PL Klub …v dobré společnosti

1.2.2016 in Project Live - 6 Comments
Po téměř roce je to tu! Protože už Juli není taková přísavka, mohla jsem si dovolit účast na Scrapylife PL klubu a rozhodně to za to stálo. Jednak jsem neslyšela žádný křik ani pláč a dokonce jsem splnila vše, co jsem si zadala za úkol. No ale řekněme si rovnou, extra jsem si těch úkolů nenaložila :-D. Opět o nás bylo dokonale postaráno, opět jsme dostaly od hostitelky Lotky krásný dáreček a rozhodně jsme s sebou neměly nosit své peněženky, protože obchůdek na nás byl připraven „v plné polní“ :-D. A jak jsme se měly?

 

Ráno jsem se vypravila směr centrum dění, Václavské náměstí, a po téměř deseti letech, které v Praze pobývám, jsem nasedla na opačný směr metra a nechala se s převelikým úspěchem odvézt na Skalku. Nu což, album a „pár nezbytností“ přeci tolik neváží :-D. A tak se stalo, že i když jsem plánovala dorazit předčasně a Lotce drobet vypomoci, dorazila jsem na smluvenou „skoro devátou“. Pokud si plánujete účast na dalším klubíku a chcete si moct vybírat (ať už z židliček a stolů nebo ze zboží 😀 ) rozhodně pozor na Péťu :-D. Dorazila vzorně brzy a co já vím, kdo mi vykoupil z krámku skvostné abecedy… 😀

 

Chvíli po deváte jsme byly kompletní. Všech 13 kousků zaplnilo předpřipravená místečka a započala se lepírna, zdobírna, PLkárna a taky nákupárna… Největší zájem byl o novinky, které nám Lotka krásně šoupla do jedné krabičky…ano opravdu to lze označit jako „krabičku“, protože jen pár věcí zbylo z bitky o únorové novinkové produkty :-D. Ale řeknu Vám, že na klub se přijít vyplatí už kvůli téhle kráse. Je obrovský rozdíl ve výběru „krášlítek“ přes e-shop oproti tomu, moct si je hezky ochmatat 🙂 …a my chmataly opravdu poctivě.
Ten kdo přišel poprvé, mohl se seznámit s Péťou, která od začátku roku vlastní čestné místo ve Scrapylife creative teamu a jejíž Project Life, a nejen ten, můžete sledovat na blogu každý pátek. Sobotou se Péťa „prodiářovala“ a její Heidi puntík obdivovala nejedna z nás. Schválně se soustřeďte v příspěvsích na její krásný ruční font :-). Paráda Péťo.

 

A pozor, já píši „všech 13 kousků“ a úplně bych zapomněla na Káji pupík. To víte, kapacita klubu je omezená, ale vždy se najde někdo, kdo se snaží propašovat někoho navíc :-). A když už máme Káju takhle pěkně v Coffe koutku, musím zmínit vábornou buchtu od Péti, kterou pro nás napekla a od které si pak sama sedla na druhý kraj místnosti…ona věděla proč. Po dobrotě se zaprášilo raz dva. Díky Peti, že se staráš, protože i tohle nám tu sobotu krásně zpříjemnilo!
Jakmile někomu ukážete, že umíte obejít zákony (o maximální kapacitě klubu), vsaďte se, že každý druhý to okoukne a přijde s tím samým trikem :-D. A tak se stalo, že díky Martě jsme měly pupíky na klubu hned dva a já se dostávám na rovných 15 kousků v docházce. 🙂 V každém případě holkám jen to nej a netřeba strachů, Lotka určitě mileráda rozšíří kapacitu pro pupíky, takže kdo ho neměl dnes…

 

Mezi tím patláním, lepením a tvořením jsme ale nezapomněly ani na slušné vychování a krásně jsme dopoledne „prokonverzovaly“ Sonička se po celé dopoledne tak úžasně schovávala za báječně střiženou ofinu, že jsem nebyla schopna jediné ostré fotky, ale byla tam a já doufám, že příště zase bude :-).

 

A komu by se zdálo, že nám upadal morál, vždy se našly i poctivé pracantky, které s sebou dovezly i nejmodernější vybavení! Já jsem manuálně maličko lichá, takže obdivuji každého, kdo dokáže řezat pákovou řezačkou přesně. Jsou to řezačky jistě báječné, jsou věčné, ale mé řezání na klíně u telky to nezvládne. Takže Luci, super! 

 

A že PL klub je čistě jen o Project Life? Není a důkazem toho byla Janča, která se odpolednem doslova „prorozetkovala“ :-). Janča už je totiž opravdový štamgast a ví, že tahat s sebou PL a dělat si iluze, že v takovém babinci toho stihnete kolik chcete…to je prostě sci-fi! Navíc když teď koukám na ty fotky, je až neskutečné, koli měla Janča místa :-). Měla větší stůl? Já snad budu přístě rozetkovat také…

 

Měla jsem konečně tu čest poznat známé virtuální tváře, které „potkávám“ už nejeden měsíc a ne a ne se vidět „face to face“. Takže dnes se to povedlo a jedním z mých úlovků byla například Barča :-), která dodělávala své PL restíky. Barča s sebou vzala i celé album a kdo neviděl, ten zaváhal. Schválně mrkněte na Barči stránky a schválně, řekly byste, že Bára fotí téměř vše mobilem? Super! Důkaz toho, že vážně netřeba mít zrcadlovku a tahat ji s sebou v kabelce na každém kroku, i když přesně to já dělám :-D.

 

Víte kdo má nejvíc ze všech rád zlatou? Ano Teresa Colins…a naše Evča! Už jste viděly na živo Evičky album? Okolo třetí hodiny jsem měla splněno, co jsem si zadala a tak přišla „kochaná“. I na Evči album došlo, a to je vám doslova poklad. Zlato na každé straně a samé moc povedené stránky.

 

Dodělávaly se i resty v albech s našimi nejmenšími prcky, takže krásné dětské fotečky byly k vidění pod rukama Andy. Nenápadně jsem nakukovala přes rameno a pokukovala po malém Honzíkovi. Přeci jen je to vrstevním mé Julinky, takže jí okukuji mužské teritirum hned ze samého začátku :-).

 

 


Ano, Lotko děkuji. Nevyhnula jsem se tomu ani já.  Byl mi uzmut aparát, aby mohla Lotka zdokumentovat i mou „po-roční“ návštěvu. A co jsem stihla na klubíku už uvidíte v rámci příští Kreativní středy. Ambiciózně jsem s sebou vzala celé album, ale potěšilo mě, že jsem dodělala alespoň jednu celou dvoustranu z loňského alba. Pomalu ale jistě finišuji a doufám, že na dalším PL klubu už krajně aktuální a bud s Vámi lepit současný rok!

 


Takhle to vypadá, že jsme jen nakupovaly a povídaly, ale vůbec ne. Někteří z nás stihly za dopoledne skoupit půl krámu, prohovořit se „sousedy“ všechna společenská témata a ještě schálovat i něco dobrého :-D. A abychom nedalaly chutě hladovějící polovině skupiny, byly jsme vpuštěny do samostatné modré místnůstky a Lotko, schodly jsme s, že je báječná, a že tam by se to lepilooooo :-D.

 

A tady už ji máme!
Lotka, hostitelka Scrapylife PL klubu. Takže veliký dík právě Tobě, protože moc dobře víme, že příprava bezplatného PL klubu stojí Tebe čas a kolikrát i fůru trpělivosti :-). Děkujeme, že to pro nás děláš a už teď se těšíme na další a další kluby. PL klub slaví takové roční výročí, takže tleskám za výdž a za to, jak rychle se stala z PL klubu závislost pro mnoho z nás!

 

 
A nezapomeňte, v únoru se sice neuvidíme, ale březen tu bude co bys „Project Life“ řekl.

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

6 Comments

 • Alena Králová 1.2.2016 at 7:18

  Jeee dekuji alespon za report, ja jsem na vas celou sobotu myslela. A uprimne, kdybych nebyla v praci, houby by se tam stalo.

 • Barbora Hlaváčová 1.2.2016 at 7:37

  Skvělý report Míšo! Jsem ráda, že jsem tě konečně mohla poznat 🙂

 • Karolina bílková 1.2.2016 at 7:42

  Paradni clanek, dekuju za fotky a za setkani 🙂 kaja

 • Jana B. 1.2.2016 at 7:53

  parádní článek, Míšo, a krásné fotky ..

 • Charlotta 1.2.2016 at 7:53

  Míšo i holky, děkuji za to, že jste součástí Scrapylife! Ch.

 • Soňa Vlčková 1.2.2016 at 13:48

  Skvělý článek a skvělé fotky (To už tady padlo asi dvacetkrát, co? 🙂 ) Můj obdiv k tvému fotografickému umění neustále roste, Míšo 😉

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×