderlust Dream Wood Veneer Words.

 

Druhá strana tu je v netradiční plastové kapse a já jsem na ni náááležitě hrdá. Celá stránka je totiž hrací. Tento týden se nám podařilo vidět hned tři tety a všechny po dost dlouhé době. Jednou z nich je i Janča Bennet, která by se bravůrně postarala o všechny čtyři kousky :-D.
Celá stránka je tedy z jedné herny. Tři dny v týdnu jsme nasměrovaly právě tam, protože děti jsou tam šťastné, dělají dobré ( i bezkofeinové) kafíčko a nemáme to úplně daleko.

 

Pomocí dřevěných písmen jsem napsala na každou kartičku nadpis. Většinou jsou to jména našich tet, které za námi přijely. Na černobílou fotku Nelinky jsem dolepila další z dřevěných nápisů … „love“

Snažila jsem se zbavit většího množství dřeva, takže tady ještě srdíčková „síť“

 

No měli jsme se báááječně.

 

Další z týdnů mám za sebou a navíc je to další dvoustrana, na kterou se tuze ráda dívám. Taky znáte ten pocit, kdy jdete spát a jste nadšení z toho, co vám vzniklo pod rukou? Takový pocit mám dnes já.
Mějte se krásně a za týden zase „na přečtenou“.
Míša

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×