Do Hostivařského lesa…

Neskutečné! V poslední době nás potkávala samá choroba. Když už se z ní vylízala Nela, skočilo to na Julinku a v závěru i na mě. Co to znamená? Nestíhám! Nejen lepení, ale ani fotky. Doma už jsem měla své úplně poslední fotky a to se stává málokdy. Většinou mám fotek hromadu a nestíhám lepit, dnes je to naopak. Lepila bych, ale není z čeho. I to je důvod, proč tu je ode mě dnes pouze jedna strana, protože víc fotek nebylo :-D. Ale nebojte, příště bude. Protože jestli nebudou fotky, nebude ani článek a to nemůžu dopustit. A tady je! Náš krásný letní den „v lese“.

 Kdo nezná Krčský les, můžeme jen a jen doporučit. Opět trocha zeleně a „divočiny“ uprostřed Prahy. Plastové kapsy Design A opět nezklamaly, pracuje se s nimi asi nejrychleji.

 

K ruce jsem tentokrát vzala dva druhy samolepicí abecedy. První z nich jsou krásná písmenka Daily Flash Alpha, která jsou taktéž bez diakritiky, ale to napraví černá gelovka.

 

Druhou oblíbenou abecedou jsou pak růžové nadpisy na stránce, aby stránka nebyla až tak jednolitá.

Z koláže jsem vystřihla jednu fotografii tak, aby zbylo nějaké to místo i na poznámky, udělala jsem si tak prostor i pro naše zážitky.

Malé kartičky jsem použila dvoje, oboje hodně neutrální. První jsou Midnight Core Kit, které jsem využila pro journaling, tedy vlastní text. Druhými jsou pak bílé podkladové kartičky, kterými jsem podlepila fotografie.

 

Stránka není nikterak vymazlená, ale zdobit nebylo třeba. Nerada bych, aby pak na stránce dominovaly ozdoby nad fotkami, protože takhle ze stránky krásně září teplo, léto a vůbec ten krásný den, který jsme zase strávili všichni společně.
Děkuji za přečtení a za týden zase ahoj :-).
Míša

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

3 Comments

 • Jana V. 5.11.2015 at 17:43

  Tvoje stránky mě strašně baví! Po všech směrech, jak technicky, tak obsahově. Opět jsem se zasmála:-) A problém s fotkama je můj největší scrapový problém. Nedokážu nadělat moc fotek dopředu, až tak mě to nebaví, jinak bych lepila jak fretka, kdybych měla pořád po ruce nějaké.

  • Míša 5.11.2015 at 19:19

   Jani já Ti mockrát děkuju :-). Kolikrát si ani nestíhám uvědomovat, o čem vlastně na kartičkách píšu a upřímně mě ani nenapadlo, že někdo čte krom článku i text v albu :-D. Takže já děkuju dvojnásob. Ty fotky, to je mor. Zrovna dnes jsem nechávala vyvolávat téměř 2 měsíce fotek. Zpracovávala jsem to asi dva týdny a dnes mám v ruce konečně zas pakl, se kterým si na chvíli vystačím :-D. Tak já jdu na to! Těším se, že pošleš i ty nějakou tu ochutnávku z alba 🙂

 • Ilona Žďárská 27.5.2016 at 15:37

  Tak je to v Hostivaři nebo v Krči? Koukám do mapy … a v Hostivařském parku nemůžu nic najít 😀

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×