Do Hostivařského lesa…

Do Hostivařského lesa…

Neskutečné! V poslední době nás potkávala samá choroba. Když už se z ní vylízala Nela, skočilo to na Julinku a v závěru i na mě. Co to znamená? Nestíhám! Nejen lepení, ale ani fotky. Doma už jsem měla své úplně poslední fotky a to se stává málokdy. Většinou mám fotek hromadu a nestíhám lepit, dnes je to naopak. Lepila bych, ale není z čeho. I to je důvod, proč tu je ode mě dnes pouze jedna strana, protože víc fotek nebylo :-D. Ale nebojte, příště bude. Protože jestli nebudou fotky, nebude ani článek a to nemůžu dopustit. A tady je! Náš krásný letní den “v lese”.

 Kdo nezná Krčský les, můžeme jen a jen doporučit. Opět trocha zeleně a “divočiny” uprostřed Prahy. Plastové kapsy Design A opět nezklamaly, pracuje se s nimi asi nejrychleji.

 

K ruce jsem tentokrát vzala dva druhy samolepicí abecedy. První z nich jsou krásná písmenka Daily Flash Alpha, která jsou taktéž bez diakritiky, ale to napraví černá gelovka.

 

Druhou oblíbenou abecedou jsou pak růžové nadpisy na stránce, aby stránka nebyla až tak jednolitá.

Z koláže jsem vystřihla jednu fotografii tak, aby zbylo nějaké to místo i na poznámky, udělala jsem si tak prostor i pro naše zážitky.

Malé kartičky jsem použila dvoje, oboje hodně neutrální. První jsou Midnight Core Kit, které jsem využila pro journaling, tedy vlastní text. Druhými jsou pak bílé podkladové kartičky, kterými jsem podlepila fotografie.

 

Stránka není nikterak vymazlená, ale zdobit nebylo třeba. Nerada bych, aby pak na stránce dominovaly ozdoby nad fotkami, protože takhle ze stránky krásně září teplo, léto a vůbec ten krásný den, který jsme zase strávili všichni společně.
Děkuji za přečtení a za týden zase ahoj :-).
Míša

 

3 komentáře

 • Jana V. 5.11.2015 at 17:43

  Tvoje stránky mě strašně baví! Po všech směrech, jak technicky, tak obsahově. Opět jsem se zasmála:-) A problém s fotkama je můj největší scrapový problém. Nedokážu nadělat moc fotek dopředu, až tak mě to nebaví, jinak bych lepila jak fretka, kdybych měla pořád po ruce nějaké.

  • Míša 5.11.2015 at 19:19

   Jani já Ti mockrát děkuju :-). Kolikrát si ani nestíhám uvědomovat, o čem vlastně na kartičkách píšu a upřímně mě ani nenapadlo, že někdo čte krom článku i text v albu :-D. Takže já děkuju dvojnásob. Ty fotky, to je mor. Zrovna dnes jsem nechávala vyvolávat téměř 2 měsíce fotek. Zpracovávala jsem to asi dva týdny a dnes mám v ruce konečně zas pakl, se kterým si na chvíli vystačím :-D. Tak já jdu na to! Těším se, že pošleš i ty nějakou tu ochutnávku z alba 🙂

 • Ilona Žďárská 27.5.2016 at 15:37

  Tak je to v Hostivaři nebo v Krči? Koukám do mapy … a v Hostivařském parku nemůžu nic najít 😀

 • Napsat komentář

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  Kam za námi

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Nejnovější příspěvky

  Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

  ×