Project Life Week 19/2015 1.část

Devatenáctý týden byl plný fotek. Ani vlastně nebyl tak bohatý na události, jako právě na fotografie, a jelikož jsem nemohla žádné hodit do virtuálního koše na ploše PC, udělala jsem z tohoto týdne hned strany čtyři. A první dvě jsou tu! Fotky nebyly barevně zrovna ladící, ale to nevadilo. Od toho tu jsou kartičky a ozdoby. K ruce jsem vzala kartičky z krásné sady Dear Lizzy Neapolitan Core Kit a barevnou souhru obstaraly thickers-ky. Já si zvolila zelenou pěnovou abecedu a musím říct, že se mi moc líbí, jak se stránky rozsvítí, když použiji výraznou barvu právě abeced.

Použitím kapes jsem zůstala opět „konzervou“ a sáhla po typickém Designu A. Výjimečně v tomto týdnu neuvidíte pro nás klasické fotky z hřišť a výletů, protože jsme všichni padli. Ano skolil nás bacil a to i našeho nejmladšího člena rodiny. Celý týden jsme tedy trávili doma, až neděle nám přála a díky krásnému počasí jsme vylezli ven.

Na úvodní kartičku týdne jsem použila jen tři druhy washi pásky, pěnovou abecedu a datumové razítko. To mám čím dál tím radši. Krásné jsou i datumovky s textem, ale znáte mě, já raději tu češtinu, takže zatím stále odolávám :-).

 

Fotky se budou asi v nejbližších týdnech hodně opakovat, ale nemůžu si pomoci. Holky jsou spolu strašně sladké, starší dcera miminko zbožňuje a asi proto jsme od Nely všichni bacila chytili :-). Ano tak moc nás všechny miluje, že nebylo možné ubránit nic živého v naší domácnosti. Takže ano, opět fotka mých mazlících se princezen. Snad jim to dlouho vydřží. Myslím, že sklaní čtenáři mých článků, pokud tu mezi Vámi jsou, tak se časem dočkají i fotografií bitek a šarvátek :-). Ale nepředbíhejme událostem, zatím se jen mazlí.

 

Dřív jsem do fotek zasahovala jen velice nerada a zdobení se týkalo jen kartiček. Nevím proč, ale dnes už nemám z fotek takový respekt a nedělá mi problém je přelepit, přicvaknout vlaječky či dokonce do nich střihnout. Moc se mi líbí, když je do nich i vhodně umístěný text. Mohla jsem ho napsat samozřejmě již na počítači při tvorbě koláží, ale z abecedy vypadá prostě lépe a celý týden je pak hezčí a ladí :-). A to já tuuuuze ráda.

 

Druhá stránka je tu opět v plastové kapse Designu A a zdobení jen velice skromně. Použila jsem abecedu nejen pěnovou, ale též razítkovou. Vytvořila jsem si tak na jednotlivé kartičky nadpisy a podbarvila je zelenou pastelkou.

 

 

Enamelky samozřejmě chybět nesmí. Stačí pár, ale být musí a já si vybrala pastelové zelené z Jubilee Wild Berry Adhesive Enamel Dots.

 

Na těchto stránkách je vidět, že se dá udělat týden i s naprostým minimem materiálu. Stačí si jen zvolit barvu, prohrabat nemalé zásoby a pak už si jen najít čas pro sebe a jde se na to :-). A já mám teď na stole zbytek tohoto 19.týdne a už příští středu k vidění právě zde na Scrapylife blogu. Mějte krásný týden!

 

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Stanislava Bicková 27.5.2015 at 20:12

  Míšo, opět nádhera, princezničky jsou nádherné a stránky úžasné 🙂

  • Míša 28.5.2015 at 17:04

   Stani jsem moc rada, ze se libi :-*

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×