Project Life WEEK 51/2014 Ledové vzpomínání!

Zdravím zpět po dovolené! Hned úvodem chci poděkovat Charlottě, která naprosto skvěle zaskočila za mě, která jsem se tou dobou válela na sluníčku u lesa :-). Dnes už jsme ale doma a s ním i další kousek našeho alba. Jdu trochu „s křížkem po funuse“, protože počasí dost otočilo, ale vlnu veder jsem přežívala „ledovou tvorbou“. Z loňského roku mi totiž zbylo pár stránek, takový ten rest, který prostě vždy nějak zbude.

Letos to byly Vánoce. Fotek bylo dost, dokonce jsem měla i koláže hotové, takže samotné psaní už nebylo tak těžké. Jen toho o Vánocích je prostě pořád co dělat a pak jsem byla tak natěšená na další rok, že jsem raději chystala titulku k novému albu namísto dodělávání restů. Ale přeci tu díru v albu nenechám a tak jsem se do toho opřela a začala dodělávat konec roku.
Vánoce sice byly na blátě, ale nám to nevadilo. Byly to Nelinky první opravdové Vánoce. Ty předešlé jí bylo pár měsíců a Vánoce to byly spíš naše. Teď už jsem byla natěšená. Nela už se uměla radovat z dárků, už rozuměla tomu co se okolo děje a na to jsem se moc těšila. A tak vánoční přípravy už pomáhala a já nestačila cvakat foťákem.
A aby ty Vánoce nebyly jen o dětech, našla se i chvilka jen pro mě s manželem. Jeden den jsme doslova „urvali“ a nebýt miminka v bříšku, strávili jsme celý den jen ve dvou.
Předvánoční týden skončil ve čtvercových kapsách. Bylo to vlastně mé první seznámení se čtverci. Nechala jsem se tehdy Charlottou přesvědčit a rozhodně toho nemůžu litovat. Na čtvercích od té doby docela ujíždím.

 

Kartičky k tomuto týdnu jsem si buď vyrobila, protože to bylo první setkání se čtverci a moc jsem netušila, že se budou vyrábět i čtvercové kartičky, anebo jsem ostřihla velké kartičky. O zbytek dozdobení se postarala luxusní vánoční kolekce Very Merry Christmas, kterou jsem si uschovala do Vánoční krabice a čeká ne mě zase na letošní zimu. Název týdnu pak tvoří glitrová samolepicí abeceda…

Čtvercové koláže jsou vážně fajn. Dnes už to vím a používám je docela často. Jakmile je hodně fotek, dokážete jich tak na jednu stranu nacpat tolik, že to nakonec stačí i mně :-D. A to já nejsem zrovna skromná.
Opět jsem vytáhla zlatavou abecedu Hello Beautiful Gold & Silver Alpha Glitter Stickers a pomocí ní nalepila nadpis „S tetou“ …tuhle abecedu mám dvakrát a i to mi bude málo :-).

V průběhu obou stránek můžete najít spoustu vánočních svorek Candy Cane Lane Decorative Brads. Tedy až na ty se Santou, které úplně nemusím :-).

Hotovooo! Konečně je kus restu za mnou! Ty aktuální týdny se prostě dělají nějak víc s radostí a větším elánem. Ale i tu díra v albu je občas potřeba vyplnit. Mějte krásný zbytek dne.
Míša

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×